Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Και αφού ο ύπνος δεν με πιάνει είπα να ψάξω στο νετ για jean παντελονάκια....
Νομίζω ότι τα παρακάτω είναι ιδανικά για όσες για όσες έχουμε και τους ποπούς μας και τα ψωμάκια μας!!!!:P:P
.....Κάνουν και ανόρθωση!!!!!!:redface::D

Για ρίξτε τη ματιά σας και πείτε ιδεές και για άλλα ωραια παντελόνια!!

https://www.jeansshop.com/product_in...e-straight-intense-black&sp=cr&tag=bold-curve

https://www.jeansshop.com/product_in...skinny-fragmented-indigo&sp=cr&tag=bold-curve

https://www.jeansshop.com/product_in...ny-troubled-blues&sp=cr&page=2&tag=bold-curve


Αυτό είναι για πολύ ειδικές περιστάσεις:

... Άμα θέλεις να ντυθείς τούρτα ίσως να είναι ένα καλό σύνολο (την οποία και πάλι δεν θα έτρωγα:P), πάντως αν όχι υπερβολικό το λιγότερο κακόγουστο θα το χαρακτήριζα!!!!:look:

Όμως... μ'αρέσει που έχεις μια τελείως διαφορετική άποψη στο θέμα στυλ, και την παρουσιάζεις και δεν αρκείσαι στα ίδια και τα ίδια!!!:upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
... Άμα θέλεις να ντυθείς τούρτα ίσως να είναι ένα καλό σύνολο

Α, μη το γελάς. Της Marilyn ας πούμε της χρειάστηκε.

Όμως... μ'αρέσει που έχεις μια τελείως διαφορετική άποψη στο θέμα στυλ, και την παρουσιάζεις και δεν αρκείσαι στα ίδια και τα ίδια!!!:upside:
Είχα μεγάλη όρεξη να σας μυήσω στα μυστικά του styling, αλλά θα αρκεστείτε σε μικρές δόσεις. Τα παράπονά σας, εκεί που ξέρετε.

Και μια και πλησιάζουν Χριστούγεννα, κάτι που θα φορεθεί πολύ φέτος:

Και για τις πιο τολμηρές:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Α, μη το γελάς. Της Marilyn ας πούμε της χρειάστηκε.

:hmm::hmm:
Δεν λέω της χρειάστηκε και της Μέριλυν μία τούρτα ... μόνο που δεν την φόρεσε αλλά βγήκε από αυτήν και εντυπωσίασε τον Πρόεδρο!!
Άμα την είχε φορέσει δεν νομίζω να είχε το ιδιο sexy αποτέλεσμα!!;)

P.S.1 Τις περισσότερες φορές δεν παίζει ρόλο τι φοράς αλλά πως το φοράς!:)


Είχα μεγάλη όρεξη να σας μυήσω στα μυστικά του styling, αλλά θα αρκεστείτε σε μικρές δόσεις. Τα παράπονά σας, εκεί που ξέρετε.
P.S.2 Δεν κάνω παράπονα την γνώμη μου απλά λέω... μην αρπάζεσαι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
P.S.2 Δεν κάνω παράπονα την γνώμη μου απλά λέω... μην αρπάζεσαι!;)
Δεν ξέρω γιατί ένιωσες ότι σε αφορούσε προσωπικά το μήνυμα, πάντως δεν σε αφορούσε. ;)

Σήμερα σας έχω πρώτο πράμα - και χωρίς τούρτα:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Άμα δεν ανοίγει, δείτε το εδώ. Απευθείας από Νέα Υόρκη, θα φορεθεί τρελλά την Άνοιξη! Αχ, βαχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Moυ αρέσει πάρα πολύ το καλσόν σε χρώμα του δέρματος! Κάνει το πόδι να φαίνεται αψεγάδιαστο λες και βγήκε από διαφήμιση ενυδατικής κρέμας. Οχι αυτά που λαμπυρίζουν όμως, τα ματ που είναι και λεπτά (δεν τα ξέρω με denier, αυτά τέλως πάντων που μια φορά τα βάζεις και μετά τα πετάς γιατί σίγουρα θα φύγει πόντος).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
(...)αυτά τέλως πάντων που μια φορά τα βάζεις και μετά τα πετάς γιατί σίγουρα θα φύγει πόντος).

Και τώρα θυμήθηκα αυτό που είχε πει η Μελέτη, ότι τα καλσόν τα φοράει μία φορά και μετά τα πετάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






Orla Kiely


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Oh lord! Αυτά είναι χειρότερα κι απ' τα δικά μου!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ιιιιι εγώ αν μου τα χάριζαν, τα έπαιρνα ευχαρίστως. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ούτε η γιαγιά μου δε φόραγε τέτοια...νομίζω πως αν σηκώσουν τη φουστίτσα, θα φανεί και το φουρό. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






kenzo








 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βρε σεις κοπελιές και αγόρια, τίποτα σε πιο κάζουαλ ντύσιμο έχετε να προτείνετε; Κάτι έτσι πιο χύμα, πιο ροκ, πιο χαλαρό, αλλά χωρίς να είναι φόρμα γυμναστικής. Μ αρέσει πολύ ο συνδυασμός φθαρμένο τζιν, μπλουζάκια σε layers που φαίνονται και μποτάκια ή all star, αλλά θα ήθελα να βρω και άλλες ιδέες.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
V neck μπλουζάκι με άσπρο πουκάμισο από μέσα, τζινς και sneakers/all star, με μια μεγάλη χρωματιστή τσάντα πχ. κίτρινη, αρκεί το πουλοβεράκι να μην έχει χρώμα και να' ναι γκρι, ή ουδέτερο τεςπα.
Ζιβάγκο με κοτλέ φούστα και φλατ μπότες.
Cardigans σε διάφορα χρώματα.
Πλεκτά και ζακέτες.
Πουκάμισα.
Παντελόνια με σχέδια και χρώματα.
Σακάκια κτλ.


Γενικά υπάρχουν πάρα πολλοί συνδυασμοί για casual look που τα βάζεις με φλατ παπούτσια (γυναικεία τύπου μοκασίνια πχ, της μοδός πολύ), δεν είναι κάζουαλ μόνο το τζιν με το τ-σερτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Συμφωνώ με την Λάουρα (τυχαίο, δεν νομίζω! :P )

Για μένα casual είναι αυτά...

.
.
.
.

Και μιας και έβαλα leather jacket...παίζει καμία να έχει βρει δερμάτινο ωραίο και κομψό σε τιμές γύρω στα 50ευρώ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Και μιας και έβαλα leather jacket...παίζει καμία να έχει βρει δερμάτινο ωραίο και κομψό σε τιμές γύρω στα 50ευρώ; :hmm:

Πολύ λίγα μου ακούγονται τα 50 ευρώ για δερμάτινο.
Δεν θα ναι ποιοτικό βρε συ.
Εγώ πήρα ένα την άνοιξη με 202 € από τα Massimo Dutti, αλλά η ποιότητα του δέρματος ειναι η καλύτερη που έχω δει, και πραγματικά το ομορφότερο. Αφού με ρωτάνε στο δρόμο από πού το πήρα.

Είχα ακούσει ότι έχει στη Φλωρεντία με 100 Ευρώ (ευκαιρία για ταξιδάκι), και φυσικά στη Σμύρνη.
Αλλα για την ποιότητά τους δεν ξέρω να σου πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Για μένα casual είναι αυτά...

Τι της έφταξε τόσο ωραία κουβέρτα και την τρύπησε; :worry:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πολύ λίγα μου ακούγονται τα 50 ευρώ για δερμάτινο.
Δεν θα ναι ποιοτικό βρε συ.
Εγώ πήρα ένα την άνοιξη με 202 € από τα Massimo Dutti, αλλά η ποιότητα του δέρματος ειναι η καλύτερη που έχω δει, και πραγματικά το ομορφότερο. Αφού με ρωτάνε στο δρόμο από πού το πήρα.

Είχα ακούσει ότι έχει στη Φλωρεντία με 100 Ευρώ (ευκαιρία για ταξιδάκι), και φυσικά στη Σμύρνη.
Αλλα για την ποιότητά τους δεν ξέρω να σου πω.

Προφανώς και θα ήθελα να πάρω ένα πολλής καλής ποιότητας δερμάτινο, αλλά τα 200ευρουλάκια ισοδυναμούν με ένα ταξιδάκι στην Βαρκελώνη ή στην Βουδαπέστη :P

Τι της έφταξε τόσο ωραία κουβέρτα και την τρύπησε; :worry:

Εδώ η πένθιμη κουρτίνα έγινε φόρεμα με δερμάτινα patch στα επίμαχα σημεία, συνδυασμένα με granny's pants, η cozy κουβερτούλα σε χάλασε?! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Προφανώς και θα ήθελα να πάρω ένα πολλής καλής ποιότητας δερμάτινο, αλλά τα 200ευρουλάκια ισοδυναμούν με ένα ταξιδάκι στην Βαρκελώνη ή στην Βουδαπέστη

Επειδή το δερμάτινο τζάκετ είναι ένα κλασσικό κομμάτι, και όχι ένα t-shirt που το φοράς και όταν το βαρεθείς το πετάς, εγώ θα σε συμβούλευα να περιμενεις να χεις τα χρήματα να πάρεις κάτι καλό. Εγώ αυτό κάνω. Σταμπάρω κάτι ποιοτικό, και όταν έχω τα χρήματα πάω και το παίρνω. Και έτσι δεν γεμίζω με ρούχα β' ποιότητας, κουρέλια κτλ. Και φυσικά όλα τα ακριβά πράγματα, καλό είναι να τα παίρνουμε σε κλασσική γραμμή, μην περάσει η μόδα σε ένα χρόνο και εμείς έχουμε δώσει ένα κάρο λεφτά για κάτι ντεμοντέ.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top