Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ρε σκάλωσα τώρα, θέλω να βρω κάτι παρόμοιο:P

Το συγκεκριμένο είναι απο εδώ. Αν θέλεις έχει κι άλλα. Νομίζω παραγγέλνεις με Paypal όμως. :hmm:
Αυτό στο λέω στο σίγουρο επειδή ψωνίζει η μάνα μου απο εκεί. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Το συγκεκριμένο είναι απο εδώ. Αν θέλεις έχει κι άλλα. Νομίζω παραγγέλνεις με Paypal όμως. :hmm:
Αυτό στο λέω στο σίγουρο επειδή ψωνίζει η μάνα μου απο εκεί. :)
Οκ, ευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.




Want them! <3 :redface:
Θα πέσει παραγγελία στάνταρ. Το παπουτσάκι σε μαύρο,τα άλλα όλα στο χρώμα που δείχνει. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Έλενα προσοχή μην είναι πάνω από 150 ευρώ η παραγγελία με τα μεταφορικά, γιατί τότε σε γδέρνουν στο τελωνείο. Μια φορά είχα παραγγείλει από το site της abercrombie ήταν 60 ευρώ με μεταφορικά και δεν πέρασε τελωνείο :D

Γαμώτο ψάχνω και εγώ κοντομάνικα ελαφριά, λίγο φαρδιά για να τα φοράω με τα στενά χρωματιστά κάπρι. Δε θέλω όμως αυτά που έχει στο zara που έχουν και λινό μέσα, έχω φάει την Αθήνα δεν βρίσκω τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το πεδιλάκι το τυρκουάααζ. :inlove:

πσ. Απο Boohoo και Asos που παραγγέλνουμε εμείς-η μάνα μου βασικά-στο ένα είναι πολύ λίγα τα μεταφορικά και στο άλλο καθόλου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.


Τα ρούχα που παραπέμπουν σε δεκαετίες 50's και 60's δεν είναι υπέροχα? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Είναι όντως υπέροχα, απλά το συγκεκριμένο δεν μου πολυαρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Είναι όντως υπέροχα, απλά το συγκεκριμένο δεν μου πολυαρέσει.

Και το καλύτερο είναι ότι τα ρούχα αυτά κολακεύουν πάρα πολύ τις γυναίκες με καμπύλες. Ειδικά τα κοψίματα στο μπούστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ναι, ναι ακριβώς όπως το λες. Και είναι και πολύ θηλυκά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Φοβερό το (τσακ-μπαμ)φορεματάκι για παραλία!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μακάρι να μπορούσα να βάλω 150 θετικές.. :) Σικ all the way..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
5410026512_1_1_1.jpg 5410026512_2_2_3.jpg 5410026512_2_3_3.jpg

την πήρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
324195644-b1b2489e-eb36-44e0-8e8b-9ff1de19ba15_1200.jpg

324195644-7d0262b2-422f-4b1b-ab95-9b6549da48ea_1200.jpg
Tονίζει την περιφέρεια ή "κόβει" ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
View attachment 52334

View attachment 52335
Tονίζει την περιφέρεια ή "κόβει" ??

Τονίζει. Γενικά αυτά με τα φρουφρου βολεύουν καλύτερα αυτές που έχουν σώμα πολύ αθλητικό και χωρίς καμπύλες, γιατί αυτά τονίζουν και δίνουν ένα πιο στρογγυλό εφέ.
Γενικά όσο πιο απλό τόσο το καλύτερο. Τα περίεργα τραβάνε το μάτι. Το καλύτερο που προτείνω για περιφέρεια είναι ένα έντονο πάνω μέρος μαγιώ πχ με χρώματα και σχέδια και από κάτω ένα μονόχρωμο απλό λεπτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Τονίζει. Γενικά αυτά με τα φρουφρου βολεύουν καλύτερα αυτές που έχουν σώμα πολύ αθλητικό και χωρίς καμπύλες, γιατί αυτά τονίζουν και δίνουν ένα πιο στρογγυλό εφέ.
Γενικά όσο πιο απλό τόσο το καλύτερο. Τα περίεργα τραβάνε το μάτι. Το καλύτερο που προτείνω για περιφέρεια είναι ένα έντονο πάνω μέρος μαγιώ πχ με χρώματα και σχέδια και από κάτω ένα μονόχρωμο απλό λεπτό.

:hmm::hmm: Κατάλαβα!:)
Μπα και το τοπ πρέπει να είναι λιτό στη δική μου περίπτωση γιατί ο θεός μας τα έδωσε απλόχερα :redface: και τα πολλα σχέδια το κάνουν άλλο τόσο!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top