[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
fairygirl πολύ καλό το aussie που μου πρότεινες! το βρήκα στο hondos center :D
και θέλω πάλι να τα φώτα σας.. χάλασε το σεσουάρ μου..:( θέλω να πάρω ένα καλό σε νορμάλ τιμή.. έχετε κάτι δοκιμασμένο να προτείνετε; :hmm: :flowers:

μία απλή ενυδατική κρέμα ματιών εφόσον βαφόμαστε νομίζω ότι χρειάζεται και πριν τα 30. όσο να ναι το βάψιμο ταλαιπωρεί την περιοχή. εγώ τη χρησιμοποιώ και ως βάση πριν το κονσίλερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Σωστο κι αυτό. Αν βάφεσαι, την ταλαιπωρείς την περιοχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
fairygirl πολύ καλό το aussie που μου πρότεινες! το βρήκα στο hondos center :D
και θέλω πάλι να τα φώτα σας.. χάλασε το σεσουάρ μου..:( θέλω να πάρω ένα καλό σε νορμάλ τιμή.. έχετε κάτι δοκιμασμένο να προτείνετε; :hmm: :flowers:
μία απλή ενυδατική κρέμα ματιών εφόσον βαφόμαστε νομίζω ότι χρειάζεται και πριν τα 30. όσο να ναι το βάψιμο ταλαιπωρεί την περιοχή. εγώ τη χρησιμοποιώ και ως βάση πριν το κονσίλερ.
Εμείς έχουμε ένα της Bellissima.Δεν ξέρω πόσο έκανε γιατί είναι Πάτυ και το΄χαν κάνει δώρο.:hehe:
Επειδή είδα κάτι σχετικό με το κονσίλερ πιο πάνω,τι προκαλεί αυτό με καθημερινή χρήση;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
χαχα!! οκ! :D
δε νομίζω ότι προκαλεί κάτι. απλώς όταν βάφεσαι καθημερινά πιστεύω ότι η επιδερμίδα ταλαιπωρείται λίγο και χρειάζεται περισσότερη περιποίηση και κυρίως ενυδάτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
fairygirl πολύ καλό το aussie που μου πρότεινες! το βρήκα στο hondos center :D
και θέλω πάλι να τα φώτα σας.. χάλασε το σεσουάρ μου..:( θέλω να πάρω ένα καλό σε νορμάλ τιμή.. έχετε κάτι δοκιμασμένο να προτείνετε; :hmm: :flowers:

μία απλή ενυδατική κρέμα ματιών εφόσον βαφόμαστε νομίζω ότι χρειάζεται και πριν τα 30. όσο να ναι το βάψιμο ταλαιπωρεί την περιοχή. εγώ τη χρησιμοποιώ και ως βάση πριν το κονσίλερ.
Εμείς έχουμε ένα Belissima, πρέπει να έχει γύρω στα 90 και είναι ό,τι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή.
Αν ψάξεις όμως, σίγουρα θα βρεις κάτι φθηνότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ Ράκελ!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitroglou

Νεοφερμένος

Ο Mitroglou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εμείς έχουμε ένα Belissima, πρέπει να έχει γύρω στα 90 και είναι ό,τι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή.
Αν ψάξεις όμως, σίγουρα θα βρεις κάτι φθηνότερο.

Έτσι να έχετε ωραία μαλλάκια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ να ρωτήσω κάτι; Έχει βρει καμιά κανένα κόλπο για να μην φουντώνουν τα μαλλιά; Μιλάω για αυτά τα εκνευριστικά μαλλιά με μπούκλες.
Γιατί το μόνο που έχει αποτέλεσμα είναι να βγαίνω έξω με τα μαλλιά χωρίς να τα στεγνώσω.:P
Όχι τίποτ'άλλο,δύο φορές έχω αρρωστήσει φέτος. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εγώ να ρωτήσω κάτι; Έχει βρει καμιά κανένα κόλπο για να μην φουντώνουν τα μαλλιά; Μιλάω για αυτά τα εκνευριστικά μαλλιά με μπούκλες.
Γιατί το μόνο που έχει αποτέλεσμα είναι να βγαίνω έξω με τα μαλλιά χωρίς να τα στεγνώσω.:P
Όχι τίποτ'άλλο,δύο φορές έχω αρρωστήσει φέτος. :hehe:
Κύριο ρόλο παίζει το κούρεμα. Μη περιμένεις να τα έχεις κουρέψει φιλαριστά από σχετικά ψηλά και να στέκονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Κύριο ρόλο παίζει το κούρεμα. Μη περιμένεις να τα έχεις κουρέψει φιλαριστά από σχετικά ψηλά και να στέκονται.
Μα είναι μακριά σγουρά πλέον,φτάνουν στους ώμους.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Μα είναι μακριά σγουρά πλέον,φτάνουν στους ώμους.:P
Στους ώμους φτάνει το πιο κοντό μαλλί σου; Γιατί διαφορετικά κοντά είναι (συγγνώμη :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maro92

Νεοφερμένος

Η Maro92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
αν περιμένεις να κάνουν δουλειά τα γιατροσόφια καήκαμε. το δέρμα μας εξαρτάται πρώτα από όλα διατροφή, κάπνισμα και ύπνο. τώρα αν τα κάνεις όλα αυτά καλό θα ήταν να μην ξεχνάς να χρησιμοποιείς καθημερινά κρέμα ημέρας καθαρισμό με ειδικό σαπούνι και το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ peeling
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Γειαα σας κορίτσια! :happy:
Θα ήθελα να μου πείτε για κάποια κρέμα peeling/scrub για το πρόσωπο! Κάποια καλή! Είναι η δεύτερη - τρίτη φορά που έκανα peeling με ένα μάρκα με έκαψες και βλέπω τους πόρους μου και το δέρμα μου σε καλή κατάσταση. Για αυτό ψάχνω και το κάτι παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Γειαα σας κορίτσια! :happy:
Θα ήθελα να μου πείτε για κάποια κρέμα peeling/scrub για το πρόσωπο! Κάποια καλή! Είναι η δεύτερη - τρίτη φορά που έκανα peeling με ένα μάρκα με έκαψες και βλέπω τους πόρους μου και το δέρμα μου σε καλή κατάσταση. Για αυτό ψάχνω και το κάτι παραπάνω.
Η bioten έχει ωραία σκραμπ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
MΙας και αναφέρθηκε η bioten να πω οτι πήρα πρόσφατα την κρέμα προσώπου της bioten και την κρέμα ματιών και είμαι πολύ ευχαριστημένη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
MΙας και αναφέρθηκε η bioten να πω οτι πήρα πρόσφατα την κρέμα προσώπου της bioten και την κρέμα ματιών και είμαι πολύ ευχαριστημένη!
Εγώ τα μαντηλάκια ντεμακιγιάζ χρησιμοποιώ.
Γενικά,πρέπει να΄χει καλά προϊόντα.[:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Bioten δεν έχει Αγγλία στη πόλη που είμαι. :( Μόνο από Amazon βλέπω ότι μπορώ να πάρω αλλά δεν θέλω έτσι.

Τώρα πήρα της Neutrogena και είναι για καθημερινό πίλινγκ. Αλλά δεν ξέρω αν είναι καλό να κάνεις κάθε μέρα ή να έχεις ένα πολύ καλό για 1-2 φορές την εβδομάδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KristenRoss

Νεοφερμένος

Η KristenRoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Γειαα σας κορίτσια! :happy:
Θα ήθελα να μου πείτε για κάποια κρέμα peeling/scrub για το πρόσωπο! Κάποια καλή! Είναι η δεύτερη - τρίτη φορά που έκανα peeling με ένα μάρκα με έκαψες και βλέπω τους πόρους μου και το δέρμα μου σε καλή κατάσταση. Για αυτό ψάχνω και το κάτι παραπάνω.

Χρησιμοποιώ του Κορρέ από τη νεανική σειρά με το ρόδι. Ό,τι καλύτερο έχω δοκιμάσει!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Χρησιμοποιώ του Κορρέ από τη νεανική σειρά με το ρόδι. Ό,τι καλύτερο έχω δοκιμάσει!!!!:clapup:

νομίζω ότι το scrub είναι με δύο άκυρα (ελαιόλαδο και κάτι άλλο) και η ενυδατική ένα τζελ και κάτι άλλο μόνο είναι με ρόδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
νομίζω ότι το scrub είναι με δύο άκυρα (ελαιόλαδο και κάτι άλλο) και η ενυδατική ένα τζελ και κάτι άλλο μόνο είναι με ρόδι

Aυτό μάλλον εννοεί. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top