Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πραγματικά σου μιλάω, απλά μου αρέσουν! :hehe: Δεν θα τα φόραγα ποτέ! Γενικά δεν φοράω ποτέ τακούνια. :redface: Εγώ θαυμάζω. :P

Το έχω απορία :P Κι εμένα μου αρέσουν, αλλά και να τα αγοράσω, δε θα ξέρω τι να τα κάνω! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Συμφωνώ, τα θεωρώ πολύ άβολα και κουράζουν το πόδι. Μόνο στις μπότες παλεύεται που εκ των πραγμάτων δεν γίνεται να είναι τελείως φλατ, σαν σαγιονάρα, και για ελάχιστα εκατοστά πάντα. Άσχετο αλλά στα ξαφνικά άλλαξα νούμερο στο παπούτσι, από 41 πήγα 40. Πιο κάτω να μην πάει τουλάχιστον. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ε όπως και να το κάνουμε οι γόβες είναι υπέροχα παπούτσια. :redface: Εγώ έχω δυο ζευγάρια δεν τα φοράω και πολύ συχνά, πεθαίνω στον πόνο αλλά δεν πειράζει αξίζει τον κόπο. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν θα σας καταλάβω ποτέ εσάς που φοράτε (συχνά) ψηλοτάκουνα, εγώ περπατάω σαν μεθυσμένος πιγκουίνος κάθε φορά που πάω να βάλω γόβα. Το 'χω κόψει το σπορ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Η άνεση είναι από τα πρώτα που κοιτάζω σε παπούτσι γι'αυτό και τις γόβες τις αποφεύγω όσο το δυνατόν περισσότερο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εχμμμ ένα θα σας πω! Πρωτοχρονιά, 4 κοπέλες στη παρέα, είχαμε βάλει και οι 4 γόβες. Αλλά ως γνωστόν πάρκινγκ δεν βρέθηκε, οπότε έπρεπε να περπατήσουμε αρκετά μέχρι τον προορισμό μας.
Καταλήξαμε οι μισές να αλλάζουμε παπούτσια στο δρόμο [μπάκαπ πάντα] και οι άλλες μισές να' ναι ξυπόλυτες!
Δε παλεύονται γαμώτο καθόλου, και είναι τόσο φανταστικά παπούτσια. Αλλά νταξ, είναι και συνήθεια από την άλλη, αν φοράς μια φορά το χρόνο, λογικό να μην περπατιέται. Κρίμα και είμαι και κοντή και είναι καλή φάση. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Επίσης είναι και να ταιριάζει στον τύπο σου, πχ εγώ με 41 νούμερο νιώθω πολύ άβολα σε ψηλοτάκουνα...
ότι είναι ωραία αισθητικά,πάντως,ναι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ με το ζόρι βρίσκω γόβα στο νούμερο μου!:hehe:
Φοράω 36 κανονικά, αλλά το 36 σε γόβα μου είναι πάντα μεγάλο και θέλω 35,5, και 35,5 έχουν πολλοί λίγοι.
Αφφφ δράμα.
Flat και πάλι φλατ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ωραία τα τόσο ψηλοτάκουνα παπούτσια, αλλά πού μπορείτε να τα φορέσετε; :hmm: πχ στο σχολείο; ούτε καν, για καφέ; παραείναι επίσημα και καλά, για ροκ-μπαρ; θα μας πάρουν με τις πέτρες, για ρεμπετάδικο; το ίδιο, για κλαμπ; δε μπορούμε να χορέψουμε με την καμία πάνω σ' αυτά :hmm: Μόνο για έξοδο με boyfriend μπορώ να τα συνδυάσω στο μυαλό μου :P
Nαι γιατί ξέρω΄γω το να βρεθείς ξαφνικά να κάνεις αγκαλίτσες με το πεζοδρόμιο είναι so cuuuuuuuute. What tha hell?:P
Όχι σοβαρά,μπότες και πάλι μπότες.

Δεν θα σας καταλάβω ποτέ εσάς που φοράτε (συχνά) ψηλοτάκουνα, εγώ περπατάω σαν μεθυσμένος πιγκουίνος κάθε φορά που πάω να βάλω γόβα. Το 'χω κόψει το σπορ. :P
Εγώ τι να λέω που η μόνη μέρα που δεν φοράω αθλητικά είναι το Σάββατο;
Το΄χω κάψει φέτος το αθλητικό στυλ με τόση άθληση.:P
Εχμμμ ένα θα σας πω! Πρωτοχρονιά, 4 κοπέλες στη παρέα, είχαμε βάλει και οι 4 γόβες. Αλλά ως γνωστόν πάρκινγκ δεν βρέθηκε, οπότε έπρεπε να περπατήσουμε αρκετά μέχρι τον προορισμό μας.
Καταλήξαμε οι μισές να αλλάζουμε παπούτσια στο δρόμο [μπάκαπ πάντα] και οι άλλες μισές να' ναι ξυπόλυτες!
Δε παλεύονται γαμώτο καθόλου, και είναι τόσο φανταστικά παπούτσια. Αλλά νταξ, είναι και συνήθεια από την άλλη, αν φοράς μια φορά το χρόνο, λογικό να μην περπατιέται. Κρίμα και είμαι και κοντή και είναι καλή φάση. :mad:
Εμείς τουλάχιστον όσες φορές βάλουμε κάτι ψηλοτάκουνο επειδή θα πάμε σε χορό ή κάτι. Φοράμε μπαλαρίνες και παίρνουμε τα τακούνια σε τσάντα. Ε,δύο στενά πριν φτάσουμε,σε καμιά σκοτεινιά αλλάζουμε παπούτσια.:hehe:
Αυτό με το νούμερο το΄χω και΄γω. Απλά επειδή ντρέπομαι να ζητάω 36 πολλές φορές παίρνω 37 και βάζω πάτους.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ με το ζόρι βρίσκω γόβα στο νούμερο μου!:hehe:
Φοράω 36 κανονικά, αλλά το 36 σε γόβα μου είναι πάντα μεγάλο και θέλω 35,5, και 35,5 έχουν πολλοί λίγοι.
Αφφφ δράμα.
Flat και πάλι φλατ.:redface:

γιατί δε βάζεις πάτους; :P έχω κι εγώ περίπου το ίδιο θέμα, γιατί έχω πολύ λεπτό πόδι και το 36 μου είναι μικρό, ενώ το 37 μου είναι φαρδύ και καταλήγω πάντοτε στο 37, αλλά με πάτους (ή με πιο χοντρές κάλτσες, αν μιλάμε για μπότες)
βέβαια, είναι λίγο δύσκολο να μπει πάτος σε γόβα, αλλά τες πα, γι' αυτό και δεν έχω ιδέα από γόβες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλά δεν είναι εύκολο να περπατάς σε ψηλά παπούτσια αλλά όσο να πεις θέλει εξάσκηση το θέμα. :P Δηλαδή αν φοράς ψηλά μια στις τόσες λογικό είναι να μη μπορείς να περπατήσεις (εδώ το τρανό παράδειγμα :hehe:) και να πονάς. Αλλά ντάξυ εγώ το έβαλα στόχο θα αρχίσω τις πρόβες με τα τακούνια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Ξερετε κανενα καταστημα που παραγγελνεις online που να εχει ρουχα paranoia;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Γοβοσυζήτηση; :P
Έχω να σας πω τραυματικές εμπειρίες απο έναν γάμο. :hehe:

Με είχε πιάσει μανία να πάρω γόβες, πήρα κάτι 8ποντες μαύρες. Τι τις ήθελα;
Πήγα στον γάμο και πιάστηκα ολόκληρη, σε κάποια φάση πήγα να χορέψω και τις πέταξα κάτω απ'τη πίστα!
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Γοβοσυζήτηση; :P
Έχω να σας πω τραυματικές εμπειρίες απο έναν γάμο. :hehe:

Με είχε πιάσει μανία να πάρω γόβες, πήρα κάτι 8ποντες μαύρες. Τι τις ήθελα;
Πήγα στον γάμο και πιάστηκα ολόκληρη, σε κάποια φάση πήγα να χορέψω και τις πέταξα κάτω απ'τη πίστα!
:redface:

χαχα!! καλά έκανες! αν σε χτυπάει το παπούτσι σου χαλάει όλη τη διάθεση και δεν μπορείς να χαρείς το γεγονός στο οποίο παρευρίσκεσαι! οπότε δεν αξίζει τον κόπο... πάντως 8ποντες δεν είναι πολύ ψηλές, κανονικό ύψος το θεωρώ.. ίσως σε χάλασε η ποιότητα του παπουτσιού και όχι το ύψος:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
χαχα!! καλά έκανες! αν σε χτυπάει το παπούτσι σου χαλάει όλη τη διάθεση και δεν μπορείς να χαρείς το γεγονός στο οποίο παρευρίσκεσαι! οπότε δεν αξίζει τον κόπο... πάντως 8ποντες δεν είναι πολύ ψηλές, κανονικό ύψος το θεωρώ.. ίσως σε χάλασε η ποιότητα του παπουτσιού και όχι το ύψος:hmm:
Κοίτα κανονικό ύψος είναι αλλά και πάλι πρέπει να τις έχεις συνηθήσει κάπως :P Δεν γίνεται να περπατάς πχ γενικά με φλατ και μετά να πάρεις την 12ποντη και να περπατάς τέλεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
ναι δε διαφωνώ! εγώ που φοράω γενικά φλατ το 8ποντο το φέρνω βόλτα μια χαρά, το 12ποντο όμως με φέρνει βόλτα εκείνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι αλλά ακόμα και αυτά θέλουν λίγη εξάσκηση στην αρχή πας λίγο όπως να ναι μετά συνηθίζεις κάπως. Νταξ έχω δει κάτι ξαδέρφες μου να φοράνε 15ποντες. Χάος όμως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Άνετες ήταν, καλά τις περπατούσα αλλά καθόμουν 4 ώρες και δεν μπορούσα!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εκεί που καθόμουν και έψαχνα ρούχα, έφτιαξα κάτι συνολάκια. Σας παρουσιάζω τα τρία πρώτα και more are going to come.
Καλοκαιρινά/ανοιξιάτικα τα δύο, καθημερινά όλα, τα ρούχα απ'το newlook.

Συνολάκι 1

Συνολάκι 2

Συνολάκι 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Να σας ρωτήσω ρε παιδιά, ρούχα από eBay παραγγέλνετε γενικά, είναι αξιόπιστο θεωρείτε? Υπάρχει κάποια που να παίρνει από εκεί τακτικά και να είναι ευχαριστημένη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top