Δίπλωμα οδήγησης

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Αυτό που λένε οτι μαθήματα μπορείς να κάνεις και λίγους μήνες πριν κλείσεις τα 18 , αλλά για να δώσεις εξετάσεις πρέπει οπωσδήποτε να τα'χεις κλείσει, ισχύει ;
Εγω γι αυτον τον λογο παντως περιμενω τον Δεκεμβρη για να δωσω για διπλωμα.Αλλα ουτως η αλλως χρειαζομαι και αυτο το χρονικο διαστημα για να μαζεψω τα χρηματα,οποτε ειτε ισχυει ειτε οχι εγω τοτε θα δωσω. Γιατι δεν ρωτας καλυτερα σε καποια σχολη. Για να σου πουν στα σιγουρα στο λεω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Πριν ένα χρόνο τ πήρα .. 500 χώρις λαδώμα.. Αλλά δεν τ παίρνω τ αμάξι γιατί φοβάμαι :·((((
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Πριν ένα χρόνο τ πήρα .. 500 χώρις λαδώμα.. Αλλά δεν τ παίρνω τ αμάξι γιατί φοβάμαι :·((((

ε τοτε , χωρις παρεξηγηση , τζαμπα το πηρες το διπλωμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Εγω εδωσα 600 στη σχολη, αλλα ειναι και λοιπα ηλιθια εξοδα που ανεβαζουν το κονδυλι, ειναι 150 η παρασταση, κανα 50αρι η αιτηση, κατι παραβολα που πρεπει να παρεις. Δλδ ξεπερνας τα 800.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Εγω εδωσα 600 στη σχολη, αλλα ειναι και λοιπα ηλιθια εξοδα που ανεβαζουν το κονδυλι, ειναι 150 η παρασταση, κανα 50αρι η αιτηση, κατι παραβολα που πρεπει να παρεις. Δλδ ξεπερνας τα 800.
Τι εννοεις εδωσες 600 στη σχολη??Εγω εδωσα 450 και ειναι ολα μεσα(παραβολα, σηματα. εξεταση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Τι εννοεις εδωσες 600 στη σχολη??Εγω εδωσα 450 και ειναι ολα μεσα(παραβολα, σηματα. εξεταση)

Μια χαρα εισαι, ο δασκαλος σου πηρε ελαχιστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Μια χαρα εισαι, ο δασκαλος σου πηρε ελαχιστα.
Γιατι δε ρωτησες και αλλου ρε? Σιγουρα θα εβρισκες πιο φτηνα...Μου φαινεται υπερβολικη τιμη το 800αρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Γιατι δε ρωτησες και αλλου ρε? Σιγουρα θα εβρισκες πιο φτηνα...Μου φαινεται υπερβολικη τιμη το 800αρι

Οσες σχολες ειχα ρωτησει μου ειχαν πει οτι θελουν 500ε συν τα εξοδα. Αλλωστε ειναι κλικα οι τυποι, δν ανταγωνιζονται ο ενας τον αλλο.;) Στην επαρχια ισως ειναι διαφορετικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πριν ένα χρόνο τ πήρα .. 500 χώρις λαδώμα.. Αλλά δεν τ παίρνω τ αμάξι γιατί φοβάμαι :·((((

Κι εγώ κάπως έτσι :P
Αλλά τώρα τελευταία κάτι γίνεται. Άρχισα να συνηθίζω το σκληρό συμπλέκτη & γκάζι του Golf που έχουμε και μου σβήνει λιγότερες φορές. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ε τοτε , χωρις παρεξηγηση , τζαμπα το πηρες το διπλωμα:P
εντάξει και εγώ από τοτε που πήρα το δίπλωμα έχω οδηγήσει μόνο 2 φορές...
εκτός αν το είπες επειδή είπε ότι φοβάται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Κι εγώ κάπως έτσι :P
Αλλά τώρα τελευταία κάτι γίνεται. Άρχισα να συνηθίζω το σκληρό συμπλέκτη & γκάζι του Golf που έχουμε και μου σβήνει λιγότερες φορές. :P
Εγώ δεν έχω αίσθηση του χώρου !!!!! Και κανέναν να με βοηθήσει για αρχή !ασε π έχει χαλάσει και ο σιδηρόδρομος του καθίσματος και δεν μπορώ να ρύθμισω καλά τη θέση μ !!!! Δράμα !!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ δεν έχω αίσθηση του χώρου !!!!! Και κανέναν να με βοηθήσει για αρχή !ασε π έχει χαλάσει και ο σιδηρόδρομος του καθίσματος και δεν μπορώ να ρύθμισω καλά τη θέση μ !!!! Δράμα !!!!!!!!

Αν χαλάσει σε εμένα το κάθισμα θα έχω γερό πρόβλημα γιατί δε θα φτάνω τα πεντάλ!
Έχεις δικαιολογία. ;)
(Στο μοναδικό που είμαι καλή, είναι το παρκάρισμα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Αν χαλάσει σε εμένα το κάθισμα θα έχω γερό πρόβλημα γιατί δε θα φτάνω τα πεντάλ!
Έχεις δικαιολογία. ;)
(Στο μοναδικό που είμαι καλή, είναι το παρκάρισμα :P )


:P τέτοιο δεν λες ;

Αν έχει τέτοιο δε φταις εσύ που σου σβήνει είναι πολύ δύσκολο αυτοκίνητο για αρχάριο γιατί ο συμπλέχτης είναι ρυθμισμένος πιο πάνω σε σχέση με τα άλλα αυτοκινητα και για αυτό σου σβήνει εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Αν χαλάσει σε εμένα το κάθισμα θα έχω γερό πρόβλημα γιατί δε θα φτάνω τα πεντάλ!
Έχεις δικαιολογία. ;)
(Στο μοναδικό που είμαι καλή, είναι το παρκάρισμα :P )
Μα ούτε εγώ τ φτάνω τώρα !!! Τεντωνωμαι για να πάτησω τέρμα συμπλεκτη! Παρκάρισμα έχω επιχείρησει 3 4 φορές Μονή μ και τα πήγα καλά με λίγη βοήθεια . Αλλά για να βγω έξω στο δρόμο πρέπει να γκρεμιστει Κανας φούρνος !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

:P τέτοιο δεν λες ;

Αν έχει τέτοιο δε φταις εσύ που σου σβήνει είναι πολύ δύσκολο αυτοκίνητο για αρχάριο γιατί ο συμπλέχτης είναι ρυθμισμένος πιο πάνω σε σχέση με τα άλλα αυτοκινητα και για αυτό σου σβήνει εύκολα.

Πες τα focko, τα λέω κι εγώ αλλά δε με πιστεύουν! :P

Μα ούτε εγώ τ φτάνω τώρα !!! Τεντωνωμαι για να πάτησω τέρμα συμπλεκτη! Παρκάρισμα έχω επιχείρησει 3 4 φορές Μονή μ και τα πήγα καλά με λίγη βοήθεια . Αλλά για να βγω έξω στο δρόμο πρέπει να γκρεμιστει Κανας φούρνος !!!!

Πού θα πάει, θα συνηθίσουμε. Φίλες μου που έχουν πάρει το δίπλωμα μετά από εμένα, έχουν οδηγήσει περισσότερο. :mad: Σπουδάζουν διπλα στο σπίτι τους όμως, οπότε δε μετράει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Πες τα focko, τα λέω κι εγώ αλλά δε με πιστεύουν! :P



Πού θα πάει, θα συνηθίσουμε. Φίλες μου που έχουν πάρει το δίπλωμα μετά από εμένα, έχουν οδηγήσει περισσότερο. :mad: Σπουδάζουν διπλα στο σπίτι τους όμως, οπότε δε μετράει. :P
Δεν τ κόβω να συνήθιζω! Ο φόβος είναι άτιμο πράγμα! Και υπάρχουν και κάτι ηλιθιοι στο δρόμο που θες να τους πάτησεις κάτω !!!!!! Μ είχε σβήσει μια φορά και μ προσπέρασε και μ φώναξε ασχετηηηηηηηηη ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ "Ν"... Του δώσα μια μούτζα και εγώ όλη δικιά τ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Πες τα focko, τα λέω κι εγώ αλλά δε με πιστεύουν! :P



Πού θα πάει, θα συνηθίσουμε. Φίλες μου που έχουν πάρει το δίπλωμα μετά από εμένα, έχουν οδηγήσει περισσότερο. :mad: Σπουδάζουν διπλα στο σπίτι τους όμως, οπότε δε μετράει. :P

Θέμα χρόνου είναι
Είναι πολύ χαμηλό αυτοκίνητο οπότε καταλαβαίνεις εύκολα τις λακούβες και έχει πολύ απότομα φρένα ( λίγο να το πάτησεις κοκαλωνει) .

......

Πιστεύω πως ο πιο εύκολος τρόπος να μάθει κάποιος είναι χωρίς συνοδηγό γιατί άθελα τους αγχωνουν τον οδηγό

Δεν τ κόβω να συνήθιζω! Ο φόβος είναι άτιμο πράγμα! Και υπάρχουν και κάτι ηλιθιοι στο δρόμο που θες να τους πάτησεις κάτω !!!!!! Μ είχε σβήσει μια φορά και μ προσπέρασε και μ φώναξε ασχετηηηηηηηηη ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ "Ν"... Του δώσα μια μούτζα και εγώ όλη δικιά τ !!!

Ας τους να φωνάζουν και κανε σαν να μην βρίζουν αυτό που κάνουν είναι νοοτροπία νεοέλληνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν τ κόβω να συνήθιζω! Ο φόβος είναι άτιμο πράγμα! Και υπάρχουν και κάτι ηλιθιοι στο δρόμο που θες να τους πάτησεις κάτω !!!!!! Μ είχε σβήσει μια φορά και μ προσπέρασε και μ φώναξε ασχετηηηηηηηηη ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ "Ν"... Του δώσα μια μούτζα και εγώ όλη δικιά τ !!!

Είμαι πολύ αναίσθητη για να με ενοχλούν αυτά. Τους κράζω κι εγώ. Κορνάρουν και είμαι σε φάση να φωνάξω "άσε μας ρε φίλε! άμα βιάζεσαι πάρε αεροπλάνο!". :pfff:

Θέμα χρόνου είναι
Είναι πολύ χαμηλό αυτοκίνητο οπότε καταλαβαίνεις εύκολα τις λακούβες και έχει πολύ απότομα φρένα ( λίγο να το πάτησεις κοκαλωνει) .

......

Πιστεύω πως ο πιο εύκολος τρόπος να μάθει κάποιος είναι χωρίς συνοδηγό γιατί άθελα τους αγχωθούν τον οδηγό

Ισχύει το πρώτο.

Αν ο συνοδηγός είναι γονέας, δεν είναι καθόλου καλό, αγχώνει απίστευτα. Αν είναι κανένας φίλος/αδερφός/ξάδερφος μια χαρά γίνεται, βοηθούν κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Θέμα χρόνου είναι
Είναι πολύ χαμηλό αυτοκίνητο οπότε καταλαβαίνεις εύκολα τις λακούβες και έχει πολύ απότομα φρένα ( λίγο να το πάτησεις κοκαλωνει) .

......

Πιστεύω πως ο πιο εύκολος τρόπος να μάθει κάποιος είναι χωρίς συνοδηγό γιατί άθελα τους αγχωθούν τον οδηγό
Εγώ νιώθω ασφάλεια όταν έχω κάποιον δίπλα μ , παρόλο ο γκαριζει ΔΙΑΡΚΩΣ !! Λέω ένα σκάσε μην μιλάς θα τ κάνω Μονή μ κ τελείωσε !!! Απλά να ναι κάποιος μαζί μ !!!!!

Είμαι πολύ αναίσθητη για να με ενοχλούν αυτά. Τους κράζω κι εγώ. Κορνάρουν και είμαι σε φάση να φωνάξω "άσε μας ρε φίλε! άμα βιάζεσαι πάρε αεροπλάνο!". :pfff:



Ισχύει το πρώτο.

Αν ο συνοδηγός είναι γονέας, δεν είναι καθόλου καλό, αγχώνει απίστευτα. Αν είναι κανένας φίλος/αδερφός/ξάδερφος μια χαρά γίνεται, βοηθούν κιόλας.
Χα χαχαχχαχχχαχαχ!!!! Εγώ είμαι μιγοαγκιχτη αλλά μάλλον πρέπει να ακολούθησω την τακτική σου!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andante

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Κανονικά οι εξετάσεις πρέπει να είναι αυστηρές και να έχεις δικαίωμα να δώσεις μέχρι 3 φορές. Αν και την τρίτη δεν περάσεις, δίπλωμα δεν πρέπει να παίρνεις δια βίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top