Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Πάντως για μεγάλο στήθος κολακεύουν πολύ και τα φορέματα με τετράγωνο ντεκολτέ. (παθούσα και εγώ) :P
Για να σου προτείνουμε όμως πρέπει να ξέρουμε και το στυλ σου και επίσης, μακρύ ή κοντό;

Εγώ πχ άνετα θα φορούσα κάτι τέτοιο




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Να σου πω την αλήθεια και εμένα η πρώτη μου άρεσε αρκετά και η τρίτη :D




Να σε ρωτήσω, :redface:

το φορεματάκι που πήρες είναι από τα καινούργια κομμάτια;
Από ότι κατάλαβα πήγαμε την ίδια μέρα για ψώνια, αλλά εγώ στη Θεσσαλονίκη που πέρασα και από τα δύο
καταστήματα δεν το είδα πουθενά.

Κοινώς ΞΕΤΡΕΛΆΘΗΚΑ! πως μπορώ να το αποκτήσω; :hehe:

δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι απο τα καινουργια...στην ιστοσελιδα της bershka για την ελλαδα δεν το ειχα δει οταν εψαχνα! οταν πατησα united kingdom,τοτε το ειδα στον καταλογο...μαλλον το εχουν καλα κρυμμενο!:P
μμμ δεν ξερω...παντως εκανε 26 ευρω,μια χαρα!
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Xθες αγορασα τα παρακατω:

(το παντελονι)

(τη ζακετα)

(τη μπλουζα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.










Θέλω χουχουλιάρικα ρούχα! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Θέλω χουχουλιάρικα ρούχα! :redface:

Και εγώωωω
Αλλά
αν το παρακάνω δείχνω σαν μπομπονιέρα με πουλόβερ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Γι'αυτό πάντα πρέπει ένα από τα κομμάτια που φοράς να είναι χουχουλιάρικο...και τα υπόλοιπα απλά! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ έχω ξετρελαθεί μ' αυτό. Θα το αντιγράψω σύντομα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
True! Πολύ καλό! Με τι παπούτσια θα το συνδύαζες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μαυρο καλσόν και παπούτσι τύπου Dr.martens. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι απο τα καινουργια...στην ιστοσελιδα της bershka για την ελλαδα δεν το ειχα δει οταν εψαχνα! οταν πατησα united kingdom,τοτε το ειδα στον καταλογο...μαλλον το εχουν καλα κρυμμενο!:P
μμμ δεν ξερω...παντως εκανε 26 ευρω,μια χαρα!
;)

Μπήκα τώρα στην ιστοσελίδα και οοοοοκ καμία σχέση τα ρούχα που έχουμε εμείς έτσι;;;;
Απλά φανταστικά, ξετρελάθηκα!!! :D


Αλλά μωρέ κολλάω να παίρνω ρούχα με παραγγελία από το ίντερνετ, αν δεν το δοκιμάσω πρώτα τρώγομαι κάπως :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Μπήκα τώρα στην ιστοσελίδα και οοοοοκ καμία σχέση τα ρούχα που έχουμε εμείς έτσι;;;;
Απλά φανταστικά, ξετρελάθηκα!!! :D


Αλλά μωρέ κολλάω να παίρνω ρούχα με παραγγελία από το ίντερνετ, αν δεν το δοκιμάσω πρώτα τρώγομαι κάπως :/:
ναι,ειδες?οι αλλοι εχουν πολυ καλυτερα!:worry:
και εγω,δεν εχω παρει ποτε μεσω ιντερνετ...που ξερεις,πως μπορει να σου βγει? :/:

βασικα για το φορεμα αν ειναι φρεσκο πραγμα και εχει εξαντληθει μπορει να ξαναφερουν,αλλιως...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μήπως κορίτσια ξέρετε που θα βρω ένα καρώ μακρύ πουκάμισο; Το έχω ξαναρωτήσει..; Δεν θυμάμαι! :P




Πόσο μου αρέσουν τα περίεργα leggings και tights!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Μπήκα τώρα στην ιστοσελίδα και οοοοοκ καμία σχέση τα ρούχα που έχουμε εμείς έτσι;;;;
Απλά φανταστικά, ξετρελάθηκα!!! :D
Αλλά μωρέ κολλάω να παίρνω ρούχα με παραγγελία από το ίντερνετ, αν δεν το δοκιμάσω πρώτα τρώγομαι κάπως :/:

Ναι καμία σχέση!!!! Εδώ εγώ είχα μείνει μαλα..ς όταν είχα ανακαλύψει πως άλλα ρούχα έχει το κατάστημα των bershka , pull &bear, zara στην Ερμού από αυτό του Πειραιά . ¨οπως και τα αντίστοιχα καταστήματα της Γλυφάδας από αυτά της Ερμού και του Πειραιά!! Και ειδικά στη Γλυφάδα είχε τα πιο ωραία κομμάτια!!!

Μήπως κορίτσια ξέρετε που θα βρω ένα καρώ μακρύ πουκάμισο; Το έχω ξαναρωτήσει..; Δεν θυμάμαι! :P

Λογικά σε bershka & pull & bear και Η&Μ(έχει αρκετά τέτοια όταν είχα πάει τις προάλλες)... ειδάλλως στα συνοικιακά μαγαζάκια.. Επίσης ξέρεις τι άλλο έχω παρατηρήσει? Άμα δεν έχεις κόλλημα του να είναι μάρκα... Πολλές φορές βλέπω σε βιτρίνες σε κινέζικα μαγαζιά καρώ πουκάμισα!!:):)
Α! Ξεχασα και σε μαγαζιά με ρούχα τύπου energie, volcom, roxy, billabong, oneil!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μήπως κορίτσια ξέρετε που θα βρω ένα καρώ μακρύ πουκάμισο; Το έχω ξαναρωτήσει..; Δεν θυμάμαι! :P

Την προηγούμενη βδομάδα είδα ένα καταπληκτικό τέτοιο καρώ στο GANT.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Πόσο μου αρέσουν τα περίεργα leggings και tights!



το 1ο κολαν απο ποιο σιτε το εχεις βρει?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Γεια σας κορίτσια! Ψάχνω για καμηλό μπότες (σχετικά ψηλές, αλλά όχι πάνω από το γόνατο) που να είναι αρκετά ανοιχτές στη γάμπα! Έχω βρει κάτι ugg (όχι τις κλασικές, κανονικές μπότες απλά είναι ugg), αλλά έχουν 230 και μάλιστα είναι τιμή outlet και λέω να ψάξω για κάτι άλλο! Έχετε κάτι να μου προτείνετε? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
Βάλε μια φωτό να δούμε τι εννοείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Κάτι τέτοιο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Noisette περίπου σαν το δεύτερο κολάν που ψάχνεις έχω βρει στα terranova...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top