Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
βασικα λατρευω τισ κλασικεσ κα8ημερινεσ τσαντεσ


Πήρα σήμερα κάτι γόβες ολόιδιες με της φωτογραφίας, άντε λίγο πιο ανοιχτές στο χρώμα, τις οποίες θα φορέσω την Κυριακή στη βάπτιση μας. :happy: Με ένα πολύχρωμο φόρεμα (μπλε με ροζ, λαχανί και ασημί λεπτομέρειες) θεωρώ πως ήταν αρκετά βολικό το χρώμα. :P

Μου αρέσουν και εμένα αυτές οι τσάντες. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Πήρα σήμερα κάτι γόβες ολόιδιες με της φωτογραφίας, άντε λίγο πιο ανοιχτές στο χρώμα, τις οποίες θα φορέσω την Κυριακή στη βάπτιση μας. :happy: Με ένα πολύχρωμο φόρεμα (μπλε με ροζ, λαχανί και ασημί λεπτομέρειες) θεωρώ πως ήταν αρκετά βολικό το χρώμα. :P

Μου αρέσουν και εμένα αυτές οι τσάντες. ^^

με γειαααααα:clapup::clapup::clapup::clapup:καλοφορετα:clapup::clapup::clapup::clapup:
πολυ βολικεσ γοβεσ κ εχει επανελ8ει στη μοδα να ειναι οι γοβεσ μυτερεσ μπροστα:P
εγω εχω μονο ενα ζευγαρι γοβεσ(δεν τησ φοραω συχνα)κ αυτεσ στρογγυλεσ μπροστα οποτε αμα ειναι κ παρω φετοσ αλλεσ 8α παρω κ εγω μυτερεσ μπροστα...ειναι τοσο στυλατεσ κ για επισημεσ εμφανισεισ οπωσ εσυ στη βαπτιση αλλα κ ενα βραδυ με ενα (boyfriend) τζιν ειναι οτι πρεπει:Pκ με skater φουστα 8α ηταν ωραιεσ τωρα που το σκεφτομαι:redface: γενικα πολυ χρησιμεσ ταιριαζουν με τα παντα :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Eπίσης πολλές φορές, αν θέλω να δείχνω λίγο πιο κομψή, για να μην βάζω χιαστη την τσάντα μου αρέσει να την κρεμάω απο τον ώμο αλλά να είναι μακριά..Δεν ξέρω αν με πιάνεται!:P
Και΄γω θα'θελα να τη βάζω στον ώμο,αλλά νιώθω ότι με δείχνει κοντή. Και είμαι ήδη κοντή. Και αρκετά κοντορεβυθούλης δείχνω.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
αντιο σορτσακια:'(:'(



τωρα σκουφακια :clapup::clapup:



μ αρεσει το 3ο συνολακι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Πόσο χαίρομαι που λέμε αντίο στα σορτσάκια.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.


τα ζαχαρώνω καιρό τώρα, adidas energy boost,
το πρόβλημα είναι πως τα ζευγάρια που έχω μαζέψει μου φτάνουν για 10.000 χλμ,
περίπου 3 χρόνια δηλαδή, να περίμενω; :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
@Ajusshi: Να φανταστώ ότι και εσύ ανήκεις στους φανατικούς adidaκιες; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.


τα ζαχαρώνω καιρό τώρα, adidas energy boost,
το πρόβλημα είναι πως τα ζευγάρια που έχω μαζέψει μου φτάνουν για 10.000 χλμ,
περίπου 3 χρόνια δηλαδή, να περίμενω; :D :P

Εγώ πάντως όταν βαρεθώ τα αθλητικά μου τα πασάρω στη μαμά να έχει και αυτή να βάζει και να ανανεωθώ και γω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
@Ajusshi: Να φανταστώ ότι και εσύ ανήκεις στους φανατικούς adidaκιες; :hehe:


όσο δεν πάει :laugh:

Εγώ πάντως όταν βαρεθώ τα αθλητικά μου τα πασάρω στη μαμά να έχει και αυτή να βάζει και να ανανεωθώ και γω. :P

εεε, εχουμε μια μικρή διαφορά με μπαμπά μαμά, κάπου 5 νούμερα :laugh:

άσε που όταν τα αφήνω δεν κάνουν ούτε για περπάτημα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
όσο δεν πάει :laugh:



εεε, εχουμε μια μικρή διαφορά με μπαμπά μαμά, κάπου 5 νούμερα :laugh:

άσε που όταν τα αφήνω δεν κάνουν ούτε για περπάτημα :hehe:

Α ε τοτε περπάτα πολύ να τα καταστρέφεις σύντομα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
men fashion :P
beckham:redface:


ωραιοοοοοο .......παντελονι :hehe: ισωσ να ηταν κ για τα οφ8αλμολουτρα αυτη :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Α ε τοτε περπάτα πολύ να τα καταστρέφεις σύντομα. :P

Αν έχω καταλάβει,δεν περπατάει,τρέχει μαραθωνοδρόμο.:|
Πάντως τα nike τα airmax που δοξάζανε ναι μεν βολικά,αλλά εγώ που κάνω Zumba πάνω από 1 ώρα με ζορίζουν από ένα σημείο και μετά. Adidas έχω κάτι γαλάζια.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Α ε τοτε περπάτα πολύ να τα καταστρέφεις σύντομα. :P


το κάθε ζευγάρι μου παπούτσια έχει μέχρι 3 μήνες ζωή, ήτοι 900χλμ, πιο σύντομα δε γίνεται :D

Αν έχω καταλάβει,δεν περπατάει,τρέχει μαραθωνοδρόμο.:|
Πάντως τα nike τα airmax που δοξάζανε ναι μεν βολικά,αλλά εγώ που κάνω Zumba πάνω από 1 ώρα με ζορίζουν από ένα σημείο και μετά. Adidas έχω κάτι γαλάζια.:hehe:



δύο την εβδομάδα :D

γαλάζια χμ, γνωστό μοντέλο :hehe:

αν θες παπούτσια πάντως δες αυτά τα παραπάνω, είναι πολυ καλά,
και το energy το ένα το βρίσκεις πια με 70 ευρώ ( κάτι έπαθε η γραμματοσειρά μου :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
το κάθε ζευγάρι μου παπούτσια έχει μέχρι 3 μήνες ζωή, ήτοι 900χλμ, πιο σύντομα δε γίνεται :D

ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ? :| τι να πουμε και μεις που μετά από χρόνο είναι σαν καινούρια ακόμα? :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ? :| τι να πουμε και μεις που μετά από χρόνο είναι σαν καινούρια ακόμα? :ermm:


εγώ δεν παραπονιέμαι, η τσέπη μου διαμαρτύρεται :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
εγώ δεν παραπονιέμαι, η τσέπη μου διαμαρτύρεται :D

Εδώ πάω πάσο. :P Παίρνε τα και συ 3-3 τα ζευγάρια στις εκπτώσεις. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
εγώ δεν παραπονιέμαι, η τσέπη μου διαμαρτύρεται :D
Αν μένεις Αθήνα,το outlet στη Νέα Σμύρνη συμφέρει πολύ.!:) Εγώ μέχρι πρότινος από εκεί αγόραζα πάντοτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Βρήκα αυτή την τσάντα, κρίμα όμως που είναι sold out. :'(


Και αυτά τα παπούτσια, όμορφα είναι και αυτά. Αντε να διαλέξεις τώρα, τι δίλημμα και αυτό.


Πως στο καλό γίνονται μικρότερες οι εικόνες;! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Και΄γω θα'θελα να τη βάζω στον ώμο,αλλά νιώθω ότι με δείχνει κοντή. Και είμαι ήδη κοντή. Και αρκετά κοντορεβυθούλης δείχνω.:hehe:

K εγώ κοντή είμαι! :eek: Λες να με κονταίνει κ αλλο??:eek: Δεν το είχα σκεφτεί!:confused:

Πόσο χαίρομαι που λέμε αντίο στα σορτσάκια.:look:

+10000

Έχω βαρεθεί οτιδήποτε συνδέεται με το καλοκαίρι! Και κυρίως τα ρούχα!:mad:
Επιπλέον έχω αγοράσει στις εκπτώσεις λεπτό δερμάτινο μπουφάν & παρκά και θέλω να τα φορέσω επιτέλους!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Και αυτά τα παπούτσια, όμορφα είναι και αυτά. Αντε να διαλέξεις τώρα, τι δίλημμα και αυτό.
προτιμω τα 1α π ειχεσ βαλει αν κ αυτα δεν ειναι κακα :redface:

Επιπλέον έχω αγοράσει στις εκπτώσεις λεπτό δερμάτινο μπουφάν & παρκά και θέλω να τα φορέσω επιτέλους!:redface:
:'(:'(:'(:'(
μη την λεσ αυτη τη λε3η :hehe::hehe:
δεν εχω αγορασει ποτε τετοιο 8α η8ελα ενα σε λαδι η μλπε χρωμα αλλα εχουν προτεραιοτητα κατι μτοτακια ενα τζιν κ η τσαντα :redface:
μετα 8α το παρω ενα παρκα που εχω μπανισει:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top