Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Ποσο ωραια αυτα τα αερινα φουστανακια σαν το 2ο ... Τελειωνει το καλοκαιρι ομως....

Οι εκπτωσεις ειναι νομιζω μεχρι τελος Αυγουστου, οπως καθε χρονο δλδ !!! Προλαβαιινουμεε , αν εχει μεινει και τιποτα !! :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
αυτα θελω και θα τα παρω!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Όλα είναι θέμα γούστου. Προσωπικά θεωρώ πως υπάρχουν και πιο καλαίσθητα ρούχα στα μαγαζιά. Αν σου αρέσουν εσένα πάντως να τα πάρεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Εγώ χρειαζόμουν δερμάτινες μπότες για κάθε μέρα για το φθινόπωρο και βρήκα αυτές
HTML:
στη μισή τιμή! (Πάλι καλά, γιατί δε μ΄έπαιρνε να δώσω 260 € για παπούτσια αυτή τη στιγμή...) Πάντως εξεπλάγην που βρήκα το τελευταίο ζευγάρι ενός περσινού μοντέλου κι έτυχε να είναι το νούμερό μου! H Camper είναι από τις αγαπημένες μου μάρκες, πολύ βολικά παπούτσια. :)

Επίσης, παρήγγειλα αυτές τις γαλότσες, γιατί μας έπιασαν οι βροχές. Όλη τη βδομάδα βρέχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εγώ χρειαζόμουν δερμάτινες μπότες για κάθε μέρα για το φθινόπωρο και βρήκα αυτές στη μισή τιμή! (Πάλι καλά, γιατί δε μ΄έπαιρνε να δώσω 260 € για παπούτσια αυτή τη στιγμή...) Πάντως εξεπλάγην που βρήκα το τελευταίο ζευγάρι ενός περσινού μοντέλου κι έτυχε να είναι το νούμερό μου! H Camper είναι από τις αγαπημένες μου μάρκες, πολύ βολικά παπούτσια. :)

Επίσης, παρήγγειλα αυτές τις γαλότσες, γιατί μας έπιασαν οι βροχές. Όλη τη βδομάδα βρέχει...
Oι δερμάτινες μπότες που επέλεξες είναι υπέροχες! Στάθηκες τυχερή. Σε σκούρο καφέ τις πήρες;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Oι δερμάτινες μπότες που επέλεξες είναι υπέροχες! Στάθηκες τυχερή. Σε σκούρο καφέ τις πήρες;:)
Ευχαριστώ! Ναι, σε καφέ τις πήρα. :) Πέρυσι και πρόπερσι είχα μαύρες μπότες. Το καλό είναι ότι αυτού του είδους οι μπότες δεν παθαίνουν τίποτα και μπορείς να τις φοράς χρόνια, αν τις φροντίζεις κατάλληλα. Εμένα μεγάλωσε το πόδι μου - το είδαμε κι αυτό σε τέτοια ηλικία - κι όλα τα παλιά μου τα παπούτσια μού είναι άχρηστα, παρότι είναι σε πολύ καλή κατάσταση. Πονεμένη (κι ακριβή) ιστορία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Οι μπότες είναι πάρα πολύ ωραίες. Με γεια σου. Και η μάρκα τους είναι εγγύηση.
Οι γαλότσες εμένα δεν είναι του γούστου μου. Δεν είναι θυληκές, σικ. Αλλά αν εσένα σου αρέσουν και σε βολεύουν, πάσο.

Πως γίνεται να μεγάλωσε το πόδι σου? Πόσων ετών είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Γενικότερα οι γαλότσες δεν είναι και τα πιο θηλυκά παπούτσια, αν και υπάρχουν πολλά σχέδια. Ήθελα το παπούτσι να είναι ελαφρύ κι έχω ακούσει καλά λόγια για τις γαλότσες της Crocs, οπότε είπα να τις δοκιμάσω. Αρχικά σχεδιάζα να πάρω αυτές (σε κόκκινο), αλλά με χάλασε το ότι είναι αδιάβροχες μόνο μέχρι τη ραφή. Τι να τις κάνω τις γαλότσες, αν πρέπει να προσέχω πού πατάω; :P Επίσης, οι κλασικές λαστιχένιες έχουν ένα μειονέκτημα: το λάστιχο σιγά σιγά σπάει στα σημεία που διπλώνεται το παπούτσι όταν το φοράς. Τέσπα, θα δείξει.

Πάντως ένα είναι σίγουρο: στη Φινλανδία δεν τη βγάζεις χωρίς γαλότσες. Όλοι έχουν. Χαχα!

Όσο για την ηλικία, 24 είμαι. Ξέρω ότι το πόδι μπορεί να μεγαλώσει κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης, αλλά το δικό μου δε μεγάλωσε γι΄αυτό. :P Δεν ξέρω τι συνέβη, αλλά σημασία έχει να αποδεχτείς την κατάσταση και να μη συνεχίσεις να φοράς μικρά παπούτσια κάνοντας έτσι κακό στα πόδια σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Αυτό με το πόδι, πρώτη φορά το ακούω. Δεν είχα ακούσει ποτέ ότι μεγαλώνει στην εγκυμοσύνη. Φαντάζεσαι να μεγαλώσει το δικό μου? Είναι ήδη νούμερο 41. Πόσο θα γίνει πια??? :(:(:(

Δες για παράδειγμα αυτές τις γαλότσες..

Οκ, προφανώς δεν σου προτείνω να αγοράσεις τις Burberry που είναι αυτές, όμως είναι σαν μπότες ιππασίας, φινετσάτες. Με ένα στενό παντελόνι από μέσα, είναι πολύ στιλάτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Burberry.jpg
    Burberry.jpg
    3.7 KB · Εμφανίσεις: 437

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Ναι, ειδικά αν σχεδιάζεις να κάνεις πολλά παιδιά, σε λίγο θα φοράς 45 νούμερο! Πλάκα κάνω, φυσικά. :) Σε άλλες μεγαλώνει, σε άλλες όχι. Είναι πολύ υποκειμενικό. Τουλάχιστον θα έχεις έναν λόγο παραπάνω να αγοράσεις καινούρια παπούτσια! :D

Πολύ ωραίες οι γαλότσες της Burberry. Αυτές που είχα μέχρι τώρα ήταν σαν αυτές:

Ήταν και ζεστές! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ευχαριστώ! Ναι, σε καφέ τις πήρα. :) Πέρυσι και πρόπερσι είχα μαύρες μπότες. Το καλό είναι ότι αυτού του είδους οι μπότες δεν παθαίνουν τίποτα και μπορείς να τις φοράς χρόνια, αν τις φροντίζεις κατάλληλα. Εμένα μεγάλωσε το πόδι μου - το είδαμε κι αυτό σε τέτοια ηλικία - κι όλα τα παλιά μου τα παπούτσια μού είναι άχρηστα, παρότι είναι σε πολύ καλή κατάσταση. Πονεμένη (κι ακριβή) ιστορία...
Mεγάλη ατυχία πραγματικά. Ελπίζω να μην μου συμβεί, αφού αν αγωνιώ τώρα που φοράω 41 για το αν θα βρώ νούμερο, φαντάσου τι θα γίνει αν μεγαλώσει το πόδι μου. Σε ποιό νούμερο έφτασες, αν επιτρέπεται, με την ετεροχρονισμένη ανάπτυξη του ποδιού σου;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Από το 37 πήγα στο 38. Ελπίζω να μη μεγαλώσει άλλο.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Μια χαρά! Και πάλι θα βρίσκεις νούμερο.:D
Ναι, μ΄αυτό το ζήτημα δε θα έχω πρόβλημα, αλλά αν συνεχίσει να μεγαλώνει το πόδι μου και χρειάζεται να ανανεώνω όλα τα παπούτσια μου κάθε τρεις και λίγο, δε θα τα πάμε καλά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εμένα πάλι το πόδι, έχω την εντύπωση πως μικραίνει. Πήγα τον χειμώνα για αρβυλάκια και ενώ τα περσινά μου ήταν 37, τα φετινά τα πήρα 35 (παρόμοιο καλούπι). Πάω χτες να πάρω πεδιλάκια για την βάπτιση, 37. Δοκίμαζα γόβες, 35. Τι σκατά. Και στα αθλητικά φοράω 36,5. Δηλαδή για όνομα. Στη σαγιονάρα 38,και γενικά έχω την εντύπωση πως το νούμερο των παπουτσιών μου αυξομειώνεται. :P
Δεν παίζει να φοράω 36-37 και να φοράω 35 στη μπότα και 38 στη σαγιονάρα. Εκτός αν φαίνεται μόνο σε εμένα περίεργο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ναι, ειδικά αν σχεδιάζεις να κάνεις πολλά παιδιά, σε λίγο θα φοράς 45 νούμερο! Πλάκα κάνω, φυσικά. :) Σε άλλες μεγαλώνει, σε άλλες όχι. Είναι πολύ υποκειμενικό. Τουλάχιστον θα έχεις έναν λόγο παραπάνω να αγοράσεις καινούρια παπούτσια! :D

Πολύ ωραίες οι γαλότσες της Burberry. Αυτές που είχα μέχρι τώρα ήταν σαν αυτές:

Ήταν και ζεστές! :happy:

Ναι αυτές που είχες είναι πιο σικάτες.
Θα δεις που θα βρεις τέλειες.
Πάνω απ όλα, να κοιτάξεις την άνεσή σου, είναι το πιο σημαντικό απ όλα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εμένα πάλι το πόδι, έχω την εντύπωση πως μικραίνει. Πήγα τον χειμώνα για αρβυλάκια και ενώ τα περσινά μου ήταν 37, τα φετινά τα πήρα 35 (παρόμοιο καλούπι). Πάω χτες να πάρω πεδιλάκια για την βάπτιση, 37. Δοκίμαζα γόβες, 35. Τι σκατά. Και στα αθλητικά φοράω 36,5. Δηλαδή για όνομα. Στη σαγιονάρα 38,και γενικά έχω την εντύπωση πως το νούμερο των παπουτσιών μου αυξομειώνεται. :P
Δεν παίζει να φοράω 36-37 και να φοράω 35 στη μπότα και 38 στη σαγιονάρα. Εκτός αν φαίνεται μόνο σε εμένα περίεργο.
Έχει να κάνει και με τη φόρμα του παπουτσιού. Κι εγώ όταν ήμουν μικρή ήμουν ανάμεσα σε 2 νούμερα. Πλέον είμαι "μόνιμη κάτοικος" του 41!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top