• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Καλησπερα και εγω αυτο ηθελα να γραψω για την ελληνιδα παρουσιαστρια που εκανε ρινοπλαστικη και δεν πετυχε και αυτοκτονησε...κριμα ρεπαιδι μου..αραγε σε ποιον γιατρο να πηγε και να το καταστρεψε το κοριτσακι .Κανείς που να έκανε ρινοπλαστική σε Αθηνα και να έμεινε ευχαριστημενως;Οποίος έκανε και έμεινε ευχαρηστημενος ας μου στείλει με προσωπικο μηνυμα τα στοιχια του γιατρου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sungold

Νεοφερμένος

Η sungold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Αυτή είναι η παρουσιάστρια που αυτοκτόνησε https://www.thetoc.gr/people-style/a...-apagxonismeni-brethike-i-neari-parousiastria Πραγματικά μια χαρά κοπέλα ήταν.. Τον χασάπη που ευθύνεται για αυτή την κατάληξη, θα τον μάθουμε ποτέ? Ή θα συνεχίσουμε να πηγαίνουμε ανύποπτοι σε χασάπηδες και αυτοί να πλουτίζουν από τα θύματα-ανυποψίαστους πελάτες?
Και δεν υπάρχουν τυπικά κριτήρια για να ξέρεις αν μπορείς να εμπιστευθείς τον άλλο. Μεγαλογιατρός, διευθυντής σε μεγάλο νοσοκομείο είναι ο άλλος και όμως το αποτέλεσμα ήταν αποτυχημένο και η συμπεριφορά του κατόπιν απαράδεκτη. Κατάλαβες? Και πλουτίζουν και δεν αξιολογούνται δημοσίως από τους πελάτες τους ώστε να γνωρίζουν οι επόμενοι και να αποφεύγουν τις κακοτοπιές. Αυτο ΠΡΕΠΕΙ Ν'ΑΛΛΑΞΕΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Τι να πει κανεις...Παιδιά κάποιος που να έκανε ρινοπλαστική σε Αθηνα ή Θεσσαλονίκη και να έμεινε ευχαριστημενως;Οποίος έκανε και έμεινε ευχαρηστημενος ας μου στείλει με προσωπικο μηνυμα τα στοιχια του γιατρου . Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Για τον Κωνσταντινίδη Ιωαννη (ωρλ) οσο αναφορα τη ρινοπλαστική έχει κανεις ακούσει τίποτα? Ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Παιδιά είναι επείγον κάποιος που να έχει χειρουργηθεί Θεσσαλονίκη και να έμεινε ευχαριστημένος? Έχω κλείσει ραντεβού με ωρλ και είναι να κάνω την επέμβαση στα κοντά!! Ας μιλήσει κάποιος!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki sweet

Νεοφερμένος

Η maraki sweet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ξερει κανεις ποσο κοστιζει περιπου μια ρινοπλαστικη μονο ομως αισθητικη...??χωρις να χρειαζεται ο γιατρος να φτιαζει το διαφραγμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
υπάρχει κανέις που έκλεισε ραντεβού σε γιατρό για διάφραγμα και ρινοπλαστική και να μίλησε με τον γιατρό το πολύ 15 λεπτά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jolene

Νεοφερμένος

Η Jolene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Οσοι εχετε κανει ανοιχτη ρινοπλαστικη,τι εχετε να πειτε για την τομη στη στυλιδα και το χρονο αναρρωσης και επουλωσης;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anna Pol

Νεοφερμένος

Η Anna Pol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Οσοι εχετε κανει ανοιχτη ρινοπλαστικη,τι εχετε να πειτε για την τομη στη στυλιδα και το χρονο αναρρωσης και επουλωσης;;

Animus99 αυτό είναι το σημάδι από την τομή στη στυλίδα 2 μήνες μετά την επέμβαση ακριβώς..τώρα είμαι στους 9 μήνες μετά την επέμβαση και μπορώ να πω ότι δεν φαίνεται τίποτα..μόνο στην αφή το καταλαβαίνεις λίγο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 10003428_822935981055942_2081200191_n.jpg
    10003428_822935981055942_2081200191_n.jpg
    76.4 KB · Εμφανίσεις: 593

Jolene

Νεοφερμένος

Η Jolene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Animus99 αυτό είναι το σημάδι από την τομή στη στυλίδα 2 μήνες μετά την επέμβαση ακριβώς..τώρα είμαι στους 9 μήνες μετά την επέμβαση και μπορώ να πω ότι δεν φαίνεται τίποτα..μόνο στην αφή το καταλαβαίνεις λίγο..

Χμμ,ενδιαφερον...ρωταω γιατι μου ειπε ο ωρλ οτι μονο ανοιχτη ρινοπλαστικη θα εχει αποτελεσμα στη δικη μου μεγαλη μυτη...αλλα το ακρορινιο μπροστα δεν ειναι ουτε ογκωδες ουτε πεσμενο...δεν θελω να κανω την ανοιχτη γιατι το δερμα το δικο μου ειναι λεπτο και δεν ξερω αν θα ομορφοποιηθει η ουλη...και ισχυει οτι με την ανοιχτη διαρκει περισσοτερο το πρηξιμο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anna Pol

Νεοφερμένος

Η Anna Pol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Χμμ,ενδιαφερον...ρωταω γιατι μου ειπε ο ωρλ οτι μονο ανοιχτη ρινοπλαστικη θα εχει αποτελεσμα στη δικη μου μεγαλη μυτη...αλλα το ακρορινιο μπροστα δεν ειναι ουτε ογκωδες ουτε πεσμενο...δεν θελω να κανω την ανοιχτη γιατι το δερμα το δικο μου ειναι λεπτο και δεν ξερω αν θα ομορφοποιηθει η ουλη...και ισχυει οτι με την ανοιχτη διαρκει περισσοτερο το πρηξιμο???

Ναι ισχύει..εγώ είμαι ακόμα πρησμένη σε κάποια σημεία παρόλο που έχουν περάσει 9 μήνες..υποχωρεί πολύ αργά το πρήξιμο γιατί στην ουσία με την τομή στη στυλίδα διακόπτεται η ομαλή κυκλοφορία του αίματος..αλλά αν θες τη γνώμη μου χίλιες φορές να κάνεις ανοιχτή ρινοπλαστική και να ταλαιπωρηθείς λίγο παραπάνω στην ανάρρωση αλλά να έχεις το αποτέλεσμα που θες παρά να κάνεις κλειστή ρινοπλαστική και να μην έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα και να χρειαστεί να ξανακάνεις ρινοπλαστική στο μέλλον..πίστεψε με αξίζει τον κόπο..όσο για την ουλή δε νομίζω να έχεις κανένα πρόβλημα στην επούλωση της..είναι τόσο μικρή τομή που ο οργανισμός την επουλώνει άμεσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
anna pol μπορεις να βάλεις μια φωτο να δουμε πως ειναι η στυλίδα σου τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

awkbae

Νεοφερμένος

Η awkbae αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά όποιος έχει κάνει ρινοπλαστική και έμεινε ευχαριστημένος να μου στείλει σε pm το όνομα του γιατρού γιατί ψάχνω κι εγώ να κάνω.
Ρώτησα στο realself για το τι θα πρέπει να κάνω για να φτιάξω το σχήμα της μύτης και έχω τρομάξει λίγο απο μια απάντηση ενός γιατρού. Στην ουσία το μεγαλύτερο πρόβλημα που έχω είναι το μέγεθος και το κάτω μέρος/ρουθούνια της μύτης + ένα μικρό "κοκαλάκι" που πετάγεται. Οι γιατροί είπαν ότι η μύτη μου δεν είναι πολύ μεγάλη αλλά πιστεύω πως ξεγελιούνται απ'τις φωτογραφίες. Λόγω του ότι έβαλα αρκετά κιλά τον τελευταίο χρόνο τα μάγουλα μου έχουν χοντρύνει και η μύτη χάαανεται κάπου εκει μέσα :P χαχαχ. Όταν ήμουν στα κανονικά μου πιστεύω φαινόταν πολύ μεγαλύτερη. Σας παρακαλώ στείλτε μου ονόματα γιατρών που ξέρετε γιατί φοβάμαι μη γίνει εκατό φορές χειρότερη.
Να και το ποστ στο realself https://www.realself.com/question/uk-rhinoplasty-my-nose , ρεζίλι πως είμαι έτσι αλλά για να πάρετε μια ιδέα :P Το κοκαλάκι και την καμπούρα αρκετοί γιατροί μπορούν να το φτιάξουν το θέμα είναι ποιος είναι αρκετά καλός να μου φτιάξει και το κάτω μέρος.
Αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxmolto

Νεοφερμένος

Ο maxmolto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καλησπέρα σε όλους σας!
θα ήθελα να ρωτήσω ,όποιος έχει κάνει ρινοπλαστική να μου έλεγε το τρόπο που πρέπει να κάνεις μαλάξεις στη μύτη.!
ευχαριστώ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki588

Νεοφερμένος

Η maraki588 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γεια σας παιδια...ειμαι καινουργια στο forum...την πεμπτη εκανα εγχειρηση διαφραγματος και ρινοπλαστικης...ολα πηγαν καλα ειπε ο γιατρος...τα ταμπον απο την μυτη βγηκαν την κυριακη...δεν πονεσα καθολου μονο μια ενοχληση ενιωσα...το θεμα μου ειναι οτι ειμαι ακομα αρκετα πρισμενη και δεν εχει επανελθει η οσφρηση και η γευση μου :(...σας εχει συμβει κατι αναλογο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
το πρήξιμο ειναι πολύ λογικό. εγώ δεν είχα απώλεια γεύσης και όσφρησης. Ο κάθε οργανισμός βέβαια αντιδρα διαφορετικά. πάρε τηλέφωνο το γιατρό σου να τον ρωτήσεις γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό και πότε θα επανέλθει. Πάντως δε νομίζω ότι πρέπει να αγχωθείς γιατί είναι πολύ πρόσφατη η επέμβαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki588

Νεοφερμένος

Η maraki588 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Σε ευχαριστω για την απαντηση...Ρωτησα τον γιατρο και μ ειπε αρχικα ειχες πριν κ τωρα δεν εχεις??και μ ειπε οτι ολα θα επανελθουν σιγα σιγα...απλα θα ηθελα να ξερω αν ειναι ενα συμπτωμα που εχει εμφανιστει και σ αλλουσ γτ με αγχωνει το γεγονος οτι δεν εχω καθολου οσφρηση και γευση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki588

Νεοφερμένος

Η maraki588 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Κωνσταντίνε έκανα ρινοπλαστική και διάφραγμα στο πανεπιστημιακό πριν λίγες μέρες...έκαναν αρκετές φίλες μου εκεί και έμειναν πολύ ευχαριστημένες...εγώ δεν είμαι ακόμη σε θέση να σε παραθέσω τη εμπειρία μου γιατι χθες βγήκα από το νοσοκομείο...αν θέλεις όμως μπορώ να σου πω σε λίγες μερούλες...είχα επισκεφθεί και εγώ αρχικά και τα 2 νοσοκομεία και τελικά κατέληξα στο πανεπιστημιακό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Έκανα χτες ρινοπλαστική και διάφραγμα, σήμερα μου βγάλανε το πρωί από τι μύτη Κάτι σωληνάκια και πήρα ανάσες από τι μύτη ,για λίγο μεν βεβαια gt άρχιζε να στάζει αίμα
...μέχρι που τελειωσε να στάζει αίμα και λίγο έμεινε μέσα στη μύτη και έριξε μέσα στη μύτη μαζί με άλλες ουσίες μέσα και επίσης εκτος από τις ξεραμένες αυτές ουσίες έχω μέσα και φιλα σιλικόνης που δεν έχουν βγει και θα βγούν τι δευτερα...τώρα δεν αναπνέω από τι μύτη ..τι δευτερα θα πάω στο γιατρό να μου βγάλει τα φιλα σιλικόνης...μέχρι τότε θα αναπνέω αναγκαστικά από το στόμα? Η μπορώ να κάνω Κάτι για να αναπνέω από τι μύτη....οποιος ξέρει ας με βοηθήσει gt έχω πανικοβληθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sevi_lol

Νεοφερμένος

Η sevi_lol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά εγώ έκανα ρινοπλαστικη την Παρασκευή και αυριο θα βγάλω το ναρθηκα αλλά η μυτη μου πάει πολύ πάνω (κλίση προς τα πανω) και δεν μου πάει καθόλου είμαι σαν γουρουνάκι . ..το έχει πάθει κανένας άλλος? Θα πέσει μετά ή θα μείνει έτσι? ?Επίσης δεν μπορώ να χαμογελασω τα χείλια μου είναι πρησμενα το είχατε και εσεις αυτό και αν ναι ποσο καιρό κρατάει? ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top