Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.


πειραζει που εχω κολλησει με αυτα?? :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
πολυ ωραια και μπορεις να τα φορας για καθημερινα αλλα και για πιο επισημα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αηδιαζα με τις γαλοτσες προπερσυ, φετος τις ελιωσα στο περπατημα.
Σιχαινομουν τις εσπαντριγιες περσυ, φετος εχω ξετρελαθει.

Τι να πω, ωρες ωρες με προβληματιζει αυτη η σταθεροτητα μου...:hmm:

Κοριτσια, οι προσφορες εχουν αρχισει! Ξεχυθειτε απο τωρα, πριν ορμησουμε ολες την ιδια μερα και μαλλιοτραβιομαστε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Στις 15 δεν αρχίζουν οι εκπτώσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Στις 15 δεν αρχίζουν οι εκπτώσεις;

Κανονικα ναι, αλλα ολοι αρχιζουν τις εκπτωσεις καπως νωριτερα μηπως και πουλησουν κατι :P
Κι εγω σημερα θα παω να κοιταξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κανονικα ναι, αλλα ολοι αρχιζουν τις εκπτωσεις καπως νωριτερα μηπως και πουλησουν κατι :P
Κι εγω σημερα θα παω να κοιταξω
Καλό αυτό! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Κανονικα ναι, αλλα ολοι αρχιζουν τις εκπτωσεις καπως νωριτερα μηπως και πουλησουν κατι :P
Κι εγω σημερα θα παω να κοιταξω

Σε εμάς έχουν αρχίσει ήδη (Zara, Pull&Bear κτλ) και πήρα αυτό αλλά σε μαύρο :D Το κακό είναι ότι θέλει ψάξιμο όμως γιατί στις εκπτώσεις βγάζουν και πολλές βλακείες που τους έχουν μείνει κανένα χρόνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Σε εμάς έχουν αρχίσει ήδη (Zara, Pull&Bear κτλ) και πήρα αυτό αλλά σε μαύρο :D Το κακό είναι ότι θέλει ψάξιμο όμως γιατί στις εκπτώσεις βγάζουν και πολλές βλακείες που τους έχουν μείνει κανένα χρόνο :P

εμεις εδω δεν εχουμε τιποτα απο αυτα :( πρεπει να πεταγομαστε Πατρα ή Αθήνα για ν' αγορασουμε κατι της προκοπης :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
εμεις εδω δεν εχουμε τιποτα απο αυτα :( πρεπει να πεταγομαστε Πατρα ή Αθήνα για ν' αγορασουμε κατι της προκοπης :(


Μια γνωστη μου ερχεται μια φορα τον χρονο απο Κυπρο και ψωνιζει απο Ελλαδα, οποτε δες το θετικα, εισαι μια χαρα!
Εμενα μου αρεσουν πολυ τα εμπορικα. Ολα διπλα το ενα στο αλλο, δροσια, μουσικη.. Κι αν ειναι ωραια, πινεις στο τελος και τον καφε σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
εμεις εδω δεν εχουμε τιποτα απο αυτα :( πρεπει να πεταγομαστε Πατρα ή Αθήνα για ν' αγορασουμε κατι της προκοπης :(

Ααα κατάλαβα. Εμεις δεν εχουμε εμπορικά κέντρα εδω αλλα εχουμε αρκετά μαγαζιά. Κάποιες φορές πηγαίνω σε ένα εμπορικό στη Λάρισα και ψωνίζω αλλα το καλύτερο ειναι όταν πηγαίνω Θεσσαλονικη, βρίσκω τα πάντα (αρκεί να έχω λεφτά :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimiLovemi

Νεοφερμένος

Ο DimiLovemi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Κοριτσια σας παρακαλω πολυ και νομιζω πως μιλω εκ μερους ολων των αντρων, αυτες τις καυτες ημερες να λυπηθειτε τα αγορια σας και να μην τους τραβολογησετε σε ολοκληρη την πατησιων και την ερμου εν συνεχεια κατω απο τον καυτο μεσημεριανο ηλιο για ωρες ολοκληρες, για να παρετε τελικα ενα μπουστακι που κανει 5 ευρω.. (ναι το χω παθει!) By the way, αυτα τα σορτακια που εχουν στις ακρες ραμενο το παλιο σεμεδακι της γιαγιας πεταξτε τα, ειναι χαλια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
εντάξει, ο έρωτας ήταν κεραυνοβόλος με το που το αντίκρισα :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
εντάξει, ο έρωτας ήταν κεραυνοβόλος με το που το αντίκρισα :inlove:



Εχω παρει ενα ολοιδιο σε ροζ, αλλα δεν εχω τολμησει να το φορεσω. Μου θυμιζω την μπαρμπι, ετσι ξανθια που ειμαι. Αλλα μου πηγαινε τοσο που το πηρα! Μαλιστα με ενα σωστο σουτιεν κανει ενα μπουστο ολα τα λεφτα! Το πηρες; Μεγεια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.


ανετα θα το φοραγα.... :inlove:

Εχω παρει ενα ολοιδιο σε ροζ, αλλα δεν εχω τολμησει να το φορεσω. Μου θυμιζω την μπαρμπι, ετσι ξανθια που ειμαι. Αλλα μου πηγαινε τοσο που το πηρα! Μαλιστα με ενα σωστο σουτιεν κανει ενα μπουστο ολα τα λεφτα! Το πηρες; Μεγεια!!!

δυστυχως ομως πρεπει να εχεις κι ενα σεβαστο υψος για να δειχνει κι ωραιο :( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
δυστυχως ομως πρεπει να εχεις κι ενα σεβαστο υψος για να δειχνει κι ωραιο :( :P
Γενικά τα μακριά φορέματα έχω την εντύπωση ότι πάνε πιο πολύ στις ψηλές. Εγώ που δεν έχω καλή σχέση με τα φορέματα ούτε είμαι ψηλή προτιμώ τα κοντά περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ έτσι έλεγα, ώσπου πήρα δύο μακριά φορέματα και άρχισαν να μου αρέσουν πάρα πολύ. :) Απλώς μην παίρνετε φορέματα με οριζόντιες ρίγες που προσθέτουν όγκο, κατά τα άλλα μια χαρά ταιριάζουν και σε πιο κοντές κοπέλες. Κι αν θέλετε να το αναδείξετε, φορέστε ένα ψηλό πέδιλο. ;)

Mindcircus, ΚΑΚΩΣ δεν το έχεις φορέσει! Παρακαλώ να το τολμήσεις στην επόμενη ευκαιρία σου, φαντάζομαι πως θα είναι παστέλ το ροζ και όχι φούξια, μην το φοβάσαι καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
ναι, είναι πολύ τέλειες!!! :D


αλλά όπου τις έχω δει, ειδικά accessorize, είναι ακριβές :(
Είναι ο μόνος λόγος που αποφεύγω τα accesorize. Συνήθως εκπλήσσομαι με τα μπιχλιμπιδάκια και τις τσάντες ( :inlove: ) αλλά όταν κοιτάω τιμή...την κάνω με ελαφρά :hehe::hehe:

Kαι εμένα μου αρέσουν τέτοια σανδάλια σαν σχέδιο και το στυλ που δίνουν αλλά δεν με βολεύουν καθόλου γιατί πρώτον: νιώθω σαν να μην φοράω τίποτα και το πόδι μου είναι ένα με το έδαφος και δευτερον: είμαι κοντούλα :redface: οπότε προτιμώ κάτι που να έχει λιιιγο τακουνάκι, εξάλλου δεν μ'αρέσει να νιώθω σαν να περπατάω ξυπόλυτη, όπως είπα πριν :P
Tα αγαπημένα μου τώρα είναι αυτά: https://www.pullandbear.com/gr/en/woman/women's-footwear-c29059.html#/4018309/BLOCK PLIMSOLLS όχι επειδή είμαι κοντούλα όμως, θα τα φορούσα ακόμα και αν ήμουν 2 μέτρα :P Τα έβλεπα στο ίντερνετ πριν κανένα χρόνο αλλά τώρα έγιναν τάση στην ελλάδα.
Τα ψάχνω πολύ καιρό!!! Τώρα που θα ανέβω Αθήνα θα τα βρω που θα μου πάει :D

Λοιπόν εμένα σαν ντύσιμο με τρελαίνουν αυτά τα συνολάκια που δεν ξέρω όμως αν θα μου πηγαίνουν λόγω σωματότυπου:redface: Δεν είναι γλυκούλια όμως;;; :D:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • c1qr7l-l-610x610-skirt-flower-white-navy-black-belt-brown-bag-brownish-redish-crop-tee-crop-tee-.jpg
    c1qr7l-l-610x610-skirt-flower-white-navy-black-belt-brown-bag-brownish-redish-crop-tee-crop-tee-.jpg
    99.4 KB · Εμφανίσεις: 552
  • vte6rk-l-610x610-shorts-high-waisted-short-high-wasted-denim-shorts-kimono-floral-destroyed-dest.jpg
    vte6rk-l-610x610-shorts-high-waisted-short-high-wasted-denim-shorts-kimono-floral-destroyed-dest.jpg
    64.3 KB · Εμφανίσεις: 281
  • 58e0ec0a0e5a7ba7f5276e758f0e45f7.jpg
    58e0ec0a0e5a7ba7f5276e758f0e45f7.jpg
    43 KB · Εμφανίσεις: 172
  • large.jpg
    large.jpg
    119.1 KB · Εμφανίσεις: 219

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
By the way, αυτα τα σορτακια που εχουν στις ακρες ραμενο το παλιο σεμεδακι της γιαγιας πεταξτε τα, ειναι χαλια! :P
μμμ, καλά, αν ήταν να φοράμε μόνο τα ρούχα που αρέσουν σε εσάς... :pfff: εμάς μας αρέσουν :P

Είναι ο μόνος λόγος που αποφεύγω τα accesorize. Συνήθως εκπλήσσομαι με τα μπιχλιμπιδάκια και τις τσάντες ( :inlove: ) αλλά όταν κοιτάω τιμή...την κάνω με ελαφρά :hehe::hehe:


Τα ψάχνω πολύ καιρό!!! Τώρα που θα ανέβω Αθήνα θα τα βρω που θα μου πάει :D

Λοιπόν εμένα σαν ντύσιμο με τρελαίνουν αυτά τα συνολάκια που δεν ξέρω όμως αν θα μου πηγαίνουν λόγω σωματότυπου:redface: Δεν είναι γλυκούλια όμως;;; :D:redface:
αχ, οταν εδινα σχέδιο στη θεσσαλονικη πήγα από τα accessorize και είδα μια υπέροχη τσάντα αλλά έκανε 50 ευρώ :mad: Φυσικά δεν την πήρα,γιατί δεν ήθελα να ξοδέψω όλα τα λεφτά μου εκεί. Ωραία αυτά τα ρούχα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
αχ, οταν εδινα σχέδιο στη θεσσαλονικη πήγα από τα accessorize και είδα μια υπέροχη τσάντα αλλά έκανε 50 ευρώ :mad: Φυσικά δεν την πήρα,γιατί δεν ήθελα να ξοδέψω όλα τα λεφτά μου εκεί. Ωραία αυτά τα ρούχα :D

Ντάξ κι εγώ παραπάνω από 25Ε για τσάντα δε δίνω με μοναδική εξαίρεση μια που πήρα από ιντερνετ (50Ε) και ευτυχώς δεν το έχω μετανιώσει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top