Προτάσεις για δώρα στο έτερον ήμισυ!

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ρε πάρτου κάνα wii.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Ρε πάρτου κάνα wii.

οντως εγω εχω κ εχει πολυ φαση(παρε δυο remote ομως μην παιζει μπακουρι)


αφου παιζει πιανο παρε ενα επιπλεον οργανο κανα μπαγλαμαδακι κατι τετοιο(νομιζω αν ξερεις πιανο τα κουτσοκαταφερνεις κ με τα αλλα,αν ξερει και κιθαρα τοτε μια χαρα)

κανε μια φωτογραφια σας ταπετσαρια
https://www.liveinart.gr/your-wallpaper.html

λιγο μλκια τελος παντων..........το ρολοι ομως μου φαινεται καπως απροσωπο .......βεβαια αν θελει παρε ενα.......
για τιμες και ποικιλία μπες στο skroutz.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Ρε πάρτου κάνα wii.

Άσε καλέ, πολεμάω να τον κάνω να ξεκολλήσει από το x-box αν του πάρω και wii είναι ικανός να βάλει φυσική τουαλέτα στο δωμάτιο, καμένος μέχρι εκεί που δε λέει.

αφου παιζει πιανο παρε ενα επιπλεον οργανο κανα μπαγλαμαδακι κατι τετοιο(νομιζω αν ξερεις πιανο τα κουτσοκαταφερνεις κ με τα αλλα,αν ξερει και κιθαρα τοτε μια χαρα)

κανε μια φωτογραφια σας ταπετσαρια
https://www.liveinart.gr/your-wallpaper.html

λιγο μλκια τελος παντων..........το ρολοι ομως μου φαινεται καπως απροσωπο .......βεβαια αν θελει παρε ενα.......
για τιμες και ποικιλία μπες στο skroutz.gr

Δε παίζει πιάνο, κιθάρα παίζει και κλαρίνο. :redface:
Όμως ναι, καλή ιδέα σου, έτσι κι αλλιώς έχει ψύχωση, του αρέσει πάρα πολύ να παίζει μουσική. :D
Καλά για τη ταπετσαρία ούτε λόγος, θα με σφάξει στο γόνατο, σαν να τον ακούω "τι μαλακία πήγες και έκανες", σίγουρα. :P
Για το ρολόι ναι και εγώ έτσι το βλέπω αλλά να ρε γαμώτο, ξέρω ότι σίγουρα χρειάζεται και θέλει ρολόι για αυτό και εγώ κολλάω πιο πολύ σε κάτι τέτοιο. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τότε πάρτου ένα ποδήλατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
αν παιζει κιθαρα παρτου μπαγλαμαδακι χωρις δευτερη σκεψη........αν παιζει πχ κλασσικη παρτου μια ακουστικη ή ηλεκτρικη(αφου οπως διαβασα στις προηγουμενες σελιδες θες για μια φορα να του παρεις κατι ακριβο σκοπος ειναι να το λατρεψει κιολας!!!!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
αν ειναι της μελωδιας παρτου μια Αρπα μεγαλη η μικρη δεν εχει σημασια με ολες παιζεις κανονικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Έχω αρχίσει να γλυκοκοιτάω την ιδέα για μουσικό όργανο.
Και ούτε που μου είχε περάσει από το μυαλό (κι ούτε θα μου περνούσε αν δε μου το λέγατε εσείς! Ευχαριστούλι! *_*)
Αύριο θα βγω μια γύρα στα μαγαζιά να δω τι παίζει. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
πάντως για κιθάρες το πιο πιθανό είναι να σου βγει πιο ακριβά από ένα ρολόι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κιθαρα μην του παρεις! Ιδικα αν παιζει! Για να παρεις μια καλη θα πρεπει να δωσεις πολλα λεφτα, και αν παιζει θα εχει καποιες απαιτισεις απο μια κιθαρα τις οποιες δεν μπορεις να ξερεις για να επιλεξεις την καταλληλη.
Ενα μπαγλαμαδακι θα ητανε καλη ιδεα καθως μπορεις να παρεις με λιγα λεφτα καλο οργανο και αφου δεν παιζει ηδη δεν θα εχει προτιμισεις σε τεχνικα ζητηματα.
Εναλακτικα παρτου ενα Ukulele
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι budget έχεις για αγορά μουσικού οργάνου, πάντως φτηνό και ταυτόχρονα ποιοτικό μουσικό όργανο δύσκολα θα βρεις.:/:
Από την άλλη, σε λογικές τιμές έχει διάφορες (συλλεκτικές) μινιατούρες μουσικών οργάνων. Γιατί δεν του παίρνεις μια μινιατούρα κιθάρας ή κλαρίνου (or both)? Έτσι δεν υπάρχει κίνδυνος να κάνεις κάποιο "λάθος" όσον αφορά την ποιότητα και τις απαιτήσεις του. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Σε καμία περίπτωση δε θα έπαιρνα κιθάρα, δεν έχω ιδέα από αυτά πρώτον, και δεύτερον δε το σηκώνει η τσέπη μου. (είπαμε ακριβό, μη το χέσουμε τελείως όμως, γκουχου - γκουχου :redface: )
Οι σκέψεις που έκανα ήταν αυτό που πρότεινε η Evangeline κάτι σε διακοσμητικό/συλλεκτικό, αλλά μου τρύπωσε και η ιδέα για καμιά περίεργη φλογέρα ή φυσαρμόνικα.
Τώρα θα μου πεις, τσομπάνης είναι και θα πάρεις φλογέρα; :P
Αλλά δε ξέρω μου φάνηκε έξυπνο, είδα και κάτι πολύ όμορφες φυσαρμόνικες λίγο που έψαξα και το σκέφτομαι. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οι δισκοι του αρεσουν?
να ενα φορητο πικαπ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Αχχχχ αυτό πάρτο δώρο σε εμένα......................έχουμε κάτι παλιούς δίσκους και είχα ρίξει την ιδέα να πάρουμε ένα πικαπ.σε παρακαλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Λοιπόν τελικά κατέληξα σε ρολόι.
Βιάστηκα και μπορώ να πω ότι το μετάνιωσα, γιατί δε γνωρίζω την εταιρία, τη μάρκα και γενικά έμεινα μόνο στην "εμφάνιση" του.
Ήμουν ανάμεσα σε αυτό που πήρα και σε ένα άλλο κλασσικό σχέδιο από την εταιρία festina που ήμουν σίγουρη για τη "ποιότητα" του μιας και έχει το ίδιο ακριβώς ρολόι ο μπαμπάς μου εδώ και 4-5 χρόνια και είναι πολύ ευχαριστημένος.
Παρ' όλα αυτά πήρα άλλο γιατί μου φάνηκε κάπως η ιδέα του να έχει ίδιο ρολόι με το μπαμπά μου.
Αυτό είναι.
Και η τιμούλα αρκετά χαμηλή (90 ευρώ) σε σχέση με αυτά που υπολόγιζα να δώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Ένα ακριβό άρωμα σε γιορτινή συσκευασία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Προφυλακτικα,χειροπεδες,μαστιγια,δονητες,εσωρουχα και το κυριοτερο προφυλακτικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Προφυλακτικα,χειροπεδες,μαστιγια,δονητες,εσωρουχα και το κυριοτερο προφυλακτικα.


...μηπως τα εσωρουχα ειναι λιγο υπερβολή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
σεξ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Σε λίγο καιρό έχει γενέθλια το αγόρι μου και σκέφτομαι τι δώρο να του κάνω...Έχω στερέψει από ιδέες!
Στη γιορτή του, του είχα πάρει ένα πουλόβερ οπότε σκεφτόμουν να μην του κάνω πάλι τέτοιο δώρο(αν και είναι κάτι χρήσιμο).
Γενικά του αρέσουν παλιά αντικείμενα, είναι και λίγο geek.
Έχετε να μου κάνετε καμία πρόταση;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Σε λίγο καιρό έχει γενέθλια το αγόρι μου και σκέφτομαι τι δώρο να του κάνω...Έχω στερέψει από ιδέες!
Στη γιορτή του, του είχα πάρει ένα πουλόβερ οπότε σκεφτόμουν να μην του κάνω πάλι τέτοιο δώρο(αν και είναι κάτι χρήσιμο).
Γενικά του αρέσουν παλιά αντικείμενα, είναι και λίγο geek.
Έχετε να μου κάνετε καμία πρόταση;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top