Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Δε ξέρω αν πιάνεται αλλά μου αρέσουν τα πέδιλα παρόμοιου σχεδίου.


Σε σχέση με όλα αυτά τα vintage παπούτσια που έχει πήξει ο τόπος τον τελευταίο καιρό, αγαπώ τα oxfords (και μάλιστα έχω δύο ζευγάρια τα οποία έλιωσα το χειμώνα). :redface:


Γενικά αυτή η μάρκα έχει αρκετά σχέδια.Ωραία αυτά που λές πάντως! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
αυτά τα oxfords με τι τα συνδύαζες άλμα;

και γενικά τα είχες για πιο επίσημα ή τα φορούσες και καθημερινά;

περιέργως δεν έχω δει καμία εδώ που μένω να τα φοράει :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Εχω αυτα σε φουξια και ειναι πολυ βολικα.Και για το σπιτι και για βολτες ειναι πολυ βολικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

πως σας φαίνεται το συγκεκριμένο κόψιμο σε μαγιό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
πάρα πολύ όμορφο. αλλά δεν θα δείχνει ωραίο σε όλες. χρειάζεται μικρό στήθος και σίγουρα όχι μεγάλες πλάτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
σαν το μοντέλο? καλά και στο τόσο μικρό στήθος πάλι δεν δείχνει ωραίο... anyway, αν το πετύχω στο κατάστημα (της oysho, από εκεί βρήκα και την εικόνα) ίσως το πάρω. αν και η συγκεκριμένη μάρκα έχει βγάλει κι άλλα πολύ πιο ωραία μαγιό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
ε ντάξει το μοντέλο δεν έχει καν στήθος. νομίζω σε κοπέλες που φοράνε σουτιέν C και πάνω δεν θα είναι καθόλου ωραίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
αυτά τα oxfords με τι τα συνδύαζες άλμα;

και γενικά τα είχες για πιο επίσημα ή τα φορούσες και καθημερινά;

περιέργως δεν έχω δει καμία εδώ που μένω να τα φοράει :worry:

Τα φορούσα και για επίσημα και για καθημερινά. Τα έβαζα με πουκάμισο ή μπλουζάκι απλό, όχι με φούτερ όμως γιατί το θεωρώ κακογουστιά. Και με τζην και με φούστα τα έχω βάλει.
Μπορεί να φοράνε τα μποτάκια σε στυλ oxford, με κορδόνια και χωρίς τρύπες που μοιάζουν απλώς στο σχέδιο (το ένα μου ζευγάρι έτσι είναι και το άλλο κανονικό).:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dune

Νεοφερμένος

Η dune αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εχω αυτα σε φουξια και ειναι πολυ βολικα.Και για το σπιτι και για βολτες ειναι πολυ βολικα.

Συμφωνω! Εγω εχω ακριβως αυτο το σχεδιο και χρωμα και τα εχω καταευχαριστηθει... Προστετευουν το ποδι κι απο τους βρωμικους δρομους, σχετικα με αλλα παντοφλοσαγιοναροειδη! Θελω να παρω και σε ανοιχτο μοβ/λιλα καποια στιγμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αυτό το σχέδιο παραπάνω μου φαίνεται πιο κομψό απο το πρώτο πρώτο που ποσταρίστηκε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
πως σας φαίνεται το συγκεκριμένο κόψιμο σε μαγιό?

Aυτόν τον σωματότυπο έχω, αλλά δεν μπορώ να με φανταστώ με τέτοιο. Εξωτερικά πάντως ωραίο δείχνει.Προτιμώ το κλασικό μπικίνι.

Πάντως, κορίτσια, το ριγέ φόρεμα (ιδιαίτερα το ασπρόμαυρο) φορέθηκε πάρα πολύ, έτσι; Σχεδόν κάθε γυναίκα έχει ένα τέτοιο. Μου χάρισε η αδερφή μου ένα ριγέ άσπρο κόκκινο (μάξι σε ίσια γραμμή), αλλά το άλλαξα και πήρα μπλε μαύρο ριγέ, το οποίο συνδυάζει τα δύο αγαπημένα μου χρώματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.

πως σας φαίνεται το συγκεκριμένο κόψιμο σε μαγιό?


Στο μικρό στήθος καλο θα ειναι αλλα σε μεγαλύτερο οχι :P Εγω δεν θα το φορούσα. Αν και εχει ωραια χρώματα και σχεδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaltsas

Νεοφερμένος

Ο kaltsas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ερωτηση προς αγορια (κ τα κοριτσια δεκτα εφοσον ξερουν :p). Που μπορω να βρω κατι μονοχρωμες μπλε κοντομανικες με κατι ασπρα σχετικα μεγαλα αστερια? εχω πετυχει καμια δυο φορες τυπους να φορανε τετοια μπλουζα και μου χει κεντρισει το ενδιαφερον... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ερωτηση προς αγορια (κ τα κοριτσια δεκτα εφοσον ξερουν :p). Που μπορω να βρω κατι μονοχρωμες μπλε κοντομανικες με κατι ασπρα σχετικα μεγαλα αστερια? εχω πετυχει καμια δυο φορες τυπους να φορανε τετοια μπλουζα και μου χει κεντρισει το ενδιαφερον... :hmm:

Κάτι τέτοιο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaltsas

Νεοφερμένος

Ο kaltsas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ναι, αλλά λίγο διαφορετικό το σχέδιο (π.χ. Χωρίς τις ρίγες στο μανίκι). πάντως σε αυτό το πνεύμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ναι, αλλά λίγο διαφορετικό το σχέδιο (π.χ. Χωρίς τις ρίγες στο μανίκι). πάντως σε αυτό το πνεύμα!

Γιατί δε ψάχνεις σε μαγαζιά της περιοχής σου;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaltsas

Νεοφερμένος

Ο kaltsas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Εχω μπει στις σελιδες των πιθανων μαγαζιων που μπορει να την εχουν (h&m, pull & bear, zara) αλλα δε βρηκα, και λογω φορτου διαβασματος που εχω αυτο τον καιρο (εξεταστικη) δεν προλαβαινα να μπανισω τη συγκεκριμενη μπλουζα απο κοντα :P θα παω φυσικα μολις ξεμπερδεψω, απλα ειπα μηπως την εχει πετυχει/αγορασει κανεις να μου πει που βρισκεται :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.


γλυκουλια μωρε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εχω μπει στις σελιδες των πιθανων μαγαζιων που μπορει να την εχουν (h&m, pull & bear, zara) αλλα δε βρηκα, και λογω φορτου διαβασματος που εχω αυτο τον καιρο (εξεταστικη) δεν προλαβαινα να μπανισω τη συγκεκριμενη μπλουζα απο κοντα :P θα παω φυσικα μολις ξεμπερδεψω, απλα ειπα μηπως την εχει πετυχει/αγορασει κανεις να μου πει που βρισκεται :D

Μάλιστα, στην καλύτερη περίπτωση ρώτα κάποιον που την έχει να σου πει που την πήρε. :P



γλυκουλια μωρε :redface:

Εμένα με έχουν ξετρελάνει αυτά:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top