[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
και ότι σκεφτόμουν αυτόν τον καιρό να πάρω κ εγώ τέτοιες ταινίες (ή όπως λέγονται :P) καθώς είμαι αρκετά λιπαρή και έχω πολλούς πόρους στη μύτη και περιοχή ταφ γενικότερα...:/: είναι ακρηβές..; :worry:
βγάζουν και άλλες εταιρείες εκτός από τη νιβέα..; :hmm:δεν το έχω ψάξει ακόμα...

Τις πήρα κάτι λιγότερο απο 6 ευρώ (5,80 αν θυμάμαι καλά) και το κουτί περιέχει 4 ταινίες για τη μύτη και 2 για μέτωπο και πιγούνι!:)
Δεν ξέρω αν έχουν και άλλες εταιρείες κάποιο παρόμοιο προιόν αλλά επειδή έμεινα πολύ ευχαριστημένη δεν το έψαξα περισσότερο να είμαι ειλικρινής!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Τις πήρα κάτι λιγότερο απο 6 ευρώ (5,80 αν θυμάμαι καλά) και το κουτί περιέχει 4 ταινίες για τη μύτη και 2 για μέτωπο και πιγούνι!:)
Δεν ξέρω αν έχουν και άλλες εταιρείες κάποιο παρόμοιο προιόν αλλά επειδή έμεινα πολύ ευχαριστημένη δεν το έψαξα περισσότερο να είμαι ειλικρινής!:P

αα ωραία! σε ευχαριστώ πολύ :) μάλλον θα τις πάρω κι εγώ να τις δοκιμάσω..:happy:
είναι μίας χρήσεως η κάθε μία; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Ναι είναι μιας χρήσης η κάθε ταινία!
Βρέχεις τη μύτη σου με νερό, κολλάς την ταινία και την αφήνεις για 10-15 λεπτά!Μετά την αφαιρείς και μένεις έκπληκτη με το τι βλέπεις να μένει πάνω στην ταινία!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Βασικά,εγώ είχα το εξής θέμα: ήθελα ένα συγκεκριμένο χρώμα για σχέδιο το οποίο ενώ το είχα σε κανονικό μανό φοβόμουν να πάρω τo λεπτό πινελάκι και να το βάλω μέσα στο μανό που ήθελα και να κάνω το σχεδιο. Ε,δε συμφέρει πια όμως να έχω 300 μπουκάλια με λεπτό πινελάκι και άλλα τόσα με κανονικό πινέλο. Οπότε πάρε 1,2 με το λεπτό πινελάκι και μετά απλώς χρησιμοποιείς αυτά τα πινελάκια σε όποιο χρώμα θες. Πριν όμως φρόντισε,να το καθαρίσεις με ένα βαμβάκι που έχεις βάλει ασετόν για να μη σου αναμειχτούν τα χρώματα.
Για το βασικό χρώμα-καμβά χρησιμοποιώ μανό μίας συγκεκριμένης εταιρείας πουμε βολεύουν και είναι επαγγελματικά,αλλά εγώ αν θέλω να κάνω πράσινες τελείες σιγά μην έχω ένα ολόκληρο πράσινο μανό. Καταλαβαίνεις πως το εννοώ. Δηλαδή παίρνω μανό με κάποια βασικά χρώματα και τα σχέδια με ό,τι χρώμα βρώ, γι'αυτό θέλω να πάρω κι άλλα μικρά μανόμε λεπτά πινέλα χαμηλού κόστους. :P

Ναι είναι μιας χρήσης η κάθε ταινία!
Βρέχεις τη μύτη σου με νερό, κολλάς την ταινία και την αφήνεις για 10-15 λεπτά!Μετά την αφαιρείς και μένεις έκπληκτη με το τι βλέπεις να μένει πάνω στην ταινία!:hehe:
Για πες, για πες! Προκάλεσες την περιέργειά μου για το τι μένει πάνω στην ταινία, αλλά δεν παίζει να το αγοράσω, έχω συμβιβαστεί με την αχάριστη επιδερμίδα μου και δεν την ενοχλώ μην εκνευριστεί.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Για πες, για πες! Προκάλεσες την περιέργειά μου για το τι μένει πάνω στην ταινία, αλλά δεν παίζει να το αγοράσω, έχω συμβιβαστεί με την αχάριστη επιδερμίδα μου και δεν την ενοχλώ μην εκνευριστεί.:P
Εκνευριστεί εννοώντας;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
αν και ηταν το 2 μπανιο που εκανα, χθες επειδη εκατσα πολλη ωρα στην παραλια απο το μεσημερι εχω κοκκινησει και στο σωμα αλλα ιδιαιτερα στο προσωπο αν και εβαζα συνεχεια αντιλιακο .βαζω bepanthol αλλα το κοκκινισμα σεν υποχωρει. τι αλλο μπορω να βαλω ? πιο πολυ για το προσωπο ενδιαφερομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Για πες, για πες! Προκάλεσες την περιέργειά μου για το τι μένει πάνω στην ταινία, αλλά δεν παίζει να το αγοράσω, έχω συμβιβαστεί με την αχάριστη επιδερμίδα μου και δεν την ενοχλώ μην εκνευριστεί.:P

Δεν μπορώ να το περιγράψω ακριβώς!:P Αλλά όλα αυτά τα μαυράκια που βλέπουμε πάνω στη μύτη μας κτλ όταν βγουν μοιάζουν σαν τριχούλες, σαν..σαν κάτι τέτοιο! Αλλά μιλάμε για πολύ πράγμα! Και φαντάσου οτι έχω ούτε λιπαρό δέρμα έχω (που έχει μεγαλύτερη τάση στα στίγματα) και τον κάνω και αρκετά συχνά αυτό τον καθαρισμό!

Πάντως αυτές οι ταινίες είναι για όλους τους τύπους δέρματος και ένας καθαρισμός που όλοι πρέπει να κάνουμε τουλάχιστον μια φορά στις 15 μέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δεν μπορώ να το περιγράψω ακριβώς!:P Αλλά όλα αυτά τα μαυράκια που βλέπουμε πάνω στη μύτη μας κτλ όταν βγουν μοιάζουν σαν τριχούλες, σαν..σαν κάτι τέτοιο! Αλλά μιλάμε για πολύ πράγμα! Και φαντάσου οτι έχω ούτε λιπαρό δέρμα έχω (που έχει μεγαλύτερη τάση στα στίγματα) και τον κάνω και αρκετά συχνά αυτό τον καθαρισμό!
Πάντως αυτές οι ταινίες είναι για όλους τους τύπους δέρματος και ένας καθαρισμός που όλοι πρέπει να κάνουμε τουλάχιστον μια φορά στις 15 μέρες!
Εγώ έχοντας ξηρό και ευαίσθητο δέρμα να το τολμήσω ή άστο καλύτερα;:hmm:
Αν και μικρή σε ηλικία είμαι μανιακή με την καθαριότητα του δέρματος. (Σκέψου ότι ενώ όλα μου τα αδέρφια πέρασαν ακμή εγώ δεν την πέρασα εξαιτίας της μανίας μου αυτής.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εκνευριστεί εννοώντας;:P
Σπυράκια............ Η εκδίκηση του δέρματός μου! Δεν μπορώ να εκνευριστώ, θα εμφανιστεί σπυράκι στάνταρ κάπου στις παρειές ή χειρότερα στο μάγουλο!
Δεν μπορώ να το περιγράψω ακριβώς!:P Αλλά όλα αυτά τα μαυράκια που βλέπουμε πάνω στη μύτη μας κτλ όταν βγουν μοιάζουν σαν τριχούλες, σαν..σαν κάτι τέτοιο! Αλλά μιλάμε για πολύ πράγμα! Και φαντάσου οτι έχω ούτε λιπαρό δέρμα έχω (που έχει μεγαλύτερη τάση στα στίγματα) και τον κάνω και αρκετά συχνά αυτό τον καθαρισμό!

Πάντως αυτές οι ταινίες είναι για όλους τους τύπους δέρματος και ένας καθαρισμός που όλοι πρέπει να κάνουμε τουλάχιστον μια φορά στις 15 μέρες!
Χμ, λες! Με έβαλες σε σκέψεις. Κι εγώ έχω λιπαρή επιδερμίδα και χρησιμοποιώ προιόντα για τον τύπο του δερματός μου, αλλά που και που βγάζω κάποια μικρά σπυράκια. Διάβασα πως τα σπυράκια δημιουργούνται από πόρους που δεν έχουν αποφραχθεί. Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω να το προλαμβάνω.Ίσως πιο συχνή απολέπιση με πρόγραμμα και χρησιμοποιήσω και τις ταινίες για στάνταρ περιοχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Εγώ έχοντας ξηρό και ευαίσθητο δέρμα να το τολμήσω ή άστο καλύτερα;:hmm:
Αν και μικρή σε ηλικία είμαι μανιακή με την καθαριότητα του δέρματος. (Σκέψου ότι ενώ όλα μου τα αδέρφια πέρασαν ακμή εγώ δεν την πέρασα εξαιτίας της μανίας μου αυτής.:P

K εγώ ξηρό έχω! Θεωρώ οτι ο καθαρισμός απο στίγματα κτλ δεν έχει σχέση με τον τύπο δέρματος. Ίσως μόνο οτι οι λιπαρές επιδερμίδες θέλουν πιο συχνά! Ο καθαρισμός είναι κάτι που πρέπει να κάνουμε όλοι μας, όπως κάνουμε οποιοδήποτε άλλο τύπο καθαρισμού προσώπου.!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
αν και ηταν το 2 μπανιο που εκανα, χθες επειδη εκατσα πολλη ωρα στην παραλια απο το μεσημερι εχω κοκκινησει και στο σωμα αλλα ιδιαιτερα στο προσωπο αν και εβαζα συνεχεια αντιλιακο .βαζω bepanthol αλλα το κοκκινισμα σεν υποχωρει. τι αλλο μπορω να βαλω ? πιο πολυ για το προσωπο ενδιαφερομαι

Δοκίμασε κάποια κρέμα με αλόη βέρα και κατά προτίμηση gel αλόης. Είναι πολύ ανακουφιστικό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
K εγώ ξηρό έχω! Θεωρώ οτι ο καθαρισμός απο στίγματα κτλ δεν έχει σχέση με τον τύπο δέρματος. Ίσως μόνο οτι οι λιπαρές επιδερμίδες θέλουν πιο συχνά! Ο καθαρισμός είναι κάτι που πρέπει να κάνουμε όλοι μας, όπως κάνουμε οποιοδήποτε άλλο τύπο καθαρισμού προσώπου.!:)

Μου έκανε εντύπωση που είπες πως είσαι σχολαστική κι όμως σε σόκαρε το αποτέλεσμα και περνώντας σήμερα μπροστά από αυτές τις ταινίες, είπα να τις πάρω να δοκιμάσω. Έκανες εξαιρετική διαφήμιση στη nivea, πες της να σου δώσει ποσοστά από τις πωλήσεις. :P

Ωστόσο εμένα δεν με εντυπωσίασε τόσο πολύ το αποτέλεσμα. Το χαρτάκι μου βγήκε σχεδόν λευκό και δεν έκανα λάθος στην εφαρμογή. Ή που εγώ έχω πολύ καθαρό δέρμα (δεν έχω στίγματα ιδιαίτερα είναι η αλήθεια) ή που εσύ δεν είσαι τόσο αποτελεσματική παρά τη σχολαστικότητά σου. Για καλό στο λέω, μήπως χρειάζεται να αλλάξεις κάποιο από τα προϊόντα καθαρισμού σου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Βασικά πιστεύω ότι η μη σωστή αφαίρεση του μακιγιάζ είναι πιθανά η αιτία. Αν και δεν είσαι η μόνη. Είχα δει μια εκπομπή όπου μία επαγγελματίας είχε πάει σε ένα εμπορικό κέντρο και έλεγε σε γυναίκες να ξεβαφτούν και μετά τους ξέβαφε η ίδια,αν βλέπατε τι έμενε στην πετσέτα θα νομίζατε ότι δεν είχαν ξεβάφτει.
Και δεν είχε συμβεί σε μία κοπέλα,και στις 50 που είχαν καθίσει ως εθελόντριες.:P Γενικά,είναι πολύ δύσκολο να αποκρύνεις όλους τυς ρύπους απ'το πρόσωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Μου έκανε εντύπωση που είπες πως είσαι σχολαστική κι όμως σε σόκαρε το αποτέλεσμα και περνώντας σήμερα μπροστά από αυτές τις ταινίες, είπα να τις πάρω να δοκιμάσω. Έκανες εξαιρετική διαφήμιση στη nivea, πες της να σου δώσει ποσοστά από τις πωλήσεις. :P

Ωστόσο εμένα δεν με εντυπωσίασε τόσο πολύ το αποτέλεσμα. Το χαρτάκι μου βγήκε σχεδόν λευκό και δεν έκανα λάθος στην εφαρμογή. Ή που εγώ έχω πολύ καθαρό δέρμα (δεν έχω στίγματα ιδιαίτερα είναι η αλήθεια) ή που εσύ δεν είσαι τόσο αποτελεσματική παρά τη σχολαστικότητά σου. Για καλό στο λέω, μήπως χρειάζεται να αλλάξεις κάποιο από τα προϊόντα καθαρισμού σου. :)

Ναι καλέ δεν παρεξηγώ! Δεν ξέρω τι να σου πω! Η αλήθεια είναι οτι είχα καιρό να κάνω με αυτές τις ταινίες, ίσως γι' αυτό και είδα όσα είδα!:P Ίσως πάλι να δημιουργώ πιο εύκολα στίγματα..άγνωστο! Θα το παρακολουθήσω και θα δω τι φταίει αν φταίει κάτι..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
εκπεμπω σοσ.

ερωτευτηκα το ματι απο το βιντεο https://www.youtube.com/watch?v=CZP7rUd4Tb0.
συγκεκριμενα μου εκανε κλικ το laura mercier metallic cream eye colour gold [2:25] & laura mercier gilded platinum illuminatig eye colour [ 3:06] αλλα ειναι ακριβα.ξερετε ποιες αλλες κΝΟΥΝ παρομοιο αποτελεσμα αλλα να μη ξεφευγουν τοσο σε τιμη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Νομίζω πρώτη φορά είδα βιντεάκι για μακιγιάζ! :D
Και σάστισα: αυτό το βάψιμο είναι απλό και λιτό για 16χρονη; Τζίζους, πόσο απέχω από την πραγματικότητα;

Όσον αφορά αυτό που ρωτάς, εγώ όταν θέλω τίποτα περίεργο πάντα στη Mac καταφεύγω. Τώρα συγκεκριμένα δεν ξέρω να σου πω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ε προφανως δεν ειναι για 16 κ μου αρεσε.
απ'οτι καταλαβα οι κρεμωδεις σκιες εχουν αυτη τη λαμψη. εχετε να προτεινετε καποια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κοριτσάκια, επειδή έχω δει ψωνίζετε πολύ από το νετ, πείτε μου ένα σάιτ με καλλυντικά, κρέμες κτλ με καλές τιμές. xx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Κοριτσάκια, επειδή έχω δει ψωνίζετε πολύ από το νετ, πείτε μου ένα σάιτ με καλλυντικά, κρέμες κτλ με καλές τιμές. xx


https://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/eyes/eyeshadow/263
https://gr.strawberrynet.com/main.aspx
https://www.beautybay.com/?mkwid=c69...w.e-steki.gr&gclid=CODK79Wq5b8CFc3HtAod7hEAQQ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Κοριτσάκια, επειδή έχω δει ψωνίζετε πολύ από το νετ, πείτε μου ένα σάιτ με καλλυντικά, κρέμες κτλ με καλές τιμές. xx

Εχω ακούσει και το feelunique. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top