Προτάσεις για δώρα στο έτερον ήμισυ!

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Μπορεί να κάνει κάτι παρόμοιο και φθηνότερα. Αγοράζει μπάλες αλάτων, αρωματικά κεριά και έλαια μασάζ, μαγειρεύει και ένα ωραίο φαγητάκι και διοργανώνει ένα σπιτικό spa μούρλια!


Αυτο το κανουμε ουτως η αλλως, αρκετα συχνα.....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μπορεί να κάνει κάτι παρόμοιο και φθηνότερα. Αγοράζει μπάλες αλάτων, αρωματικά κεριά και έλαια μασάζ, μαγειρεύει και ένα ωραίο φαγητάκι και διοργανώνει ένα σπιτικό spa μούρλια!

νι αλλά με αυτόν τον τρόπο και μασάζ δε θα κάνει κανένας σε αυτή και θα της βγει η ψυχή στην κούραση να μαγειρεύει και να τα ετοιμάζει ολα (άσε μετά το συμμάζεμα :P)


Γιδάκι ιδέες εχω και μάλιστα κάμποσες αλλά είμαι σίγουρη ότι κοστίζουν μια περιουσία :P
πληρωσε αεροπλάνο να πετάξει από πάνω σας με πανό που θα λέει οτι τον αγαπάει :P
στείλε ανθρώπους με όργανα να του τραγουδήσουν το τραγούδι σας :P
γέμισε ένα δωμάτιο με μπαλόνια με ήλιο με κορδέλες που θα κρεμονται (αυτό δεν είναι και τραγικά ακριβό)



α μια οικονομική ιδέα που είχα κάνει στο παρελθόν (πριν από πάρα πολλά χρόνια) είναι να φτιάξεις μέσω geocities σελιδούλα αφιερωμένη σε αυτόν ή στη σχέση ή στον έρωτα σας κλπ
τα geocities δίνουν όλα τα εργαλεία και είναι πολύ εύκολο στο χειρισμό
φτιάχνεις δλδ μια ηλεκτρονική σελίδα αποκλειστικά για αυτόν και του δίνεις μόνο το Link το οποίο αν δεν το ξέρει κάποιος δεν μπορει να το δει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
α μια οικονομική ιδέα που είχα κάνει στο παρελθόν (πριν από πάρα πολλά χρόνια) είναι να φτιάξεις μέσω geocities σελιδούλα αφιερωμένη σε αυτόν ή στη σχέση ή στον έρωτα σας κλπ
τα geocities δίνουν όλα τα εργαλεία και είναι πολύ εύκολο στο χειρισμό
φτιάχνεις δλδ μια ηλεκτρονική σελίδα αποκλειστικά για αυτόν και του δίνεις μόνο το Link το οποίο αν δεν το ξέρει κάποιος δεν μπορει να το δει


ΤΕΛΕΙΟ!!!!! Ειναι και web designer ο ιδιος, θα του αρεσει παρα πολυ!!! Εισαι μεγαλη! Εισαι ΘΕΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΟ!!!!! Ειναι και web designer ο ιδιος, θα του αρεσει παρα πολυ!!! Εισαι μεγαλη! Εισαι ΘΕΑ!

χεχε χαίρομαι που σου άρεσε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμμμ καλό!
Εγώ έχω και το άλλο θέμα: του Αγ. Βαλεντίνου πέφτει Πέμπτη και το σκ μετά είμαστε με παρέα για σκι... Το ίδιο και την επόμενη εβδομάδα! Αργκ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ΚΕ, καμιά ιδέα για δώρο σε κάποιον που είναι σημαντικός, αλλά όχι γκόμενος και έχει γενέθλια; :rolleyes::bigarmhug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ένα άλμπουμ με ωραίες φωτογραφίες;
Κάτι τεχνολογικό, πχ κάτι για το iPod του (ηχεία κλπ);
Άρωμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν έχει ipod και δεν του χρειάζεται.
Άρωμα, πορτοφόλι, πουκάμισο, αναπτήρα, μποξεράκι, παλτό, λεπτό μπουφάν, κορνίζα με φώτο, αρκουδάκι, μπρελόκ, παντελόνι και σχεδόν οτιδήποτε άλλο του το έχω ήδη αγοράσει στο παρελθόν.
Οπότε θέλω κάτι ΠΟΛΥ πρωτότυπο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
παιδιά, όποιος θέλει ιδέα δώρου από μένα, ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ θα μου λέει και πόσα μπορεί ή θελει να ξοδέψει :P


επισης καγίρι, ηλικία του ανθρώπου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
34 γίνεται. Μπάτζετ 50 με 100 ευρω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ok είναι καθόλου εξτριμ τύπος? :D
Μπορείς να του κανονίσεις μονοήμερο ράφτινγκ ή μπατζι τζάμπινγκ :P
Υπάρχουν επίσης εταιρίες που μπορείς να πετάξεις στον ουρανο για κανα μισάωρο με αερόστατο :D

όλα αυτά είναι κοντά στο κατοστάρι ;)


Τώρα αν θες κάτι πιο ήρεμο γιατί παρά τα 34 χρόνια του αισθάνεται λιγο σκουριασμένος :P
συνεννοήσου με κάποιον δικό του άνθρωπο και γέμισε του το σπίτι με 100 μπαλόνια με ήλιον
ή κανόνισε του ένα σπα ή κανόνισε ένα γευμα για δυο να πάει κάπου με την καλή του να φάνε with your compliments :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ωραίες ιδέες ΚΕ μου, αλλά εξτρίμ δεν κάνει κι επίσης όλα τα άλλα αποκλείονται, γιατί μιλάμε για τον πρώην μου :P Κοπέλα δεν έχει και αν πάρω τους δικούς του να συνεννοηθούνε θα πάθουν έμφραγμα μόλις με ακούσουν. :P Αλλά μπορώ να τον καλέσω σπίτι, να του κάνω το τραπέζι και να έχω και μπαλόνια.. που τα βρίσκω όμως αυτα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ωραίες ιδέες ΚΕ μου, αλλά εξτρίμ δεν κάνει κι επίσης όλα τα άλλα αποκλείονται, γιατί μιλάμε για τον πρώην μου :P Κοπέλα δεν έχει και αν πάρω τους δικούς του να συνεννοηθούνε θα πάθουν έμφραγμα μόλις με ακούσουν. :P Αλλά μπορώ να τον καλέσω σπίτι, να του κάνω το τραπέζι και να έχω και μπαλόνια.. που τα βρίσκω όμως αυτα; :hmm:

λολ.... θα σου στειλω πμ... μια κοινή "γνωστή" μας έχει σχέση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspal

Νεοφερμένος

Ο kostaspal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Πολύ καλή ιδέα αυτή με την κορδέλα!:D
Θα το χρησιμοποιήσω και γω κάποια στιγμη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TINAPO

Νεοφερμένος

Η TINAPO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Kαλημέρα. Την ιδέα αυτή με το αεροπλάνο που περνάει με το πανό την έχω στο μυαλό μου αλλά εδώ στο Ηράκλειο Κρήτης ξέρει κανείς αν μπορεί να γίνει; Μπαίνω σε διάφορα sites αλλά για Ηράκλειο δεν βρίσκω τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τι site;
Αν κάτσει δεξιά στο αεροπλάνο κι εσύ στηθείς Αμμουδάρα, μια χαρά θα σε δει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TINAPO

Νεοφερμένος

Η TINAPO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
baladeur ξέρεις κάποιο άλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
αχ και εμενα το μωρο μου εχει γενεθλια την αλλη βδομαδα και τα εχω εξαντλησει ολα!!! τι να του παρω?? προσεξα οτι θελει ενα ωραιο ζευγαρι πιζαμουλες αλλα που θα βρω ωραιες πυζαμες αντρικες? η για πειτε καμια αλλη ιδεα.του εχω παρει ρουχα,καρτοθηκη,παπουτσια τι αλλο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αχ και εμενα το μωρο μου εχει γενεθλια την αλλη βδομαδα και τα εχω εξαντλησει ολα!!! τι να του παρω?? προσεξα οτι θελει ενα ωραιο ζευγαρι πιζαμουλες αλλα που θα βρω ωραιες πυζαμες αντρικες? η για πειτε καμια αλλη ιδεα.του εχω παρει ρουχα,καρτοθηκη,παπουτσια τι αλλο???

Benetton ;)
δεν ξέρω αλλά εγώ όταν κολλάει το μυαλό μου πάω μια βόλτα σε όλους τους ορόφους του hondos και ξεμπερδεύω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
αχ και εμενα το μωρο μου εχει γενεθλια την αλλη βδομαδα και τα εχω εξαντλησει ολα!!! τι να του παρω?? προσεξα οτι θελει ενα ωραιο ζευγαρι πιζαμουλες αλλα που θα βρω ωραιες πυζαμες αντρικες? η για πειτε καμια αλλη ιδεα.του εχω παρει ρουχα,καρτοθηκη,παπουτσια τι αλλο???

Αν ντύνεται κυριλέ πάρτου γραβάτα ή μανικετόκουμπα. Είναι ΠΟΛΥ ωραίο δώρο.

edit:επίσης πολυ καλή λύση είναι γραβάτα σετ με μανικετόκουμπα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top