Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ από μία εξόρμηση πριν 2 εβδομάδες στην Αθήνα πήρα αυτό.
Πώς σας φαίνεται;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εγώ από μία εξόρμηση πριν 2 εβδομάδες στην Αθήνα πήρα αυτό.
Πώς σας φαίνεται;:)
Τι υπέροχα ρούχα που έχουν γενικά στα promod!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μια γλύκα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τι υπέροχα ρούχα που έχουν γενικά στα promod!:)
Ακριβώς αν και λιγάκι τσιμπημένες τιμές αλλά τα αξίζουν τα ρούχα.
Βέβαια για την ηλικία μου τα περισσότερα μου πέφτουν "κάπως" το συγκεκριμένο μ'άρεσε,ήταν σε έκπτωση και είναι χρώμα το οποίο φοράω πολύ το καλοκαίρι.:)

Ευχαριστώ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ακριβώς αν και λιγάκι τσιμπημένες τιμές αλλά τα αξίζουν τα ρούχα.
Βέβαια για την ηλικία μου τα περισσότερα μου πέφτουν "κάπως" το συγκεκριμένο μ'άρεσε,ήταν σε έκπτωση και είναι χρώμα το οποίο φοράω πολύ το καλοκαίρι.:)
Αν συγκρίνεις την ποιότητά τους με ρούχα άλλων πολυκαταστημάτων(όπου αρκετά βρίσκονται σε υψηλές τιμές και η ποιότητα χαμηλή κατ'εμέ), θα δείς πως συμφέρουν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αν συγκρίνεις την ποιότητά τους με ρούχα άλλων πολυκαταστημάτων(όπου αρκετά βρίσκονται σε υψηλές τιμές και η ποιότητα χαμηλή κατ'εμέ), θα δείς πως συμφέρουν.:)
Εγώ καταστήματα όπως Zara,H&M,Bershka(καλά απ'αυτά δεν μ'αρέσει τίποτα),Pull&Bear παίρνω συγκεκριμένα πράγματα από το καθένα γιατί έχουν πράγματα που αξίζουν και άλλα πάλι είναι πέταμα χρημάτων και ειδικά τώρα δε με συμφέρει ούτε εμένα (στα χρήματα που μου δίνουν οι δικοί μου για να ξοδεύω) ούτε και'κείνους όταν τους ζητάω κάτι για δώρο.
Τα Zara είναι για χάζεμα απλώς.:P Το μόνο που έχω ακόμη εδώ και δύο χρόνια από το κατάστημα αυτό είναι ένα κόκκινο ανοιξιάτικο κάπως μπουφανάκι που με΄χει βολέψει σε ταξίδια και φέτος που Απρίλη μήνα φορούσα χειμωνιάτικα.:P
Από H&M παίρνω φόρμες,φανελάκια,λεπτές μπλούζες και φούτερ.:P
Τέλος Pumm&Bear τζιν.:P
Έτσι πάω εκεί ξέροντας τι θέλω.
Τα Promod δε τα χάζεψα φέτος σε μια προσπάθεια να περάσει η ώρα και να τελειώσει η μαμά μου από το χάζεμα.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τα H&M με τα Pull&Bear, έχουν ωραία ρούχα. Τα zara έχουν μερικά ωραία, αλλά η ποιότητά τος δεν μ'αρέσει ρε παιδί μου. :/
Εγώ όποτε πάω αθήνα, ψωνίζω απ'τα tally weijl :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ όποτε πάω αθήνα, ψωνίζω απ'τα tally weijl :P
Ναι εσένα η Αθήνα είναι θέμα αυτοκινήτου.
Εμένα είναι θέμα αεροπλάνου ή πλοίου.
Εξάλλου Τάλλυ έχει και΄δω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τα Τάλυ είναι όλο συνθετικά, καλέ τι ποιότητα... (καυλοράπανο μόουντ οφφ) Δεν ξέρω, δεν τα αγάπησα.

Φαίρι, πολύ ωραίο το ρουχαλάκι, με γεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εγώ καταστήματα όπως Zara,H&M,Bershka(καλά απ'αυτά δεν μ'αρέσει τίποτα),Pull&Bear παίρνω συγκεκριμένα πράγματα από το καθένα γιατί έχουν πράγματα που αξίζουν και άλλα πάλι είναι πέταμα χρημάτων και ειδικά τώρα δε με συμφέρει ούτε εμένα (στα χρήματα που μου δίνουν οι δικοί μου για να ξοδεύω) ούτε και'κείνους όταν τους ζητάω κάτι για δώρο.
Τα Zara είναι για χάζεμα απλώς.:P Το μόνο που έχω ακόμη εδώ και δύο χρόνια από το κατάστημα αυτό είναι ένα κόκκινο ανοιξιάτικο κάπως μπουφανάκι που με΄χει βολέψει σε ταξίδια και φέτος που Απρίλη μήνα φορούσα χειμωνιάτικα.:P
Από H&M παίρνω φόρμες,φανελάκια,λεπτές μπλούζες και φούτερ.:P
Τέλος Pumm&Bear τζιν.:P
Έτσι πάω εκεί ξέροντας τι θέλω.
Τα Promod δε τα χάζεψα φέτος σε μια προσπάθεια να περάσει η ώρα και να τελειώσει η μαμά μου από το χάζεμα.:hehe:
Θα συμφωνήσω. Απο τις εταιρείες που ανέφερες στην αρχή εγώ μόνο κάτι μπλουζάκια παίρνω. Ρούχα που θέλω να αντέξουν τα παίρνω απο αλλού. Τα promod τα έχω τιμήσει κατά καιρούς σε φυσιολογικά πλαίσια και δεν με έχουν προδώσει ποτέ. Έχουν διατηρηθεί χρόνια. Πάντως εμένα το λαγωνικό η μητέρα μου μού παίρνει διάφορα ρούχα αν δεί ή παίρνει για τον εαυτό της και της τα "κλέβω" επισήμως. Βαριέμαι τα ψώνια γενικά, οπότε αυτή η λύση με συμφέρει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τα Τάλυ είναι όλο συνθετικά, καλέ τι ποιότητα... (καυλοράπανο μόουντ οφφ) Δεν ξέρω, δεν τα αγάπησα.

Εγώ δεν έχω κάποιο πρόβλημα με οτι έχω πάρει, γενικά, προτιμώ τα ρούχα απο εκεί. Και απο τα H&M/Pull&Bear όπως είπα.

Ναι εσένα η Αθήνα είναι θέμα αυτοκινήτου.
Εμένα είναι θέμα αεροπλάνου ή πλοίου.
Εξάλλου Τάλλυ έχει και΄δω.:P

Εσύ είσαι τυχερό.Εμείς Λιβαδειά έχουμε ζάρα,και μπέρσκα Λαμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τα Τάλυ είναι όλο συνθετικά, καλέ τι ποιότητα... (καυλοράπανο μόουντ οφφ) Δεν ξέρω, δεν τα αγάπησα.
Φαίρι, πολύ ωραίο το ρουχαλάκι, με γεια!!
Καυλοράπανο μόουντ λέει.:hehe::hehe::hehe:
Ευχαριστώ.:redface:

Θα συμφωνήσω. Απο τις εταιρείες που ανέφερες στην αρχή εγώ μόνο κάτι μπλουζάκια παίρνω. Ρούχα που θέλω να αντέξουν τα παίρνω απο αλλού. Τα promod τα έχω τιμήσει κατά καιρούς σε φυσιολογικά πλαίσια και δεν με έχουν προδώσει ποτέ. Έχουν διατηρηθεί χρόνια. Πάντως εμένα το λαγωνικό η μητέρα μου μού παίρνει διάφορα ρούχα αν δεί ή παίρνει για τον εαυτό της και της τα "κλέβω" επισήμως. Βαριέμαι τα ψώνια γενικά, οπότε αυτή η λύση με συμφέρει.:P
Ναι και΄γω κάπως έτσι είμαι.
Δεν είμαι φαν του σπορ λόγω ότι έχω παράξενο γόνατο και η ορθοστασία δεν του αρέσει.:P
Από τις 10 μέρες που θα΄μαι Αθήνα οι 8 θα΄ναι ύπνου και οι άλλες δύο για σόππιν.:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Επιτέλους κι άλλες κοπέλες που βαριούνται τα ψώνια!! Έλεγα δε θα'μαι καλά, θα έχω κάποια γενετική μετάλλαξη...
Πάντως πλέον οι περισσότερες από τις εταιρείες που αγαπάμε έχουν πολύ αναλυτικά σάιτ, με όλα τα προϊόντα. Εγώ κοιτάω εκεί, και όταν πια πάω ξέρω ακριβώς τι θέλω.

Πρόσφατα πήρα αυτό
(Κι εννοείται ότι μου πάει πολύ καλύτερα απ'ό,τι στην κοπέλα, άσε που εγώ χαμογελάω κιόλας :pfff: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ωραίο το φουστανάκι το μπλε. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Επιτέλους κι άλλες κοπέλες που βαριούνται τα ψώνια!! Έλεγα δε θα'μαι καλά, θα έχω κάποια γενετική μετάλλαξη...
Πάντως πλέον οι περισσότερες από τις εταιρείες που αγαπάμε έχουν πολύ αναλυτικά σάιτ, με όλα τα προϊόντα. Εγώ κοιτάω εκεί, και όταν πια πάω ξέρω ακριβώς τι θέλω.

Πρόσφατα πήρα αυτό
(Κι εννοείται ότι μου πάει πολύ καλύτερα απ'ό,τι στην κοπέλα, άσε που εγώ χαμογελάω κιόλας :pfff: )
Προσωπικά καλύτερα να καθαρίσω το σπίτι/να μαγειρέψω, παρά να πάω για ψώνια.

Αχ η καημενούλα σαν στρατιώτης στέκεται στη φωτογραφία.


Εγώ θέλω να αγοράσω αυτή τη τσάντα. Απο ότι φαίνεται στη φωτογραφία έχει λουράκι και γίνεται χιαστί και θεωρώ πως είναι μεγάλη για να την παίρνω στη σχολή.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Επιτέλους κι άλλες κοπέλες που βαριούνται τα ψώνια!! Έλεγα δε θα'μαι καλά, θα έχω κάποια γενετική μετάλλαξη...
Πάντως πλέον οι περισσότερες από τις εταιρείες που αγαπάμε έχουν πολύ αναλυτικά σάιτ, με όλα τα προϊόντα. Εγώ κοιτάω εκεί, και όταν πια πάω ξέρω ακριβώς τι θέλω.
Πρόσφατα πήρα αυτό
(Κι εννοείται ότι μου πάει πολύ καλύτερα απ'ό,τι στην κοπέλα, άσε που εγώ χαμογελάω κιόλας :pfff: )
Αχ.
Αυτά αν δεν έχεις ανοιχτή λεκάνη είναι έρωτας.:D

Προσωπικά καλύτερα να καθαρίσω το σπίτι/να μαγειρέψω, παρά να πάω για ψώνια.
Αχ η καημενούλα σαν στρατιώτης στέκεται στη φωτογραφία.
Εγώ θέλω να αγοράσω αυτή τη τσάντα. Απο ότι φαίνεται στη φωτογραφία έχει λουράκι και γίνεται χιαστί και θεωρώ πως είναι μεγάλη για να την παίρνω στη σχολή.:)
Στη σχολή για να'χουμε και καλό ρώτημα πόσο μεγάλα βιβλία έχετε;
Τηλεφωνικούς καταλόγους φερ'ειπείν;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Στη σχολή για να'χουμε και καλό ρώτημα πόσο μεγάλα βιβλία έχετε;
Τηλεφωνικούς καταλόγους φερ'ειπείν;:P
Στη σχολή βιβλία δεν παίρνω, διότι διαβάζω σπίτι κι όχι στο αναγνωστήριο. Εγώ προσωπικά παίρνω τετράδια, πολυκώδικα,ομπρέλα,νερό,πορτοφόλι,κινητό και ό,τι άλλο προκύψει. Ελπίζω να τα αντέχει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Στη σχολή βιβλία δεν παίρνω, διότι διαβάζω σπίτι κι όχι στο αναγνωστήριο. Εγώ προσωπικά παίρνω τετράδια, πολυκώδικα,ομπρέλα,νερό,πορτοφόλι,κινητό και ό,τι άλλο προκύψει. Ελπίζω να τα αντέχει.:P
Ααα.
Εγώ πάντως το καλοκαίρι το μισώ αυτό το πράγμα να κυκλοφορώ με τη τσάντα των φροντιστήριων επειδή καμία δεν αντέχει τα βιβλία των αγγλικών και των γερμανικών.
Πραγματικά τι ζητάω; Μία τσάντα που να αντέχει 9 βιβλία. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ααα.
Εγώ πάντως το καλοκαίρι το μισώ αυτό το πράγμα να κυκλοφορώ με τη τσάντα των φροντιστήριων επειδή καμία δεν αντέχει τα βιβλία των αγγλικών και των γερμανικών.
Πραγματικά τι ζητάω; Μία τσάντα που να αντέχει 9 βιβλία. :|
Δύσκολο.:P Εδώ δεν αντέχει το ανθρώπινο σώμα να κουβαλάει τόσα βιβλία, θα τα αντέξει η τσάντα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δύσκολο.:P Εδώ δεν αντέχει το ανθρώπινο σώμα να κουβαλάει τόσα βιβλία, θα τα αντέξει η τσάντα.:P
Κάνε μου τη χάρη!:P
Σε λίγο βαράκια θα σηκώνω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top