Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Eνώ κατά βάση φοράω μαύρα και μπλε ρούχα (ιδιαίτερα το σκούρο μπλε), σε καλσόν τολμάω και πιο ζωηρά χρώματα (λ.χ. λαχανί, βυσσινί -το πορφυρό κόκκινο δεν το έχω τολμήσει ως τώρα- διάφορα εμπριμέ).

Τώρα τελευταία και εγώ το κάνω αυτό :P Λατρεύω ιδιαίτερα ένα μπορντώ καλσόν που έχω,ένα το κίτρινο-μουσταρδί και θα...εγκαινιάσω σύντομα ένα καινούριο σκούρο μπλε-οινοπνευματί που πήρα :hehe: Αλλά μπορεί να φοράω και κάποιο πλεκτό με χρώμα και μάυρο καλσόν. Έχω κόλλημα με το μπορντώ τελευταία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
aye ωραίος συνδυασμός και σίγουρα θα ροκάρεις απίστευτα με αυτήν την εμφάνιση!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Υδροχόος, επίσης επαναστατικό πνεύμα :P


και για να μην βγαίνω οφ τόπικ. σκέφτομαι να κάνω ένα τέτοιο συνδυασμό.
View attachment 58067

View attachment 58068

View attachment 58069

View attachment 58070

πως σας φαίνεται;

Αν έκανες το παπούτσι κάτι σε αρβυλάκια-μπότες θα μου άρεσε πολύ περισσότερο. :redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Συμφωνώ με την *Serena* ίσως με τα αρβυλάκια να είναι ακόμη πιο ωραίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
+φωνω με Serena-Jordana αρβυλακια :clapup:

πλεκτα ♥


φουστες tutu (δεν νομιζω να τις φοραγα αλλα μου αρεσει να τις βλεπω :P )


εβαλα πολλες εικονες :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukimanster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 298 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
+φωνω με Serena-Jordana αρβυλακια :clapup:

πλεκτα ♥


φουστες tutu (δεν νομιζω να τις φοραγα αλλα μου αρεσει να τις βλεπω :P )


εβαλα πολλες εικονες :redface:


Αυτες οι τελευταιες οι φουστες δε λεω, διαθετουν μιαν αποψη ενα ιδιαιτερο στυλ και οχι δε λεω, αλλα που σκριβως θα τις φορεσεις; Πρεπει το στυλ σου να ειναι πολυ εχτριμ για να υποστηριχθουν, ετσι δεν ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αυτες οι τελευταιες οι φουστες δε λεω, διαθετουν μιαν αποψη ενα ιδιαιτερο στυλ και οχι δε λεω, αλλα που σκριβως θα τις φορεσεις; Πρεπει το στυλ σου να ειναι πολυ εχτριμ για να υποστηριχθουν, ετσι δεν ειναι;

Για κάτι πιο επίσημο, πιστεύω ότι φοριούνται άνετα.
Εγώ έχω μια τέτοια,πιο κοντη, σομον, αλλά η αλήθεια έιναι ότι δεν την έχω φορέσει πολυ μέχρι τώρα,δεν ετυχε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Αυτες οι τελευταιες οι φουστες δε λεω, διαθετουν μιαν αποψη ενα ιδιαιτερο στυλ και οχι δε λεω, αλλα που σκριβως θα τις φορεσεις; Πρεπει το στυλ σου να ειναι πολυ εχτριμ για να υποστηριχθουν, ετσι δεν ειναι;

+φωνω κ εγω ειπα οτι δεν 8α τις φοραγα αν το ειδες ειναι αρκετα εκεντρικες φουστες πιστευω που 8α πρεπει να ειναι ειδικη περισταση για να τις βαλεις οπως γαμος και παλι υπερβολικες πιστευω 8α ειναι :P αλλα σαν το ολο 8εαμα που αρσει παρα πολυ που ειναι τοοοοσο φουντοτες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ναι πραγματι ειναι ωραιες.. Κι εγω θα δισταζα να τις φορεσω η αληθεια ειναι..
Ειναι πως το νιωθεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξέρουμε από πού είναι η γαλαζοκάτι μπλούζα; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.

ποιο σας αρεσει πιο πολυ?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Το 6ο.




Ωραία κομμάτια, άντε να βρεις λεφτά τώρα. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
life 12:το τελευταιο με τη δαντελα ειναι πολυ ωραιο.:redface:Θα το επαιρνα αμεσως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Τι ξέρουμε γι' αυτό;;;
για αυτό δεν ξέρουμε και πολλά :P απλά μου άρεσε το στυλάκι και το έβαλα! πάντως δεν είναι και δύσκολο να βρεις παρόμοιο συνολάκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top