Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
:D

Το μπλουζακι ειναι ωραιο.. το σουτιεν αυτο ειναι λιγο αηδια και οταν πλενεται ακομα πιο αηδια, αλλα αναγκαιο κακο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας! Μάλλον θα καταλήξω σε ένα ωραίο μαύρο δαντελέ σουτιέν που έχω, κι ας φαίνεται. Χωρίς σουτιέν δεν παίζει να το βάλω κι ας έχω μικρό στήθος (75Β).

Γι'αυτά τα σιλικονάτα τι ξέρουμε; "Κολλάνε" κατά κάποιο τρόπο πάνω στο βυζί; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Κολλανε, τα μαζευεις κι οσο θες και κανεις οσο πιο εντονο μπουστο θες κι αμα ιδρωσεις ειναι μια σιχαμαρα και μιση. Εγω δεν το γουσταρω καθολου αλλα το φοραω αναγκαστικα ειπαμε... για χαρη αυτης της πενταμορφης ολοσωμης φορμας... :D

Εν τω μεταξυ εγω το βαζω πληντυριο καθε φορα και μαλλον πατατα εχω κανει, γιατι μυριζει σιλικονη, αηδια σου λεω. Αλλα θα παρω αλλο το καλοκαιρι. Κι οταν θα ξαναχαλασει, θα ξαναπαρω αλλο. Αναλωσιμο πραμα αυτο το σουτιεν, εκτος αν επεσα εγω σε μ... μαπα πραμα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Λοιπόν, έχω ξαναγράψει στο θέμα ότι θέλω να πάρω Vans.Το θέμα είναι ότι δεν ξέρω ποιο χρώμα να διαλέξω.:P
Βασικά είμαι ανάμεσα στο ολόμαυρο και στο μαύρο με άσπρο πάτο.
71985_350_A.jpg

Vans-AUTHENTIC-80900_350_A.jpg

Μ'αρέσουν και τα δυο εξίσου.Απλά σκέφτομαι ότι επειδή είναι παπούτσι που φοριέται χειμώνα-καλοκαίρι, ίσως ενδείκνυται περισσότερο αυτό με τον άσπρο πάτο γιατί το να φοράς μαύρο παπούτσι καλοκαιριάτικα είναι λίγο κάπως.
Για πείτε καμιά γνώμη!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μαύρο - άσπρο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Μαύρο άσπρο λέω και γώ, αν και το μαύρο είναι καλύτερο για χειμώνα, αλλά έτσι θα μπορείς να τα συνδυάσεις καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Και εγώ άσπρο μαύρο λέω. Και τη μπλούζα με μαύρο σουτιέν δαντέλα όπως είπε και μια κοπελιά πριν. :P ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγω ψηφιζω ολομαυρο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Γεια σας!!
Μετα το Πασχα παντρευεται ενας γνωστος μου και πρεπει να παω...οποτε θελω βοηθεια!!:redface:
Λοιπον εχω ενα πρασινο φορεμα λιγο πανω απο το γονατο με τιραντες και καφε παπουτσια.Αν κανει κρυο ομως θελω ενα σακακι/ζακετα.Ακουω γνωμες!!(χρωμα,κτλ)
Επισης θα ειμαι πολυ ακυρη αν φορεσω παπουτσι στυλ πεδιλο με τακουνι η ειναι πολυ νωρις ακομα ;:confused:Βασικα το τραπεζι θα γινει σε μαγαζι που τα τραπεζια ειναι στο γκαζον οποτε θελει κατι με οχι πολυ μυτερο τακουνι αλλα και καπως καλο, σε γαμο παμε αλλωστε!:P Τι αλλο μπορω να βαλω; Για πειτε καμια ιδεα..
Επισης θελω και κανενα χτενισμα να μου πειτε αν γινεται:redface:Εχω μακρια (καπου στη μεση)σπαστα μαλλια.Να τα κανω καμια μπλεγμενη κοτσιδα που βλεπω παντου να τελειωνουμε ;:ermm:Κομμωτηριο δεν παω παντως θελω να τα φτιαξω μονη μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πήρα 3 κοντομάνικες μπλούζες χθες. :D Όταν μας κάνει την τιμή να ανοίξει ο καιρός θα τις φορέσω κιόλας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Εγω ψηφιζω ολομαυρο....

Κι εγώ! το λατρεύω αυτό το χρώμα, όπως και το μπλε, βέβαια!
Αλλά, βρε κορίτσια, τι πράγμα είναι αυτό με τα παντελόνια, πότε να είναι στη μόδα τα πολύ στενά και πότε τα πολύ φαρδιά; Υπάρχουν κάποια παντελόνια, ανοιξιάτικα, τόσο φαρδιά, λες και φοράς μια φούστα στο κάθε πόδι.:P ενδιάμεση λύση δεν υπάρχει;:P
Εμένα, να πω την αλήθεια, μου αρέσουν τα εβαζέ παντελόνια, "με καμπάνα", όπως τα αποκαλούσαν τη δεκαετία του '70. Όταν έμενα Θεσσαλονίκη, έβρισκα τέτοια και σε πολύ καλή τιμή και τα έχω ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πως σας φαίνονται;; :D:D
Ποιο απο τα δυο περισσοτερο??
Για να δω τις κριτικές σας!!!!



361917-45991.jpg20150225102610_salomon_speedcross_3_373231.jpeg


Κι εγώ! το λατρεύω αυτό το χρώμα, όπως και το μπλε, βέβαια!
Αλλά, βρε κορίτσια, τι πράγμα είναι αυτό με τα παντελόνια, πότε να είναι στη μόδα τα πολύ στενά και πότε τα πολύ φαρδιά; Υπάρχουν κάποια παντελόνια, ανοιξιάτικα, τόσο φαρδιά, λες και φοράς μια φούστα στο κάθε πόδι.:P ενδιάμεση λύση δεν υπάρχει;:P
Εμένα, να πω την αλήθεια, μου αρέσουν τα εβαζέ παντελόνια, "με καμπάνα", όπως τα αποκαλούσαν τη δεκαετία του '70. Όταν έμενα Θεσσαλονίκη, έβρισκα τέτοια και σε πολύ καλή τιμή και τα έχω ακόμα.

Κι εγω τα ιδια blue. Τα φαρδια περαν του οτι δε μου πανε καθολου εκτος αν προκειται για καμμια λινη παντελονα ή καλο υφασμα παντελονα, ολα τα υπολοιπα καζουαλ φαρδια δε μου πηγαινουν καθολου και αγαπω τις καμπανες, εχω ακομα εδω και χρονια και ψαχνοντας, ολο και κατι βρισκω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Πως σας φαίνονται;; :D:D
Ποιο απο τα δυο περισσοτερο??
Για να δω τις κριτικές σας!!!!
Κανένα από τα δύο δεν με ενθουασιάζει ιδιαίτερα, αλλά αν είχα να διαλέξω ανάμεσα σ'αυτά τα δυο θα έλεγα το πρώτο. Εχει πιο έντονα και ζωηρά χρώματα σε αντίθεση με το άλλο που μου φαίνεται πολύ πιο βαρετό.

Αλλά, βρε κορίτσια, τι πράγμα είναι αυτό με τα παντελόνια, πότε να είναι στη μόδα τα πολύ στενά και πότε τα πολύ φαρδιά; Υπάρχουν κάποια παντελόνια, ανοιξιάτικα, τόσο φαρδιά, λες και φοράς μια φούστα στο κάθε πόδι.:P ενδιάμεση λύση δεν υπάρχει;:P
Εμένα, να πω την αλήθεια, μου αρέσουν τα εβαζέ παντελόνια, "με καμπάνα", όπως τα αποκαλούσαν τη δεκαετία του '70. Όταν έμενα Θεσσαλονίκη, έβρισκα τέτοια και σε πολύ καλή τιμή και τα έχω ακόμα.
Προσωπικά οι καμπάνες δεν μ'αρέσουν καθόλου, ίσως βέβαια φταίει και ότι δεν τις πρόλαβα άρα δεν τις φόρεσα και ποτέ.

Αυτά τα φαρδιά παντελόνια που λες μου δημιουργούν ενδιάμεσα συναισθήματα. :P Είναι πιο πολύ θέμα στυλ. Ή θα το βάλεις και θα σου πηγαίνει τρομερά ή θα φαίνεται γελοίο. Εμένα μ'αρέσουν πολύ αυτά τα παντελόνια, κι επειδή γενικά έχω κάτι το χίπικο λέω να τα τολμήσω φέτος :D


Τα λινά φαρδιά παντελόνια μ'ερέσουν επίσης πολύ και από ίσια γραμμή το μόνο που θα φορούσα θα ήταν κάτι τέτοιο. Φαίνονται πολύ βολικά και προσωπικά τα βρίσκω πολύ όμορφα. Συν άλλο ένα παντελόνι στην λίστα μου:D



Από φαρδιά τζιν τα boyfriend είναι αγαπημένα! Είναι άνετα, βολικά, δεν κολλάνε πάνω σου. Ό,τι πρέπει!
Κι αυτά όμως πιστεύω πως δεν πάνε σε όλα τα σώματα. Δεν έχει να κάνει τόσο με αδύνατο ή παχουλό σώμα, όσο με το αν μπορείς να τα υποστηρίξεις και αν σε κολακεύουν. Έχω δει φαρδύ τζιν σε κοπέλα με παραπάνω κιλά και της πήγαινε πολύ, έχω δει σε κοπέλα με κανονικά κιλά και δεν της έστρωνε καθόλου και σε κοπέλα πολύ αδύνατη που ναι μεν της πήγαινε αλλά από πίσω της φουφούλιαζε.


Εγώ έχω το καλό ότι κι αν βάλω να μου στρώνει ωραία. Και στενά και φαρδιά και λινά και φόρμες. Μόνο με τα κολάν δεν έχω πολύ καλή σχέση. Γενικά πάντως μπορώ να πω πως είμαι τυχερή σε αυτό το θέμα :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
https://store.attrattivo.gr/product.aspx?zpid=4100
Είναι απλά πανέμορφη, αλλά 50 ευρώ μου φαίνονται πολλά για μια φούστα!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Πως σας φαίνονται;; :D:D
Ποιο απο τα δυο περισσοτερο??
Για να δω τις κριτικές σας!!!!
Το πρωτο εχει πιο ωραια χρωματα και μου φαινεται λιγοτερο χοντροκομμενο!:)




Τα λινά φαρδιά παντελόνια μ'ερέσουν επίσης πολύ και από ίσια γραμμή το μόνο που θα φορούσα θα ήταν κάτι τέτοιο. Φαίνονται πολύ βολικά και προσωπικά τα βρίσκω πολύ όμορφα. Συν άλλο ένα παντελόνι στην λίστα μου:D
:
Γενικα ειναι πολυ βολικα τα λινα παντελονια!!Σε δροσιζουν το καλοκαιρι μια χαρα,να παρεις οντως!!Εγω εχω δυο τρια και παλια τα φοραγα συνεχεια!!Το μονο κακο ειναι οτι αν παρεις 100% λινο θα ζαρωνεται συνεχεια οταν καθεσαι και δεν θα φαινεται πολυ ωραιο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Πως σας φαίνονται;; :D:D
Ποιο απο τα δυο περισσοτερο??
Για να δω τις κριτικές σας!!!!










Κι εγω τα ιδια blue. Τα φαρδια περαν του οτι δε μου πανε καθολου εκτος αν προκειται για καμμια λινη παντελονα ή καλο υφασμα παντελονα, ολα τα υπολοιπα καζουαλ φαρδια δε μου πηγαινουν καθολου και αγαπω τις καμπανες, εχω ακομα εδω και χρονια και ψαχνοντας, ολο και κατι βρισκω...
εμένα δεν μου αρέσουνε πολυ, αλλα θα διάλεγα και γω το πρώτο με τα χιλια :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Γεια σας!!
Μετα το Πασχα παντρευεται ενας γνωστος μου και πρεπει να παω...οποτε θελω βοηθεια!!:redface:
Λοιπον εχω ενα πρασινο φορεμα λιγο πανω απο το γονατο με τιραντες και καφε παπουτσια.Αν κανει κρυο ομως θελω ενα σακακι/ζακετα.Ακουω γνωμες!!(χρωμα,κτλ)
Επισης θα ειμαι πολυ ακυρη αν φορεσω παπουτσι στυλ πεδιλο με τακουνι η ειναι πολυ νωρις ακομα ;:confused:Βασικα το τραπεζι θα γινει σε μαγαζι που τα τραπεζια ειναι στο γκαζον οποτε θελει κατι με οχι πολυ μυτερο τακουνι αλλα και καπως καλο, σε γαμο παμε αλλωστε!:P Τι αλλο μπορω να βαλω; Για πειτε καμια ιδεα..
Επισης θελω και κανενα χτενισμα να μου πειτε αν γινεται:redface:Εχω μακρια (καπου στη μεση)σπαστα μαλλια.Να τα κανω καμια μπλεγμενη κοτσιδα που βλεπω παντου να τελειωνουμε ;:ermm:Κομμωτηριο δεν παω παντως θελω να τα φτιαξω μονη μου!:P

Τα μίντι φορέματα μου αρέσουν με φλατ παπούτσι. Το πράσινο είναι δύσκολο χρώμα, εγώ αντί για το καφέ θα σκεφτόμουν μπεζ πάντως. Μακριά σπαστά μαλλιά; Αν δεν τα ισιώνεις συχνά, ίσιωσε τα αλλιώς μια πλάγια κοτσίδα ή ένα στεφάνι πλεξούδα θα σου είναι μια χαρά, πιστεύω.:D
Κι εγώ! το λατρεύω αυτό το χρώμα, όπως και το μπλε, βέβαια!
Αλλά, βρε κορίτσια, τι πράγμα είναι αυτό με τα παντελόνια, πότε να είναι στη μόδα τα πολύ στενά και πότε τα πολύ φαρδιά; Υπάρχουν κάποια παντελόνια, ανοιξιάτικα, τόσο φαρδιά, λες και φοράς μια φούστα στο κάθε πόδι.:P ενδιάμεση λύση δεν υπάρχει;:P
Εμένα, να πω την αλήθεια, μου αρέσουν τα εβαζέ παντελόνια, "με καμπάνα", όπως τα αποκαλούσαν τη δεκαετία του '70. Όταν έμενα Θεσσαλονίκη, έβρισκα τέτοια και σε πολύ καλή τιμή και τα έχω ακόμα.

Τα φαρδιά παντελόνια μου αρέσουν πολύ, βέβαια εγώ φοράω στενά. Έχω μερικά που είναι φαρδιά, αλλά όχι αρκετά ώστε να είναι σε όλο το πόδι. Δηλαδή, στο μπούτι είναι στενά και κάτω ανοίγουν, όχι όμως καμπάνα. Αυτά την άνοιξη τα αξιοποιώ φορώντας σταράκια, είναι απλώς επικά.:redface::D

https://store.attrattivo.gr/product.aspx?zpid=4100
Είναι απλά πανέμορφη, αλλά 50 ευρώ μου φαίνονται πολλά για μια φούστα!:/:

Μπορείς να περιμένεις μέχρι να αλλάξει κολεξιόν που θα την έχει μισή τιμή - εγώ έχω κάνει ήδη τη λίστα μου απο τις "προσφορές" και δεν ξεπερνάει τα 100 (είναι 3 μπλούζες, δυο σορτς και ένα τζην).:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Τα μίντι φορέματα μου αρέσουν με φλατ παπούτσι. Το πράσινο είναι δύσκολο χρώμα, εγώ αντί για το καφέ θα σκεφτόμουν μπεζ πάντως. Μακριά σπαστά μαλλιά; Αν δεν τα ισιώνεις συχνά, ίσιωσε τα αλλιώς μια πλάγια κοτσίδα ή ένα στεφάνι πλεξούδα θα σου είναι μια χαρά, πιστεύω.:D
Ευχαριστω Alma!!:D
Εγω παντα φλατ φοραω αλλα επειδη ειμαι ανω των 22 δεν θα γλυτωσω την γκρινια των συγγενων και της μαμα μου αν δεν φορεσω στο γαμο κατι ψηλο!!:whistle:
Βρηκα και ενα κοκκινο φορεμα χθες!!Αν δεν κανει κρυο αυτο θα βαλω να ειμαι και μεσα στο πασχαλινο κλιμα!!:P Το πρασινο ωραιο χρωμα ειναι γιατι δεν σ αρεσει;;
Αυτο το στεφανι πλεξουδα τι ειναι; καμια φωτο υπαρχει;
Σε ολους τους γαμους που εχω παει παντα τα ισιωνω τα μαλλια μου!!Ειπα φετος να κανω μια αλλαγη!!:P
Μπορει να τα αφησω και κατω να τα κανω σγουρα με μια χωριστρα και δυο τσιπιδακια στο πλαι κι ετοιμο!Σιγα μη σκασω !!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ευχαριστω Alma!!:D
Εγω παντα φλατ φοραω αλλα επειδη ειμαι ανω των 22 δεν θα γλυτωσω την γκρινια των συγγενων και της μαμα μου αν δεν φορεσω στο γαμο κατι ψηλο!!:whistle:
Βρηκα και ενα κοκκινο φορεμα χθες!!Αν δεν κανει κρυο αυτο θα βαλω να ειμαι και μεσα στο πασχαλινο κλιμα!!:P Το πρασινο ωραιο χρωμα ειναι γιατι δεν σ αρεσει;;
Αυτο το στεφανι πλεξουδα τι ειναι; καμια φωτο υπαρχει;
Σε ολους τους γαμους που εχω παει παντα τα ισιωνω τα μαλλια μου!!Ειπα φετος να κανω μια αλλαγη!!:P
Μπορει να τα αφησω και κατω να τα κανω σγουρα με μια χωριστρα και δυο τσιπιδακια στο πλαι κι ετοιμο!Σιγα μη σκασω !!:P

Τίποτα. :D
Χαμηλό τακούνι, μήπως; Το κόκκινο ταιριάζει πολύ και με το μαύρο, και κάθε άλλο, το πράσινο είναι το αγαπημένο μου χρώμα. Μάλιστα, πήγα σε μια βάπτιση πριν κανα εξάμηνο και έψαχνα και εγώ πράσινο φόρεμα, αλλά ήταν λούκι στο ταίριασμα και πήρα ένα μπλε σκούρο με ροζ λεπτομέρειες. Καλά τώρα που το σκέφτομαι, καλύτερο θα ήταν το πράσινο.:P
Η πλεξούδα "στεφάνι" είναι αυτή.
Μπορείς να τη κάνεις και με λυτό μαλλί εννοείται. Και εγώ όλο ίσια τα κάνω, μη νομίζεις.:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Τίποτα. :D
Χαμηλό τακούνι, μήπως; Το κόκκινο ταιριάζει πολύ και με το μαύρο, και κάθε άλλο, το πράσινο είναι το αγαπημένο μου χρώμα. Μάλιστα, πήγα σε μια βάπτιση πριν κανα εξάμηνο και έψαχνα και εγώ πράσινο φόρεμα, αλλά ήταν λούκι στο ταίριασμα και πήρα ένα μπλε σκούρο με ροζ λεπτομέρειες. Καλά τώρα που το σκέφτομαι, καλύτερο θα ήταν το πράσινο.:P
Η πλεξούδα "στεφάνι" είναι αυτή.
Μπορείς να τη κάνεις και με λυτό μαλλί εννοείται. Και εγώ όλο ίσια τα κάνω, μη νομίζεις.:P:D
Τι ωραια που ειναι !!:DΑυτο θα κανω ...αν πετυχει!!Τα εχει πιασει ολα τα μαλλια στην κοτσιδα ε;Και πισω δεν θα φαινεται καπως;;
Γιατι το λες αυτο; (για το χρωμα) Εχω δυο επιλογες προς το παρον η θα μοιαζω με πασχαλιτσα(διοτι το κοκκινο εχει λιγο ασπρο μεσα) η θα ειμαι ασορτι με το φοντο του κεντρου και ειδικα με το γκαζον! :whistle: Θα διαλεξω στην τυχη παντως εκεινες τις μερες εκτος αν βρω τιποτα αλλο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top