Ρολόγια χειρός

PinkFreud

Νεοφερμένος

Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Λέω να πάρω ένα καινούργιο ρολόι αυτά τα Χριστούγεννα, γτ αυτό που έχω χαλάει συνέχεια :P

Πώς σας φαίνεται αυτό?
Γνώμη για τα oozoo γενικότερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.


Σε έξι μέρες κλείνει τα 6 χρόνια το γλυκούλι μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τελευταία κοιτάζω αυτά.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγω θελω ενα ρολοι λεπτεπιλεπτο και φινο ολο πλατινα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.

Παλιοτερα φορουσα αυτο,αλλα χαλασε ο μηχανισμος επειδη μπηκε νερο μεσα.:P
Τον τελευταιο καιρο θελω αυτο.Ξερω ειναι μεγαλιστικο,αλλα μου εχει κολλησει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να αγοράσω ένα ρολόι σαν και αυτό, άσχετα που δεν πολύ φοράω ρολόγια το συγκεκριμένο μου αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Χαχα όλα τα ρολόγια μου είναι των 10 ευρώ (και συνήθως των 10 ωρών :P ) αλλά προτιμώ να αγοράζω πολλά και όμορφα παρά ένα και πανάκριβο. Τώρα έχω ένα κρεμ από τα μεγάλα αλλά το πήρα το καλοκαίρι και όπου να ναι πάει για απόσυρση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Eγώ δεν φοράω συνήθως ρολόγια,αλλά έχω αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akatanomasty

Νεοφερμένος

Η Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Σχεδόν όλοι όσοι το βλέπουν το θεωρούν μεγαλίστικο, αλλά εγώ το αγαπώ :inlove:

tumblr_nf8o506Hdf1sdr5fro1_500.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Εγώ έχω το καλύτερο(το ροζ κιόλας)...δώρο από pretty collant, όχι ότι και ότι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Έχω και τα δύο!:P
Είχαμε αγοράσει pretty bra δύο φορές για τη γιαγιάκα μου, και εγώ κράτησα τα ρολογάκια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν με αρέσει καθόλου να φοράω ρολόι. Αν και αυτά που έβαλε η από πάνω είναι πολύ όμορφα δεν ξέρω γώ στο χέρι μου δεν μπορώ να φορέσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Δεν με αρέσει καθόλου να φοράω ρολόι. Αν και αυτά που έβαλε η από πάνω είναι πολύ όμορφα δεν ξέρω γώ στο χέρι μου δεν μπορώ να φορέσω. :P

Δεν έχω φορέσει ΠΟΤΈ στη ζωή μου ρολόι, ποτέ όμως. Θα ήθελα πολύ να αγοράσω ένα αλλά ξέρω πως θα το διαλύσω από την πρώτη μέρα ή θα με ενοχλεί και δεν θα το φορέσω καθόλου. Πάντως υπάρχουν ρολόγια που είναι μικρά αριστουργήματα.:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
αυτό είναι ο καημός μου,
Seiko Automatic Sports Dive Watch skz

δεν είναι ότι είναι ακριβό, αλλά όποτε το πλησίαζα, όλο και για κάποιο λόγο ξεμάκραινε :(
ελπίζω κάποια στιγμή να τα καταφέρω (πριν κλείσει η εταιρεία :P)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν έχω φορέσει ΠΟΤΈ στη ζωή μου ρολόι, ποτέ όμως. Θα ήθελα πολύ να αγοράσω ένα αλλά ξέρω πως θα το διαλύσω από την πρώτη μέρα ή θα με ενοχλεί και δεν θα το φορέσω καθόλου. Πάντως υπάρχουν ρολόγια που είναι μικρά αριστουργήματα.:inlove:
Εμένα με ενοχλεί πάντως. Ενώ έχω θέμα και κοιτάω από συνήθεια πολύ συχνά την ώρα (στο κινητό πάντα) ρολόι δεν μπορώ να φορέσω. Δεν έχω ιδέα γιατί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Κάποτε το ρολόι του χεριού είχε σα σκοπό να βλέπουμε την ώρα. Τώρα (και) τη δουλειά αυτή την κάνει το κινητό. Πιο παλιά το ρολόι ήταν πανάκριβο και αποτελούσε δώρο όταν κάποιος τελείωνε το (εξατάξιο) γυμνάσιο. Τώρα υπάρχουν ψηφιακά ρολόγια ακριβείας πολύ φτηνά, αλλά κανένας δεν τα αγοράζει. Ο μόνος ρόλος που απέμεινε στο ρολόι του χεριού είναι αυτός του κοσμήματος για τις γυναίκες και της φιγούρας (αν είναι γνήσιο και όχι μαϊμού ROLEX) για κάποιους άντρες. Φαίνεται ότι ανήκω στο παρελθόν, καθώς θέλω πάντα να έχω την ώρα στο χέρι μου, έτσι πάντα φοράω ένα απλό ψηφιακό CASIO των 15€ με πλαστικό λουράκι.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
E καλά το να λες πως το ρολόι είναι περιττό γιατί την ίδια δουλειά κάνει και το κινητό είναι σαν να λες πως και οι φωτογραφικές μηχανές είναι περιττές γιατί την ίδια δουλειά κάνει και το κινητό. Δεν πάει έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Λατρευω τα ρολογια και αν καποια μερα ξεχασω να το φορεσω νιωθω οτι κατι μου λειπει. Προτιμω τα αναλογικα και αυτα με καδενα ή δερματινο λουρακι (εχω μια αδυναμια στο λευκο). Πριν αρκετα χρονια ημουν λατρης των swatch και ειχα αρκετα, αλλα πλεον πιστευω οτι δεν αξιζουν τα λεφτα τους για την ποιοτητα τους, ειδικα αυτα που ειναι πλαστικα (το ρολοι οχι το λουρακι). Οσα μου ηταν πλαστικα ειτε εσπασαν στο σημειο που μπαινει το λουρακι/καδενα, ειτε εφυγε το χρωμα απο επανω, ειτε εσπασε κομματι πλαστικου που κραταει το μεταλλικο καπακι της μπαταριας στην θεση του. Το αγαπημενο μου ειναι ενα λευκο αυτοματο vulcain first lady για το οποιο ξοδεψα μια περιουσια (ευτυχως που δεν φορολογουνται τα ρολογια :hehe:). Εχω επισης αρκετα fossil δερματινα τυπου cuff σε διαφορα χρωματα, ενα seiko με καδενα το οποιο παραλιγο να μου χαλασουν οταν πηγα να αλλαξω μπαταρια, και διαφορα αλλα των 10-20 ευρω τα οποια εχουν αποδειχτει πιο γερα απο καποια swatch. Ηλεκτρονικα ρολογια δεν εχω. Τα θεωρω πολυ ακομψα και ασχημα. Την ωρα παντως την βλεπω μονο απο ρολοι. Απο κινητο σχεδον ποτε γιατι δεν με βολευει καθολου (ισως επειδη το εχω σε pocket case και συνεχεια μεσα στην τσαντα μου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top