• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

Anna Pol

Νεοφερμένος

Η Anna Pol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παιδιά μετά από πόσους μήνες έχουν "δεσει" τα κόκκαλα;
Ενας γνωστος χωρις να ξεριε μου επιασε την μυτη οπως κανουν καποιοι χαριτολογώντας αλλά οχι δυνατα, δεν με πονασε εκεινη την ωρα...αλλα μετα καπως την ενιωθα και μου μπηκαν ιδεες...:/:

Τα κόκκαλα δένουν αμέσως..συγκεκριμένα ο γιατρός μου μου είπε ότι τα κόκκαλα έχουν δέσει ήδη την τέταρτη μέρα μετά την επέμβαση, αλλά αφήνουν τον νάρθηκα μια εβδομάδα για σιγουριά..μου τόνισε ότι τα κόκκαλα της μύτης δεν είναι όπως τα υπόλοιπα κόκκαλα του σώματος που κάνουν μήνες για να δέσουν αν σπάσουν, απλά για τους δύο πρώτους μήνες η μύτη είναι λίγο πιο ευαίσθητη..μην ανησυχείς δεν παθαίνει κάτι τόσο εύκολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ13175

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Αν έχεις την καλοσύνη θα ήθελα και σε εμένα να στείλεις προσωπικό μνμ, για να μου πεις το όνομα του γιατρού που πήγες.
Σε ευχαριστώ.

τελικα, παιδια, ειναι πολυ δυσκολο το θεμα της ρινοπλαστικης...αν κ θεωρητικα πηγα στον καλυτερο, το αποτελεσμα δεν ηταν το επιθυμητο...πολλες ατελειες στη μυτη κ λανθασμενη ανακατανομη(με αποτελεσμα την ανισορροπια) του δερματος διπλα στο ματι...:( τουλαχιστον, απο φωτογραφιες που του στειλα, παραδεχτηκε την αναγκαιοτητα 2ης επεμβασης για τη διορθωση των "ατελειων", αν κ δεν ειμαι κ τοσο σιγουρος αν ειναι εφικτο με τοσο χονδρο που αφαιρεσε απο τη ραχη...ανηκω, οπως μου παν "στο 5% των περιπτωσεων που δεν επιτυγχανουν πληρως..."...φαινεται ημουν, οπως κ παλι μου παν "απο τους τυχερους"!!τι κριμα...!!!αντε να δουμε που θα παει αυτη η βαλιτσα...ελπιζω, τουλαχιστον, να μην μου τα γυρισει κ να φροντισει οντως να μου κανει ο,τι δεν εκανε την 1η φορα...ας μη με κανει να χασω εντελως την οποια καλη γνωμη ειχα γι αυτον...δεν τον κατηγορω, γιατι αντιλαμβανομαι, οτι κ οι γιατροι δεν ειναι θεοι, ωστοσο θα μπορουσαν ορισμενες φορες να ναι πιο προσεκτικοι κ να κανουν τη δουλεια τους με περισσοτερη σοβαροτητα!!δεν ειναι το παν το χρημα...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anna Pol

Νεοφερμένος

Η Anna Pol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους σας..επιτέλους μετά από πολύ ψάξιμο έκανα κι εγώ ρινοπλαστική κι είπα να σας γράψω την μέχρι τώρα εμπειρία μου..είμαι στην τέταρτη μέρα μετά το χειρουργείο και πλέον είμαι καλά..το πιο δύσκολο μέχρι τώρα ήταν οι δύο πρώτες μέρες και η αφαίρεση των ταμπόν..εγώ προσωπικά τις δύο πρώτες μέρες δεν έκλεισα μάτι γιατί ανέπνεα μόνο από το στόμα με αποτέλεσμα να ξεραίνεται συνέχεια ο λαιμός και να πονάει..από χθες όμως (τρίτη μέρα) είμαι πολύ καλά κι επιτέλους κοιμήθηκα γιατί πήγα και μου έβγαλε ο γιατρός τα ταμπόν..είχα ενημερωθεί για το πόσο πολύ πονάει η αφαίρεση των ταμπόν αλλά ποτέ δε φανταζόμουν ότι θα πονάει τόσο πολύ..για μένα προσωπικά ήταν ο χειρότερος πόνος που έχω νιώσει ποτέ στη ζωή μου..αφού δε λιποθύμησα πάλι καλά..πάντως με άκουσε σίγουρα όλο το τετράγωνο..όσον αφορά το αν πονάει ή όχι γενικά η ρινοπλαστική, καθώς οι περισσότεροι αν όχι όλοι οι γιατροί υποστηρίζουν ότι δεν πονάει, η προσωπική μου γνώμη είναι ότι πονάει υποφερτά δηλαδή με ένα δυνατό παυσίπονο είσαι εντάξει..την πρώτη μέρα δεν πονούσα λόγω της νάρκωσης αλλά τη δεύτερη και τρίτη μέρα πονούσε πολύ η μύτη και τα ράμματα..σήμερα δεν πονάω καθόλου κι έχω αρχίσει να ξεπρήζομαι..πρήστηκα αρκετά μπορώ να πω σε όλο το πρόσωπο αλλά περισσότερο στα μάτια σε σημείο που βούλωσαν..ακόμα ένα ζόρικο μέρος της όλης διαδικασίας είναι οι πλύσεις που πρέπει να κάνεις μετά την αφαίρεση των ταμπόν..εμένα ο γιατρός μου μου πρότεινε το physiomer..πρέπει να το ρουφάω από τη μύτη και τα υπολείμματα να τα βγάζω από το στόμα..μπλιαχ..γενικά μπορώ να πω ότι είναι μια επέμβαση που έχει ένα μεγάλο βαθμό ταλαιπωρίας αλλά κρατάει λίγο..εξαρτάται πάντα από τον οργανισμό του κάθε ανθρώπου..την τετάρτη θα βγάλω τον νάρθηκα θα σας ανεβάσω φωτογραφίες με το πριν-μετά..αν θέλετε να με ρωτήσετε κάτι στη διάθεση σας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
την τετάρτη θα βγάλω τον νάρθηκα θα σας ανεβάσω φωτογραφίες με το πριν-μετά..αν θέλετε να με ρωτήσετε κάτι στη διάθεση σας..

Το πρήξιμο (μύτη, μάτια) έχει φύγει απο την τρίτη μέρα? Αν θες ανέβασε φώτο όπως είσαι τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anna Pol

Νεοφερμένος

Η Anna Pol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Το πρήξιμο (μύτη, μάτια) έχει φύγει απο την τρίτη μέρα? Αν θες ανέβασε φώτο όπως είσαι τώρα.

Στη μύτη δεν γίνεται να έχει φύγει το πρήξιμο αφού είναι ακόμα στο νάρθηκα και δεν την έχω δει..δεν είπα ότι έχει φύγει το πρήξιμο από την τρίτη μέρα..είπα ότι σήμερα που είναι η τέταρτη μέρα έχω αρχίσει να ξεπρήζομαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cyprus2013

Νεοφερμένος

Ο Cyprus2013 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Για σας, πιστεύω στην Ελλαδα έχετε τρομερούς γιατρούς όσο αφόρα Ρινοπλαστική, με πάρα πολλή εμπειρία, θεωρώ οτι ειναι ευκολο να πάρει κάποιος απόφαση και να κάνει τέτοια εγχείρηση. Εγώ είμαι απο Κύπρο και ήρθα Ελλάδα για την Ρινοπλαστική. Έμεινα σε ξενοδοχείο για μια εβδομάδα, είχε ταλαιπωρία (ειδικά της πρώτες 3 μέρες, συγκρίνοντας με τους φρονιμίτες οχι και μεγάλη διαφορά ), το αποτέλεσμα είναι πιο κάλο από ότι περίμενα! Πέρασαν δυο μήνες, ήδη αναπνέω, έχω μια ωραία μύτη που ταιριάζει στο πρόσωπο μου και επιτέλους αναπνέω όταν κοιμάμαι! Πραγματικά μεγάλη ανακούφιση να αναπνέεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sungold

Νεοφερμένος

Η sungold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
δε βλέπω ζωηρή συμμετοχή στο θέμα. Αναρωτιέμαι γιατί... :P
και γω μετά από πολύ καιρό, ξαναμπαίνω.

Snoopy_87, αν απλά διαβάζεις χωρίς να συνδέεσαι, έχεις pm..


Καλά αποτελέσματα σε όσους χειρουργήθηκαν πρόσφατα και καλή τύχη σε όσους το ψάχνουν ακόμη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Anna Pol

Νεοφερμένος

Η Anna Pol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γεια σας και πάλι..χθες έβγαλα το νάρθηκα και μπορώ να πω ότι είμαι ενθουσιασμένη αν και είναι πάρα πολύ πρησμένη..η μυτούλα μου έγινε μικρή και καμπυλωτή..όσοι με είδανε μου είπανε ότι με γλύκανε πολύ..ο γιατρός μου είπε ότι σε ενάμιση μήνα θα ξεπρηστεί εντελώς αλλά η τελική της μορφή θα φανεί μετά από έξι μήνες..θα σας ανεβάσω φωτογραφίες αφού ξεπρηστεί λίγο γιατί τώρα δεν φαίνεται καλά το αποτέλεσμα από το πρήξιμο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

snoopy_87

Νεοφερμένος

Η snoopy_87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους σας..επιτέλους μετά από πολύ ψάξιμο έκανα κι εγώ ρινοπλαστική κι είπα να σας γράψω την μέχρι τώρα εμπειρία μου..είμαι στην τέταρτη μέρα μετά το χειρουργείο και πλέον είμαι καλά..το πιο δύσκολο μέχρι τώρα ήταν οι δύο πρώτες μέρες και η αφαίρεση των ταμπόν..εγώ προσωπικά τις δύο πρώτες μέρες δεν έκλεισα μάτι γιατί ανέπνεα μόνο από το στόμα με αποτέλεσμα να ξεραίνεται συνέχεια ο λαιμός και να πονάει..από χθες όμως (τρίτη μέρα) είμαι πολύ καλά κι επιτέλους κοιμήθηκα γιατί πήγα και μου έβγαλε ο γιατρός τα ταμπόν..είχα ενημερωθεί για το πόσο πολύ πονάει η αφαίρεση των ταμπόν αλλά ποτέ δε φανταζόμουν ότι θα πονάει τόσο πολύ..για μένα προσωπικά ήταν ο χειρότερος πόνος που έχω νιώσει ποτέ στη ζωή μου..αφού δε λιποθύμησα πάλι καλά..πάντως με άκουσε σίγουρα όλο το τετράγωνο..όσον αφορά το αν πονάει ή όχι γενικά η ρινοπλαστική, καθώς οι περισσότεροι αν όχι όλοι οι γιατροί υποστηρίζουν ότι δεν πονάει, η προσωπική μου γνώμη είναι ότι πονάει υποφερτά δηλαδή με ένα δυνατό παυσίπονο είσαι εντάξει..την πρώτη μέρα δεν πονούσα λόγω της νάρκωσης αλλά τη δεύτερη και τρίτη μέρα πονούσε πολύ η μύτη και τα ράμματα..σήμερα δεν πονάω καθόλου κι έχω αρχίσει να ξεπρήζομαι..πρήστηκα αρκετά μπορώ να πω σε όλο το πρόσωπο αλλά περισσότερο στα μάτια σε σημείο που βούλωσαν..ακόμα ένα ζόρικο μέρος της όλης διαδικασίας είναι οι πλύσεις που πρέπει να κάνεις μετά την αφαίρεση των ταμπόν..εμένα ο γιατρός μου μου πρότεινε το physiomer..πρέπει να το ρουφάω από τη μύτη και τα υπολείμματα να τα βγάζω από το στόμα..μπλιαχ..γενικά μπορώ να πω ότι είναι μια επέμβαση που έχει ένα μεγάλο βαθμό ταλαιπωρίας αλλά κρατάει λίγο..εξαρτάται πάντα από τον οργανισμό του κάθε ανθρώπου..την τετάρτη θα βγάλω τον νάρθηκα θα σας ανεβάσω φωτογραφίες με το πριν-μετά..αν θέλετε να με ρωτήσετε κάτι στη διάθεση σας..

Anna Pol διαβάζοντας την περιγραφή σου "ξαναέζησα" τις πρώτες μέρες του δικού μου χειρουργείου... ακριβώς όπως τα περιέγραψες, απλά εμένα ο χειρότερος πόνος δεν ήταν στην αφαίρεση των ταμπόν, αλλά στην αφαίρεση του νάρθηκα! Πραγματικά ένιωσα σαν να μου ξερίζωνε το κόκκαλο, δε ξέρω γιατί είχε κολλήσει ΤΟΣΟ πολύ στο δέρμα... Ήταν η μόνη μέρα που πόνεσα στη μύτη... Πραγματικά ο μόνος πόνος που είχα νιώσει όλες τις μέρες ήταν πονοκέφαλος, πονόδοντος, πρήξιμο σε όλο το πρόσωπο με τα μάτια σχεδόν βουλωμένα όπως λες, αλλά όχι στη μύτη. Οι πλύσεις είναι μπλιαχ, συμφωνώ..

Καλή συνέχεια σου εύχομαι και με γεια η νέα σου μυτούλα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Το πρήξιμο στο πρόσωπο(εκτος της μύτης) σε πόσες μέρες έφυγε περίπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

snoopy_87

Νεοφερμένος

Η snoopy_87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Το πρήξιμο στο πρόσωπο(εκτος της μύτης) σε πόσες μέρες έφυγε περίπου?

Εμένα πήρε περίπου 5-6μέρες μέχρι να ξεπρηστώ εντελώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Δεν επικρίνω τα άτομα που κάνουν παρεμβάσεις στον εαυτό τους. Ο/η καθένας/μία ξέρει τι είναι το καλύτερο για αυτόν/ήν. Εγώ προσωπικά δεν θα έκανα ούτε ρινοπλαστική ούτε κάποια άλλη παρέμβαση. Επιπλέον, ένα "αρνητικό" γνώρισμα για εμάς για κάποιον άλλο μπορεί να αποτελεί πλεονέκτημα.Εμένα παλιότερα με ενοχλούσε που μοιάζω με Κινέζα και τα μάτια μου είναι πολύ σχιστά. Τώρα όμως μου αρέσει έτσι ο εαυτός μου. Όταν ήμουν στην εφηβεία, οι συμμαθητές μου με αποκαλούσαν Κινέζα, γκέισα κι άλλα συναφή. Γιατί; Προφανώς γιατί εγώ δεν αποδεχόμουν τον εαυτό μου. Απ' όταν αποδέχτηκα, λοιπόν, τον εαυτό μου, με αποδέχονται και οι άλλοι και δεν ακούω πλέον αρνητικά σχόλια για τα ανατολικοασιάτικα χαρακτηριστικά μου. Για να μην ξεφεύγω απ' το θέμα, κλείνω με το εξής: Μια ρινοπλαστική είναι δυνατόν να προκαλέσει δευτερογενή προβλήματα στην υγεία. Όσοι/ες λοιπόν το τολμήσετε επιλέξτε ένα πολύ έμπειρο γιατρό.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anna Pol

Νεοφερμένος

Η Anna Pol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Anna Pol διαβάζοντας την περιγραφή σου "ξαναέζησα" τις πρώτες μέρες του δικού μου χειρουργείου... ακριβώς όπως τα περιέγραψες, απλά εμένα ο χειρότερος πόνος δεν ήταν στην αφαίρεση των ταμπόν, αλλά στην αφαίρεση του νάρθηκα! Πραγματικά ένιωσα σαν να μου ξερίζωνε το κόκκαλο, δε ξέρω γιατί είχε κολλήσει ΤΟΣΟ πολύ στο δέρμα... Ήταν η μόνη μέρα που πόνεσα στη μύτη... Πραγματικά ο μόνος πόνος που είχα νιώσει όλες τις μέρες ήταν πονοκέφαλος, πονόδοντος, πρήξιμο σε όλο το πρόσωπο με τα μάτια σχεδόν βουλωμένα όπως λες, αλλά όχι στη μύτη. Οι πλύσεις είναι μπλιαχ, συμφωνώ..

Καλή συνέχεια σου εύχομαι και με γεια η νέα σου μυτούλα! :)

Snoopy κι εγώ πόνεσα πολύ στην αφαίρεση του νάρθηκα..είχε κολλήσει τόσο πολύ και δεν έβγαινε με τίποτα..φοβήθηκα από το τράβηγμα μην πάθει τίποτα η μύτη αλλά ευτυχώς βγήκε ομαλά..αλλά σαν τον πόνο των ταμπόν δεν ήταν..

Το πρήξιμο στο πρόσωπο(εκτος της μύτης) σε πόσες μέρες έφυγε περίπου?

Εγώ σε μία εβδομάδα ξεπρήστηκα εντελώς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

TaSsa

Νεοφερμένος

Η TaSsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Γεια σας παιδια,θα ηθελα να ρωτησω και εαν καποιος ξερει η εχει ακουσει κατι, για καλο πλαστικο στη Θεσσαλονικη.Οποιος ξερει κατι μπορει να μου στειλει ενα pm!Θα ειμαι ευγνωμων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sungold

Νεοφερμένος

Η sungold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γεια σας παιδια,θα ηθελα να ρωτησω και εαν καποιος ξερει η εχει ακουσει κατι, για καλο πλαστικο στη Θεσσαλονικη.Οποιος ξερει κατι μπορει να μου στειλει ενα pm!Θα ειμαι ευγνωμων!

Δεν ξέρω αλλά καλή τύχη σου εύχομαι...

Αν κάποιος έχει κάνει επέμβαση και ιδιαίτερα επαναληπτική στον Ευ. Χριστόπ. ή στην Αρ. Κυπρ. , ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα παρακαλώ. Θα'θελα να μάθω την γνώμη σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anna Pol

Νεοφερμένος

Η Anna Pol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γεια σας παιδια,θα ηθελα να ρωτησω και εαν καποιος ξερει η εχει ακουσει κατι, για καλο πλαστικο στη Θεσσαλονικη.Οποιος ξερει κατι μπορει να μου στειλει ενα pm!Θα ειμαι ευγνωμων!

Σου έστειλα πμ γιατί εγώ στη Θεσσαλονίκη χειρουργήθηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ13175

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Θα μπορούσες να μου στείλεις σε προσωπικό μήνυμα, το όνομα του γιατρού που έκανες την επέμβαση πριν από 2 χρόνια?
Σε ευχαριστώ!

Καλησπέρα! Έχω κανει ρινοπλαστικη εδω και 2 χρονια και σκεφτομαι να ξανακανω γιατι δεν μου αρεσε πολυ το αποτελεσμα. Ειναι σαν να μην εχω κανει βασικα. Δεν ξερω ομως αν θα επρεπε να παω στον ιδιο η σε καποιον αλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina-Maria

Νεοφερμένος

Η Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Παιδιά μπορείτε να μου πείτε μετά από πόσους μήνες φορέσατε γυαλια;εγω ειμαι στον 5ο μηνα και μου φαινεται νωρις να φορεσω...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

snoopy_87

Νεοφερμένος

Η snoopy_87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδιά μπορείτε να μου πείτε μετά από πόσους μήνες φορέσατε γυαλια;εγω ειμαι στον 5ο μηνα και μου φαινεται νωρις να φορεσω...:worry:

Ο γιατρός σου τί σου είπε; Εμένα μου χε πει με τίποτα πριν το τρίμηνο. Τώρα που μόλις το πέρασα, αρχίζω και φοράω γυαλιά ηλίου για λίγο όμως. Δοκίμασε κι εσύ σιγά σιγά να τα φορέσεις κ βλέπεις πώς νιώθεις κι όλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*zouzou*

Νεοφερμένος

Η *zouzou* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας κορίτσια είμαι νέα στο forum, διάβασα τις εμπειρίες σας για την ρινοπλαστική που έχετε κάνει κ θα ήθελα την γνώμη σας! Έκανα πριν 3 ημέρες ρινοπλαστική είναι πάρα πολύ νωρίς κ το ξέρω.. είμαι πρισμένη κ με μελανιές κάτω απ τα μάτια. Αυτό που με έχει προβληματίσει είναι ότι βλέπω την μύτη μου σηκωμένη αρκετά. Είχα πεσμένο ακρορύνιο κ καμπουρίτσα κ έτσι ζήτησα απ τον γιατρό μου να σηκώσει λιγο το ακρορύνιο ώστε να έρθει στην σωστή θέση. Βλέπω όμως ότι η μύτη μ είναι αρκετά σηκωμένη κ φαίνονται τα πρισμένα ρουθούνια μου. Έχει συμβεί σε κάποια κάτι αντίστοιχο????? Θα με βοηθούσε η απαντησής σας! Ευχαριστώ εκ των προταίρων!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top