Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,037 μέλη και 2,416,855 μηνύματα σε 75,378 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 476 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Funeral/Death Doom Metal

pop corn

Περιβόητο Μέλος

H pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,093 μηνύματα.

H pop corn έγραψε: στις 23:25, 11-06-12:

άγρια ερεβώδης μελαγχολία από έναν καταπληκτικό δίσκο

( Your Shameful Heaven )

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 21:40, 03-07-12:

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,865 μηνύματα.

O diotima έγραψε: στις 22:47, 03-07-12:

Καταχνιά...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΞεφυσκωτοΤουρσι (Τζορτζ)

Νεοφερμένος

Ο Τζορτζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O ΞεφυσκωτοΤουρσι έγραψε: στις 18:53, 03-09-13:

Ένα από τα αγαπημένα μου με διαφορά...
Παράθεση

anwnymos

Δραστήριο Μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 375 μηνύματα.

O anwnymos after a mindfuck έγραψε: στις 19:25, 03-09-13:

το καθαρο ντουμ οπως καντλμασσ που ανεβασε καποιος οκ ακουγεται , αλλα τωρα κατι μελο-ντεθ παπαριες δεν ακουγονται ρε

οριστε ενα ωραιο καθαρο ντεθ μεταλ τραγουδι
Παράθεση

ΞεφυσκωτοΤουρσι (Τζορτζ)

Νεοφερμένος

Ο Τζορτζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O ΞεφυσκωτοΤουρσι έγραψε: στις 20:04, 03-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από anwnymos
το καθαρο ντουμ οπως καντλμασσ που ανεβασε καποιος οκ ακουγεται , αλλα τωρα κατι μελο-ντεθ παπαριες δεν ακουγονται ρε

οριστε ενα ωραιο καθαρο ντεθ μεταλ τραγουδι
Φίλε τι λες τώρα , οι death είναι αγάπη Αγαπημένο death metal συγκρότημα , εσύ τι πιστεύεις obituary ή death ?
Παράθεση

anwnymos

Δραστήριο Μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 375 μηνύματα.

O anwnymos after a mindfuck έγραψε: στις 20:30, 03-09-13:

μπανταρα και οι obituary αλλα σαν τους death δεν εχει ρε φιλε

Παράθεση

ΞεφυσκωτοΤουρσι (Τζορτζ)

Νεοφερμένος

O ΞεφυσκωτοΤουρσι έγραψε: στις 21:07, 03-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από anwnymos
μπανταρα και οι obituary αλλα σαν τους death δεν εχει ρε φιλε

Συμφωνώ!! Ρε φίλε εγώ είμαι σε μια μπάντα παίζω μπάσο και τραγουδάω αλλά δεν θέλουν τόσο βαριά κομμάτια γαμώ...
Πάρε και ένα από τα αγαπημένα μου των death
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    NastStorm