Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Έσκασα 70αρι βασικά. Βασικά,στην αρχή είχα πάρει ένα που έκανε 70,αλλά αν και είχε ωραίο design δε βόλευε για πολλά ρούχα και πήρα ένα που έκανε 80,αλλά το πήρα 70 γιατί δεν είδε ο πωλητής είχα υπόλοιπο.:whistle:
Για μπότες θα πάω από εβδομάδα!

Δεν το έπιασα το τελευταίο με το υπόλοιπο αλλά δεν πειράζει :P Εγώ άμα δεν κατεβεί στα 50 δεν αγοράζω. Πήγα λέει και στις εκπτώσεις αλλά μούφα, τις ίδιες τιμές έχουν. Πήρα όμως δύο ζευγάρια παπούτσια . Αυτό το μαύρο και παρόμοιο σε κρεμ χωρίς τακούνι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.


Έχω παρόμοια φούστα, δεν βρήκα ακριβως ιδεα στο ιντερνετ, να φανταστειτε το γκρι εινα πρασινο και εχει και μαζι με τις κοκκινες μπλε και ασπρες γραμμες
γενικα ειναι καρο με βαση το πρασινο,ετσι σκωτσεζικο στυλ
μου αρεσε παρα πολυ οταν την πηρα, αλλα πλεον δεν εχω με τι να την συνδυασω
εχει κανεις να προτεινει κατι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Με κάποιο μονόχρωμο μπλουζάκι, ίδιο χρωμα με κάποιο απο αυτο που εχει στις γραμμές ή, όπως είπα και απο πανω, με κάποιο μονόχρωμο φούτερ; Εχω και εγω μια φούστα με χοντρές, οριζόντιες, σκούρες πράσινες και μπλε ρίγες και τη συνδυάζω συνηθως με άσπρο ή μαύρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν το έπιασα το τελευταίο με το υπόλοιπο αλλά δεν πειράζει :P Εγώ άμα δεν κατεβεί στα 50 δεν αγοράζω. Πήγα λέει και στις εκπτώσεις αλλά μούφα, τις ίδιες τιμές έχουν. Πήρα όμως δύο ζευγάρια παπούτσια . Αυτό το μαύρο και παρόμοιο σε κρεμ χωρίς τακούνι :clapup:

Ωραία αυτά τα παπούτσια. ;)

Μεγειά!



Έχω παρόμοια φούστα, δεν βρήκα ακριβως ιδεα στο ιντερνετ, να φανταστειτε το γκρι εινα πρασινο και εχει και μαζι με τις κοκκινες μπλε και ασπρες γραμμες
γενικα ειναι καρο με βαση το πρασινο,ετσι σκωτσεζικο στυλ
μου αρεσε παρα πολυ οταν την πηρα, αλλα πλεον δεν εχω με τι να την συνδυασω
εχει κανεις να προτεινει κατι;
Ωωωω, πήρα ίδια χρώματα πουκαμίσα, χτες. :D Πράσινο με μπλε και κόκκινο, εννοώ.

Φόρεσε την με μαύρο ή άσπρο, γενικά μονόχρωμα μπλουζάκια/πουκάμισα/κορμάκια.;)
Απο παπούτσια, λέω μποτάκια.

Φούστες με φούτερ!! Φορούσα χθες μια ασπρη με μπορντώ φούτερ από πάνω. Πολύ ωραία :P Θα ανέβαζα σέλφι αλλά δεν έχω καμιά τώρα :hehe:

Φούτερ με κουκούλα; :confused::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Φούστες με φούτερ!! Φορούσα χθες μια ασπρη με μπορντώ φούτερ από πάνω. Πολύ ωραία :P Θα ανέβαζα σέλφι αλλά δεν έχω καμιά τώρα :hehe:
τρομερά καταπληκτικό :Ο

Φούτερ με κουκούλα; :confused::redface:
και με κουκούλα και χωρίς, πιστεύω είναι πολύ ωραίος συνδυασμός. ξεφεύγει από το κλασσικό και βαρετό.
αρκεί βέβαια να μην είναι πενήντα χρώματα και περνάει στα όρια του κιτς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ επισης εχω κόλλημα με σορτσάκια+καλσόν+κάποια oversized μπλούζα/πλεκτό απο πανω. Τρελενομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ επισης εχω κόλλημα με σορτσάκια+καλσόν+κάποια oversized μπλούζα/πλεκτό απο πανω. Τρελενομαι :P

Και εγώ. Με αρβυλάκι απο κάτω ή biker boots. ♥
και με κουκούλα και χωρίς, πιστεύω είναι πολύ ωραίος συνδυασμός. ξεφεύγει από το κλασσικό και βαρετό.
αρκεί βέβαια να μην είναι πενήντα χρώματα και περνάει στα όρια του κιτς :P

Νομίζω χωρίς είναι καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
παντως οι περισσοτερες φουστες δεν κολλανε με πολλα φουτερ:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Είναι στη μόδα η καρό φούστες; Να σας πω την αλήθεια, έχω πεθυμήσει μια καρό φούστα. Είχαν χαθεί απ' την κυκλοφορία για πολλά χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι στη μόδα η καρό φούστες; Να σας πω την αλήθεια, έχω πεθυμήσει μια καρό φούστα. Είχαν χαθεί απ' την κυκλοφορία για πολλά χρόνια.

Και πέρυσι υπήρχαν αρκετές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Και πέρυσι υπήρχαν αρκετές...

Σ' ευχαριστώ. Συνήθως ψωνίζω από κινέζικα κι εκεί έχουν πολύ συγκεκριμένα είδη. Γι' αυτό ίσως δεν είχα δει καρό φούστες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Έχω που λέτε ένα παλτό, αυτά τα μοντ γκόμερι ή όπως τα λένε και θέλω να το φορέσω καθημερινά. :P

Αλλά γιατί μου φαίνεται λίγο επίσημο; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Έχω που λέτε ένα παλτό, αυτά τα μοντ γκόμερι ή όπως τα λένε και θέλω να το φορέσω καθημερινά. :P

Αλλά γιατί μου φαίνεται λίγο επίσημο; :/:
Ίσως δεν ειναι το στυλ σου τετοιο και να μη σου κολαει για καθημερινο..κι εγω θα το ειχα για καλο..δε θα το φορουσα καθε μερα..αλλα ανετα φοριεται..δε θα σου πει κανενας τιποτα ;)
ειναι απο τα πανωφορια που μπορεις να τα εχεις ανετα και για καλα και για καθημερινα..και ξαναλεω εχει να κανει με το στυλ του καθενος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
παντως οι περισσοτερες φουστες δεν κολλανε με πολλα φουτερ:hmm:

Ε καλα ενταξει, δεν θα πας να βάλεις την καρό φούστα με ενα φούτερ με πολλα γράμματα. Too many prints. Δεν θα ξέρεις που να πρώτοκοιτάξεις. Εγω φοράω ενα μπορντώ φούτερ με μια λέξη με σχετικά μεγάλα, άσπρα γράμματα μπροστα, χωρίς κουκούλα, και μια απλή άσπρη φούστα απο τα Ζάρα. Επισης, πήρα μια πλεκτό μαύρη φούστα απο τα Bershka που συνδυάζεται ακομα πιο εύκολα με φούτερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Συμφωνω:clapup::clapup:

ποιο μοντελο ειναι; γενικα δεν τα παω καλα μ το να θυμαμαι...:redface:

Να σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι και εγώ αλλά αυτά είναι καινούρια, επίσης έχει σε πορτοκαλί και σε πράσινο δεν με ξετρέλεναν όπως αυτό που έβαλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Έχω που λέτε ένα παλτό, αυτά τα μοντ γκόμερι ή όπως τα λένε και θέλω να το φορέσω καθημερινά. :P

Αλλά γιατί μου φαίνεται λίγο επίσημο; :/:
Εννοείται πως μπορείς να το φοράς καθημερινά.Στο σχολείο κάποιες συμμαθήτριες μου φορόύσαν συνέχεια μοντ γκόμερι και ήταν πολύ ωραία.Μπορεί να φαίνεται επίσημο,αλλά σου δίνουν στυλ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Εγώ μοντγόμερι έχω και το φοράω σε καθημερινή βάση. Είναι υπέροχο, δίνει άλλο στυλ :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
μια απ τα ιδια και γω :whistle:
ειδικα τα παραξενα χρωματα στα μοντγκομερυ μου αρεσουν πολυ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Όντως, το μουσταρδί ειδικά είναι το αγαπημένο μου! Αν και έχω μαύρο που καλώς ή κακώς πάει με όλα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.


Ωραίο φορεματάκι αυτό. :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top