• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

niki1986

Νεοφερμένος

Η niki1986 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Γεια σε όλους!! Πριν 15 μέρες εκανα. Επανορθωτικη ΡΙΝΟΠΛΑΣΤΙΚΗ μπορει να μ πει κάποιος αν η μυτη μπορει νΑ παρουσιάσει ανομοιομορφια κ να ΕΧΕΙ ελαφρώς μια κλίση λόγω πρηξηματος?? Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lemi

Νεοφερμένος

Η lemi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
έκανα επέμβαση πριν από λίγο καιρό στον ΒΠ που έχει γραφείο στο Μαρούσι, δυστυχώς τον εμπιστεύτηκα, αν και δεν μου είχε δείξει το αποτέλεσμα όπως είχαν κάνει άλλοι που είχα επισκεφτεί. το αισθητικό μέρος της μύτης είναι απαράδεκτο και προσπαθεί να μου πει ότι όλα πήγαν καλά. επειδή κάποιοι ρωτούσαν σχετικά με τον συγκεκριμένο γιατρό, εμένα μου είχε κάνει από την αρχή πολύ κακή εντύπωση αλλά και οι υπόλοιποι που είχα επισκεφθεί δεν ήταν καλύτεροι. το μόνο που τους νοιάζει είναι το χρήμα...και το αποτέλεσμα είναι θέμα τύχης!

Τι ακριβώς έκανε στη μύτη σου και δε σου άρεσε;;Ειχες και λειτουργικο προβλημα;Εχω χειρουργηθει κ εγω στο συγκεκριμένο γιατρό και μέχρι στιγμής είμαι ικανοποιημένη.Αν έχεις λίγο καιρό που έκανες την εγχείρηση πάντως κανε υπομονη γιατι το αποτέλεσμα που βλέπεις τωρα δεν ειναι το τελικό!Η μύτη σου θα αλλάζει μέχρι και ένα χρόνο αργότερα!! :)))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
γεια σας παιδια...ηθελα να κανω μια ερωτηση ειχα κανει πλαστικη τον σπτεμβρη..μηπως ξερετε αν επιτρεπεται να κανω τρυπα στην μυτη??η μηπως ειναι επικινδυνο και μπορει να μολυνθει και να παθει τιποτα η μυτη μου (το σχημα και τιποτα αλλο ξερω γω)???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Violet_V

Νεοφερμένος

Η Violet_V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Γεια σε όλους!! Πριν 15 μέρες εκανα. Επανορθωτικη ΡΙΝΟΠΛΑΣΤΙΚΗ μπορει να μ πει κάποιος αν η μυτη μπορει νΑ παρουσιάσει ανομοιομορφια κ να ΕΧΕΙ ελαφρώς μια κλίση λόγω πρηξηματος?? Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Εμένα ήταν έτσι. Φαινόταν στραβιά κάτω στα ρουθούνια αλλά όταν ξεπρίστηκε ίσιωσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niki1986

Νεοφερμένος

Η niki1986 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εμένα ήταν έτσι. Φαινόταν στραβιά κάτω στα ρουθούνια αλλά όταν ξεπρίστηκε ίσιωσε.
σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου.Ξερω οτι ειναι πολύ νωρις ακΟΜΑ να μιλάω για το αποτέλεσμα αλλά ενω με το που έβγαλα τον γύψο αν κ πρησμενη μ φαινοταν ολοισια στο ανφας τώρα μετά από κάποιες μέρες μ φαινεταΙ ανομοιομορφη κ συγκεκριμένα πιο πολύ στις φωτογραφίες.σαν νΑ ΕΧΕΙ μια ελαφρώς κλίση προς τα αριστερά.κ έχω αγχωθει πολύ μήπως ειναι ετσι το σχήμα της κ δεν ειναι πρήξιμο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e.la

Νεοφερμένος

Η e.la αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
υπάρχει κάποιος από αυτούς που αναφέρουν στο forum οτι είχαν αποτυχημένες επεμβάσεις, που να ακολούθησε την δικαστική οδό για αποζημίωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

new life

Νεοφερμένος

Ο new life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
καλησπερα κ απο μενα...λοιπον, το δεκεμβρη εκανα κ γω επεμβαση στη μυτη στον β.π!!οι παλαιοτεροι προφανως με θυμουνται!!πρεπει να πω, πως η μυτη μου δεν ηταν καποια τραγικη περιπτωση...ηταν ισια με πολυ ομορφο ακρορινιο!το μονο προβλημα ηταν το γνωστο σε πολλους ελληνικο καρουμπαλακι που χαλουσε καπως το προφιλ!!με αλλα λογια ημουν απο τις "ευκολες περιπτωσεις"!!ολα πηγαν καλα!!οταν εβγαλα το ναρθηκα αυτο που αντικρυσα με ενθουσιασε!!ειχε ευθειαστει εντελως η ραχη, με καποιες ακομα λεπτομερειες στις οποιες ειχε προχωρησει ο γιατρος για το αρτιο αποτελεσμα(μικρο στενεμα στο ακρορινιο, λιγο κατεβασμα της ραχης κλπ)!ομως, οπως εγραψα το βασικο ηταν οτι πλεον ειχε διορθωθει το θεμα απο το κοκαλακι, που πλεον δεν υπηρχε!!τις επoμενες μερες των "αποκαλυπτηριων" η μυτη αρχιζε να πρηζεται κ να φουσκωνει κυριως στα πλαγια!!αυτο που με ειχε αγχωσει ηταν οτι εβλεπα στο σημειο που ηταν πριν το κοκαλακι πανω στη ραχη να επανασχηματιζεται μια σκληρη μαζα, η οποια δεν ηταν το γνωστο υγρο, που οφειλεται στην επουλωση , αλλα κατι πιο σκληρο ...σαν καλος που ηταν σα να ξαναδινει στη μυτη την παλια της περιπου μορφη!!ο γιατρος μου πε οτι με τον καιρο θα κατεβει κ θα φυγει!! στο δια ταυτα τωρα...ειμαι 4,5 μηνες μετα το χειρουργειο...η μυτη συνεχιζει να ειναι πρησμενη, το οποιο, με βαση τα οσα εχω τοσο καιρο ενημερωθει, μου φαινεται φυσιολογικο, αφου λενε πως τα τελικα αποτελεσματα τα βλεπεις στο χρονο, αν οχι κ αργοτερα!!εκεινο που ομως με εχει αγχωσει πολυ κ με κανει να μπαινω σε διαφορες σκεψεις ειναι το οτι συνεχιζει να υφισταται στον ιδιο βαθμο κ με την ιδια συμπαγη/σκληρη μορφη η συγκεκριμενη μαζα, η οποια δε λεει να εξαφανιστει(μονον σε καποιες στιγμες χαλαρωσης κατεβαινει, αλλα κ παλι οχι εντελως!!)!!τον πρωτο ενα-εναμυσι μηνα μετα το χειρουργειο υπηρξαν μια, δυο φορες που ημουν χαλαρος κ ειχα δει ακριβως το αποτελεσμα που ηταν κ μετα το ναρθηκα!!ομως, εκτοτε δεν εχει ξεπρηστει εντελως ουτε μια φορα!!πραγματικα δεν ξερω τι να πιστεψω!!απο τη μια, ειχα δει τη μυτη μου τελεια στις αρχες κ απ την αλλη εχω φτασει τοσο καιρο μετα χωρις να βλεπω καποια βελτιωση!!ειλικρινα, δεν ξερω τι γινεται!!ρε παιδια, τι παιζε??ξερει κανεις να μου πει??εχει συμβει τιποτε παρομοιο σε καποιν απο σας κυριως που εχετε χειρουργηθει??δεν μπορω να καταλαβω αν προκειται για καποιο μονιμο αιματωμα η για καποιον καλο εξαιτιας της επουλωσης ο οποιος ενδεχεται το επομενο διαστημα να φυγει...(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niki1986

Νεοφερμένος

Η niki1986 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Helloooo!!!! SOS υπάρχεΙ κάποιος που να έχει κανει ΡΙΝΟΠΛΑΣΤΙΚΗ κ να ξέρει αν εινσι στις πρώτες μέρες ειναι δυνατόν η μυτη να έχει κλίση προς κάποια Μεριά από πρήξιμο κ στην πορεία να ισιωσεικ να διορθωθεί η κλίση αυτη??? Εγω ειμαι στην 17 ημέρα κ η μυτη μ έχει μια κλίση προς τα δεξιά Π φαΐνεται πιο πολυ στις φωτογραφίες στο ανφας???θα πρέπει να ανησυχώ??ξέρει κάνειΣ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e.la

Νεοφερμένος

Η e.la αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
niki1986 καλύτερα να πας σε άλλο πλαστικό να σε δει, θα μπορεί να εντοπίσει τα προβλήματα καλύτερα! Αν και είναι νωρίς, κάποιος έμπειρος χειρουργός είμαι σίγουρη ότι μπορεί να σε κατευθύνει. Αυτός που σε χειρούργησε τι λέει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niki1986

Νεοφερμένος

Η niki1986 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
E.l.a. Καταρχήν σε ευχαριστω για την απάντηση μόλις γύρισα από την γιατρό την οποία ρώτησα αν αυτό Π κανει να την μυτη μ νΑ φαινεταΙ οτι ΕΧΕΙ κλίση προς τα δεξιά ειναι πρήξιμο η δυσμορφια κ η οποία μ απάντησΕ οτι έκανε οτι καλύτερο μπορούσε ειμαι απογοητευμένη κ φοβισμένη γτ ΕΙΝΣΙ η δεύτερη φορά Π εκανα την επέμβαση αυτη αν εινσι πρήξιμο οκ αλλά αν παραμείνει ετσι ειναι τραγικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Καλή σου ημέρα!¨Κι εγώ στον Π.Κ. στην Γλυφάδα σκέφτομαι να κάνω την επέμβαση, έχω δυστυχώς εντελώς στραβό διάφραγμα,από όταν θυμάμαι τον εαυτό μου δεν έχω αναπνεύει ποτέ καλά.. Το σκέφτομαι πολλά χρόνια να κάνω την εγχείριση, αλλά φοβάμαι αρκετά.. ¨Εχω πάει στον Σκ. ο οποίος δεν μου έκανε καθόλου θετική εντύπωση, βαριόταν να μιλήσει, στην Κυπ.στον Πειραιά, η οποία μου φάνηκε συμπαθέστατη αλλά βιαζόταν να πάει στον επόμενο & στον Π.Κ. ο οποίος ήταν ο μαναδικός που αφιέρωσε τόσο χρόνο για να μου εξηγήσει ο,τι ήθελα. Έχει κάνει και μία γνωστή μου στον ίδιο επέμβαση, ο προηγούμενος της είχε καταστρέψει την μύτη εσωτερικά & αυτή μου τον σύστησε με τα καλύτερα λόγια, είχε μείνει απόλυτα ευχαριστημένη. Θα κάνω βέβαια και πλαστική,γιατί το χρειάζεται η μύτη μου!Αυτά που διάβασα από σένα με έκαναν να πάρω νομίζω την τελική απόφασή μου και να την κάνω μετά το Πάσχα, ας ελπίζουμε πως θα πάνε όλα καλά!Συμφωνώ πως είναι ένας άνθρωπος συμπαθέστατος, χωρίς να το παίζει μεγαλογιατρός, το ιατρείο του είναι απλό, χωρίς χλιδή, και πρόθυμος πάνω από όλα να απαντήσει σε όλες τις απορίες του καθενός, νομίζω πως αυτό μετράει πάνω από όλα!

Σου τον συνιστω ειναι πολυ καλος σε ολα...η μυτη μου εγινε μυτη ξανα....τον ευγνομωνω και νοωθω οτι εκανα την καλυτερη επιλογη.....εξηγει τα παντα τι θα κανει και το αν γινεται και μπορει να κανει αυτο που ζητας....ο.μονος που δεν εχει τουπε....και ειναι πολυ συμπαθητικος....πηγα δευτερη επισκεψη μετα που εβγαλα τον ναρθηκα..και μου καθαρισε τη μυτη κ μιλησαμε...ειμαι παρα πολυ ικανοποιημενος με ολα.....τα χει παρει τα λεφτα του αλλα δειχνει ενδιαφερον θαβξαναπαω μετα τονπασχα!! Ειμαι πολυ ικανοποοημενος με το αποτελεσμα....κανενας δν καταλαβε τινεκανα...δν μοιαζει ενχειρισμενη-ψευτικη πλεον η μυτη μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ειχα ακριβως το ιδιο πιθανον να ειναι απ το πρηξιμο περιμενε να περασει ενας χρονος...

εγω βεβαια εκανα επανεπεμβαση μετα απο χρονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

e.la

Νεοφερμένος

Η e.la αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Συνοπτικά από αυτά που έχουν γραφτεί, οι ΩΡΛ Κυπ, Σκ. και Παυ έχουν βγάλει πολύ άσχημα αποτελέσματα. Συμπερασματικά, μάλλον οι ΩΡΛ δεν έπρεπε να κάνουν και πλαστικές. Σε κάθε χειρουργείο θα έπρεπε να υπάρχουν και οι δύο ειδικότητες...ο καθένας στο είδος του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niki1986

Νεοφερμένος

Η niki1986 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ειχα ακριβως το ιδιο πιθανον να ειναι απ το πρηξιμο περιμενε να περασει ενας χρονος...
γτ έκανες επανεπεμβαση αν επιτρέπεται?? Είχες το ίδιο με εμένα κ σ έφυγε???έχω φοβηθεί γτ κ την γιαττο π ρώτησα χθες αν η κλίση οφείλεται στο πρήξιμο δεν μ απαντήσε ευθ έως κ μπορει. Ναι μπορει κ όχι κ έχω τρομοκρατηθει
ιναι η δεύτερη φορά Π κανω την επέμβαση αυτη μ δεν υΑ αντέξω κ τρίτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ13175

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλημέρα Κατερίνα ναι αυτη ειναι η γιατρόΣ έχειΣ κάποια παρόμοια εμπειρία???-

Σε ευχαριστώ για την απάντηση, όχι δεν έχω εμπειρία, απλά την είχα επισκευτεί 2 φορές και συζητήσαμε για διόρθωση διαφράγματος & για αισθητική επέμβαση.Μου φάνηκε συμπαθέστατη & φιλική, & είχα αποφασίσει μετά τα Χριστούγεννα να κλείσουμε ημερομηνία,αλλά την δεύτερη φορά που ξαναπήγα για να δω τι είχε κάνει από τον υπολογιστή στην φωτογραφία μου απαγοητεύτηκα, μου έδωσε την εντύπωση πως δεν είχε ασχοληθεί σχεδόν καθόλου, μόνο στο πλάι είχε μειώσει το μήκος της μύτης & στο μπροστινό μέρος δεν είχε κάνει τίποτα, που εκεί ακριβώς θέλει διόρθωμα η δική μου.. Βέβαια μου εξήγησε πως στην πραγματικότητα θα είναι πολύ καλύτερο το αποτέλεσμα, αλλά χαλάστηκα..Κι έτσι είμαι ξανά σε σκέψη..Διάβασα και τα δικά σου μηνύματα & δεν μου άρεσε ο τρόπος που σου απάντησε στην ανησυχία σου, για να είμαι ειλικρινής..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niki1986

Νεοφερμένος

Η niki1986 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Για να ΠΩ τα πράγματΑ με το όνομα τους αναπνέω πολύ καλα απλα στο μόνο Π έχω παράπονο εινσι οτι δεν μ διόρθωσε την κλίση που είχα από οριΒ στη μύτη μ κ αυτό με έχει στεστεναχώρησεΙ αρκετά. Κ με χαλάει πολύ δυστυχώς ΕΙΝαι η δεύτερη μ επέμβαση κ τρομάζω στην ιδέα μιας τρίτης ε Ξερω τι να πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
πρωτα απ ολα μην πανικοβαλλεσαι διοτι δεν εχει περασει πολυς καιρος ακομη... ωστοσο εγω απ την στιγμη που ειχα βγαλει τον γυψο παρατηρησα μια ανυσορροπια γενικα, λογω του πριξηματος, που με τον καιρο δεν φαινοταν...απλα απο την μια πλευρα πανω πανω το κοκαλο της μυτη μου η μια πλευρα ειχε βαθουλωμα κ η αλλη ηταν κανονικη ισως ειχε και ενα καρουμπαλακι δεν θυμαμαι και πολλα (αυτο φαινοταν μονο στο ανφας) το προφιλ ηταν πολυ ωραιο...να σου πω την αληθεια τον ειχα πρηξειιι τον γιατρο μου, ξεκαθαρη απαντηση δεν πηρα ποτε απο κανεναν, το μονο που μου ειπε ηταν οτι δεν ειναι κατι τραγικο και οτι διορθωνεται...εε και ενακα την επεμβαη για δευτερη φορα στον ιδιο τον εμπιστευτηκα και μου βγηκε σε καλο δοξα τον θεο..απλα μου χοντρυνε το κοκαλο και το ανφας μια χαρα και το προφιλ... αυτα!!εσυ γτ εκανες δευτερη φορα ???

ναι οντως τωρα που το θυμαμαι ολο αυτο με το βαθουλωμα κ το καρουμπαλακι που ειχα σε γενικο αποτελεσμα εκανε να φαινεται πως η μυτη ειχε μια κλιση προς τα δεξια...κοιταξε να δεις θεωρω πως μπορει να φταινε πολλα, ισως να ηταν λαθος γιατρου, ισως να ηταν λαθος τοποθετιση του γυψου(που παιζει μεγαλο ρολο και θεωρω πως στη δικη μου περιπτωση εφταιξε αυτο) ισως το πρηξιμο (οποτε μην φοβασαι) ειναι πολλααα....εγω θεωρω ειναι το πριξιμο και μην βιαζεσαι περιμενε να δειξει ο χρονος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

e.la

Νεοφερμένος

Η e.la αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
θα έπρεπε οι γιατροί να είναι υποχρεωμένοι να δείχνουν όλο το αρχείο των επεμβάσεων, καλών και κακών, και όχι αυτά που επιλέγουν ως καλύτερα. Μόνο έτσι ο ενδιαφερόμενος θα μπορούσε να κρίνει τον γιατρό. Γιατί στην τελική οι ενδιαφερόμενοι τους κρίνουμε. Επίσης, μπορεί να είναι διαφορετικό οι φωτογραφίες και διαφορετικό η πραγματικότητα. Εγώ πιστεύω ότι όλοι έχουν και άσχημα παραδείγματα, απλά δεν τα αναφέρουν ποτέ. Καλό θα ήταν να ρωτάμε, όχι οτι θα πουν ποτέ την αλήθεια, αλλά ισως μπορείτε να κρίνετε από τις αντιδράσεις. Επίσης, κρίνετε και την συμπεριφορά τους. Εγώ απορώ πως εμπιστεύτηκα αυτόν που με χειρούργησε. Πως περίμενα από κάποιον με αυτόν τον τρόπο να είναι σωστός στην δουλεία του. Συνήθως αυτά πάνε πακέτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niki1986

Νεοφερμένος

Η niki1986 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εγω την πρώτη ΡΙΝΟΠΛΑΣΤΙΚΗ-διαφραγμα την είχα κανει στον σκούρα ο οποίος μου την ειχε κανει χάλια την μυτη μ κ αισθητικΑ κ λειτουργικά κ τοτε η μυτη μ είχε κλίση προς τα δεξιά κ αλλά πόλλα που μ ειχε αφήσει ο συγκεκριμένος χασάπης.οπότε αποφάσισα να την κανω κ δεύτερη φορά ε διαφορετικο γιατρό γτ δεν υπήρχε περίπτωση να την κανω παλι στον ίδιο κ τΑ πρώτα πράγματα Π τόνισα αυτη τη φορά στην γιατρό ήταν οτι θελω να αναπνέω κ να μ διορθώσει την κλίση κ μ είπε οτι ολα θα ειναι τέλεια αλλά τώρα έχω αγχωθει γτ ναι μεν η αναπνοή βελτιώθηκε αλλα η κλίση παρέμεινε δεν εινσι τραγική η μυτη μ αλλα με χαλάει πολύ αυτη η κλίση κ ήλπιζα οτι αυτη τη φορά θα ησυχάζα από όλο αυτό δε Ξερω τι νσ πω αλλά φοβάμαι μήπως δεν εινσι πρήξιμο κ δε θελω να φανταστώ οτι θα κσνω κ τρίτη φορά επέμβαση

Συμφωνώ απόλυτα μαζι σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Claud

Νεοφερμένος

Ο Claud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παντως ακομα δεν εχω ακουσει παραπονο για τον Π.Κ στην γλυφαδα!υπαρχει καποιος να εχει κακα αποτελεσματα απο αυτον?εγω παντως θελω να παρω την γνωμη του αφου λετε οτι ειναι συμπαθητικος και ομηλιτικος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top