• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

Violet_V

Νεοφερμένος

Η Violet_V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
raniouli! αν είχα την μύτη σου την αρχική δεν θα την άλλαζα. Βέβαια θα προτιμούσα να είχα την δικιά σου παρά την δικιά μου την αρχική :/: .
Όντως δεν ήταν ωραίο αυτό το καρουμπαλάκι που σε άφησε ο γιατρός. Αλήθεια τον ρώτησες ποτέ γι'αυτό γιατί έγινε έτσι?
Τώρα βέβαια που έκανες τα ενέσιμα είναι σαφώς καλύτερη!! :) Δεν σκέφτηκες να κάνεις άλλη εγχείριση για να το διορθώσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

techgirl

Νεοφερμένος

Η techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Το διάφραγμα το καλύπτουν κάποιες ασφάλειες αλλά την πλαστική όχι. Βέβαια αυτό που κάνουν μερικοί μετά απο συμφωνία και του γιατρού είναι να μην δηλώσουν την πλαστική και έτσι να καλυφτούν τα έξοδα.
Βέβαια οι ασφαλιστικές γίνονται ύποπτες όταν βλέπουν πλαστικός χειρούργος οπότε εκεί υπάρχει θέμα.

οι ΩΡΛ είναι και πλαστικοι συχνά οπότε λύνεται το θέμα...ξερεις αν το καλυπτει ο ΟΑΕΕ, δεν έχω πλέον ιδιωτική ασφάλεια, μόνο το ταμείο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Violet_V

Νεοφερμένος

Η Violet_V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
οι ΩΡΛ είναι και πλαστικοι συχνά οπότε λύνεται το θέμα...ξερεις αν το καλυπτει ο ΟΑΕΕ, δεν έχω πλέον ιδιωτική ασφάλεια, μόνο το ταμείο...

Αυτό δεν το ξέρω. Πάρε καλύτερα τηλέφωνο να τους ρωτήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pigasus

Νεοφερμένος

Η pigasus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μετά λοιπόν απο την δικιά μου περιπέτεια με την ρινοπλαστική που δεν πέτυχε ήθελα να ψάξω πιο πολύ το θέμα καθώς είχα, έχω και θα έχω πολύ μεγάλη απορία να καταλάβω τι ακριβώς γίνεται σε μια ρινοπλαστική εγχείριση. Θέλω να καταλάβω αυτός ο χόνδρος που εξέχει απο το ένα κομμάτι της μύτης μου πως ακριβώς βρέθηκε εκεί?! ή όταν πιάνω την κορυφή της μύτης μου γιατί νιώθω αυτό το μούδιασμα. :confused:
Οπότε λοιπόν αποφάσισα να κάνω κάτι που δεν το είχα φανταστεί ποτέ στην ζωή μου. Πριν 1,5 χρόνο περίπου πριν κάνω την πρώτη ρινοπλαστική έλεγα... δεν θέλω να ξέρω τι θα γίνει στο χειρουργείο, δεν θέλω να ξέρω τι θα κάνουν στην μύτη. Πάρτε με, ναρκώστε με και κάνετε ότι θέλετε με την μύτη μου. Είχα μεγάλο φόβο! :'(

Τώρα μετά απο την όλη στεναχώρια που τραβάω τόσο καιρό αποφάσισα να κάνω ένα βήμα παραπέρα και είπα αν είναι να κάνεις ξανά εγχείριση κάνε το σωστά. Βλέπετε σε εμάς τους ανθρώπους έτσι συμβαίνει. Πρέπει να πάθουμε για να μάθουμε!

Violet μπερδεύτηκα..Τελικά την επέμβαση την έκανες Θεσ/κη?Εγώ την έκανα πριν 8 μήνες στον [....] Ιδιαίτερο ζήτημα στην μύτη δεν είχα. Λίγο γαμψή και λίγο πιο χοντρή στο ακρορίνιο ήταν, τίποτα τραγικό. Το συμπέρασμα μου από την όλη εμπειρία μου είναι ότι:
Το να σου φτιάξει ο γιατρός το προφίλ είναι το πιο εύκολο κομμάτι, το δύσκολο είναι το ακρορίνιο να σμιλευτεί. Ε εγώ απέκτησα ωραίο προφίλ αλλά το ακρορίνιο μου παρέμεινε ανέγγιχτο, για την ακρίβεια είναι+λίγο πιο στρουμπουλό. Φαντάσου την μύτη σαν μια πυραμίδα, ο γιατρός σου αφαιρεί την πάνω επιφάνεια της πυραμίδας (που προκαλεί το άσχημο προφίλ) οπότε αν δεν αγγίξει το ακρορίνιο, αυτό μπορεί τελικά να φαίνεται λίγο πιο στρουμπουλό σε σχέση με πριν.
Έχω καταλάβει εκ των υστέρων (+ύστερα από συζήτηση με 2 φίλες μου που έχουν κάνει+αυτές ρινοπλαστική αλλά στη Θεσ/κη) ότι οι περισσότεροι γιατροί το ακρορίνιο το πειράζουν ελάχιστα έως καθόλου. Το δύσκολο είναι να εντοπίσεις γιατρό που θα μπορεί να πειράξει το ακρορίνιο πετυχημένα (εφόσον έχεις πρόβλημα σε αυτό). Η δική μου εμπειρία ήταν ωραίο προφίλ αλλά ανφάς που κανείς δεν καταλάβαινε την διαφορά. Τόσα λεφτά+τόση ταλαιπωρία με πολύ λιγότερη βελτίωση απότι περίμενα..Αλλά όπως είπες εδώ μέσα βλέπεις+τα χειρότερα οπότε από την άλλη χαίρεσαι που δεν σε πετσόκοψαν.. Βέβαια τα πράγματα δεν θα έπρεπε να είναι έτσι..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

pigasus

Νεοφερμένος

Η pigasus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Α όσο για λακουβίτσες+εξογκώματα δεν έχω παρατηρήσει τίποτα. Πάντως το να εμφανιστεί κάποιος χόντρος-εξόγκωμα πάνω από κάποιο ρουθούνι κατά την ανάρρωση νομίζω ότι είναι θέμα οργανικό+αναπτύσσεται στην πορεία.Ο γιατρός δεν μπορεί να κάνει κάτι για να το αποκλείσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Violet_V

Νεοφερμένος

Η Violet_V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
pigasus, την επέμβαση την έκανα στην Θεσσαλονίκη απο ΩΡΛ που δεν είναι γραμμένος ως πλαστικός. Όντως τα πράματα είναι όπως τα λες το πιο εύκολο είναι να αφαιρέσουν τον ύβο αλλά όπως κατάλαβα απο την δικιά μου ιστορία αλλά και απο το site που κάθομαι και διαβάζω για το πως γίνεται μια ρινοπλαστική όταν αφαιρείται ο ύβος πάντα γίνεται μια λέπτυνση της μύτης για να φτιαχτεί η πυραμίδα της μύτης. Για να έχει κορυφή. Εμένα τώρα απο μπροστά η μύτη μου φαίνεται πλατιά λες και με πάτησε οδοστρωτήρας! Όπως φαίνεται και στην φωτό που ανέβασα από εδώ: https://www.facialsurgery.com/ClkoffTPgt3_2011_05_03mh.html

Δεν ξέρω φαίνεται ο δικός μου γιατρός δεν είχε τέτοιες γνώσεις ώστε να μου το φτιάξει σωστά και είπε να το αφήσει έτσι. Απλά θυμώνω γιατί ρε φίλε αν δεν μπορείς να μου φτιάξεις την μύτη πες μου δεν έχω τις ικανότητες να σου το φτιάξω σωστά. Μην μου λες, ναι ναι θα λεπτύνουμε την μύτη επάνω και λίγο απο κάτω για να είναι ομοιόμορφο. Μην ανησυχείς!
Τον είχα ρωτήσει κιόλας πριν γίνει η εγχείριση γιατί καταλάβαινα ότι η μύτη μου ήθελε αλλαγές σε πολλαπλά επίπεδα. Του λέω, μήπως γιατρέ η μύτη μου έχει κάποια ιδιαιτερότητα και θα σας δυσκολέψει?
Αυτός έλεγε μην ανησυχείς η μύτη σου θα γίνει ωραία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο 2.jpg
    Χωρίς τίτλο 2.jpg
    103.9 KB · Εμφανίσεις: 160

just_smile

Νεοφερμένος

Ο just_smile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Γεια σας και παλι!!!!! :)

Violet_V και riariaki_1990 την εγχειριση την εκανα στο Γεννηματα και με εγχειρισαν ωρυλα + πλαστικος (το επιθετο του ωρυλα αρχιζει απο [...] (το μικρο δεν το θυμαμαι) και τα αρχικα του πλαστικου [...] :P )

Παιδια εδω σας παραθετω μερικες φωτογραφιες μου με την μυτη μου πριν την εγχειριση, 3 χρονια μετα την εγχειριση, και μετα τα ενεσιμα (μποτοξ) που εκανα προσφατα... δεν βρηκα πουθενα την επιλογη να κανω κατευθειαν upload κ γι'αυτο τις ανεβασα imageshack και ποσταρα τα links εδω.

Εδω βλεπετε την παλιαααα μου μυτη...που δεν ειχε το μαυρο της το χαλι απλα ειχα χτυπησει μικρη και ειχε στραβωωωσει αρκετα... οποτε με την ευκαιρια του διαφραγματος ειπα να την ισιωσω και να τη λεπτυνω λιγο...! (οι φωτογραφιες ειναι λιγες μολις μερες πριν την εγχειριση, Σεπτεμβρης του 2009):
Τους πρωτους μηνες ηταν πολυ ωραια απλα περνοντας ο καιρος διαπιστωσα οτι ο γιατρος μου εφαγε τη ραχη της μυτης παραπανω απ'οσο ηθελε... και πεταγε και αυτο το ηλιθιο καρουμπαλοκοκαλακι μες στη μεση...! Οι φωτογραφιες εδω ειναι φετος το καλοκαιρι δηλαδη 3 χρονια μετα την εγχειριση.:
Και τελος, τις παρακατω φωτογραφιες τις τραβηξα πριν απο λιγο :P και ειναι 10 μερες μετα τα ενεσιμα με υαλουρονικο που εκανα στη μυτη για να γεμισω τη ραχη και να μην πεταει το χαζοκοκκαλο... η βλακεια ειναι οτι ουσιαστικα ειναι μποτοξ και δεν ειναι μονιμο, αλλα κραταει πανω απο χρονο... (τουλαχιστον ετσι λενε)
Σε λιγες μερες ειναι ο γαμος μου.. ε και ηθελα η μυτη μου να ειναι καπως καλυτερη.. να μην πετανε καρουμπαλακια :P δε ξερω τωρα μπορει σε καποιους να φανω υπερβολικη!:P:)


Είσαι θεά !!!!!!!!! 1ον γιατι ησουν (προ πλαστικης) και εισαι (πλέον πολυ περισσότερο) όμορφη!!!!! (να σε χαίρεται ο μέλλον σύζυγος σου!!) 2ον γιατι εβαλες φωτο !!!!! 3ον γιατι κατι ξεφυγε σιγουρα στο κοκκαλακι αλλα κατα ταλλα μπορεις να πεις οτι ειναι καλυτερη απο την αρχικη ακομα κ με το κοκκαλακι να πεταει.. συμφωνεις?? χωρις να λεω οτι ηταν σωστος φυσικα!! και απο οτι βλεπω απο τις τελευταιες φωτο εκανε τελεια δουλειά ο γιατρος με τη χρηση του υαλουρονικου.. αυτο ποιος γιατρος ηταν και ποσο σου κοστισε ? για να ακούγονται και τα καλά!!! Σε ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
raniouli! αν είχα την μύτη σου την αρχική δεν θα την άλλαζα. Βέβαια θα προτιμούσα να είχα την δικιά σου παρά την δικιά μου την αρχική :/: .
Όντως δεν ήταν ωραίο αυτό το καρουμπαλάκι που σε άφησε ο γιατρός. Αλήθεια τον ρώτησες ποτέ γι'αυτό γιατί έγινε έτσι?
Τώρα βέβαια που έκανες τα ενέσιμα είναι σαφώς καλύτερη!! :) Δεν σκέφτηκες να κάνεις άλλη εγχείριση για να το διορθώσεις?

Violet_V Καλησπερα!!! :) Ενταξει η αληθεια ειναι οτι δεν ειχα ακουσει ποτε κανενα κακο σχολιο για τη μυτη μου... ηταν καθαρα δικο μου το σκαλωμα, ενω απο αλλες γωνιες ηταν ωραια, ειδικα απο τη μια πλευρα (στην αριστερη φωτο δες) φαινοταν στραβη και μεγαλη... αυτο δε μου αρεσε ουσιαστικα +οτι ηταν λιγο χοντρη στο ακρορινιο..! Αυτα ζητησα απο τον γιατρο να μου αλλαξει απλα εκεινος εεεφαγε αρκετη απ'τη ραχη...
Οσο για το καρουμπαλακι που πεταει, με ειχε δει ο γιατρος 15 μερες μετα την εγχειριση που ειχε ηδη αρχισει να φαινεται λιγακι (μια ιδεα) τον ρωτησα αν θα φυγει αυτο το καρουμπαλακι κ μου ειπε οχι.... :/: αυτο μονο, δεν ειχα ασχοληθει αλλο μετα...
Δεν χρειαζεται ξανα εγχειριση απο την αρχη, αλλα ειναι αρκετη διαδικασια... εγω προτιμησα τα ενεσιμα γιατι ηθελα γενικα να γεμισω τη ραχη οχι να κανω απλα οστεοτομη στο κοκκαλακι... δεν ξερω κιολας, αν δω οτι δεν 'φτουραει' το μποτοξ κ οτι φευγει σε λιγοτερο διαστημα απο 1 χρονο ισως καααποια στιγμη αφαιρεσω απλα το κοκκαλακι να ησυχασω :P

Είσαι θεά !!!!!!!!! 1ον γιατι ησουν (προ πλαστικης) και εισαι (πλέον πολυ περισσότερο) όμορφη!!!!! (να σε χαίρεται ο μέλλον σύζυγος σου!!) 2ον γιατι εβαλες φωτο !!!!! 3ον γιατι κατι ξεφυγε σιγουρα στο κοκκαλακι αλλα κατα ταλλα μπορεις να πεις οτι ειναι καλυτερη απο την αρχικη ακομα κ με το κοκκαλακι να πεταει.. συμφωνεις?? χωρις να λεω οτι ηταν σωστος φυσικα!! και απο οτι βλεπω απο τις τελευταιες φωτο εκανε τελεια δουλειά ο γιατρος με τη χρηση του υαλουρονικου.. αυτο ποιος γιατρος ηταν και ποσο σου κοστισε ? για να ακούγονται και τα καλά!!! Σε ευχαριστω

Just Smile σ'ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!! :) δεν εχω ιδιαιτερο παραπονο απο τον πλαστικο μου νταξ... αυτο το καρουμπαλο μου τη χαλαγε ουσιαστικα..! Ο γιατρος που μου εκανε τις ενεσεις υαλουρονικου ειναι ο [....] ειναι αρκετα 'μαιντανος' (σε αντιθεση με τον πλαστικο του Γεννηματα) καλος ανθρωπος με χιουμορ.. τα ενεσιμα κοστισαν 200 ευρω αλλα μετα απο 1 βδομαδα που ειχε πεσει το πριξιματακι απο τις ενεσουλες, ειδαμε οτι ηθελε λιγο ακομα υλικο το οποιο βαλαμε και...με χρεωσε αλλα 150... (τερμα αντιδεοντολογικο για μενα... μου τη βαρεσε αρκετα ασχημα... :mad: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Το κοκκαλάκι σου εξήγησε γιατί εμεινε???
Η μύτη δεν ήταν τραγική πριν, αλλά δεν ήταν και καλή. Κι εγώ θα την άλλαζα.
Η τωρινή (μετά τα ενέσιμα) μου φαίνεται μια χαρά, με γεια σου! :clapup::clapup::clapup:

(Και συγχαρητήρια για το θάρρος σου να ανεβάσεις φωτογραφία). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just_smile

Νεοφερμένος

Ο just_smile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Violet_V Καλησπερα!!! :) Ενταξει η αληθεια ειναι οτι δεν ειχα ακουσει ποτε κανενα κακο σχολιο για τη μυτη μου... ηταν καθαρα δικο μου το σκαλωμα, ενω απο αλλες γωνιες ηταν ωραια, ειδικα απο τη μια πλευρα (στην αριστερη φωτο δες) φαινοταν στραβη και μεγαλη... αυτο δε μου αρεσε ουσιαστικα +οτι ηταν λιγο χοντρη στο ακρορινιο..! Αυτα ζητησα απο τον γιατρο να μου αλλαξει απλα εκεινος εεεφαγε αρκετη απ'τη ραχη...
Οσο για το καρουμπαλακι που πεταει, με ειχε δει ο γιατρος 15 μερες μετα την εγχειριση που ειχε ηδη αρχισει να φαινεται λιγακι (μια ιδεα) τον ρωτησα αν θα φυγει αυτο το καρουμπαλακι κ μου ειπε οχι.... :/: αυτο μονο, δεν ειχα ασχοληθει αλλο μετα...
Δεν χρειαζεται ξανα εγχειριση απο την αρχη, αλλα ειναι αρκετη διαδικασια... εγω προτιμησα τα ενεσιμα γιατι ηθελα γενικα να γεμισω τη ραχη οχι να κανω απλα οστεοτομη στο κοκκαλακι... δεν ξερω κιολας, αν δω οτι δεν 'φτουραει' το μποτοξ κ οτι φευγει σε λιγοτερο διαστημα απο 1 χρονο ισως καααποια στιγμη αφαιρεσω απλα το κοκκαλακι να ησυχασω :P



Just Smile σ'ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!! :) δεν εχω ιδιαιτερο παραπονο απο τον πλαστικο μου νταξ... αυτο το καρουμπαλο μου τη χαλαγε ουσιαστικα..! Ο γιατρος που μου εκανε τις ενεσεις υαλουρονικου ειναι ο [...], ειναι αρκετα 'μαιντανος' (σε αντιθεση με τον πλαστικο του Γεννηματα) καλος ανθρωπος με χιουμορ.. τα ενεσιμα κοστισαν 200 ευρω αλλα μετα απο 1 βδομαδα που ειχε πεσει το πριξιματακι απο τις ενεσουλες, ειδαμε οτι ηθελε λιγο ακομα υλικο το οποιο βαλαμε και...με χρεωσε αλλα 150... (τερμα αντιδεοντολογικο για μενα... μου τη βαρεσε αρκετα ασχημα... :mad: )

να εισαι καλα!!! και ευχαριστω για τις πληροφοριες!! Παιδια εγω εχω φωτο εδω περα και θα την κάνω μαλλον μεσα στον Ιανουαριο στον [.....]. Οταν βγαλω γυψακι θα ποσταρω το νεο look. Όντως μλκια του να σου παρει σχεδον αλλα τοσα...δε ξέρω πόσο κοστίζει αλλά εστω να σου έπαιρνε μονο το κόστος του υλικού την 2η φορα ..ενιγουει χρονια πολλα παιδια και καλη χρονια σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Παιδια εγω εχω φωτο εδω περα και θα την κάνω μαλλον μεσα στον Ιανουαριο στον Παυλιδελη. Οταν βγαλω γυψακι θα ποσταρω το νεο look. Όντως μλκια του να σου παρει σχεδον αλλα τοσα...δε ξέρω πόσο κοστίζει αλλά εστω να σου έπαιρνε μονο το κόστος του υλικού την 2η φορα ..ενιγουει χρονια πολλα παιδια και καλη χρονια σε ολους

Εσύ έχεις θέμα αναπνοής? Γιατί η μύτη σου είναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just_smile

Νεοφερμένος

Ο just_smile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εσύ έχεις θέμα αναπνοής? Γιατί η μύτη σου είναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ..

thanks ..οχι δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα αναπνοής... κυρίως για την αισθητική βελτίωση θα την κάνω δεν κρύβομαι :) απο την στιγμη που μπορεί να γίνει καλύτερη γιατι να μην το κανω? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Violet_V

Νεοφερμένος

Η Violet_V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
thanks ..οχι δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα αναπνοής... κυρίως για την αισθητική βελτίωση θα την κάνω δεν κρύβομαι :) απο την στιγμη που μπορεί να γίνει καλύτερη γιατι να μην το κανω? :)

Αν ήμουν στη θεση σου δεν θα το έκανα. Προσωπικά νομίζω ότι στους άντρες τους κολακεύει να έχουν μια μύτη σαν την δικιά σου. Θέλω να πω που να μην είναι ίσια τελείως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Θα πεταχτώ,βέβαια,τώρα κι εγώ η άκυρη αλλα smile που ακριβώς εντοπίζεις το πρόβλημα στην μύτη σου?
Γιατί μάλλον κάτι έχουν πάθει τα μάτια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

πανος28

Νεοφερμένος

Ο πανος28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ΦΙΛΕ ./..Καλη χρονια να εχεις .. Μια χαρα ειναι η μυτη σου ..μου φαινεται οτι επεμβαση σε τετοια μυτη ειναι υπερβολη ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Καλημερα σε ολους και χρονια πολλα!!!!! :clapup:Καλη χρονια να εχουμε με υγεια τυχη και προσωπικη ευτυχια!!!:D

Gilda μου σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα! Αν με εβλεπες συνολικα με την παλια μυτη δεν ειχα κατι ασχημο απο τις περισσοτερες γωνιες αλλα απο καποιες συγκεκριμενες φαινοταν δυσαναλογη και στραβη... και σαν ψειρα που ειμαι μ'αυτα, μου κολλησε να την αλλαξω.. και την αλλαξα :P

Just_Smile εισαι ενας κουκλος και η μυτη σου δεν ειναι ασχημη, αλλα το παν ειναι το πως νιωθεις εσυ! τι αλλαγες σκεφτεσαι να κανεις? αν πειραξεις την καμπουριτσα σου παντως θα θελει να σηκωσεις κ λιιιιγο το ακρορινιο γιατι αλλιως θα δειχνει μακρουλη! (την πειραξα λιγο στο photoshop να δω πως θα ειναι και μ'αρεσε! :P επεσες σε γραφιστρια μανιακη του photoshop XD)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just_smile

Νεοφερμένος

Ο just_smile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλημερα σε ολους και χρονια πολλα!!!!! :clapup:Καλη χρονια να εχουμε με υγεια τυχη και προσωπικη ευτυχια!!!:D

Gilda μου σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα! Αν με εβλεπες συνολικα με την παλια μυτη δεν ειχα κατι ασχημο απο τις περισσοτερες γωνιες αλλα απο καποιες συγκεκριμενες φαινοταν δυσαναλογη και στραβη... και σαν ψειρα που ειμαι μ'αυτα, μου κολλησε να την αλλαξω.. και την αλλαξα :P

Just_Smile εισαι ενας κουκλος και η μυτη σου δεν ειναι ασχημη, αλλα το παν ειναι το πως νιωθεις εσυ! τι αλλαγες σκεφτεσαι να κανεις? αν πειραξεις την καμπουριτσα σου παντως θα θελει να σηκωσεις κ λιιιιγο το ακρορινιο γιατι αλλιως θα δειχνει μακρουλη! (την πειραξα λιγο στο photoshop να δω πως θα ειναι και μ'αρεσε! :P επεσες σε γραφιστρια μανιακη του photoshop XD)

χαχα ναι εγω και ο κλουνει!! σε ευχαριστω παντως..!!:) ενταξη δε νιωθω και ασχημος αλλα ειναι κατι που καποιες φορες με χαλαει πανω μου... βασικα ναι την καμπουριτσα και ολο το κόκκαλο λιγο να σιδερωθεί λιγο!! και ναι ενα πολυ ελαφρυ σήκωμα αν χρειαστεί.. και ισως κ ενα πολυ μικρο στένεμα πριν το ακρορινιο..
Παιδια και απο μενα καλη χρονια σε ολους με υγεια πανω απ'ολα και πολλα χαμογελα.. και επειδη ειδα πως καποιοι διαφωνείτε καλώς ή κακώς εχω παρει την αποφαση μου αρα κρατηστε την θετικη σας ενεργεια σε περιπτωση που δε μου αρεσει η αλλαγη (που δεν το νομιζω γιατι θα ειμαι σε πολυ καλα χερια) γιατι σας ειπα πως θα ποσταρω το αποτελεσμα και αρα εσεις θα με σαπορταρετε ψυχολογικα τουλαχιστον τις πρωτες μερες :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Violet_V

Νεοφερμένος

Η Violet_V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
χαχα ναι εγω και ο κλουνει!! σε ευχαριστω παντως..!!:) ενταξη δε νιωθω και ασχημος αλλα ειναι κατι που καποιες φορες με χαλαει πανω μου... βασικα ναι την καμπουριτσα και ολο το κόκκαλο λιγο να σιδερωθεί λιγο!! και ναι ενα πολυ ελαφρυ σήκωμα αν χρειαστεί.. και ισως κ ενα πολυ μικρο στένεμα πριν το ακρορινιο..
Παιδια και απο μενα καλη χρονια σε ολους με υγεια πανω απ'ολα και πολλα χαμογελα.. και επειδη ειδα πως καποιοι διαφωνείτε καλώς ή κακώς εχω παρει την αποφαση μου αρα κρατηστε την θετικη σας ενεργεια σε περιπτωση που δε μου αρεσει η αλλαγη (που δεν το νομιζω γιατι θα ειμαι σε πολυ καλα χερια) γιατι σας ειπα πως θα ποσταρω το αποτελεσμα και αρα εσεις θα με σαπορταρετε ψυχολογικα τουλαχιστον τις πρωτες μερες :whistle:

Εφόσον έχεις πάρει την απόφαση εύχομαι να πάνε όλα καλά πραγματικά. Κράτα μας ενήμερους με την πορεία σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Έχεις όλη τη θετική μας ενέργεια για να πάνε όλα καλά.
Καλή επιτυχία και με το καλό η νέα μυτούλα. :):):)

Περιμένουμε update...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just_smile

Νεοφερμένος

Ο just_smile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Έχεις όλη τη θετική μας ενέργεια για να πάνε όλα καλά.
Καλή επιτυχία και με το καλό η νέα μυτούλα. :):):)

Περιμένουμε update...

Σε ευχαριστω πολυ !!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top