Προτάσεις για δώρα στο έτερον ήμισυ!

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
...
Ακομα κατι αλλο που ειχα κανει, ειναι που της ειχα παρει ενα δωρο, ειχα γραψει ενα ποιηματακι και εκει που καθομασταν σε μια καφετερεια παω σε ενα κοριτσακι που καθοταν με την μαμα του και της δινω το δωρο με το χαρτακι και της λεω να παει στην κοπελα μου (της ειπα να ερθει εκει που θα καθισω) και να της δωσει το δωρο λεγοντας της "Ο Μαριος σε αγαπαει παρα πολυ!":redface:

αχ καλόμ, σε λίγο θα αρχίσεις τα μηνύματα σε αεροπλάνα, φωτεινές επιγραφές, τηλεόραση:bleh::bleh::bleh:

καλά, το άλλο με τους γιούφτους γουστάρω:clapup: :clapup: ΚΛΑΡΙΙΙΙΙΙΙΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Ειδικα αν ειναι και γυφτοι θα ειναι μεγαλυτερο το τζερτζελο μιας και ειναι πολυ κεφατα ατομα και σε κατι τετοια ειναι μανουλες!

:clapup: :clapup: :clapping: :hehe: :thumbsup: :laugh: :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
καλά, το άλλο με τους γιούφτους γουστάρω:clapup: :clapup: ΚΛΑΡΙΙΙΙΙΙΙΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :hehe::hehe::hehe::hehe:

Νι,Νι!!!!:clapup:
ετσι ετσι μπέιμπι!!:D
Κλαρινο power και ντεφι!:clapup: :D :hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λοιπόν... λιγότερο από μήνας για τα γεννέθλια του!!!

Υπενθυμίζω.... παντρεμένοι είμαστε ε? :P
Το οικονομικό δεν είναι ιδιαίτερα θέμα... αλλά οκ μην ξεπεράσουμε καμια χιλιάδα :P Αν και διαβάζοντας για άλλη μια φορα και τις 11 σελίδες έχω αρχίσει και σκέφτομαι πολύ έντονα κανα ταξίδι έκπληξη :clapup:
Τα γεννέθλια του πέφτουν Παρασκευή κι έχω ήδη κανονίσει το επόμενο Σάββατο ρεπό :redface:
Δεν θέλω κάτι σε πάρτυ έκπληξη γιατί
1) προτιμω μετά τις φάσεις που περάσαμε τελευταίως να είναι κάτι που θα είμαστε οι δυο μας
και 2) δεν θέλω να μου βγει η παναγία να μαγειρεύω κλπ :P:P


Σας... ακουω!!! υπάρχει και πολύ νέο αίμα από μέλη οποτε... ΠΕΙΤΕ!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αφου πευτουν παρασκευει πιστευω ενα τριημερο καπου κοντα οι δυο σας ειναι οτι πρεπει πιστευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
[Εδω υπήρχε προσβλητικό κείμενο για μέλος του e-steki]

Στο θέμα μας τώρα:P
Ένα τριήμερο που είπε και ο Κρόνος θα ήταν αρκετά καλούτσικο.
Ακόμα σκεφτόμουν κάτι σε τύπο μίνι-κρουαζιέρα αλλα δεν ξέρω αν γίνεται:P
Μπορείτε να πάτε και σε κάποιο εστιατόριο με το αγαπημένο του φαγητό και μετά σε κανα ξενοδοχείο με σπα-τζακούζι-σάουνα όπου θα λαμβάνει χαλαρωτικό μασάζ απο εσένα [άραγε το μασάζ που θα καταλήξει?:D]

Υπάρχει πάντα και το κλασσικό δείπνο με κεριά σπίτι εάν θες:P

Ελπίζω να σε βοήθησα;) και να μην μου κρατάς κακία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Πότε έγινε το αστείο προσβλητικό κείμενο...?
Καλά εντάξει δεν μιλάω O.o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TINAPO

Νεοφερμένος

Η TINAPO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλησπέρα. Παιδιά τα φώτα σας. Στις 11/2 έχει γενέθλια αλλά θα λείπει στην Ισπανία για δουλειές και φτάνει εκεί κατά τις 7 το απόγευμα. Εκτός από μία ανθοδέσμη που σκέφτηκα να του στείλω έχετε καμιά άλλη ιδέα; Να πάω εκεί δεν γίνεται. Περιμένω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θα μπορούσες να κανονίσεις να του κάνουν "παρτυ" έκπληξη στο αεροπλάνο...
να δώσεις τούρτα με τα κεριά και μπαλόνια να του τα σκάσουν στη μέση της πτήσης...
οι αεροσυνοδοί και τα πληρώματα των αεροπλάνων γενικώς, γουστάρουν τέτοια σκηνικά απ όσο ξέρω... περνάει πιο εύκολα κι ευχάριστα η πτήση
ψάξτο αν σε ενδιαφέρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αν του έγραφες διάφορα χαρτάκια και τα έχωνες μέσα στις βαλίτσες, τις τσέπες κλπ.; Το πρώτο να γράφει κάτι σαν "Αφού δεν μπορούσα σήμερα να είμαι κοντά σου, βρήκα άλλο τρόπο να σε παιδέψω! Κοίταξε μέσα στην τσεπούλα της βαλίτσας σου..." και να υπάρχει μία σειρά από 2-3 τέτοια που θα οδηγούν σε κάποιο δωράκι που κατα προτίμηση θα έχεις φτιάξει εσύ, θα σημαίνει κάτι ιδιαίτερο και δεν θα σπάει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TINAPO

Νεοφερμένος

Η TINAPO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Eυχαριστώ πολύ κορίτσια Και τα δύο που μου είπατε μου αρέσουν. Αυτό με την τούρτα με το αεροπλάνο πολύ μ΄αρέσει αλλά δεν ξέρω αν θα αρέσει σ' αυτόν. Γενικά μου αρέσει να κάνω εκπλήξεις. Σήμερα ας πούμε θα κάνουμε πάρτυ έκπληξη στον μπαμπά μου που έχει γενέθλια. Θα μαζευτούμε γυναίκα, παιδιά, εγγόνια, η μαμά του, αδέλφια, φίλοι στο σπίτι μου και όταν τον φωνάξουμε να ανέβει για κάποιο λόγο στο σπίτι μου θα έχουμε την τούρτα με τα κεράκια. Αυτό με αεροπλάνο μου έχει κολήσει τώρα. Ευχαριστώ και πάλι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Eυχαριστώ πολύ κορίτσια Και τα δύο που μου είπατε μου αρέσουν. Αυτό με την τούρτα με το αεροπλάνο πολύ μ΄αρέσει αλλά δεν ξέρω αν θα αρέσει σ' αυτόν.

έλα μωρέ :D όλοι γινόμαστε λίγο ρόμπα αν κάποιος δικός μας κανονίσει έκπληξη για τα γεννέθλια μας σε άσχετο μέρος... άλλοι το κάνουν σε εστιατόριο, άλλοι στα μπουζούκια.. εεε εσύ θα το κάνεις στο αεροπλάνο :P
φρόντισε μόνο να του δώσουν και μια καρτούλα από σενα που θα είναι ναζιάρα πολύ κι ότι ελπίζεις να μην ντράπηκε πάρα πολύ με την εκπληξη που του ετοίμασες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Χε χε να'μαι κι εγω...
Λεπον ο δικος μου μεχρι τωρα δεν γιορταζε ποτε του Αγ.Βαλεντινου, δεν του αρεσε η γιορτη, ηταν απο αυτους τους ξινους που εκραζαν...
Καποια στιγμη πριν απο κανα χρονο, πριν τα φτιαξουμε, ειχα πει οτι οκ ουτε κι εγω τη βρισκω σπουδαια γιορτη αλλα γιατι να μην την γιορτασεις αν εισαι ερωτευμενος, ευκαιρια ειναι.
Κι απ'οτι μαθαινω τωρα, σκοπευει να την γιορτασουμε μαζι φετος, και μου ετοιμαζει εκπληξουλες λεει...
Οποτε χελπ, πρεπει να βρω δωρο ρομαντικο αλλα ΟΥΧΙ σαχλο, κατι να χαρει δηλαδη αλλα να μην χτυπησει ο συναγερμος υπερβολικης "γλυκαναλατοσυνης" μεσα του... Κατι εκτος απο λουλουδια-γλυκα-αρκουδακια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Χε χε να'μαι κι εγω...
Λεπον ο δικος μου μεχρι τωρα δεν γιορταζε ποτε του Αγ.Βαλεντινου, δεν του αρεσε η γιορτη, ηταν απο αυτους τους ξινους που εκραζαν...
Καποια στιγμη πριν απο κανα χρονο, πριν τα φτιαξουμε, ειχα πει οτι οκ ουτε κι εγω τη βρισκω σπουδαια γιορτη αλλα γιατι να μην την γιορτασεις αν εισαι ερωτευμενος, ευκαιρια ειναι.
Κι απ'οτι μαθαινω τωρα, σκοπευει να την γιορτασουμε μαζι φετος, και μου ετοιμαζει εκπληξουλες λεει...
Οποτε χελπ, πρεπει να βρω δωρο ρομαντικο αλλα ΟΥΧΙ σαχλο, κατι να χαρει δηλαδη αλλα να μην χτυπησει ο συναγερμος υπερβολικης "γλυκαναλατοσυνης" μεσα του... Κατι εκτος απο λουλουδια-γλυκα-αρκουδακια..

χεχε για πες μας τον οικονομικό σου προϋπολογισμό γιατί έχω μερικές ενδιαφέρουσες ιδέες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Μμμμ η αληθεια ειναι οτι δεν θελω κατι πολυ ακριβο γιατι ειναι σε δυσκολη φαση ο ιδιος και καταλαβαινεις... Γυρω στο πενηνταρικο; Αλλα πες την ιδεα σου κι αν ειναι καλη χαλαω και παραπανω, δε με πειραζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χεχε για πες μας τον οικονομικό σου προϋπολογισμό γιατί έχω μερικές ενδιαφέρουσες ιδέες ;)

Η φαντασια σου τρεχει με 1000, αυτο να λεγεται!!!:P:D

Btw, αυτη με το αεροπλανο, ηταν φοβερη ιδεα Αναστασία!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μμμμ η αληθεια ειναι οτι δεν θελω κατι πολυ ακριβο γιατι ειναι σε δυσκολη φαση ο ιδιος και καταλαβαινεις... Γυρω στο πενηνταρικο; Αλλα πες την ιδεα σου κι αν ειναι καλη χαλαω και παραπανω, δε με πειραζει...

αχμ... ναι είναι αρκετά πιο πάνω απ το 50άρι :redface:
απλά εμένα σε τέτοιες φάσεις με ενθουσιάζουν εκτος απ τα ρομαντικά δείπνα κλπ
ρομαντικές βραδυες σε δωμάτιο ξενοδοχείου καθώς και ένα ραντεβουδάκι σε σπα για μασάζ για δύο δε θα με χάλαγε :D
τα σκας μεν ψιλοχοντρά αλλά έχει φάση να κλεισεις σπα για σένα και τον καλό σου ;)
(κι επιπλέον επιτέλους καταλαβαίνουν τι αξία έχει ένα καλό μασάζ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ανασταθούυυυλι!
Έχεις κι άλλες ιδέες;
Πε και τις πιο ακριβές, μπας κι εδώ βρω κάτι πιο οικονομικό! :)
Γμτ, μασαζάκι του έκανα για τα Χριστούγεννα δώρο... αν και ακόμα δεν πήγαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Μπορεί να κάνει κάτι παρόμοιο και φθηνότερα. Αγοράζει μπάλες αλάτων, αρωματικά κεριά και έλαια μασάζ, μαγειρεύει και ένα ωραίο φαγητάκι και διοργανώνει ένα σπιτικό spa μούρλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
(κι επιπλέον επιτέλους καταλαβαίνουν τι αξία έχει ένα καλό μασάζ :P)

Ευτυχως την εχει καταλαβει ηδη!!

Δεν ειναι ασχημη ιδεα ομως.... Θα πρεπει να το κανονισω για καποια αλλη μερα αν ειναι βεβαια... Θα το σκεφτω πολυ σοβαρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top