Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ένα απλό μακρύ μαύρο φόρεμα είναι, εντελώς casual, αλλά εμένα για κάποιο λόγο μου έκανε κλικ. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Υπέροχο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Θα το παραγγείλω τη Δευτέρα ή και νωρίτερα αν προλάβω να πάω να βάλω χρήματα στην προπληρωμένη κάρτα μου. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Απο το asos, ε;
Έχει υπέροχη ποιότητα στα ρούχα.
Καλοφόρετο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Να παρεις ομως και το καπελο, χτυπαει πιο στυλατα! Αν εχεις μακρια μαλλια του παει μια ωραια πλεξουδα. Αν εχεις κοντα, του παει το ογκωδες χτενισμα ή το εντελως προκα. Πολυ ωραιο, κι εμενα τα απλα μου αρεσουν και με ενα 'τσακ' να τα κανω ιδιαιτερα. Τσαντακι θα του φορουσα χιαστι και μικρο. Θα του εβαζα φλατ πεδιλακια οπως η κοπελα στη φωτογραφια καθως και μακρυ κολλιε φο με χρωματα κι ασορτι βραχιολι χοντρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πήρα μπλούζες σήμερα:P

Λοιπόν..



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Η Πρώτη και η τελευταία μ'αρέσουν πολύ. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Ένα απλό μακρύ μαύρο φόρεμα είναι, εντελώς casual, αλλά εμένα για κάποιο λόγο μου έκανε κλικ. :redface:

είναι πανέμορφο,αλλά θεικό είναι αν έχεις και μακρύ πόδι(δηλαδή εγώ με το 1.60 μου αν το βάλω θα μου φωνάζουν "που πας μωρή κοντοστούπα;; " :P )
τέλεια τα σχόλια της mindcircus,αλλά με το καπέλο μου φαίνεται κάπως επιτηδευμένο
επίσης θεωρώ ότι το βράδυ,με κάποιο χοντρό βραχιόλι θα ήταν τέλειο


και εμένα αλλλά,για να είμαι ειλικρινής το δεύτερο δεν μου άνοιγε καν,μάλλον κόλλησε το σποιλερ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Αύριο μέσα στα άλλα θα πάρω κι αυτό.:P
https://www.hm.com/gr/product/10288?article=10288-H

Και κάτι παρόμοιο σε παπούτσι όμως από μαγαζί με αθλητικά. Και χρώμ άσπρο μπλέ ή μπεζ.
https://www.hm.com/gr/product/06974?article=06974-D

Κι αυτό, το έχω. (έτσι για να δείξω και γω λίγο τα ρούχα μου:P)
https://www.hm.com/gr/product/13819?article=13819-B
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
https://shop.vans.com/catalog/Vans/en_US/style/nj8cnv.html?categoryId=15601
Τα αγορασα χθες και ημουν πολυ χαρουμενος αλλα οι φιλοι μου με κραζουν...
Κανω wind-surfing και βολευουν για μετα την προπονηση
Σας αρεσουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
https://shop.vans.com/catalog/Vans/en_US/style/nj8cnv.html?categoryId=15601
Τα αγορασα χθες και ημουν πολυ χαρουμενος αλλα οι φιλοι μου με κραζουν...
Κανω wind-surfing και βολευουν για μετα την προπονηση
Σας αρεσουν?
προς τι το κραξιμο;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
παρα ειναι ανοιχτα μπροστα και λενε οτι ειναι αδερφιστικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
παρα ειναι ανοιχτα μπροστα και λενε οτι ειναι αδερφιστικα

Μια χαρά είναι, μεγιές!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
παρα ειναι ανοιχτα μπροστα και λενε οτι ειναι αδερφιστικα
sorry σε τετοια σχολια I just want to laugh my guts out:clapup:
οταν λες οτι ειναι πολυ ανοιχτα μπροστα εννοουν που δεν εχουν κορδονια; (δεν το πιασα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
παρα ειναι ανοιχτα μπροστα και λενε οτι ειναι αδερφιστικα
Ενώ ας πούμε το μπλουαζάκι με τον τεράστιο ανοιχτό λαιμό δεν είναι.
Ώρες ώρες νιώθω ότι ζω σε παράλληλο σύμπαν με΄σας τους υπολοίπους.:P
Μια χαρά παππουτσάκια είναι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
παρα ειναι ανοιχτα μπροστα και λενε οτι ειναι αδερφιστικα

Τι αλλο θ'ακουσουμε...

Ωραια ειναι, με γεια σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
https://shop.vans.com/catalog/Vans/en_US/style/nj8cnv.html?categoryId=15601
Τα αγορασα χθες και ημουν πολυ χαρουμενος αλλα οι φιλοι μου με κραζουν...
Κανω wind-surfing και βολευουν για μετα την προπονηση
Σας αρεσουν?


Το μπλε δεεν. Το μαύρο κάτι λέει.
Αλλά αδερφίστικα δεν είναι:P
Αύριο μέσα στα άλλα θα πάρω κι αυτό.:P
https://www.hm.com/gr/product/10288?article=10288-H

Και κάτι παρόμοιο σε παπούτσι όμως από μαγαζί με αθλητικά. Και χρώμ άσπρο μπλέ ή μπεζ.
https://www.hm.com/gr/product/06974?article=06974-D

Κι αυτό, το έχω. (έτσι για να δείξω και γω λίγο τα ρούχα μου:P)
https://www.hm.com/gr/product/13819?article=13819-B

Ωραία όλα. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Να παρεις ομως και το καπελο, χτυπαει πιο στυλατα! Αν εχεις μακρια μαλλια του παει μια ωραια πλεξουδα. Αν εχεις κοντα, του παει το ογκωδες χτενισμα ή το εντελως προκα. Πολυ ωραιο, κι εμενα τα απλα μου αρεσουν και με ενα 'τσακ' να τα κανω ιδιαιτερα. Τσαντακι θα του φορουσα χιαστι και μικρο. Θα του εβαζα φλατ πεδιλακια οπως η κοπελα στη φωτογραφια καθως και μακρυ κολλιε φο με χρωματα κι ασορτι βραχιολι χοντρο

Δεν παίρνεις κι εσύ ένα να βγαίνουμε παρέα; Νομίζω ότι με το ίδιο φόρεμα θα δείχνουμε εντελώς διαφορετικές. :P Μαγεία το πώς μπορείς να συνδυάσεις ένα τέτοιο φόρεμα και πόσο διαφορετικά μπορεί να δείξει από άνθρωπο σε άνθρωπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top