Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.


:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Veni αυτό μόνο μέσω internet το βρίσκεις; Δεν κατάλαβα από τις ιστοσελίδες που παραπέμπεις τι παίζει.
Έλεγα να φορέσω κάτι άσπρο στα βαφτίσια αλλά τώρα είδα αυτό και μου άρεσε.

Το θέμα είναι ότι φοβάμαι λίγο αυτές τις φαρδιές γραμμές γιατί αν είσαι αδύνατος ψιλοχάνεσαι μέσα στο ρούχο.
Βέβαια στην κοπέλα της φωτό φαίνεται μια χαρά.

Πάντως αν και κοντό, είναι πολύ γλυκό φόρεμα χωρίς να είναι πρόστυχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.







Διάφορα ωραία κομμάτια... Όλιγον random βέβαια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Veni αυτό μόνο μέσω internet το βρίσκεις; Δεν κατάλαβα από τις ιστοσελίδες που παραπέμπεις τι παίζει.
Έλεγα να φορέσω κάτι άσπρο στα βαφτίσια αλλά τώρα είδα αυτό και μου άρεσε.

Το θέμα είναι ότι φοβάμαι λίγο αυτές τις φαρδιές γραμμές γιατί αν είσαι αδύνατος ψιλοχάνεσαι μέσα στο ρούχο.
Βέβαια στην κοπέλα της φωτό φαίνεται μια χαρά.

Πάντως αν και κοντό, είναι πολύ γλυκό φόρεμα χωρίς να είναι πρόστυχο.
Ναι μέσω internet:)
https://www.revolveclothing.com/
https://us.asos.com/
https://www.shopbop.com/

Αυτό το λευκό φόρεμα σου αρέσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.

Και τι γίνεται αν δε στρώνουν καλά; Μπορείς να το επιστρέψεις;
Μου άρεσε πολύ ρε γαμώτο.

Αυτό το λευκό φόρεμα σου αρέσει;
WOW , τέλειο.
:inlove:

Σε συγχαίρω για το γούστο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
HM-Conscious-Exclusive-Spring-2013-Lookbook-6.jpg HM-Conscious-Exclusive-Spring-2013-Lookbook-11.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.


:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κορίτσια, κάπου πρέπει να έχω ξαναρωτήσει.. αλλά γνωρίζει καμία κανά site με ρούχα που να φέρνουν στο στυλ τα karen millen ή τέλος πάντων κάποιο site με επίσημα ρούχα αλλά ξεχωριστά και πρωτότυπα κάπως. Όχι αυτά τα στημένα που επικρατούν.

Ε; ε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ροζ πουκάμισο αν βάλω αύριο στη δουλειά?Το ψήνω μέρες.Λέτε?Θα βάλω και μια γραβάτα χρωμμάτων του πραιντ φλαγκ γιατί παντρεύεται γκέι συνάδελφος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ροζ πουκάμισο αν βάλω αύριο στη δουλειά?Το ψήνω μέρες.Λέτε?Θα βάλω και μια γραβάτα χρωμμάτων του πραιντ φλαγκ γιατί παντρεύεται γκέι συνάδελφος.



oχι ρε συ παν, να πας κομψός.
κουστουμάκι BOSS του τριχίλιαρου, σκαρπίνι γυαλιστό, και γραββάτα winnie the pooh :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
δε μπορώ τα μπος,ρίχνουν το ιματζ μου ρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.







Διάφορα ωραία κομμάτια... Όλιγον random βέβαια:P
Οι γραμμές του κόκκινου και του μαύρου φορέματος είναι υπέροχες!
Πού τα βρίσκουμε είπαμε?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Κορίτσια θέλω να πάω σε μια πορεία από βδομάδα και δε ξέρω τι να βάλω.
Plz help
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Κορίτσια θέλω να πάω σε μια πορεία από βδομάδα και δε ξέρω τι να βάλω.
Plz help

σεξυ μαυρο φορεμα διχτυωτο καλσον και κοκκινες 20ποντες γοβες εννοειται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Κορίτσια θέλω να πάω σε μια πορεία από βδομάδα και δε ξέρω τι να βάλω.
Plz help

σεξυ μαυρο φορεμα διχτυωτο καλσον και κοκκινες 20ποντες γοβες εννοειται.

Nαι βρε παιδί μου, αλλά αν η πορεία είναι πρωινή, θα είναι κάπως με το little black dress, είμαστε και φουλ άνοιξη,

εγώ της βρήκα το παπούτσι πάντως :D
και θα συνεχίσω να ψάχνω κάτι σε ρομαντικό-ανοιξιάτικο-make_love_not_war στυλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhosYourDaddy

Νεοφερμένος

Ο WhosYourDaddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
εγω θα ελεγα κατι τετοιο
φουλ σετακι..θα κρατας και κανενα πανο ? να εισαι μπροστα μπροστα οχι τιποτα αλλο,αλλα αμα ερθουν οι καμερες να σε παρουν μια παει χαμενο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Κορίτσια θέλω να πάω σε μια πορεία από βδομάδα και δε ξέρω τι να βάλω.
Plz help
Φοράς το jean σου,μία καλοκαιρινή ανοιχτόχρωμη ή μαύρη μπλούζα,φοράς τα αθλητικά σου ή τα σταράκια σου και είσαι έτοιμη:clapup::clapup::clapup:.
Πολύ όμορφα και απλά...χοχοχο :P.
Πάρε και καμιά ζακετούλα στο χέρι!!!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top