Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.


και το καλοκαίρι συνεχίζεται...αέναα :)

ξέρω, ξέρω, θα κάνω μια βουτιά και για σας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Σε φάση "κάτσε διάβασε γιατί δεν σε παίρνει να χρώστας και άλλα!!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
βρίσκομαι ......σε φάση αφασίας θα λεγα..
βασικά ψάχνω μοναστήρι να κλειστώ...
πολλά υπαρξιακά με απασχολουν, και μακάρι να μη διαρκέσει πολύ αυτή η αφασιακή μου, φάση..
αυτά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
βρίσκομαι ......σε φάση αφασίας θα λεγα..
βασικά ψάχνω μοναστήρι να κλειστώ...
πολλά υπαρξιακά με απασχολουν, και μακάρι να μη διαρκέσει πολύ αυτή η αφασιακή μου, φάση..
αυτά..

Στην ίδια ακριβώς θέση είμαι απο χθες.. Έχω λιώσει στον καναπέ αυτές τις μέρες από μια τεράαααστια ατονια και πρέπει κιόλας να αρχίσω ξανά το διάβασμα... :/::/:
Αν δε με πιάσει κατάθλιψη να μου τρυπήσετε τη μύτη..:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VeeM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Εχω τα υπαρξιακα μου και οταν εννοω υπαρξιακα δεν εννοω το ποια ειμαι γτ υπαρχω και τετοια αλλα πιο τραλαλουμ. Δλδ πραγματικα υπαρχουμε ή ειναι ενα παιχνιδι ολο αυτο του μυαλο μας που αν ειναι ετσι δεν υπαρχει..? Αν δεν υπηρχε το συμπαν τι θα υπηρχε (αυτο ειναι πολυ κουφο για να το εξηγησω)?? Εννοω οτι υπαρχει ενας 'χωρος' οπου υπαρχει το συμπαν .. αν δεν υπηρχε αυτος ο χωρος τι θα υπηρχε..? και πως ξερουμε οτι υπαρχουμε πραγματικα ..? απλως εχουμε συνηθισει στην ιδεα του οτι υπαρχουμε.. :confused:? χαχαχα ναι οι γιατροι μου ειπαν οτι δεν πασχω απο τιποτα ..Επισης περα του διαβασματος και της ρουτινας αυτης της περιοδου με απασχολουν και θεματα περι θρησκειας και θεου και ψαχνω επι ωρες σε μεγαλα βιβλιοπωλεια για βιβλια περι θεου και θρησκειας (οχι εκκλησιαστικα και τετοια..αν και μονο τετοια βρισκω:mad:) εχετε να μου προτεινετε κανενα βιβλιο με θεμα τον θεο ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Εχω τα υπαρξιακα μου και οταν εννοω υπαρξιακα δεν εννοω το ποια ειμαι γτ υπαρχω και τετοια αλλα πιο τραλαλουμ. Δλδ πραγματικα υπαρχουμε ή ειναι ενα παιχνιδι ολο αυτο του μυαλο μας που αν ειναι ετσι δεν υπαρχει..? Αν δεν υπηρχε το συμπαν τι θα υπηρχε (αυτο ειναι πολυ κουφο για να το εξηγησω)?? Εννοω οτι υπαρχει ενας 'χωρος' οπου υπαρχει το συμπαν .. αν δεν υπηρχε αυτος ο χωρος τι θα υπηρχε..? και πως ξερουμε οτι υπαρχουμε πραγματικα ..? απλως εχουμε συνηθισει στην ιδεα του οτι υπαρχουμε.. :confused:? χαχαχα ναι οι γιατροι μου ειπαν οτι δεν πασχω απο τιποτα ..Επισης περα του διαβασματος και της ρουτινας αυτης της περιοδου με απασχολουν και θεματα περι θρησκειας και θεου και ψαχνω επι ωρες σε μεγαλα βιβλιοπωλεια για βιβλια περι θεου και θρησκειας (οχι εκκλησιαστικα και τετοια..αν και μονο τετοια βρισκω:mad:) εχετε να μου προτεινετε κανενα βιβλιο με θεμα τον θεο ??

Μη σου πω και πιο καμενα ερωτήματα σκέφτομαι εγώ:P
edit: Σήμερα αποφάσισα (μετά από 15 ώρες περισυλλογής με τον εαυτό μου:crazy:) να μην ξαναασχοληθώ με τέτοια θέματα μέχρι να τελειώσω το σχολείο γιατί μου τρώνε αρκετό χρόνο και δε βγάζω και τίποτα σοβαρό αν δεν ασχοληθώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VeeM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Μη σου πω και πιο καμενα ερωτήματα σκέφτομαι εγώ:P
edit: Σήμερα αποφάσισα (μετά από 15 ώρες περισυλλογής με τον εαυτό μου:crazy:) να μην ξαναασχοληθώ με τέτοια θέματα μέχρι να τελειώσω το σχολείο γιατί μου τρώνε αρκετό χρόνο και δε βγάζω και τίποτα σοβαρό αν δεν ασχοληθώ

Ασε .. σε κατανοω απολυτα .. εχω περασει αμετρητες ωρες να σκεφτομαι τετοια πραγματα και αλλα τα οποια δεν μπορω να τα διατυπωσω αφου ειναι ενα κουβαρι απο σκεψεις και δεν καταληγω πουθενα παρα μονο αν υπαρχει περιπτωση να μου στριψει :hypno: Ευτυχως ειναι τελευταια χρονια σχολειου και διαβασματος οποτε απο του χρονου θα εχω οσο χρονο θελω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
κουραστική...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
σε φάση που είμαι μονίμως στενοχωρημένη αρκετό καιρό :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
σε φάση που είμαι μονίμως στενοχωρημένη αρκετό καιρό :/:

Σε καταλαβαινω απολυτα! Ημουν μονιμως στενοχωρημενη για πανω απο 2-3 μηνες! Και πριν 2 μερες βρηκα το χαμενο μου χαμογελο!!! Με ενα τοσο ευχαριστο γεγονος!!! Οποτε περναω σε μια φαση τοσο ξεχωριστη και χαρουμενη:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Έντονης συναναστροφής με ανθρώπους και με φοβίζει.
Διατροφής και αντοχής.
Διαβάσματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
σε φάση που φοβάμαι μήπως περάσω πάλι την κλασσική μου φάση τύπου "how you hold on when nothin makes you happy"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miltos1819

Νεοφερμένος

Ο miltos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
σε φαση αναρωσης! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
σε φάση που αλλού πατώ κι αλλού βρίσκομαι... όλα μου φαίνονται ξένα και μακρινά. άσχημο συναίσθημα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
σε φαση διαβασματος.... :( ατιμη γ' λυκειου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε φαση ηξερα πως αποκλειεται ολη αυτη η χαρα να κρατησει τοσο πολυ... Σε φαση που ειμαι αδεια... Που δεν εχω δακρυα πια... Που νιωθω πεθαμενη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Let.It.Go:\

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Στην καλύτερη και στην χειρότερη φάση. Ταυτόχρονα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Σε φάση "ανοίγουν τα σχολεία και δεν θυμάμαι ούτε καν τι είναι η διτετράγωνη εξίσωση":P

Πέρα από την πλάκα...είμαι τρομερά αγχωμένη και δεν μπορώ να διαχειριστώ τον πανικό που επικρατεί μέσα μου...:| Την ανοργανωσιά μου μέσα! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σε φάση προσαρμογής :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κυνικός

Νεοφερμένος

Ο Κυνικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Σε φαση εξουσιας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top