• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

new life

Νεοφερμένος

Ο new life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
εμενα μου ειχε πει οτι μπορουσα να φορεσω γυαλια ενα μηνα μετα....(οσο φορουσα τον ναρθηκα πηγα και ειδα 3d ταινια και φορεσα κανονικα τα γυαλακια αλλα αυτο δεν πιανεται,χαχα)τωρα ειμαι στους 9 μηνες μετα και ακομα πολλα πρωινα οταν ξυπναω η ακρη ειναι πρησμενη.καλα στους 2 μηνες που εισαι εσυ τωρα ειχα τετοιο πρηξιμο απο την μια μερια που το ενα ρουθουνι ηταν πιο ψηλα απο το αλλο.το πρηξιματακι που εχω νορμαλ ειναι θα φυγει κααααποια στιγμη ( η αληθεια ειναι οτι στην αρχη ηταν 100πλασιο τωρα μια ιδεα εχει μεινει)
εμενα παλι μου ειπε οτι θα μπορουσα να τα φορεσω αν ηθελα(μυωπιας!!) απο το πρωτο διστημα!!φυσικα, δεν το εκανα...ακομα κ τωρα οταν τα φοραω ακουμπωντας τα πανω στη μυτη μου αφηνει σημαδια κ με ενοχλει το δερμα!!ετσι, εχω βαλει ταινιουλα κ τα εχω στον αερα!!περιμενω να υποχωρησει λιγο ακομα το πρηξιμο μπας κ τα βαλω κανονικα...αχ δεν μπορω...θελω να παω ενα χρονο μετα!!αχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

me@

Νεοφερμένος

Η me@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
τον πρώτο χρονο της πλαστικής πρήζεσαι και ξεπρήζεσαι σε ανύποπτους χρόνους - το πρώτο 6μηνο η μύτη ξεπρήζεται σταδιακά - ο ορός χρησιμοποιείται τον 1ο μήνα για να καθαρίσει εσωτερικά η μύτη από τα τραύματα - τον ορό τον βάζεις στη μύτη και στη συνέχεια σκύβεις προς τα κάτω για να βγεί από τη μύτη - καταλαβαίνω τι πάθαινες (κατέβαινε το υγρό στο φάρυγγα), το πάθαινα κι εγω μπλιάχ όντως!! εμένα η μύτη πήρε το τελικό της σχήμα έπειτα από ένα χρόνο, γυαλιά φόρεσα στον 1 μήνα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

new life

Νεοφερμένος

Ο new life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
τον πρώτο χρονο της πλαστικής πρήζεσαι και ξεπρήζεσαι σε ανύποπτους χρόνους - το πρώτο 6μηνο η μύτη ξεπρήζεται σταδιακά - ο ορός χρησιμοποιείται τον 1ο μήνα για να καθαρίσει εσωτερικά η μύτη από τα τραύματα - τον ορό τον βάζεις στη μύτη και στη συνέχεια σκύβεις προς τα κάτω για να βγεί από τη μύτη - καταλαβαίνω τι πάθαινες (κατέβαινε το υγρό στο φάρυγγα), το πάθαινα κι εγω μπλιάχ όντως!! εμένα η μύτη πήρε το τελικό της σχήμα έπειτα από ένα χρόνο, γυαλιά φόρεσα στον 1 μήνα :)
σ'ευχαριστω που απαντησες!!εγω νομιζα οτι ο ορος ειναι περισσοτερο για καθαρισμο...οχι για επουλωση!!εμενα δε μου δωσε ορο...μονο μια αλοιφη να τη βαζω σε παντονετα το πρωτο μηνα κ να καθαριζω εσωτερικα!!οταν λες γυαλια στον ενα μηνα εννοεις μυωπιας??δηλαδη τα φορουσες ολη μερα??κ αν ναι, οταν πρηζοταν η μυτη, δε σου ερεθιζαν το δερμα προκαλοντας σημαδακια με κοκκινιλες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

me@

Νεοφερμένος

Η me@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ο φυσιολογικός ορός χρησιμοποιείται μόνο για καθαρισμό, δε βοηθά στην επούλωση και άρα δεν είναι απαραίτητος στη διαδικασία ανάρρωσης, οπότε λίγο το κακό που δεν χρησιμοποίησες - κατά τα άλλα φορούσα γυαλιά ηλίου αλλά επειδή ήταν Μαιος ο μήνας που ανάρρωνα, τα φορούσα τη μισή μερα. Πολύ συχνά ένιωθα μια δυσφορία στη μύτη και τα έβγαζα για λίγο. Κατα τα άλλα και πριν την πλαστική αλλά και μετά, έκανα κοκκινίλες από τα γυαλιά, οπότε το φαινόμενο δεν είχε να κάνει με το πρήξιμο της μύτης :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

new life

Νεοφερμένος

Ο new life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
ο φυσιολογικός ορός χρησιμοποιείται μόνο για καθαρισμό, δε βοηθά στην επούλωση και άρα δεν είναι απαραίτητος στη διαδικασία ανάρρωσης, οπότε λίγο το κακό που δεν χρησιμοποίησες - κατά τα άλλα φορούσα γυαλιά ηλίου αλλά επειδή ήταν Μαιος ο μήνας που ανάρρωνα, τα φορούσα τη μισή μερα. Πολύ συχνά ένιωθα μια δυσφορία στη μύτη και τα έβγαζα για λίγο. Κατα τα άλλα και πριν την πλαστική αλλά και μετά, έκανα κοκκινίλες από τα γυαλιά, οπότε το φαινόμενο δεν είχε να κάνει με το πρήξιμο της μύτης :)
thanxxx!!η ουσια ειναι οτι, απ' ο,τι καταλαβαινω, τα γυαλια μετα τουλαχιστον τον 1ο μηνα δεν προκαλουν προβλημα...ουτε χαλανε τη μυτη!!αυτα ειναι φοβιες δικες μας κυριως!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sungold

Νεοφερμένος

Η sungold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Χαίρετε! Ψάχνοντας πληροφορίες στο ιντερνετ σας βρήκα και γω, που σκέφτομαι για επαναληπτική. Βέβαια δεν ξέρω πόσοι εξακολουθούν να μπαίνουν σ'αυτό το θέμα... :hmm:Αnyway, επειδή δεν ξέρω αν έχει γίνει κάποια αναφορά, ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε κάτι-ιδίως αν υπάρχουν μαρτυρίες ασθενών τους- για τους Ευθ.Χριστ. και Κων. Μακρυπ. Είναι και πάρα πολλές οι σελίδες για να τις διαβάσω όλες και πιθανότατα να μην έχουν αναφερθεί καν... Η επιλογή μου σ'αυτούς στηρίχτηκε καθαρά στο ότι είναι χειρούργοι ΩΡΛ.
Ευχαριστώ εκ τω προτέρων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gas!

Νεοφερμένος

Ο gas! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σας σκεφτομαι εδώ και χρόνια να κάνω πλαστική στη μύτη και το έχω πάρει απόφαση και άρχισα να ψαχνομαι για γιατρούς στην θεσσαλονίκη θέλω να μου προτείνετε τους καλύτερους και εμπειρίες θα εκτιμούσα την βοήθειά σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sungold

Νεοφερμένος

Η sungold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Είδα προ ολίγου μια ενημέρωση που είχε για τη ρινοπλαστική μέσω διαδικτύου ο Β.Παυλιδ. Μεταξύ άλλων είπε ότι ο μέσος όρος διάρκειας της είναι 1 ώρα η οποία μπορεί να γίνει 2-2.30 ώρες αν πρόκειται για επανορθωτική. Αναρωτιέμαι τι συμβαίνει όταν Α.Σκ. λέει ότι χρειάζονται 3-4 ώρες. Έχετε ακούσει άλλο γιατρό να μιλά για τόσες ώρες χειρουργείο? Γιατί εγώ όχι...Και μιλάω φυσικά για τον κανόνα όχι εξαιρετικές περιπτώσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gas!

Νεοφερμένος

Ο gas! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια κανένας πλαστικός χειρούργος στην Θεσσαλονίκη καλός υπάρχει γιατί από αυτά που ακούω όλοι στην Αθήνα είναι...Στείλτε μου inbox ονόματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mallorca1983

Νεοφερμένος

Η mallorca1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Είδα προ ολίγου μια ενημέρωση που είχε για τη ρινοπλαστική μέσω διαδικτύου ο Β.Παυλιδ. Μεταξύ άλλων είπε ότι ο μέσος όρος διάρκειας της είναι 1 ώρα η οποία μπορεί να γίνει 2-2.30 ώρες αν πρόκειται για επανορθωτική. Αναρωτιέμαι τι συμβαίνει όταν Α.Σκ. λέει ότι χρειάζονται 3-4 ώρες. Έχετε ακούσει άλλο γιατρό να μιλά για τόσες ώρες χειρουργείο? Γιατί εγώ όχι...Και μιλάω φυσικά για τον κανόνα όχι εξαιρετικές περιπτώσεις...

εγώ στην θέση σου θα ανησυχούσα για την μία ώρα και όχι για τις 3.....ανάλογα και για τι αλλαγή μιλάμε....αν μιλάς για διάφραγμα και ρινοπλαστική, και όχι για μία πολύ μικρή διόρθωση (που και πάλι θα πάρει πάνω από ώρα), τότε το 3ωρο είναι σίγουρο.....και βάλε μη σου πω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sungold

Νεοφερμένος

Η sungold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εγώ στην θέση σου θα ανησυχούσα για την μία ώρα και όχι για τις 3.....ανάλογα και για τι αλλαγή μιλάμε....αν μιλάς για διάφραγμα και ρινοπλαστική, και όχι για μία πολύ μικρή διόρθωση (που και πάλι θα πάρει πάνω από ώρα), τότε το 3ωρο είναι σίγουρο.....και βάλε μη σου πω....

μου κάνει εντύπωση απλά γι'αυτό ρωτώ αν και άλλοι γιατροί μιλάνε για τέτοια διάρκεια.. Το προφανές είναι να σκεφτείς ότι αυτός κάνει προσεχτική δουλειά σε αντίθεση με όλους τους άλλους. Αλλά αν είναι έτσι τότε δε θα'πρεπε να είχε δυσαρεστημένους πελάτες απ΄ότι διαβάζω ενώ απ'την άλλη δε θα 'πρεπε να υπήρχαν και ευχαριστημένοι απ'τους άλλους γιατρούς... Εντάξει δε γνωρίζω ποσοστά και αναλογίες πετυχ./αποτυχ. περιστατικών απλά αναρωτιέμαι μήπως υπάρχει και κάποια υπερβολή σ'αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Violet_V

Νεοφερμένος

Η Violet_V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
γεια σας σκεφτομαι εδώ και χρόνια να κάνω πλαστική στη μύτη και το έχω πάρει απόφαση και άρχισα να ψαχνομαι για γιατρούς στην θεσσαλονίκη θέλω να μου προτείνετε τους καλύτερους και εμπειρίες θα εκτιμούσα την βοήθειά σας

Εγώ που έκανα στην Θεσ. δεν έμεινα ευχαριστημένη. Και τώρα που το ψάχνω για 2η ρινοπλαστική πάλι δεν μπορώ να βρω κάποιον που να εμπιστευτώ. Είναι λίγο περίεργη η κατάσταση.

Θα σου στείλω ΠΜ σε ποιον πήγα εγώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sungold

Νεοφερμένος

Η sungold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Χλωμό το κόβω να πάρω απάντηση, αλλά ας ρωτήσω... Για την Αρ.Κυπρ. γνωρίζει κανείς να μας πει αποτελέσματα της δουλειάς της; Όχι τίποτα άλλο, αλλά δεν μπορείς να βρεις και αν έχει γραφτεί κάτι για κάποιον εδώ μέσα, εκτός και αν διαβάσεις όλες τις σελίδες... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELENANDREW

Νεοφερμένος

Η ELENANDREW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Στην Α.Κ έκανα ρινοπλαστική και ευθείαση ρινικού διαφράγματος αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένη διότι η μύτη μου είναι τώρα στραβή. Είχα δει άλλες δουλειές της και είχα ενθουσιαστεί. Γενικότερα είναι θέμα τύχης πιστεύω, πάντως σαν άνθρωπος σε κερδίζει.
Καλημέρα σε όλους, θέλω πάρα πολύ να κάνω διορθωτική επέμβαση στη μύτη μου η οποία στράβωσε αρκετά όταν έκανα διόρθωση ρινικού διαφράγματος και ψάχνω αξιόπιστο γιατρό. Έχω μπερδευτεί τρομερά και δεν ξέρω τι να κάνω. Μπορεί κάποιος με παρόμοιο πρόβλημα(στραβή μύτη) να μου συστήσει κάποιον; Ευχαριστώ πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ELENANDREW

Νεοφερμένος

Η ELENANDREW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Χαίρετε! Ψάχνοντας πληροφορίες στο ιντερνετ σας βρήκα και γω, που σκέφτομαι για επαναληπτική. Βέβαια δεν ξέρω πόσοι εξακολουθούν να μπαίνουν σ'αυτό το θέμα... :hmm:Αnyway, επειδή δεν ξέρω αν έχει γίνει κάποια αναφορά, ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε κάτι-ιδίως αν υπάρχουν μαρτυρίες ασθενών τους- για τους Ευθ.Χριστ. και Κων. Μακρυπ. Είναι και πάρα πολλές οι σελίδες για να τις διαβάσω όλες και πιθανότατα να μην έχουν αναφερθεί καν... Η επιλογή μου σ'αυτούς στηρίχτηκε καθαρά στο ότι είναι χειρούργοι ΩΡΛ.
Ευχαριστώ εκ τω προτέρων :)
Σε συνέχεια του μηνύματος που μου έστειλες για την συγκεκριμένη ωρλ, α.κ. θέλω να επισημάνω ότι το διάφραγμα έφτιαξε και αναπνέω μια χαρα. Επίσης η γιατρός αναγνώρισε το γεγονός ότι αισθητικά το αποτέλεσμα δεν ήταν αυτό που περίμενε και η ίδια και μου πρότεινε να κάνουμε διορθωτική επέμβαση σε 6 μήνες περίπου. Απλά εγώ έχω φοβηθεί και θέλω να απευθυνθώ σε πλαστικό μπας και μου ισιώσει τη μύτη. Ξέρεις κάποιον καλό ή ξέρεις ποιον θα πρέπει να αποφύγω? Είμαι πολύ μπερδεμένη. Πήγα στη μορφή (σ.ι.-καράφλας μου φάνηκε καλός αλλά ηλικιωμένος ) δύο γνωστές που είχαν κάνει πριν 15 χρόνια εκεί ρινοπλαστική είχαν καταπληκτικό αποτέλεσμα αλλά έχουν περάσει 15 χρόνια. Επιπλέον δεν μου εξήγησε τι θα κάνει, απλά ότι θα με κάνει κούκλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sungold

Νεοφερμένος

Η sungold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
η μύτη σου είναι πολύ στραβή τώρα ή λίγο? Έχει και σημασία το μέγεθος της απόκλισης.. Ταλαιπωρία πάντως, οικονομική και ψυχική.. Για τον Σ.Ι, τον έχω επισκεφτεί, δεν μ'ενέπνευσε καθόλου. Τώρα αυτά, είναι και προσωπικά θέματα... Είσαι σίγουρη ότι θες να απευθυνθείς σε πλαστικό και όχι σε ΩΡΛ πάλι? Εγώ πλέον τους σκέτους πλαστικούς για τη μύτη, δεν τους εμπιστεύομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Violet_V

Νεοφερμένος

Η Violet_V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Σε συνέχεια του μηνύματος που μου έστειλες για την συγκεκριμένη ωρλ, α.κ. θέλω να επισημάνω ότι το διάφραγμα έφτιαξε και αναπνέω μια χαρα. Επίσης η γιατρός αναγνώρισε το γεγονός ότι αισθητικά το αποτέλεσμα δεν ήταν αυτό που περίμενε και η ίδια και μου πρότεινε να κάνουμε διορθωτική επέμβαση σε 6 μήνες περίπου. Απλά εγώ έχω φοβηθεί και θέλω να απευθυνθώ σε πλαστικό μπας και μου ισιώσει τη μύτη. Ξέρεις κάποιον καλό ή ξέρεις ποιον θα πρέπει να αποφύγω? Είμαι πολύ μπερδεμένη. Πήγα στη μορφή (σ.ι.-καράφλας μου φάνηκε καλός αλλά ηλικιωμένος ) δύο γνωστές που είχαν κάνει πριν 15 χρόνια εκεί ρινοπλαστική είχαν καταπληκτικό αποτέλεσμα αλλά έχουν περάσει 15 χρόνια. Επιπλέον δεν μου εξήγησε τι θα κάνει, απλά ότι θα με κάνει κούκλα.

Δηλαδή πέρα απο το να ισιώσει την μύτη δεν έκανε κάποια άλλη αισθητική αλλαγή? Θέλω να πω αφαίρεση ύβου ή κάτι τέτοιο? Τώρα η μύτη σου εξωτερικά είναι το ίδιο δηλαδή? Δεν άλλαξε τίποτα?

Για τον αυτόν που λες στην μορφή δεν έχω ακούσει τα καλύτερα!! Μπορεί να εννοείς τον ίδιο με αυτόν που λέει ο ramblade εδώ -> https://www.e-steki.gr/showthread.php?p=603261#post603261
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ELENANDREW

Νεοφερμένος

Η ELENANDREW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δηλαδή πέρα απο το να ισιώσει την μύτη δεν έκανε κάποια άλλη αισθητική αλλαγή? Θέλω να πω αφαίρεση ύβου ή κάτι τέτοιο? Τώρα η μύτη σου εξωτερικά είναι το ίδιο δηλαδή? Δεν άλλαξε τίποτα?

Για τον αυτόν που λες στην μορφή δεν έχω ακούσει τα καλύτερα!! Μπορεί να εννοείς τον ίδιο με αυτόν που λέει ο ramblade εδώ -> https://www.e-steki.gr/showthread.php?p=603261#post603261
Μου αφαιρεσε ενα μικρο ύβο αλλά όχι έντελώς. Θα έλεγα γενικότερα ότι η μύτη μου πήρε μια κλίση προς τα αριστερά. Οι δικοί μου έχουν τρελαθεί, γιατί πριν έδειχνε καλύτερη. Γενικότερα επηρεάστηκε η ψυχολογία μου αρνητικά. Γι' αυτό please συμβουλέψτε με σε ποιον να απευθυνθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sungold

Νεοφερμένος

Η sungold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Μου αφαιρεσε ενα μικρο ύβο αλλά όχι έντελώς. Θα έλεγα γενικότερα ότι η μύτη μου πήρε μια κλίση προς τα αριστερά. Οι δικοί μου έχουν τρελαθεί, γιατί πριν έδειχνε καλύτερη. Γενικότερα επηρεάστηκε η ψυχολογία μου αρνητικά. Γι' αυτό please συμβουλέψτε με σε ποιον να απευθυνθώ.

είχες άλλο πρόβλημα εκτός από τον ύβο που ήθελες να βελτιώσεις? Σου εξήγησε τι έγινε και πήρε αυτή την κλίση η μύτη σου?

Προσωπικά μου φαίνεται πολύ δύσκολη υπόθεση να βρεις καλό γιατρό. Και όταν λέω καλό γιατρό, εννοώ να σε καλύπτουν και η εμπειρία και οι απαντήσεις του και η συμπεριφορά του... Όσο καλός και να θεωρείται τεχνικά ένας γιατρός, αν δεν μπορώ να συνεννοηθώ μαζί του γιατί "δε χρειάζεται να τα ξέρεις εσύ αυτά", "έχεις έρθει στον καλύτερο" και άλλες τέτοιες "ομορφιές" ΑΛΑΖΟΝΕΙΑΣ, βράσε όρυζα...

Και αυτός έχει πρόβλημα με τη μύτη του, του τη σήκωσαν λέει πολύ προς τα πάνω και θέλει να την κατεβάσει... whatever... https://dkm80tng5uqm9.cloudfront.net/full/8e30a659c31b53017073692309ab0da1/upturned-nose-42692.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Violet_V

Νεοφερμένος

Η Violet_V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Και αυτός έχει πρόβλημα με τη μύτη του, του τη σήκωσαν λέει πολύ προς τα πάνω και θέλει να την κατεβάσει... whatever... https://dkm80tng5uqm9.cloudfront.net/full/8e30a659c31b53017073692309ab0da1/upturned-nose-42692.jpg

Δεν ξέρω πως ήταν πριν η μύτη του αλλά αν το ανφάς του είναι καλό τότε εγώ δεν θα άλλαζα τίποτα!!!!


Γενικά η ψυχολογία και γενικά η ζωή του καθενός παίζει πολύ σημαντικό ρόλο στο κατά πόσο πιστεύουμε ότι το αποτέλεσμα της ρινοπλαστικής είναι καλό ή όχι και πόσο αντικειμενικά είναι τα κριτήρια μας ή κατά πόσο ματαιόδοξοι είμαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top