• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

ELENANDREW

Νεοφερμένος

Η ELENANDREW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δεν ξέρω πως ήταν πριν η μύτη του αλλά αν το ανφάς του είναι καλό τότε εγώ δεν θα άλλαζα τίποτα!!!!


Γενικά η ψυχολογία και γενικά η ζωή του καθενός παίζει πολύ σημαντικό ρόλο στο κατά πόσο πιστεύουμε ότι το αποτέλεσμα της ρινοπλαστικής είναι καλό ή όχι και πόσο αντικειμενικά είναι τα κριτήρια μας ή κατά πόσο ματαιόδοξοι είμαστε...
Την παρασκευή γνώρισα σε ένα κομμωτήριο μια κοπέλα που έκανε ρινοπλαστική στον λ. και ενθουσιάστηκα. Υπάρχει κάποιος άλλος που να γνωρίζει κάτι σχετικά ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sungold

Νεοφερμένος

Η sungold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Την παρασκευή γνώρισα σε ένα κομμωτήριο μια κοπέλα που έκανε ρινοπλαστική στον λ. και ενθουσιάστηκα. Υπάρχει κάποιος άλλος που να γνωρίζει κάτι σχετικά ???

Δε μου λες, έχει 5 γράμματα και το δεύτερο είναι υ; Αν ναι, υπάρχουν αρνητικές μαρτυρίες εδώ μέσα, δε θυμάμαι ποιοι το είχαν αναφέρει...

Δεν ξέρω πως ήταν πριν η μύτη του αλλά αν το ανφάς του είναι καλό τότε εγώ δεν θα άλλαζα τίποτα!!!!

Γενικά η ψυχολογία και γενικά η ζωή του καθενός παίζει πολύ σημαντικό ρόλο στο κατά πόσο πιστεύουμε ότι το αποτέλεσμα της ρινοπλαστικής είναι καλό ή όχι και πόσο αντικειμενικά είναι τα κριτήρια μας ή κατά πόσο ματαιόδοξοι είμαστε...

συμφωνώ απολύτως. Θα επικροτούσα απλώς το σχόλιο (θα έκανα λάικ δλδ... :P) αλλά -δεν ξέρω γιατί- δε μπορώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ELENANDREW

Νεοφερμένος

Η ELENANDREW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εννοώ τον πολύ γνωστό ι.λύ.. για τον οποίο είχα αρνητική άποψη από όλα αυτά που είχα διαβάσει εδώ, αλλά το αποτέλεσμα που είδα στην συγκεκριμένη κοπέλα ήταν τέλειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

roxy_50

Νεοφερμένος

Η roxy_50 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
καποιον β.μ. στη λεωφ. αλεξάνδρας (πλαστικό) τον ξέρει κανείς? Σε ένα παλιό άρθρο της espresso άκουσα ότι θεωρείται γκουρού της μύτης.

Μόλις πήγα εκεί χτες! Εγώ ενδιαφέρομαι για 3η επέμβαση, 2η επανορθωτική! ;)
Είναι ΠΟΛΥ καλός, να πας! Μου τον σύστησε μια άλλη κοπέλα από δω μέσα που έψαχνε για 3η επέμβαση και γενικά το είχε ψάξει ΠΑΡΑ πολύ το θέμα και όντως από τότε μόνο καλά ακούω για αυτόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELENANDREW

Νεοφερμένος

Η ELENANDREW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Έχω πάει σε αυτόν, το έχουμε συζυτήσει, αλλά θα ήθελα να ξέρω κάποιον που έχει κάνει επέμβαση να δούμε τι αποτελέσματα είχε. Η φίλη σου έκανε ρινοπλαστική σε αυτόν??? Εγώ τον βλέπω κάπως διστακτικό, σκεπτικό και μου κόπηκαν τα φτερά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roxy_50

Νεοφερμένος

Η roxy_50 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Έχω πάει σε αυτόν, το έχουμε συζυτήσει, αλλά θα ήθελα να ξέρω κάποιον που έχει κάνει επέμβαση να δούμε τι αποτελέσματα είχε. Η φίλη σου έκανε ρινοπλαστική σε αυτόν??? Εγώ τον βλέπω κάπως διστακτικό, σκεπτικό και μου κόπηκαν τα φτερά...

Όχι, είναι μια κοπέλα από δω μέσα. Σε αυτόν είχε καταλήξει πάντως, τώρα τί έκανε δεν ξέρω.
Η Μαγιόρκα είναι, έχει καιρό να μπει, αν θέλεις ώτα την.
Πάντως χτες που πήγα είδα και μια άλλη κοπέλα και αρκετές φωτό και μου άρεσε πολύ η δουλειά του, όπως και η συμπεριφορά του και η ανάλυση που μου έκανε για τη μύτη μου. Τώρα από κει και πέρα φυσικά δεν ξέρουμε, ίσως να έχει και αυτός τις αποτυχίες του. Θεωρώ ότι ΟΛΟΙ μα όλοι οι γιατροί έχουν και αποτυχίες, κανένας δεν είναι θεός.
Είναι και θέμα τύχης. Το παίρνεις απόφαση και προχωράς. Αν κάτι πάει στραβά το διορθώνεις.
Εμένα πάντως ο Β.Μ. μου είπε πως αν είχε κάνει αυτός τη μύτη μου έτσι, θα μου την ξανάφτιαχνε τζάμπα.
Τελικά και ο Σκ. το παραδέχτηκε και θα μου τη διορθώσει χωρίς αμοιβή! :-)
Πάντως ο ένας για τον άλλον δεν λένε άσχημα. Αυτά είχα να πω.
Εσένα γιατί λες ότι σου έκοψε τα φτερά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ELENANDREW

Νεοφερμένος

Η ELENANDREW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κοιτούσε τη μύτη μου την ξανακοιτούσε, στην αρχή μου είπε αστο καλύτερα μη κάνεις τίποτα, μετά μου είπε ότι μπορεί να κάνει κάτι, αλλά γενικότερα τον είδα μαγκωμένο. Αυτά στην πρώτη συνάντηση, στη δεύτερη μου ανέβασε και το ποσό της επέμβασης και γενικότερα σπάστηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roxy_50

Νεοφερμένος

Η roxy_50 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Κοιτούσε τη μύτη μου την ξανακοιτούσε, στην αρχή μου είπε αστο καλύτερα μη κάνεις τίποτα, μετά μου είπε ότι μπορεί να κάνει κάτι, αλλά γενικότερα τον είδα μαγκωμένο. Αυτά στην πρώτη συνάντηση, στη δεύτερη μου ανέβασε και το ποσό της επέμβασης και γενικότερα σπάστηκα...


Αναρωτιέμαι γιατί?
Το μόνο που έχεις να κάνεις αν έχεις ακόμα απορίες είναι να τον ξαναπάρεις να τον ρωτήσεις! Ή έστω να τον ρωτήσεις από κοντά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sungold

Νεοφερμένος

Η sungold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Μου αφαιρεσε ενα μικρο ύβο αλλά όχι έντελώς. Θα έλεγα γενικότερα ότι η μύτη μου πήρε μια κλίση προς τα αριστερά. Οι δικοί μου έχουν τρελαθεί, γιατί πριν έδειχνε καλύτερη. Γενικότερα επηρεάστηκε η ψυχολογία μου αρνητικά. Γι' αυτό please συμβουλέψτε με σε ποιον να απευθυνθώ.

είχες άλλο πρόβλημα εκτός από τον ύβο που ήθελες να βελτιώσεις? Σου εξήγησε τι έγινε και πήρε αυτή την κλίση η μύτη σου?
https://dkm80tng5uqm9.cloudfront.net/full/8e30a659c31b53017073692309ab0da1/upturned-nose-42692.jpg

Αν θες, απάντησε μου σε παρακαλώ. Έχει σημασία που σε ρωτώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELENANDREW

Νεοφερμένος

Η ELENANDREW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αν θες, απάντησε μου σε παρακαλώ. Έχει σημασία που σε ρωτώ...
Εκτός απο τον ήβο και την ευθείαση ρινικου διαφράγματος δεν υπήρχε άλλο πρόβλημα. Μου εξήγησε ότι μου είχε βάλει ένα χόνδρο αριστερά για να φαίνεται ισορροπημένη η μύτη και αυτός ο χόνδρος γλύστρησε στο μπροστινό μέρος της μύτης, δηλαδή το ακρορίνιο απο την αριστερή μεριά έπεσε λίγο - κάνοντας τη μύτη να φαίνεται να γέρνει προς αριστερά. Για να μη τα πολυλογώ σε όσους γιατρούς πήγα μου είπανε ότι δεν έκανε κανονική ρινοπλαστική όπως έπρεπε και γι'αυτό είχα αυτό το αποτέλεσμα. Το θέμα είναι τι κάνω τώρα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theGeneral

Νεοφερμένος

Ο theGeneral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδιά καμια άποψη για Ε.Χ. ? Και άλλος είχε ρωτήσει για αυτον αλλά δεν έλαβε απάντηση . Αν γνωριζει κάποιος κανέναν χειρουργημένο απο τον γιατρό αυτό ασ ανεβάσει την εμπειρία του - άποψη του .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sungold

Νεοφερμένος

Η sungold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εκτός απο τον ήβο και την ευθείαση ρινικου διαφράγματος δεν υπήρχε άλλο πρόβλημα. Μου εξήγησε ότι μου είχε βάλει ένα χόνδρο αριστερά για να φαίνεται ισορροπημένη η μύτη και αυτός ο χόνδρος γλύστρησε στο μπροστινό μέρος της μύτης, δηλαδή το ακρορίνιο απο την αριστερή μεριά έπεσε λίγο - κάνοντας τη μύτη να φαίνεται να γέρνει προς αριστερά. Για να μη τα πολυλογώ σε όσους γιατρούς πήγα μου είπανε ότι δεν έκανε κανονική ρινοπλαστική όπως έπρεπε και γι'αυτό είχα αυτό το αποτέλεσμα. Το θέμα είναι τι κάνω τώρα???

καλά, αυτό είναι απαράδεκτο όπως το λες...Επενέβη δλδ σε κάτι που δεν είχατε συμφωνήσει από την αρχή και στη συνέχεια, έφυγε ο χόνδρος?? Μα πώς? Δεν το στερέωσε στη θέση? Ειλικρινά μου φαίνεται αδιανόητο να συμβαίνουν αυτά...Ούτε από αρχάριους δεν πρέπει να γίνονται... Και το μόσχευμα αυτό από που το πήρε? Μάλλον από το διάφραγμα, ε? Τουλαχ. είναι καθαρά θέμα αισθητικό και όχι λειτουργικό και συμπεραίνω ότι η διορθωτική δεν πρέπει να είναι δύσκολη στην περίπτωση σου. Ουσιαστικά, δλδ ζητάς την αφαίρεση αυτού του κομματιού. Πάντως τέτοιο λάθος, δε θα το φανταζόμουν ποτέ ότι μπορεί να γίνει...
Οι άλλοι γιατροί που έχεις μιλήσει τι σου έχουν πει? Σου έχουν μιλήσει για διάρκεια χειρουργείου? Μπορείς έτσι κάπως να συμπεράνεις και αν το θεωρούν κάτι απλό ή κάτι πιο σύνθετο...
Θα ήθελα πάντως να δω φωτό σου, αν έχεις το πριν και το μετά,να καταλάβω καλύτερα τι σου έκανε.. Δε χρειάζεται να φαίνεται το υπόλοιπο πρόσωπο, μόνο η μύτη, μπορείς να καλύψεις τα μάτια ή μπορείς να κάνεις crop τη φωτό. Αν δε θες δημόσια, μπορείς να μου τη στείλες και σε προσωπ. μνμ...
Πάντως γιατρό δε μπορώ να σου προτείνω γιατί από προσωπ. πείρα μέχρι τώρα κανείς δε μ'εχει καλύψει απόλυτα.. Θεωρώ πλέον ότι μικρές ή μεγάλες αστοχίες λίγο-πολύ όλοι έχουν. Το θέμα είναι να βρεις αυτόν που αν θα έχει αστοχίες, θα είναι μόνο μικρές αισθητικές αποκλίσεις και όχι κάποιον για τον οποίο υπάρχουν βάσιμες μαρτυρίες για φανερά αποτυχημένα αισθητικά αποτελέσματα πόσο μάλλον λειτουργικά...

Εκτός αυτού, θεωρώ σημαντικό και το θέμα χαρακτήρα γιατρού. Δε μπορώ να συνεννοηθώ με αλαζόνες γιατρούς που δεν έχουν τη διάθεση να σου εξηγήσουν τι ακριβώς θα κάνουν ή χαλιούνται όταν τους κάνεις ερωτήσεις αλλά εντούτοις σου ζητούν να τους εμπιστευθείς. Μα πώς θα σε εμπιστευθώ ρε φίλε? Από τη φάτσα σου? Και το αποκορύφωμα να στη λένε και από πάνω γιατί πήγες σε άσχετο γιατρό (εγώ το λέω ευγενικά, αυτοί βρίζουν) την πρώτη φορά και είχες τα αποτελέσματα που είχες... Ακριβώς για να μην τα ξαναέχω, ρωτάω! Δε φτάνει μόνο να δω αρκετές φωτογραφίες παρόμοιων πετυχημ. επεμβάσεων που έχουν κάνει. Μπορεί να υπάρχουν άλλες τόσες αποτυχημ., δεν το ξέρω εγώ αυτό (γι'αυτό και πρέπει να δημοσιοποιούνται περιπτώσεις δυσαρεστημένων ασθενών, με ονόματα γιατρών και πληροφ. τι δεν πήγε καλά και πόσο) Χρειάζεται όμως να ξέρω αρκετά καλά τι θα κάνει ο γιατρός και να μη δυσανασχετεί στις ερωτήσεις, διαφορετικά λυπάμαι αλλά μόνο εμπιστοσύνη δεν μου εμπνέει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

snoopy_87

Νεοφερμένος

Η snoopy_87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Καλησπέρα! Επισκέφθηκα χθες την Α.Κυ. για μια πρώτη εικόνα του τί πρέπει να κάνω και για να τη δω από κοντά. Σαν άνθρωπος φαίνεται ευχάριστη όπως έχουν πει κι άλλοι, και από οικονομικής απόψεως ήταν σχετικά χαμηλή η τιμή που μου πρότεινε. Εγώ χρειάζομαι κόψιμο στις κόγχες και το διάφραγμα είναι ελαφρά στραβό, επίσης εξωτερικά λίγο μάζεμα στον ύβο και το ακρορρίνιο. Λίγο απόλα δηλαδή...

Κι έρχομαι τώρα να ρωτήσω, ΟΠΟΙΟΣ γνωρίζει κάποιον ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ και ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ γιατρό που να χειρουργεί σε δημόσιο νοσοκομείο θα ήθελα να μου στείλει ένα προσωπικό μήνυμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roxy_50

Νεοφερμένος

Η roxy_50 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γνωρίζει μήπως κανείς ποιά είναι τα πλεονεκτήματα και ποιά τα μειονεκτήματα της ανοικτής ρινοπλαστικής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia1388

Νεοφερμένος

Η georgia1388 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Καλησπερα!Ενδιαφερομαι αμεσα να κανω ρινοπλαστικη στην θεσσαλονικη,υπαρχει καποιος-α που να εχει κανει εδω στην πολη μου?εχω παει ηδη σε δυο,ο ενας ηταν στο κεντρο και δεν με επεισε καθολου,μου ειπε και διαφορα ,οπως οτι δεν μπορει να πειραξει το ακρονιμιο μου κτλ..:confused: και ο επομενος ειναι στην καλαμαρια ο οποιος μου ειπε αλλα πραγματα.. τι να πω!θελω βοηθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Violet_V

Νεοφερμένος

Η Violet_V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Έχει σκεφτεί ποτέ κανείς γιατί οι ίδιοι οι γιατροί που κάνουν ρινοπλαστικές και έχουν ας πούμε μύτες με καμπούρα κτλ. δεν έχουν κάνει ρινοπλαστική??

Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι μέσα απο την καταξίωση της δουλειάς τους και τα πολλά χρήματα δεν νιώθουν μειονεκτικά για την εξωτερική τους εμφάνιση όπως συμβαίνει σε εμάς τον απλό κόσμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia1388

Νεοφερμένος

Η georgia1388 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
οικονομικος λογος δεν ειναι σιγουρα παντως..η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι δεν ειναι και πολυ ωραιο να πας σε εναν πλαστικο για να σου φτιαξει την μυτη σου και να ειναι ο ιδιος πινοκιο εε σε κανει να αναρωτιεσαι διαφορα..οπως συμβαινει και σε μερικους γυμναστες που εχουν μια μπυροκοιλια κτλ.. απο την αλλη βεβαια τι με νοιαζει αν ο γιατρος που θα εμπιστευτω να μου κανει την επεμβαση εχει κανει πετυχημενη η καθολου πλαστικη ουτως η αλλως σε καποιον αλλον θα την εκανε και οχι ο ιδιος για να δω και την δουλεια του χαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Violet_V

Νεοφερμένος

Η Violet_V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
οικονομικος λογος δεν ειναι σιγουρα παντως..η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι δεν ειναι και πολυ ωραιο να πας σε εναν πλαστικο για να σου φτιαξει την μυτη σου και να ειναι ο ιδιος πινοκιο εε σε κανει να αναρωτιεσαι διαφορα..οπως συμβαινει και σε μερικους γυμναστες που εχουν μια μπυροκοιλια κτλ.. απο την αλλη βεβαια τι με νοιαζει αν ο γιατρος που θα εμπιστευτω να μου κανει την επεμβαση εχει κανει πετυχημενη η καθολου πλαστικη ουτως η αλλως σε καποιον αλλον θα την εκανε και οχι ο ιδιος για να δω και την δουλεια του χαχα:P

χα χα άμα έβλεπες ότι είχε κάνει πλαστική και ωραία μύτη μετά θα τον ρωτούσαμε γιατρέ σε ποιον κάνατε την επέμβαση?? Έτσι για να πάμε και εμείς σε αυτόν... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αννα30

Νεοφερμένος

Η αννα30 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεία σας!! ενδιαφέρομαι να κάνω ρινοπλαστική σχετικά άμεσα. αν κάποιος έχει εμπειρία από π.κόλ..σε γλυφάδα ή τον γνωστό γιατρό σε μαρούσι (παυ..) αν μπορεί ας γράψει την εμπειρία του ή ας μου στείλει μήνυμα....ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top