[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κορίτσια καλησπέρα!:D
Θέλω να φτιάξω τα νύχια μου για τα χριστούγεννα! Έχετε να μου προτείνεται κάτι σε χριστουγεννιάτικο mood?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κορίτσια καλησπέρα!:D
Θέλω να φτιάξω τα νύχια μου για τα χριστούγεννα! Έχετε να μου προτείνεται κάτι σε χριστουγεννιάτικο mood?

Κόκκινο με άσπρο/χρυσό και πράσινο να διαλέξεις σε χρώματα. Τώρα σχέδιο δεν έχω να προτείνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peplin123

Νεοφερμένος

Η peplin123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
girls έχει δοκιμάσει καμία το conditioner σώματος της nivea? εντυπώσεις? :) :)

ειναι πολυ καλο το εχω δοκιμασει...:) κοριτσια, μηπως μπορειτε να μου προτεινετε μια πολυ ωραια κρεμα σωματος;;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
girls έχει δοκιμάσει καμία το conditioner σώματος της nivea? εντυπώσεις? :) :)

τελικά το δοκίμασα κι είπα να σας πως τη γνώμη μου! πολύ καλό προϊόν.. αφήνει ευχάριστη και βελούδινη αίσθηση στο δέρμα χωρίς να το βαραίνει. για όσες βαριούνται το γαλάκτωμα σώματος το χειμώνα, είναι πολύ καλή επιλογή;)
επέλεξα αυτό κυρίως λόγω μυρωδιάς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Κορίτσια καλησπέρα!:D
Θέλω να φτιάξω τα νύχια μου για τα χριστούγεννα! Έχετε να μου προτείνεται κάτι σε χριστουγεννιάτικο mood?


Αυτό είναι το σχέδιο που έκανε η κολλητή μου, όμως χωρίς τις νυφάδες χιονιού:) Θεωρώ πως είναι πολύ σικάτο και όλοι όσοι είδαν το μανικιούρ της τής έκαναν επίσης πολύ θετικά σχόλια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Αυτό είναι το σχέδιο που έκανε η κολλητή μου, όμως χωρίς τις νυφάδες χιονιού:) Θεωρώ πως είναι πολύ σικάτο και όλοι όσοι είδαν το μανικιούρ της τής έκαναν επίσης πολύ θετικά σχόλια:D

Ευχαριστώ πολύ!:D ναι είναι πολύ πολύ όμορφο! Θα το έχω στα υπόψιν!
Εγώ είχα στο μυαλό μου και κάτι τέτοιο:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!:D ναι είναι πολύ πολύ όμορφο! Θα το έχω στα υπόψιν!
Εγώ είχα στο μυαλό μου και κάτι τέτοιο:

Too much τσίρκο.:(
Σόρρυ,αλλά δεν μπορώ όταν κατακρεουργούν το κλασσικό γαλλικό που είναι το κατ'εξοχήν πιο φινετσάτο πράγμα που μπορείς να κάνεις τα νύχια σου.:redface:
Το παραπάνω,είναι αυτό που πραγματικά είναι τόσο μα τόσο κιούτ και τόσο ωραίο ο συνδυασμός nude (σοφιστικέ) και μαύρου (πιο θηλυκό,πιο γυναικείο) χρώματος.:redface:
Εγώ πέρυσι αυτό ήθελα να κάνω και η μανικιουρίστα είχε άλλα σχέδια και έκανα μπορντό.Όχι πως με χάλασε διότι έχω ένα χέρι πάρα πολύ ανοιχτό οπότε κάνει και το ανάλογο κοντράστ. Φέτος,είμαι μεταξύ 3 συνδυασμών: Α) Μπορντό με ανάποδο γαλλικό σε χρυσό . Β) Μαύρο με ένα νύχι χρυσό Γ) Αυτό που σου πρότεινε η κοπέλα παραπάνω.
Γενικά,αφήστε με.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Too much τσίρκο.:(
Σόρρυ,αλλά δεν μπορώ όταν κατακρεουργούν το κλασσικό γαλλικό που είναι το κατ'εξοχήν πιο φινετσάτο πράγμα που μπορείς να κάνεις τα νύχια σου.:redface:
Το παραπάνω,είναι αυτό που πραγματικά είναι τόσο μα τόσο κιούτ και τόσο ωραίο ο συνδυασμός nude (σοφιστικέ) και μαύρου (πιο θηλυκό,πιο γυναικείο) χρώματος.:redface:
Εγώ πέρυσι αυτό ήθελα να κάνω και η μανικιουρίστα είχε άλλα σχέδια και έκανα μπορντό.Όχι πως με χάλασε διότι έχω ένα χέρι πάρα πολύ ανοιχτό οπότε κάνει και το ανάλογο κοντράστ. Φέτος,είμαι μεταξύ 3 συνδυασμών: Α) Μπορντό με ανάποδο γαλλικό σε χρυσό . Β) Μαύρο με ένα νύχι χρυσό Γ) Αυτό που σου πρότεινε η κοπέλα παραπάνω.
Γενικά,αφήστε με.:hehe:

Αυτό που έβαλα το είδα σε μια συμμαθήτρια προχθές και ήταν πραγματικά πολύ όμορφο.
Έψαξα για χριστουγεννιάτικα και όλα είναι παραφορτωμένα. Αυτό που πρότεινε είναι πολύ ωραίο!
Βέβαια δεν θα με χαλούσε να μην φτιάξω χριστουγεννιάτικο και να κάνω etwas wie:

Πως κρατιέμαι πλάκα πλάκα :'( :worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Βασικά,για να ξέρω τι να σου προτείνω.
1) Θα στα κάνει μανικιουρίστα τα νύχια ή DIY?:confused:
2)Ημιμόνιμο ή απλό βερνίκι;:PΓιατί δεν είναι όλα εύκολο να γίνουν σε οποιαδήποτε τεχνική.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Βασικά,για να ξέρω τι να σου προτείνω.
1) Θα στα κάνει μανικιουρίστα τα νύχια ή DIY?:confused:
2)Ημιμόνιμο ή απλό βερνίκι;:PΓιατί δεν είναι όλα εύκολο να γίνουν σε οποιαδήποτε τεχνική.:P
DIY.
Είναι άθλια για να τα βάψω απλώς ή να τα κάνω ημιμόνιμο:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πιστεύω πως DIY θα σου είναι εύκολο το σχέδιο που έβαλες:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ελεος ρε παιδιά. Σημαίες στα νύχια; :P

Αλλά περί ορέξεως... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εμένα μ'αρέσει πολύ η Βρετανική σημαία στο νύχι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
το δικο μου προβλημα ειναι το δαγκωμα των νυχιων, και οσο και να το παλευω δεν τα καταφερνω, και αυτο επειδη αγχωνομαι πολυ
οποτε οσο καλα σχεδια και να κανω στα νυχια παντα θα χαλασω το μανικιουρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εμένα μ'αρέσει πολύ η Βρετανική σημαία στο νύχι. :P
Let me be nerdy. :redface:Η σημαία μου κάνει κιτς στο νύχι.
Αν και εσύ συγχωρείσαι.:whistle:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Let me be nerdy. :redface:Η σημαία μου κάνει κιτς στο νύχι.
Αν και εσύ συγχωρείσαι.:whistle:


H Βρετανική σημαία γαμεί. :P:P:P
Το ξέρεις πολύ καλά.;):redface:

το δικο μου προβλημα ειναι το δαγκωμα των νυχιων, και οσο και να το παλευω δεν τα καταφερνω, και αυτο επειδη αγχωνομαι πολυ
οποτε οσο καλα σχεδια και να κανω στα νυχια παντα θα χαλασω το μανικιουρ
Και εγώ τα έτρωγα μέχρι το καλοκαίρι. Έχεις δοκιμάσει αυτά τα μανό που λένε πως βγάζουν πικρίλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
καλησπέρα κορίτσια!!!
θέλω να αγοράσω ένα καφέ eyeliner σε μορφή μαρκαδόρου.. έχετε καμία σχετική πρόταση; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Δεν είμαι σίγουρη αν εννοείς αυτό:

https://inglotcosmetics.com/526.eyeliner.fm/product/17444

Η inglot είναι εγγύηση αν υπάρχει κατάστημα κοντά στην περιοχή σου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
καλησπέρα κορίτσια!!!
θέλω να αγοράσω ένα καφέ eyeliner σε μορφή μαρκαδόρου.. έχετε καμία σχετική πρόταση; :D
Ή της Maybeline αυτό σε μαρκαδοράκι ή Inglot ή καμία Mac αλλά δεν είμαι σίγουρη για την τελευταία.:PΓενικότερα στα μαρκαδοράκια εγώ δεν παρατηρώ διαφορά από μάρκα σε μάρκα στα μορφή -αυτό το πράγμα που μοιάζει σαν πινελάκι αλλά είναι σκληρό- βλέπω.:P
Εμένα το χέρι μου έχει κουλαθεί και δεν βάζω σαν άνθρωπο eyeliner.
Άι σιχτήρ.:):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Γεια σας. Έχω θέμα με ένα κραγιόν, το diva από mac. Δείχνει πολύ ξηρό στα χείλια μου. Το δοκίμασα με πολλους τρόπους, έβαλα πρώτα το lip balm, μετά ένα σκούρο κόκκινο μολύβι και το κραγιόν- έβαλα lip balm, το cherry απο mac και το diva, τίποτα, μετά έβαλα από πάνω και το mac red, αρχικά δεν φαινόταν στεγνό, αλλά μετά από λίγο πάλι τα ίδια. Έχει κάποια άλλη πρόβλημα γενικά με τόσο σκούρα κραγιόν και ξηρότητα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top