• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Τι να πω μακάρι..

μπορεί να σου φαίνεται αυτή τη στιγμή.. κι εγώ έχω ενα βαθούλωμα από την μία πλευρά της μύτης πολύ ψηλά, στο σημείο που είχα τον ύβο. Οπτικά δε φαίνεται τίποτε. όταν το αγγίζω όμως καταλαβαίνω ότι είναι πιο "φαγωμένη" η μία πλευρά. Τον πρώτο καιρό με είχε παραξενέψει απο οτι θυμάμαι, αλλά μου χει βγει τόσο φυσικό το αποτέλεσμα που σχεδόν έχω ξεχάσει ότι έκανα την επέμβαση. ;)
πιθανότητα μόλις ξεπρηστείς θα είναι ομοιόμορφο το αποτέλεσμα.
Αλήθεια οταν έδειξες τη λακουβιτσα στο γιατρό ,αυτος τι σου είπε? Για πιο λόγο εγινε η λακούβα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Να σου πω έχουν περάσει τόσα πολλά χρόνια από τότε και δε θυμάμαι αν το είχα συζητήσει. Νομίζω ήταν περισσότερο λόγω της δικής μου ανασφάλειας το θέμα μέχρι να συνηθίσω την αλλαγή που ήταν τρομερά θετική. Δώσε λίγο χρόνο στον εαυτό σου να αναρρώσεις κ μην το σκέφτεσαι συνέχεια. Εκτός αν είναι κάτι πολύ έντονο και ορατό. Εμένα δεν ήταν και πιστεύω πως ήταν το φυσιολογικό στα πλαίσια της εγχείρισης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Είμαι 16 μέρες χειρουργημενος κοιταζοντας το αριστερό προφίλ βλέπω ότι το ακρορινιο από πλάι πέφτει λίγο ενώ από την άλλη πλευρα του προφίλ είναι σηκωμένο κανονικά..λετε να είναι λογο πρηξηματος αυτά? Το είχε πάθει κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Μετά την επεμβαση ο γιατρός μου με είδε μια φορα όπου εκείνη τη φορα μου έβγαλε το ναρθηκα και με ξαναείδε μετά από 10 μέρες για να μου κάνει καθαρισμό στη μύτη. Τώρα με είπε να παω ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ..νταξει τι να πω ...απιστευτα πράγματα συμβαινουν...εγω λέω να μη παω και καθόλου, είναι δυνατόν να λέει τέτοια πράγματα ένας γιατρός?Να σημειωθεί ότι ειμαι χειρουργημενος 16 μέρες τωρα Επίσης τα ραντεβού με τον γιατρό για να δει τη πορεία σου ή για να σου κάνει καθαρισμό με το μηχάνημα που ρουφάει ...τα ραντεβού αυτα χρεωνοται?? Ξέρει κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Είμαι 16 μέρες χειρουργημενος κοιταζοντας το αριστερό προφίλ βλέπω ότι το ακρορινιο από πλάι πέφτει λίγο ενώ από την άλλη πλευρα του προφίλ είναι σηκωμένο κανονικά..λετε να είναι λογο πρηξηματος αυτά? Το είχε πάθει κανείς?
;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Γνωριζει κανεις αν το χασμουριτο επηρεαζει τη μυτη αρνητικα η στο να ξεχειλωσει τα ρουθουνια;Χασμουριεμε και επειδή με τραβάει η μύτη μου...κραταω με το χέρι μου το στομα μου για να μην ανοίγει πολύ και ταυτόχρονα πιέζω και τα ρουθούνια μου από το πλάι να κλείνουν γιατί ανοίγουν και αυτά στο χασμουριτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ovelix360

Νεοφερμένος

Ο ovelix360 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Απο όσα έχω διαβάσει, έχω καταλάβει οτι η παραμονή στην κλινική είναι για ενα βράδυ και μετά κάποιος επιστρέφει στο σπίτι ή στο ξενοδοχείο του.
Αν κάποιος θελήσει να παραμείνει και 2ο βράδυ στην κλινική "για περισσότερη ασφάλεια", πόσο μπορεί να κοστίζει πάνω-κάτω η επιπλέον ημέρα? Εξαρτάται βέβαια απο την κλινική αλλά αν το κόστος είναι προσιτό, είναι και προτιμητέο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki588

Νεοφερμένος

Η maraki588 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Απο όσα έχω διαβάσει, έχω καταλάβει οτι η παραμονή στην κλινική είναι για ενα βράδυ και μετά κάποιος επιστρέφει στο σπίτι ή στο ξενοδοχείο του.
Αν κάποιος θελήσει να παραμείνει και 2ο βράδυ στην κλινική "για περισσότερη ασφάλεια", πόσο μπορεί να κοστίζει πάνω-κάτω η επιπλέον ημέρα? Εξαρτάται βέβαια απο την κλινική αλλά αν το κόστος είναι προσιτό, είναι και προτιμητέο.

Εγω την εκανα σε δημοσιο νοσοκομειο και με κρατησαν 3 βραδια...τωρα δεν ξερω πως λειτουργουν τα ιδιωτικα αλλα εχω την εντυπωση οτι και εκει την 4η μερα βγαινεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Εγω την εκανα σε δημοσιο νοσοκομειο και με κρατησαν 3 βραδια...τωρα δεν ξερω πως λειτουργουν τα ιδιωτικα αλλα εχω την εντυπωση οτι και εκει την 4η μερα βγαινεις...
ένα βράδυ έκατσα σε ιδιωτική και πλήρωσα 500ευρω και ήθελαν και το βιβλιάριο υγιας μου που ήταν του δημοσιου αλλιώς νομίζω άμα δεν είχα καθόλου ασφαλιση παραπάνω θα ηταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Μετά απο ποσο καιρο σας άρεσε το αμφας της μύτης σας,γιατιι εμένα ακομα δε μαρεσει (28 μερες μετα την ενχειρηση)και κάτι ακομα καθώς κοιτάζω γενικά νιώθω στη μύτη μου απο μπροστά απο το ακρορινιο λες και υπαρχει μια πατάτα και όπου παω το βλέπω η το αισθανομαι με τα μστια για να το πω καλύτερα βέβαια αυτό το είχα και πριν τη ρινοπλαστική ,πριν την ρινοπλαστική ίσως θα εβλεπα-ειχα την αισθηση του στραβού κοκκαλου αλλά τώρα που ισιωσε έχω την αισθηση του μπροστινού ακρορινιου, δε ξέρω ίσως επειδή είναι ακομα πρησμένο, μικρός δηλαδή απο τα 17 και κατω δεν ειχα την αισθηση του ακρορινιου ή της ράχης .Αισθανεται η αισθανόταν κανείς κάτι ανάλογο? Και αυτή η αισθηση είναι ότι το χειρότερο γιατί με το που ξυπνάω το πρωί βλέπω αυτή τη πατάτα και μου χαλάει όλη τη μέρα με αποτέλεσμα να ειμαι συνεχεια κατσουφιασμρνος ,αρνητικός και δε μπορεί να ησυχάσει η ψυχή μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Παιδιά τι γίνετε? Πως πάει όσοι έχουν κάνει επεμβαση προσφατα ? Εγώ ειμαι ένα μήνα και 4 μέρες χειρουργημενος και ειμαι ακομα πρισμενος από μπροστά..βαρεθηκα και κουράστηκα να περιμένω να περάσει ο καιρός για να ξεπρηστω,δεν περνάνε οι μέρες ...νιωθω λες και πέρασε αιωνας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki588

Νεοφερμένος

Η maraki588 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
γεια σας παιδια....εγω εχω ξεπριστει αλλα συνεχιζω ν νιωθω αδιαθεσια κ ν εχω πονοκεφαλους :(...εχει κανεις κατι αντιστοιχο?1 μηνασ και μια εβδομαδα εχει περασει...κ εγω βαρεθηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Μαρακι και εμένα με πιάνει ώρες ώρες κάνας πονοκέφαλος,ξεπρηστηκες εντελώς εσύ ή πιστεύεις θα ξεπρηστης κι άλλο?Μέχρι στιγμης είσαι οκ με το αποτέλεσμα ? Ικανοποιημένη ? Ευχαριστημένη ? Υπερευχαρηστημενη? Γιατί εγώ μέχρι στιγμης δε ξετρελαθηκα κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί κάποιος να μου πει κανα λινκ να διαβάσω,να δω για να μάθω με λεπτομέρειες πως γίνεται η ρινοπλαστική και γενικά να μάθω πράγματα όπως για παράδειγμα για να μικρύνει και να λεπτυνει το ακρορινιο πως πρέπει να επέμβουμε στη μύτη μας και τέτοια θέματα περί αλλαγής της μύτης .Είδα στο γιουτιουμπ κάποια πράγματα αλλά δε μπόρεσα να βοηθηθω .Οποιος ξέρει ας με βοηθησει παρακαλώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Παιδιά όσοι έχετε κάνει ρινοπλαστική από πια μέρα και μετά άρχισε να σας αρέσει το αμφας της μύτης σας;Είναι σημαντικό για μένα να ξέρω, ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christeen

Νεοφερμένος

Η christeen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα παιδιά, σκέφτομαι για επαναληπτική ρινοπλαστικη κ επειδή είμαι δύσκολη περίπτωση (στραβό διάφραγμα) θα το εκτιμούσα αν έχετε κάποιον καλο να προτείνετε και με προσωπικό μήνυμα !! Κυρίως είμαι μεταξύ γνωστου γιατρου στη Γλυφάδα κ γνωστης γιατρου στον Πειραιά-μετροπολιταν! Ευχαριστω πολυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Καλησπερα παιδιά , εχωντας περάσει ενάμιση μήνας από την επεμβαση που έκανα ,ρινοπλαστική και διάφραγμα ,καταλήγω στο συμπερασμα ότι το αμφας μου παραμένει μεγάλο, ξέρω μεν βέβαια ότι είναι πολύ νωρις για αυτά που λέω αλλά επειδή ξέρω τον ευατό μου ειμαι σίγουρος ότι παρολου που θα ξεφουσκώσει η μύτη κι άλλο πάλι σαν πατάτα θα είναι..βεβαια είναι καλύτερο το αποτέλεσμα από πριν αλλά σε καμία περίπτωση το αποτέλεσμα δε θα είναι ικανοποιητικό για μενα οπότε ο γολγοθάς συνεχιζεται θέλωντας επανενχειρηση ...δεν ψάχνω το τέλειο αλλά κάτι που να με ικανοποιεί...τελικα οι γιατροι το αμφας δε το πολυπειραζουν και έχω καταλήξει ότι αυτοί που το αμφας τους ειναι καλό δηλαδή δεν ειναι ούτε φαρδη ούτε φουσκωτο και έχουν μόνο μια καμπουριτσα ειναι τυχεροι γιατί αυτό διορθώνεται εύκολα..
Πάντως παιδιά καθώς έψαχνα στις ιστιοσελιδες διαφόρων γιατρών για να δω ρινιπλαστικες πριν και μετά έπεσα σε μια φωτο που η αλλαγή είναι τοσο μεγάλη( προς το καλυτερο πάντα) που πιστεύω ότι αυτό το αποτέλεσμα δε μπορεί ούτε ο υπολογιστης δε μπορεί να στο βγάλει . Παρακάτω παραθέτω ένα σύνδεσμο για να δείτε την τεράστια διαφορα, ελπίζω να επιτρέπεται και να μη θεωρηθεί διαφημιση..ειναι η κύρια φωτογραφία που έχει..η κοπέλα πρέπει να πεταει από τη χαρά της..ισως ότι καλύτερο έχω δει χωρίς να θέλω να διαφημίσω πάντοτε...
https://kolliasrhinoplasty.gr/?page_id=321
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ευαγγελία2705

Νεοφερμένος

Η Ευαγγελία2705 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλημέρα Whiterday. Σου γράφω γιατί απ΄ ότι κατάλαβα έχουμε ( είχαμε ) παρόμοια μύτη και προβλήματα. μένω θεσσαλονίκη. δεν θα ήθελα να κατέβω αθήνα για την επέμβαση που σκέφτομαι να κάνω. Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις πού την έκανες και πόσο σου στοίχισε σε προσωπικο μηνυμα ;σε ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ELVE

Νεοφερμένος

Η ELVE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αγαπητέ, έχεις πολύ δρόμο ακόμη, αργεί να ξεπρηστεί. Εγώ ενάμιση χρόνο μετά και ακόμη ξεπρήζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Μακάρι τι να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top