[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κοιταμ αν υπαρχουν σε κανονικο μαγαζι, πηγαινε δικιμασε τα, δες τι νουμερο σου κανει (2,3,αλλο) και αγορασε το αντιστοιχο απο το νετ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
κοιταμ αν υπαρχουν σε κανονικο μαγαζι, πηγαινε δικιμασε τα, δες τι νουμερο σου κανει (2,3,αλλο) και αγορασε το αντιστοιχο απο το νετ ;)

Μα το πρόβλημα είναι ότι δεν υπάρχουν αυτά τα μαγαζιά στην Ελλάδα. Αν υπήρχαν δεν θα το σκεφτόμουν να τα πάρω από internet, καθώς και στις τιμές δεν είναι φτηνότερα. Ευχαριστώ πάντως για απάντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αφού σου αρέσουν τόσο πολύ, πάρε ένα μόνο κομμάτι καταρχάς, να δεις τι ψάρια θα πιάσεις..
πάντως είναι επικίνδυνο να αγοράζεις ρούχα μέσω ίντερνετ..η κοψιά τους μπορεί να μη σου πηγαίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
α, δεν ηξερα οτι δεν υπαρχουν... παρε βασικα ενα, να δεις τι λεει, και το πολυ πολυ δεν κανει κακο να του κανεις καμια επιδιορθωσουλα..να σου πηγαινει καλυτερα...
και οταν με το καλο ξανανεβεις πανω, κανε καμια γερη μπαζα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Λέτε να παραγγείλω 1 μόνο? I have fallen in love με 2 φουστάνια! Θα τα πάρω 1 νούμερο μεγαλύτερο μήπως? Ευχαριστώ girls.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Λέτε να παραγγείλω 1 μόνο? I have fallen in love με 2 φουστάνια! Θα τα πάρω 1 νούμερο μεγαλύτερο μήπως? Ευχαριστώ girls.

Κοιτα, φανταζομαι οτι εχεις καποια (αρκετα:P) ρουχα απο topshop, οποτε ξερεις περιπου τη γραμμη τους! Ειδικα αν το στυλ τους δεν ειναι πολυ εφαρμοστο, δεν πιστευω να εχεις προβλημα. Τωρα, μπορεις βεβαια και να παραγγειλεις το ενα και αν σου κανει να παραγγειλεις και το δευτερο, αλλα μηπως σου βγουν πολλα τα εξοδα? Δεν μπορεις να τα επιστρεψεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Λέτε να παραγγείλω 1 μόνο? I have fallen in love με 2 φουστάνια! Θα τα πάρω 1 νούμερο μεγαλύτερο μήπως? Ευχαριστώ girls.

παρε το ενα στο νουμερο σου, και το αλλο λιγο μεγαλυτερο, αναλογα και το υφασμα(ελαστικο η μη) κλπ κλπ...
και αμα χρειαστεις, η μαμι μου κανει διορθωσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κορίτσια, έχετε ψωνίσει ποτέ ρούχα μέσω internet? Αν και προτιμώ τα ευρωπαϊκά ρούχα, είναι 2-3 βρετανικά μαγαζιά που λατρεύω. Στο site του Top Shop ας πούμε έχω βρει μερικά ρούχα που μου αρέσουν πολύ, αλλά αγχώνομαι μήπως δεν μου κάθονται καλά και είναι κάπως ρίσκο. Να περιμένω μήπως να πάω Γλασκώβη τον Δεκέμβρη?

Επίσης έχετε ψωνίσει ποτέ από LAK? Σχέση ποιότητας-τιμής?


έχω ψωνίσει από Victoria Secret ;)
ακολούθησα τις συστάσεις που αναγράφονταν για τα νούμερα και ήμουν οκ
βέβαια λόγω ακριβώς του μεγάλου ονόματος της VS δεν σκέφτηκα καθόλου την πιθανότητα μη καλής ποιότητας κι έμεινα όντως πολύ ικανοποιημένη
Το μόνο πρόβλημα που αντιμετώπισα και δεν το είχα σκεφτεί απ την αρχή ήταν ότι έπρεπε να τρέχω να κάνω εισαγωγή των προϊόντων που είχα παραγγείλει απ το τελωνείο μιας που ήταν αγορά από χώρα ΜΗ Ε.Ε.
άρα πλήρωσα επιπλέον τελωνεία κλπ :/:
κατά τα άλλα... με όλα έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κορίτσια, ποσο συχνά λούζεστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μερα παρα μερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μι του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κι εγώ κάθε 2η μέρα. Το καλοκαίρι πολλές φορές και κάθε μέρα. Επίσης αν βγω σε χώρο με πολύ καπνό ή αν αισθάνομαι μπιχλιάρα θα λουστώ και δις την ίδια μέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μερα παρα μερα

Me too....

Αν και μου έχουν πει ότι δεν κάνει τόσο συχνά :confused:
Μύθος ή πραγματικότητα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
εγώ τώρα δεν λέω, ντρέπομαι:redface:
μπροστά σε σας που λούζεστε μέρα παρά μέρα είμαι κουνάβι:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω καθε μερα, και το καλοκαιρι συχνα και δυο φορες τη μερα. Αλλα και εγω ξερω οτι δεν κανει τοσο συχνα γμτ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εγώ τώρα δεν λέω, ντρέπομαι:redface:
μπροστά σε σας που λούζεστε μέρα παρά μέρα είμαι κουνάβι:hehe:

κι εγω. σιγουρα οχι καθε μερα η μερα παρα μερα παντως...
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
2-3 την ημέρα:redface: χειμώνα καλοκαίρι, ο άντρας μου με λέει γάτα επέιδή πλένομαι συνέχεια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ, λοιπόν, κάθε μέρα...
Κι έχω ρωτήσει δερματολόγους, κι έχουν όλοι πει ότι με ένα απαλό σαμπουάν, κακό δεν κάνει. Αλλά λίγο, απαλό σαμπουάν, και απαλό μασάζ!
Λίγο η γυμναστική, λίγο το σκουφάκι το χειμώνα... Ε, το θες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Οταν λες απαλο σαμπουαν γιδακι.... για πες κανενα. Εσυ ποιο χρησιμοποιεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ, λοιπόν, κάθε μέρα...
Κι έχω ρωτήσει δερματολόγους, κι έχουν όλοι πει ότι με ένα απαλό σαμπουάν, κακό δεν κάνει. Αλλά λίγο, απαλό σαμπουάν, και απαλό μασάζ!
Λίγο η γυμναστική, λίγο το σκουφάκι το χειμώνα... Ε, το θες...


Να έρθεις να τα πείς και του άντρα μου αυτά; μπάς και σταματήσει να με κοινηγάει; λέει ότι θα μαδήσω:mad::mad::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top