Μεγάλα Ρεζιλίκια

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Σε πάρτι και πήγες με τα λαστιχάκια?????? :knife:Τα' θελες και τα' παθες! Κι εγώ φοράω σιδεράκια και λαστιχάκια εδώ και 3 χρόνια αλλά μόνο στο σπίτι.Όταν βγαίνω έξω τα βγάζω!
Και κάπου εδώ κολλάει κι ένα από τα μεγάλα ρεζιλίκια μου.Μία μέρα είχα ξεχάσει να τα βγάλω πριν πάω στο σχολείο και πήγα στο σχολείο με τα λαστιχάκια.Ευτυχώς το αντιλήφθηκα εγκαίρως και πήγα αμέσως στην τουαλέτα να τα βγάλω.Αλλά δεν μπορούσα να τα βγάλω γιατί ήταν άλλο ένα παιδί εκεί και κοιταζόταν στον καθρέφτη.Κι εγώ τι να κάνω για να τα βγάλω;Μπροστά του?Την επόμενη μέρα θα γελούσε όλο το σχολείο μαζί μου.Στάθηκα σε μία γωνία και προσποιήθηκα πως κοιτάζω έξω απ' το παράθυρο μέχρι να φύγει για να πάω στον καθρέφτη και να τα βγάλω.Το παιδί με κοιτούσε κάπως αλλά τέλος καλό όλα καλά.

Συγνώμη τωρα μιλάς σοβαρά; Απο ποτε έγινε ντροπιαστικό το να φοράς λαστιχακια; Επειδη φορούσα σιδερακια για αρκετα χρονια, τα λαστιχακια τα φορούσα οποτε μου το επέβαλε ο ορθοδοντικός μου, δηλαδη κάθε μερα, χωρις να αισθάνομαι ντροπή ή μειονεκτικά απέναντι στους άλλους. Και στο κατω κατω γιατι να νιώθει κάποιος άσχημα γιατι φοράει λαστιχακια; No offense αλλα αυτο συνεπάγεται πρωτα της χαμηλής αυτοεκτιμησης που διαθέτει κάποιος. :confused: Ακούς εκει θα ντροπώ που φόραω και λαστιχακια. Και ετσι για την ιστορια, κανεις πλέον δεν θυμάται τα σιδερακια (μαζι με τα λαστιχακια) που φορούσα επι 5 χρονια και το χαμόγελο μου ειναι αφοπλιστικό. :D Μετα αφου έβγαλα τα σιδερακια λες και εχω καταπιεί κρεμαστρα ειμαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Συγνώμη τωρα μιλάς σοβαρά; Απο ποτε έγινε ντροπιαστικό το να φοράς λαστιχακια; Επειδη φορούσα σιδερακια για αρκετα χρονια, τα λαστιχακια τα φορούσα οποτε μου το επέβαλε ο ορθοδοντικός μου, δηλαδη κάθε μερα, χωρις να αισθάνομαι ντροπή ή μειονεκτικά απέναντι στους άλλους. Και στο κατω κατω γιατι να νιώθει κάποιος άσχημα γιατι φοράει λαστιχακια; No offense αλλα αυτο συνεπάγεται πρωτα της χαμηλής αυτοεκτιμησης που διαθέτει κάποιος. :confused: Ακούς εκει θα ντροπώ που φόραω και λαστιχακια. Και ετσι για την ιστορια, κανεις πλέον δεν θυμάται τα σιδερακια (μαζι με τα λαστιχακια) που φορούσα επι 5 χρονια και το χαμόγελο μου ειναι αφοπλιστικό. :D Μετα αφου έβγαλα τα σιδερακια λες και εχω καταπιεί κρεμαστρα ειμαι. :P

Δεν είπα ότι ντρέπομαι για τα λαστιχάκια.Αντιθέτως!Αλλά δεν τα φοράω εκτός σπιτιού για λόγους πρακτικότητας, όχι από ντροπή.πχ στο σχολείο, θα βαζοβγάζω τα λαστιχάκια σε κάθε διάλειμμα για να φάω?Ή, όταν έχουμε φυσική κι εγώ χασμουριέμαι συνέχεια από τη βαρεμάρα μου, εκεί πάνω που είναι ανοιχτό το στόμα μου,αν εκσφενδονιστούν τα λαστιχάκια?(ναι ναι πάντα μου συμβαίνει αυτό...) τότε τι θα γίνει?Και εμένα η οδοντίατρός μου μου λέει να τα φοράω κάθε μέρα αλλά δεν εννοεί 24 ώρες το 24ωρο. Οι 8 ώρες που τα φοράω στον ύπνο + άλλες 3-4 ώρες το απόγευμα είναι αρκετές.

Ένα από τα μεγαλύτερα ρεζιλίκια μου: στη φυσική εγώ όπως προανέφερα χασμουριέμαι συχνά από βαρεμάρα.Μία φορά με είχε πιάσει λόξυγγας και ενώ έκανα γκουκ-γκουκ,(μάταια προσπαθούσα να κρατηθώ),χασμουρήθηκα και έτσι όπως ήμουν με ανοιχτό το στόμα σε φάση Γιάάουουν ξαφνικά κάνω ένα -γκουκ- και δεν ξέρω πώς τα κατάφερα αλλά όλη η τάξη με κοιτούσε περίεργα και γελούσε γιατί είχε βγει ένας πολύ περίεργος ήχος από το στόμα μου που ούτε κι εγώ δεν ήξερα πώς έγινε!χιχι έχω κι άλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Τώρα θυμήθηκα. Περυσι στη Γαλλία που ειχα παει για το παγκόσμιο, είμασταν πολλες αποστολές και εγω το κοινωνικο ον διεύρυνα τον κοινωνικο μου κύκλο με οποιο τροπο μπορούσα.

1. Στο απέναντι ξενοδοχείο έμεναν οι Γαλλίδες και γενικοτερα πηγαινοερχομασταν. Το βράδυ που γυρίσαμε ξενοδοχειό, μπαίνω στο φβ για να στειλω αίτημα σε μια για να συννενοηθοθμε. Βλέπω ενα προφίλ, είχαμε κοινά άτομα και ήταν αυτη προφίλ, και φυσικα είχε το ιδιο επίθετο. Κανω αντ, και μέσα σε ενα λεπτό με αποδέχτηκε. Οποτε βλέπω εγω οτι ειναι ονλαιν και της στέλνω: Εισαι στο ιδιο δωμάτιο με τη Σαρα και τις άλλες; Διαβάστηκε αλλα δεν απαντάει. Μπά λέω. Ξανά: Σε πόση ώρα να έρθουμε στο δωμάτιο; Διαβάστηκε και τιποτα πάλι. Εν τελεί πήγαμε απέναντι και έμαθα οτι αυτός που έστελνα τα μηνύματα ήταν ο πατέρας της κοπέλας! :P

Ρεζιλικι μιας φίλης:
2. Απο το Βέλγιο, το 60% ήταν λεσβίες. Εγω ειχα το αβαντάζ να μιλάω γαλλικά οποτε ειχα αναλάβει τις μεταφράσεις. 4 απο το Βέλγιο 3 απο την Ελλάδα. Έρχεται και μου λέει μια: Στη Λουσιλ αρέσει η Τζίνα απο την ομάδα σας. Ωπα λέω εγω θα της κανω καλο χουνερι τωρα!! Οι δικές μου δεν καταλαβαιναν γρι και η Λουσιλ απέναντι να εχει αναψοκοκκινησει. Παιρνει το θάρρος η καημενη και γυρνάει και μου λέει: Πες στη Τζινα οτι ειναι όμορφη. Της τα λέω ολα αυτα, η Τζινα να λέει ευχαριστω και τετοια γιατι δεν ήξερε οτι ειναι λεσβία η αλλη και να της λέει ευχαριστω με ενα χαμόγελο ως τα αυτιά! Η αλλη έκοψε αντίδραση και λέει ωπ με θελει και αυτη τωρα! Την παίρνει απο το χέρι την Τζινα και την παει παραπέρα να μιλήσουν. Μου κανει νόημα η Τζινα να παω εκει να της εξηγήσω τι λέει η αλλη. Καλα ενταξει η Λουσιλ είχε άγριες διαθέσεις και η Τζινα το ζώον νόμιζε οτι ήταν νορμαλ. Ε ρε και αρχίζει η Γαλλίδα να λέει, καλα μιλαμε δεν πίστευα στα αυτιά μου. Γυρνάω και λέω στη Τζινα· σήκω φύγε γιατι αυτη νομίζει οτι εισαι λεσβία και θελει να πας στο δωμάτιο της αποψε. Μόλις το ακούει αυτο: λέει ενα Παναγία μου σταυροκοπιεται και έφυγε τροχαδειν. Το βράδυ βρίσκω μήνυμα στο φβ απο την Λουσιλ που έλεγε: "Έστειλα στην Τζινα αλλα δεν μου απάντησε. Μαλλον δε με θελει." Ε τι να σου πω και σενα ρε χριστιανή τωρα; :P

3. Αεροδρόμιο του Μπορντω έτοιμες για αναχώρηση. Ελληναρες κλασσικά, μιλούσαμε γελούσαμε κτλ. Διπλα ακριβώς απο μενα ήταν μια κυρία που σερφάρε στο κινητο της. Άρχισαν τα κορίτσια να σχολιάζουν του τύπου: πως ειναι αυτη ετσι; Και μοιάζει σαν κοιμησμενη και πολλα αλλα. Εν τω μεταξύ αυτη γελούσε, και λέω στανταρ θα βλέπει τιποτα στο κινητο. Γυρνάει και λέει μια: ρε σεις αυτη γελάει, πλάκα θα χει να καταλαβαίνει τοση ώρα τι λεμε. Ναι βρε έξυπνη λέω εγω, σίγουρα πραματα. Περίμενε λέω να της μιλήσω να δεις που δεν καταλαβαίνει. Κοιτούσα απέναντι και ελεγα: εσείς κυρία διπλα μου, με ακούτε; Τιποτα. Λέω να, είδατε; Η γυναικα δεν.. Και δωστου ξανά σχολιασμός για το πως ειναι ντυμένη κτλ. Πως γυρνάω μια στιγμη το μάτι μου: αυτη ήταν στο φβ, το πληκτρολόγιο στα ελληνικα και απαντούσε σε ενα μυνημα. Ε ρε και το βλέπω αυτο, να θέλω να ανοίξει η γη να με καταπιει. Τι νοήματα να κανω στις άλλες να σταματήσουν, τιποτα, αυτές έλεγαν κοιτάξτε τη χαζοχαρούμενη, γελάει μονη της. Σηκώνεται η κυρία απο διπλα βάζει το κινητο στη τσάντα και σηκώνεται να φύγει. Επειδη είχαμε και αγόρια μαζι μας, μόλις σηκώνεται αυτη λέω ο δικός μας: " Ε ρε μανα μου τι εισαι εσυ! Να σε βάλω κατω και να μη ξερεις τι σου γινεται." Γυρνάει αυτη και του λέει: "Αγαμί** ετσι;"
Όλοι έμειναν παγωτό. :P
Γι αυτο πρωτα να εξακριβωθεί οτι ο διπλα δεν καταλαβαίνει γρι και μετα να συνεχίσετε να λέτε. :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δεν το λες ρεζιλίκι αλλά ντράπηκα πολύ.
Πήγα σήμερα που λέτε στο γιατρό μαζί με την αδερφή μου και τον μπαμπά μου.Εγώ κάθισα μέσα στο κρεβατάκι που βάζουν τους ασθενείς και ήρθε και η αδερφή μου για παρέα,ενώ ο μπαμπάς μου κάθισε έξω στο γραφείο του γιατρού.Εε εκεί που έπαιρνε αυτός τα εργαλεία του ακούγεται απ'έξω "Ο τάδε υποψήφιος δήμαρχος θα μιλήσει σήμερα στην πλατεία μπλα μπλα μπλα". Ο γιατρός κούνησε το κεφάλι του αποδοκιμαστικά.Εε, λέω, θα έχει απηυδήσει ο άνθρωπος με τόσους υποψηφιους.
Και σχολιάζει η αδερφή μου "Μα τι πράγμα είναι αυτό;Μας έχουν σπάσει τα νεύρα εδώ και ένα μήνα" .Και συμπληρώνω και εγώ (τρομάρα μου ) "Αλά...Έλεος,οι μισοί κατεβαίνουν για δήμαρχοι και οι άλλοι μισοί για δημοτικοί σύμβουλοι...Ξύπνησε ο κάθε πικραμένος και θέλει να φάει." Δεν σχολίασε ο γιατρός και υπέθεσα ότι συμφωνούσε. :P
Βγαίνουμε έξω μετά και ο πατέρας μου κρατούσε μια καρτούλα και του κάνει "Πως και κατεβαίνετε δημοτικός σύμβουλος; " :confused: Τα ΄δα όλα . Λέω καλή μαλακία είπα.Κοιτάω την καρτούλα και έλεγε "Τάδε Ταδόπουλος, Ιατρός υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος"
Ντράπηκα πάρα πολύ.Τον προσέβαλα τον άνθρωπο...

Δίδαγμα της ημέρας:Προσέξτε που σχολιάζετε τους υποψήφιους δημοτικούς σύμβουλους.Βρίσκονται παντού. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Δεν το λες ρεζιλίκι αλλά ντράπηκα πολύ.
Πήγα σήμερα που λέτε στο γιατρό μαζί με την αδερφή μου και τον μπαμπά μου.Εγώ κάθισα μέσα στο κρεβατάκι που βάζουν τους ασθενείς και ήρθε και η αδερφή μου για παρέα,ενώ ο μπαμπάς μου κάθισε έξω στο γραφείο του γιατρού.Εε εκεί που έπαιρνε αυτός τα εργαλεία του ακούγεται απ'έξω "Ο τάδε υποψήφιος δήμαρχος θα μιλήσει σήμερα στην πλατεία μπλα μπλα μπλα". Ο γιατρός κούνησε το κεφάλι του αποδοκιμαστικά.Εε, λέω, θα έχει απηυδήσει ο άνθρωπος με τόσους υποψηφιους.
Και σχολιάζει η αδερφή μου "Μα τι πράγμα είναι αυτό;Μας έχουν σπάσει τα νεύρα εδώ και ένα μήνα" .Και συμπληρώνω και εγώ (τρομάρα μου ) "Αλά...Έλεος,οι μισοί κατεβαίνουν για δήμαρχοι και οι άλλοι μισοί για δημοτικοί σύμβουλοι...Ξύπνησε ο κάθε πικραμένος και θέλει να φάει." Δεν σχολίασε ο γιατρός και υπέθεσα ότι συμφωνούσε. :P
Βγαίνουμε έξω μετά και ο πατέρας μου κρατούσε μια καρτούλα και του κάνει "Πως και κατεβαίνετε δημοτικός σύμβουλος; " :confused: Τα ΄δα όλα . Λέω καλή μαλακία είπα.Κοιτάω την καρτούλα και έλεγε "Τάδε Ταδόπουλος, Ιατρός υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος"
Ντράπηκα πάρα πολύ.Τον προσέβαλα τον άνθρωπο...

Δίδαγμα της ημέρας:Προσέξτε που σχολιάζετε τους υποψήφιους δημοτικούς σύμβουλους.Βρίσκονται παντού. :confused:

Πολυ καλα εκανες και ειπες ο,τι ειπες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Δεν το λες ρεζιλίκι αλλά ντράπηκα πολύ.
Πήγα σήμερα που λέτε στο γιατρό μαζί με την αδερφή μου και τον μπαμπά μου.Εγώ κάθισα μέσα στο κρεβατάκι που βάζουν τους ασθενείς και ήρθε και η αδερφή μου για παρέα,ενώ ο μπαμπάς μου κάθισε έξω στο γραφείο του γιατρού.Εε εκεί που έπαιρνε αυτός τα εργαλεία του ακούγεται απ'έξω "Ο τάδε υποψήφιος δήμαρχος θα μιλήσει σήμερα στην πλατεία μπλα μπλα μπλα". Ο γιατρός κούνησε το κεφάλι του αποδοκιμαστικά.Εε, λέω, θα έχει απηυδήσει ο άνθρωπος με τόσους υποψηφιους.
Και σχολιάζει η αδερφή μου "Μα τι πράγμα είναι αυτό;Μας έχουν σπάσει τα νεύρα εδώ και ένα μήνα" .Και συμπληρώνω και εγώ (τρομάρα μου ) "Αλά...Έλεος,οι μισοί κατεβαίνουν για δήμαρχοι και οι άλλοι μισοί για δημοτικοί σύμβουλοι...Ξύπνησε ο κάθε πικραμένος και θέλει να φάει." Δεν σχολίασε ο γιατρός και υπέθεσα ότι συμφωνούσε. :P
Βγαίνουμε έξω μετά και ο πατέρας μου κρατούσε μια καρτούλα και του κάνει "Πως και κατεβαίνετε δημοτικός σύμβουλος; " :confused: Τα ΄δα όλα . Λέω καλή μαλακία είπα.Κοιτάω την καρτούλα και έλεγε "Τάδε Ταδόπουλος, Ιατρός υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος"
Ντράπηκα πάρα πολύ.Τον προσέβαλα τον άνθρωπο...

Δίδαγμα της ημέρας:Προσέξτε που σχολιάζετε τους υποψήφιους δημοτικούς σύμβουλους.Βρίσκονται παντού. :confused:
το χω κάνει κι εγώ σιγά!Άλλωστε ψέμα είναι;Λές και δεν το ξέρει και αυτός ότι η μισή ελλάδα έχει κατέβει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

flash1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
έχω πολλές τρελές εμπειρίες!!!
αλλά θα πω την πιο αστεία...(κατά την γνώμη μου)
όταν ειμουνα κάπου στα 14,παίζαμε μπαλα στο σχολειο...και κοντα ηταν ενα κτημα με πορτοκαλια....και ηταν και ένα ωραιο κοριτσι η ελενη με τις φίλες της :P
τέλος παντων κανω ενα φοβερο σουτ και η μπαλα παει στο κτημα(οταν ειμουνα μικρος με φωναζαν ο μαγος της μπαλας γτ καθε φορα που εκανα σουτ,μετα ψαχναμε την μπαλα) τελος παντων ειμουνα υποχρεομενος να παω στο κτημα να παρω την μπαλα και να πηδηξω τον φραχτη...παω πεταω την μπαλα μεσα και οταν πηδαω απο τον φραχτη για να μπω στην αυλη του σχολειου καπως πιανεται το σορτσακι μου και σκιζει και το παντελονι και το βρακι πεφτω και με τα μουτρα κατω....μετα πως να αντρικρισο την Ελενιτσα???πηγα γρηγορα σπιτι....και απο τοτε καθε φορα που τρωει καποιος σαβουρα η φιλοι μ λενε και την δικια μου ιστορια....παιδικο τραυμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Δίδαγμα της ημέρας:Προσέξτε που σχολιάζετε τους υποψήφιους δημοτικούς σύμβουλους.Βρίσκονται παντού. :confused:

Μπορεί όταν ένα αγόρι σε φλερτάρει, κατά βάθος να είναι ένας υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος. Πλέον οποιαδήποτε κοπέλα αποδέχεται το φλερτ μου νομίζω ότι είναι υποψήφια δημοτικός σύμβουλος. ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μπορεί όταν ένα αγόρι σε φλερτάρει, κατά βάθος να είναι ένας υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος. Πλέον οποιαδήποτε κοπέλα αποδέχεται το φλερτ μου νομίζω ότι είναι υποψήφια δημοτικός σύμβουλος. ;) :P

Χαχα ε οχι! Το παμε μακριά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
καλοκαορι ηταν και βρισκομουν στην πισινα ενος ξενοδοχειου..
τελοσπαντων ολως τυχαιως βλεπω τον ππρα πρωην μου να καθεται κ να παιζει ταβλι σε ενα τραπεζακι..
ειπα να το παιξω μοιραια γκομενα με το μπικινι εκει, να παω να τον χαιρετισω για να του δειξω τι εχασε -η περηφανη ψωναρα-
και να φυγω θεαματικα με μια βουτια ξεροντας οτι το βλεμμα του με ακολουθει..
εγω βουτια δεν ειχα ξανακανει, και παω πεφτω μες την πισινα η οποια ηταν ρηχη κ ειχε πλακακι στρωμενο κατω..
και ετσι οπως επεσα μεσα γλιστρησα και επεσα! φουλ κοσμος και ενταξει αλλαξα χιλια χρωματα κ εσκασα στα γελια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
καλοκαορι ηταν και βρισκομουν στην πισινα ενος ξενοδοχειου..
τελοσπαντων ολως τυχαιως βλεπω τον ππρα πρωην μου να καθεται κ να παιζει ταβλι σε ενα τραπεζακι..
ειπα να το παιξω μοιραια γκομενα με το μπικινι εκει, να παω να τον χαιρετισω για να του δειξω τι εχασε -η περηφανη ψωναρα-
και να φυγω θεαματικα με μια βουτια ξεροντας οτι το βλεμμα του με ακολουθει..
εγω βουτια δεν ειχα ξανακανει, και παω πεφτω μες την πισινα η οποια ηταν ρηχη κ ειχε πλακακι στρωμενο κατω..
και ετσι οπως επεσα μεσα γλιστρησα και επεσα! φουλ κοσμος και ενταξει αλλαξα χιλια χρωματα κ εσκασα στα γελια..

Ok κοκκινισα κι εγω:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μικρός 3η δημοτικού παίζαμε μπάσκετ στη γυμναστική. Μαζί μας ερχόταν και έπαιζε και ένας δάσκαλος που ήταν αγγλικών αν θυμάμαι και είχε κενά. Μια μέρα λοιπόν καθώς έριχνε καλάθια τον κοιτάω και σκέφτομαι μέσα μου "Τι σκατόφατσα είναι αυτή" και του πετάω τη μπάλα στο κεφάλι με όλη μου τη δύναμη. Τον πέρνει πέφτει κάτω, σπάνε τα γυαλιά και μου φωνάζει "Εξαφανίσου από εδώ, βρομόπαιδο". Εγώ τα είχα παίξει με αυτό που χα κάνει και πήγα και κρύφτηκα στις τουαλέτες όλη τη μέρα. Οι άλλοι δάσκαλοι τα παίξανε γιατί δε με βρίσκανε πουθενά και είχαν χεστεί πάνω τους. Να έχει βγει όλο το δημοτικό δάσκαλοι μαθητές και να με φωνάζουν και εγώ να νομίζω πως βγήκαν όλοι να με δείρουν που χτύπησα το δάσκαλο και χώνομαι μέσα σε ένα φοριαμό για τις σκούπες στις τουαλέτες. Τελικά πήραν τηλέφωνο το πατέρα μου και μόνο όταν ήρθε αυτός και με φώναξε βγήκα. Το τι άκουσα στο σπίτι μετά δε περιγράφεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Ταξίδευα με λεωφορείο μόνη μου πριν κανά χρόνο. Πολύ μεγάλη η διαδρομή, στάσεις από δω από κει κτλ. Εγώ εν τω μεταξύ αγχώνομαι πολύ με τα δρομολόγια, τις ώρες, τις αποσκευές μου κι αυτά οπότε έχω το νου μου συνέχεια εκεί. Κάνουμε στάση στα κλασσικά τυροπιτάδικα, αφού βγήκα ζαβλακωμένη απ το λεωφορείο στο οποίο διάβαζα με αφοσίωση ένα βιβλίο για τη φιλοσοφία της επιστήμης.:confused: Πάω παίρνω μια τυρόπιτα, έχοντας το μυαλό μου τις έννοιες μου και είχα πήξει και με αυτά που διάβαζα, δίνω για τη τυρόπιτα και για ένα μπουκαλάκι νερό χαρτονόμισμα (δε θυμάμαι την αξία του, πιθανόν δεκάρικο) σηκώνομαι και φεύγω. Ουρά από πίσω να περιμένει την υπάλληλο η οποία - ενώ είχα απομακρυνθεί καμιά δεκαριά μέτρα σκεπτόμενη πάλι πότε φεύγει το λεωφορείο- μου φωνάζει να πάρω τα ρέστα μου. Δεν έδωσα και σημασία μέχρι που άκουσα το μισό λεωφορείο που έκανε ουρά για τις τυρόπιτες να μου φωνάζει "Έεειιι κοπελιααά!!! Τα ρέστα σου!"... και όλο το μαγαζί να με κοιτάει! :hehe:

Από ρεζιλίκια άλλο τίποτα.. :P

1ο. Μια μέρα ήμουν στο γραφείο της γραμματέως για να βγάλω κάτι φωτοτυπίες και ήταν και ένας φίλος μου μαζί.. Ξαφνικά έρχεται ο καθηγητής της φυσικής και αρχίσαμε να μιλάμε.. Μόλις χτύπησε το κουδούνι, ο καθηγητής έκανε μεταβολή και πήγαινε προς στις σκάλες για να ανέβει να πάει στην τάξη που είχε μάθημα και επειδή δεν τον συμπαθούσαμε και πολύ έκανα κίνηση πως του χώνω ένα μαχαίρι από πίσω και εκείνη τη στιγμή περνάει ένας άλλος φυσικός και μου λέει "Τι κάνεις εκεί;" "Καρφώνω" του απαντάω.. Γελούσαμε επί μισή ώρα.. xD

2ο. Ώρα μαθητικών και εμείς σαν θεωρητική τάξη δεν δίναμε καθόλου σημασία στον μαθητικό.. Επειδή όμως η ώρα δεν περνούσε με τίποτα, αρχίσαμε να παίζουμε ξερή και τα κερδισμένα τα έβαζα κάτω από το βιβλίο της Γεωμετρίας.. Μετά από λίγο, γυρίζει ο μαθηματικός να δει αν γράφουμε αυτά που έγραφε και όπως κάνω να βάλω το βιβλίο πιο μπροστά, μου έπεσαν κάτω όλα τα χαρτιά.. Δεν ξέρω αν τα είδε.. Ποσώς με ενδιέφερε.. :P

3ο. Πήγα τις προάλλες στις ντουζιέρες της παραλίας για να ξεπλυθώ και πριν τη ντουζιέρα έχει μια ξύλινη σανίδα για να μην πατάς μες στα σ---ά που έχει.. Ξεπλύθηκα, λοιπόν, και μόλις πήγα να φύγω και πάτησα πάνω στη σανίδα, βρέθηκα κάτω.. Με κοιτούσε και ένα κορίτσι και τόσο αυτή, όσο και εγώ ξεραθήκαμε στα γέλια.. :redface: :P

Ψόφησα στο γέλιο με το πρώτο, ευφάνταστη απάντηση! :P
Μου έχει συμβεί κάτι παρόμοιο με το 2ο, παίζαμε με τον διπλανό μου μέχρι να μπει η καθηγήτρια ε και είπαμε να μην αφήσουμε την παρτίδα στη μέση, κάτω απ το θρανίο βέβαια - δε μας είχαν καταλάβει - οπότε σε κάποια φάση φωνάζει ο από πίσω "H LiViNGtheLiFE έχει εφτά σπαθί!" και γυρνάνε οι γύρω συμμαθητές και με κοιτάνε με απορία! Ευτυχώς γινόταν ψιλοφασαρία επειδή μόλις είχαμε μπει και δεν το πιασε η καθηγήτρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Μόλις τώρα.
Κατεβάζω το American History X να δω στο λάπτοπ γιατί δεν το είχα δει ποτέ αν και το είχα ακουστά πολλές φορές.
Είμαι στο σαλόνι μαζί με τον μπαμπά.
Συνηθίζω λοιπόν που λέτε να έχω την ένταση χαμηλή γιατί το βράδυ που ακούω μουσική δε θέλω να τους ενοχλώ που κοιμούνται.
Αυτή η ταινία όμως για κάποιον λόγο δεν ακουγόταν -στην αρχή τουλάχιστον- καλά οπότε βάζω τα ηχεία στο φουλ (τόσο χαζή)
Όποιος έχει δει την ταινία ξέρει ότι στα πρώτα δευτερόλεπτα παρουσιάζεται ένα ζευγάρι να επιδίδεται σε έντονες πράξεις με ανάλογα ηχητικά εφέ κιόλας!
Παθαίνω ΤΗΝ ντροπή της ζωής μου, κλείνω την ταινία και στέκομαι σα χαζό μπροστά σε μια άδεια σελίδα του google. Και ο μπαμπάς "θα βγω έξω λίγο"
:P
Τι θα νόμιζε ότι έβλεπα;;; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Χε χε θυμήθηκα η αδερφη μου τι ειχε πάθει. Ηταν στην Αγγλία με μια φιλη της η οποια της αρεσε να σχολιάζει συνεχεια τους αλλους. Ηταν στο λεοφορειο και καθόταν μπροστα τους μια κοπελα που ειχε τα μαλλιά της ροζ ή μωβ δεν θυμαμαι και λεει η φιλη μου στην αδερφη μου "κοιτά τι χάλια τα μαλλιά της που πηγε και τα εκανε ετσι; " και γυρίζει η κοπελα και τους απαντά στο κομμωτήριο!
Ενας γνωστός ειχε μολις παρει δίπλωμα και αγόρασε αυτοκινητο. Την πρωτη μερα το παιρνει να παει βόλτα και τσουπ τρακάρει καποιον. Του λεει παμε εδω διπλα να τα κανονίσουμε...παει να αλλαξει λωρίδα και τρακαρει αλλους δυο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Μόλις τώρα.
Κατεβάζω το American History X να δω στο λάπτοπ γιατί δεν το είχα δει ποτέ αν και το είχα ακουστά πολλές φορές.
Είμαι στο σαλόνι μαζί με τον μπαμπά.
Συνηθίζω λοιπόν που λέτε να έχω την ένταση χαμηλή γιατί το βράδυ που ακούω μουσική δε θέλω να τους ενοχλώ που κοιμούνται.
Αυτή η ταινία όμως για κάποιον λόγο δεν ακουγόταν -στην αρχή τουλάχιστον- καλά οπότε βάζω τα ηχεία στο φουλ (τόσο χαζή)
Όποιος έχει δει την ταινία ξέρει ότι στα πρώτα δευτερόλεπτα παρουσιάζεται ένα ζευγάρι να επιδίδεται σε έντονες πράξεις με ανάλογα ηχητικά εφέ κιόλας!
Παθαίνω ΤΗΝ ντροπή της ζωής μου, κλείνω την ταινία και στέκομαι σα χαζό μπροστά σε μια άδεια σελίδα του google. Και ο μπαμπάς "θα βγω έξω λίγο"
:P
Τι θα νόμιζε ότι έβλεπα;;; :whistle:

ας φ'οραγες ακουστικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μόλις τώρα.
Κατεβάζω το American History X να δω στο λάπτοπ γιατί δεν το είχα δει ποτέ αν και το είχα ακουστά πολλές φορές.
Είμαι στο σαλόνι μαζί με τον μπαμπά.
Συνηθίζω λοιπόν που λέτε να έχω την ένταση χαμηλή γιατί το βράδυ που ακούω μουσική δε θέλω να τους ενοχλώ που κοιμούνται.
Αυτή η ταινία όμως για κάποιον λόγο δεν ακουγόταν -στην αρχή τουλάχιστον- καλά οπότε βάζω τα ηχεία στο φουλ (τόσο χαζή)
Όποιος έχει δει την ταινία ξέρει ότι στα πρώτα δευτερόλεπτα παρουσιάζεται ένα ζευγάρι να επιδίδεται σε έντονες πράξεις με ανάλογα ηχητικά εφέ κιόλας!
Παθαίνω ΤΗΝ ντροπή της ζωής μου, κλείνω την ταινία και στέκομαι σα χαζό μπροστά σε μια άδεια σελίδα του google. Και ο μπαμπάς "θα βγω έξω λίγο"
:P
Τι θα νόμιζε ότι έβλεπα;;; :whistle:
Χαχα και εγώ παραλίγο να το πάθω αυτό με την ίδια ταινία.Περνούσε η μάνα μου από πάνω μου αλλά πάτησα ελαχιστοποίηση :P Είχα και ακουστικά.
Πολύ καλή ταινία btw.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Ειχαμε βγει με την παρεα μου για ποτο!! Κατα τη διαρκεια της εξοδου μια φιλη μεθυσε και αρχιζε να βγαζει στη φορα μυστικα δικα της και των υπολοιπων!!! Στη συνεχεια ξερναγε απο'δω και απο'κει μεσα στο μαγαζι...ολος ο κοσμος μας κοιταγε με ενα βλεμμα....και το χειροτερο ηταν οταν φυγαμε..οπου εξαντλημενη η φιλη μου παραπατησε και εσκισε το καλσον της...απο τον ιδρωτα ειχε γινει κλοουν απο αυτα που ειχα βαψει τον εαυτο της..το αποτελεσμα;;; φαινομασταν 6 αγορια με μια ξεπεσμενη κονσοματρις που δεν μπορουσε να παρει τα ποδια της..ο κοσμος κοιταγε περιεργα...και μετα οι συμπολιτες ειπαν στους γονεις μου οτι ο γιος σας τραβιεται με δευτερες....Απο τις πιο ευτελεις στιγμες της ζωης μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top