Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
για πειτε γνωμες για τα slip on :redface: σας αρεσουν? :P









 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δε μου αρέσουν καθόλου εμφανισιακά αν και τα θεωρώ άνετα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Δε μου αρέσουν καθόλου εμφανισιακά αν και τα θεωρώ άνετα. :P

συμφωνώ. εμφανισιακά προτιμώ πολύ περισσότερο αυτά :
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
φοριούνται τέτοια παπούτσια χωρίς κάλτσα; :hmm: τα έβλεπα κ πάντα είχα αυτήν την απορία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Το δερμάτινο κολάν διαχρονικό;
Θένω να πιστεύω πως είναι. Πήρα ένα με 7 ευρώ από Κινέζικο. Το φοράω συνήθως με μπλουζοφόρεμα. Στη βραδινή έξοδο βέβαια το φοράω και με μπλούζα "νυχτερίδα" (απ' αυτές που τονίζουν τη μέση και πάνω είναι φαρδιές).
Τα ψηλομεσα παντελονια που σχτο εξωτερικο παντα τα φορουσαν αλλα τα τελευταια χρονια τα φορανε στην Ελλαδα γιατι εδωσαν μια ιδιαιτερη βαση οι σχεδιαστες.
Πιστεύω ότι κολακεύουν πολύ το γυναικείο σώμα. Συνήθως τέτοια φοράω. Ωστόσο, τα τελευταία 3 χρόνια φοράω και παντελόνι-σωλήνα.
Δε φοράω πολύ ψηλά παπούτσια λόγω ηλικίας, αλλά με φούστα/φόρεμα;:P
Ναι, κι εγώ δεν μπορώ να φορέσω πολύ ψηλά τακούνια. Με τα παντελόνια μου φοράω φλατ μοκασίνια και με φόρεμα ή φούστες φοράω πλατφόρμες με μπαρέτα (λουράκι) ή χωρίς, οι οποίες όμως δεν ξεπερνούν τα 5 εκατοστά. Τη λεγόμενη γόβα στιλέτο δεν την έχω δοκιμάσει ποτέ μου ούτε πρόκειται να το κάνω, αν και το αγόρι μου θα ήθελε να με δει και με κάτι τέτοιο. Πάνω απ' όλα όμως με ενδιαφέρει να περπατάω άνετα και να υποστηρίζω ό,τι φοράω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Κορίτσια θέλω να βάλω το βραδάκι για ποτό σε lounge, blazer σχετικά μεσάτο. Αλλά προβληματίζομαι στο τι να βάλω πάνω απο το blazer. Σκέφτηκα να μην βάλω τίποτα γιατί μου έρχεται οτι δεν ταιριάζει τίποτα. Αλλά εδώ στα μέρη μου, τέτοιο καιρό ,το βράδυ έχει -5 (αν μας κάνει τη χάρη). Περιμένω γνώμες και ιδέες πως να τα συνδυάσω( παντελόνι?,σορτσάκι?, φούστα?).
Σκέφτομαι να πάρω κάποια απ αυτά:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 15.jpg
    15.jpg
    28.7 KB · Εμφανίσεις: 177
  • 30e.jpg
    30e.jpg
    89.2 KB · Εμφανίσεις: 128
  • 35b.jpg
    35b.jpg
    16.5 KB · Εμφανίσεις: 122
  • 30.jpg
    30.jpg
    125.5 KB · Εμφανίσεις: 133
  • hmpod.jpg
    hmpod.jpg
    101.9 KB · Εμφανίσεις: 122

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ δεν μπορώ να φορέσω πολύ ψηλά τακούνια. Με τα παντελόνια μου φοράω φλατ μοκασίνια και με φόρεμα ή φούστες φοράω πλατφόρμες με μπαρέτα (λουράκι) ή χωρίς, οι οποίες όμως δεν ξεπερνούν τα 5 εκατοστά. Τη λεγόμενη γόβα στιλέτο δεν την έχω δοκιμάσει ποτέ μου ούτε πρόκειται να το κάνω, αν και το αγόρι μου θα ήθελε να με δει και με κάτι τέτοιο. Πάνω απ' όλα όμως με ενδιαφέρει να περπατάω άνετα και να υποστηρίζω ό,τι φοράω.

Τα μοκασίνια μου αρέσουν σε ορισμένα σχέδια, τα oxfords με τρελαίνουν. Ναι όντως. Η γόβα δεν είναι ούτε σέξυ ούτε κομψή όταν περπατάς σαν ακρίδα που επιβίωσε απο σεισμό 8 ρίχτερ.:redface:
Εμένα η πιο ψηλή μου γόβα είναι 10 πόντους, αν θυμάμαι καλά. Και όταν τη φοράω με πεθαίνουν τα πόδια μου.

συμφωνώ. εμφανισιακά προτιμώ πολύ περισσότερο αυτά :

Stan smith, αγάπη!!!

φοριούνται τέτοια παπούτσια χωρίς κάλτσα; :hmm: τα έβλεπα κ πάντα είχα αυτήν την απορία!

Και εγώ το ίδιο αναρωτιέμαι..:P:P

Κορίτσια θέλω να βάλω το βραδάκι για ποτό σε lounge, blazer σχετικά μεσάτο. Αλλά προβληματίζομαι στο τι να βάλω πάνω απο το blazer. Σκέφτηκα να μην βάλω τίποτα γιατί μου έρχεται οτι δεν ταιριάζει τίποτα. Αλλά εδώ στα μέρη μου, τέτοιο καιρό ,το βράδυ έχει -5 (αν μας κάνει τη χάρη). Περιμένω γνώμες και ιδέες πως να τα συνδυάσω( παντελόνι?,σορτσάκι?, φούστα?).
Σκέφτομαι να πάρω κάποια απ αυτά:

Με παντελόνι αν κάνει τόσο κρύο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
xx-Giota-xx εμενα τα blazers μου αρεσουν μονο με παντελονι :P δες καποια outfits παρακατω :redface:
αν τωρα κανει τοσο κρυο οσο λες καλυτερα να βαλεις απε3ω ενα παλτο η μια καπαρτινα :P







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρε κορίτσια ανοιξιάτικα καλοκαιρινά παπούτσια είναι μόνο σταράκια/βανς/μπαλαρίνες; Τώρα που είναι χειμώνας φοράω τα μποτάκια και με φαίνονται "καλά" τα σταράκια ξέρω γω τα βλέπω σαν αθλητικά. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Απο δικη μου εμεπειρια,τα σταρακια δεν ειναι για χειμωνα.Καταρχας ειναι πανινα και παγωνει το ποδι.Καλυτερα μποτακια ή αρβυλακια με γουνινη επενδυση ή αθλητικα.Τα σταρακια συνισταται πιο πολυ για ανοιξη/φθινοπωρο/χειμωνα.Τα vans ομως μπορουν να φορεθουν και χειμωνα γιατι δεν ειναι πανινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Απο δικη μου εμεπειρια,τα σταρακια δεν ειναι για χειμωνα.Καταρχας ειναι πανινα και παγωνει το ποδι.Καλυτερα μποτακια ή αρβυλακια με γουνινη επενδυση ή αθλητικα.Τα σταρακια συνισταται πιο πολυ για ανοιξη/φθινοπωρο/χειμωνα.Τα vans ομως μπορουν να φορεθουν και χειμωνα γιατι δεν ειναι πανινα.
Μα εγώ για άνοιξη/καλοκαίρι μιλούσα. :worry: Λέω τι φοράμε τότε γενικά. Γιατί δεν ξέρω με φίνονται κάπως πρόχειρα τα σταράκια σαν τα αθλητικά. Σε αντίθεση με τα μποτάκια που μπορεί να τα φοράς κάθε μέρα αλλά και για "καλά".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Τα vans ομως μπορουν να φορεθουν και χειμωνα γιατι δεν ειναι πανινα.
δεν είναι πάνινα; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Έχω βαρεθεί πια τα Converse.Κατά καιρούς είχα διάφορα χρώματα...Κόκκινα, μαύρα, γαλάζια, κρεμ αλλά έχουν παλιώσει και προτιμώ το σταράκι να είναι λίγο φθαρμένο.Οπότε λέω να μην πάρω καινούρια.
Σκέφτομαι να πάρω Vans.Συγκεκριμένα μ'αρέσουν τα μπλε και τα ολόμαυρα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Kαι εγώ για vans το πάω φέτος..
Σκεφτόμουν τα Old Skool σε μαύρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Έχω βαρεθεί πια τα Converse.Κατά καιρούς είχα διάφορα χρώματα...Κόκκινα, μαύρα, γαλάζια, κρεμ αλλά έχουν παλιώσει και προτιμώ το σταράκι να είναι λίγο φθαρμένο.Οπότε λέω να μην πάρω καινούρια.
Σκέφτομαι να πάρω Vans.Συγκεκριμένα μ'αρέσουν τα μπλε και τα ολόμαυρα.:)
Ωραια επιλογη τα vans. Τους εχω μεγαλη αγαπη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    111.9 KB · Εμφανίσεις: 120

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Aχ αυτά τα vans, αχ :redface:

Τον Ιούνιο είχα πάρει το παρακάτω ζευγάρι αλλά πριν δυο-τρεις βδομάδες, μου τρύπησε το ύφασμα εκεί που ακουμπούσε το δάχτυλο :(


Ακόμα τα φοράω though :P

Για άνοιξη, λέω να πάρω αυτά τα all star:



Μπορεί όμως να πάρω και vans δεν ξέρω ακόμα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
aye δεν ειναι ολα τα vans πανινα για αυτο το πα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Έχω μπλε vans και τα υπεραγαπώ:inlove: Αλλά θέλω πολύ να πάρω και τα μπορντό:redface:
Σκέφτομαι να πάω τα σταράκια μου σε έναν τσαγκάρη να μου τα βάψει μαύρα, γιατί δεν τα φοράω καθόλου (λόγω χρώματος) και τα λυπάμαι που κάθονται:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρε γαμώτο και γω έχω κάτι λαχανί σταράκια και μη φανταστείς ότι το χρώμα κάνει μπαμ διακριτικό είναι αλλά δεν μπορώ με φαίνεται κάπως.. :P Γενικά παπούτσια/μπουφάν τα προτιμώ μαύρα. Γίνεται να τα πας να στα βάψουν τα σταράκια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top