Συζήτηση για... τρίχες!

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Lob = όμπρε στην φράντζα; :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Το ηξερα οτι θα λατρευες το νεο σου look! :clapup::clapup::clapup:Ειναι φανταστικο σε οσες εχουν σγουρο/σπαστο μαλλι! :D

Εχω χρησιμοποιησει ακριβα και φθηνα και πανω κατω κανουν την ιδια δουλεια. Απο ακριβα μου αρεσει το mai tai spritzer. Απο φθηνα εχω χρησιμοποιησει ενα της garnier σε ροζ μπουκαλι. Το μονο πραγμα που δεν μου αρεσε σε αυτο ηταν το αρωμα του, αλλα εκανε καλη δουλεια.

Δες και αυτο: https://www.hondoscenter.gr/en/produ...toni-amp-guy/12941-sea-salt-spray-by-marchesa
Δεν το εχω δοκιμασει αλλα οτι προιοντα εχω παρει απο αυτη την μαρκα εμεινα ικανοποιημενη.

Πριν βαλεις το οτιδηποτε δοκιμασε να τα αφησεις να στεγνωσουν μονα τους και στεγνωσε μονο με την φυσουνα τις ριζες για ογκο. Μπορει να σου αρεσει το αποτελεσμα. Αν δεν σου αρεσει τοτε ψεκασε το στεγνωμενο μαλλι σου με sea spray για texture. Αφρο μη βαλεις.

Οκ θα τα ψάξω όταν πάω για ψώνια! :D Πάντως και αφρό που μου έβαλε η κομμώτρια είναι μια χαρά οκ δεν πετάνε πολύ αλλά σίγουρα αμα στρώνουν φυσικά και με ένα sea spray θα το προτιμήσω!

Ευχαριστώ για τα tips !! :happy::flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
lob=long bob (μακρυ καρε)

Αααααααααααααα. Μπερδεύτηκα με την εικόνα και λέω τι σκατά είναι αυτό. :confused: Μακρύ καρέ είναι και το δικό μου μαλλί πάντως, σκέφτομαι να το κόψω κοντό καρέ και να το βάψω καροτί να ξενοιάσω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Αν αποφάσισες να το βάψεις καροτί θα σου έλεγα να περιμένεις ως το φθινόπωρο, καθότι οι αποχρώσεις του κόκκινου γενικά είναι πολύ "ευαίσθητες" κι έχουν την τάση πολύ γρήγορα να ξεθωριάζουν το καλοκαίρι με τον ήλιο και το νερό της θάλασσας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν το έχω αποφασίσει, απλά το σκέφτομαι πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Σκέψου το και άλλο. Είναι ένα χρώμα που θα το προσέξουν όλοι αν τα βάψεις τελικά, θα εισπράξεις σχόλια είτε θετικά είτε αρνητικά που θα πρέπει να τα υποστείς γιατί δυστυχώς αν νιώσεις άσχημα εκείνη την στιγμή δεν θα μπορείς να εξαφανιστείς σε χρόνο dt. Ισως να ταν καλύτερα να το πας σιγά σιγά στο καροτί που θες. Πώς σου ήρθε αυτή η σκέψη για τέτοιο χρώμα μαλλιών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κοίτα, τα σχόλια (για τα μαλλιά μου ειδικά) δε θα με πείραζαν και πολύ. :P
Μου ήρθε η σκέψη επειδή είναι το αγαπημένο μου χρώμα στα μαλλιά το πορτοκαλί, είτε είναι έντονο είτε μουντό, μετά το μαύρο. Και μαύρα δε θέλω να τα κάνω και τόσο πολύ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Χμ κατάλαβα, πάντως ντάξει αν τελικά αποφασίσεις να τα βάψεις και δεν σου αρέσουν τόσο τα ξανά κάνεις στο φυσικό σου χρώμα. Μαύρο θα σαι σαν κοράκι και πιστεύω πως δεν πηγαίνουν σε όλες. :P δεν έχεις να χάσεις κάτι αν δοκιμάσεις απλά θα βάλεις στο κεφάλι σου χημικά. Εγώ τα χα βάψει και έχει κατέβει η ρίζα και θέλει ένα πέρασμα αλλά σκέφτομαι να το αφήσω για να κατέβει εντελώς. Δεν ξέρω την μια τα αλλάζω και μετά το μετανιώνω κάπως. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_022

Νεοφερμένος

Η katerina_022 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Λοιπον...ας πω και εγω το τραγικο που μου συναιβει :P
Το φυσικο μου μαλλι ειναι καστανοξανθο,οπως ειναι λογικο μεγαλωνοντας το βαρεθηκα,καλεσα λοιπον τη κομμωτρια (και κολλητη της μητερας μου) να μου τα βαψει.Παντα μου αρεσαν τα κοκκινα μαλλια και γενικα οι αποχρωσεις του κοκκινου,παρολο που φοβομουν να το κανω πανω μου.Διαλεξαμε λοιπον ενα υπεροχο καστανοκοκκινο,που μου πηγαινε παρα ππολυ και κυριολεκτικα το ερωτευτικα.Η χαρα μου ομως κρατησε το πολυ 4 μερες :P Ηρθε σπιτι μας για διακοπες η μικρη μου ξαδερφη..και με κολλησε ψειρες.ΜΗ ΣΑΣ ΤΥΧΕΙ.Επαθα φρικη,αυτα τα μιρκοσκοπικα πλασματα δεν αντεχονται.Αγορασα κατευθιαν φαρμακο και οπως ειναι λογικο χρειαστηκαν 2-3 θεραπειες,και αφου το φαρμακο ηταν απο αιθερια ελαια,απο το πολυ τριψιμο για να το ξεβγαλω,σχεδον ολο το χρωμα ξεπλυθηκε.Πριν ακριβως 16 μερες τα ειχα βαψει,σημερα το χρωμα μου ειναι ενα καστανο,ελαφρος πιο σκουρο απο το φυσικο μου,με μια υποψια κοκκινου στον ηλιο.Θελω να τα ξαναβαψω συντομα αλλα φοβαμαι να μην κανω κακο στη τριχα.Ποτε πιστευετε οτι ειναι πιο ασφαλες να τα ξαναβαψω;Εχω υγιες μαλλι,δεν το ισιωνω κτλ κτλ,μονο τωρα αρχισα να το βαφω.Ακουσα με τη δευτερη/τριτη φορα που θα τα περασω το χρωμα δε θα ξεθωριαζει τοσο ευκολα.Επιπλεον θα ηθελα να μου προτεινεται καποια καλη μασκα,που να διατηρει και να ζωντανευει το χρωμα.Εχω μια της gliss τωρα,αλλα θα ηθελα βα ακουσω και αλλες γνωμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Λοιπον...ας πω και εγω το τραγικο που μου συναιβει :P
Το φυσικο μου μαλλι ειναι καστανοξανθο,οπως ειναι λογικο μεγαλωνοντας το βαρεθηκα,καλεσα λοιπον τη κομμωτρια (και κολλητη της μητερας μου) να μου τα βαψει.Παντα μου αρεσαν τα κοκκινα μαλλια και γενικα οι αποχρωσεις του κοκκινου,παρολο που φοβομουν να το κανω πανω μου.Διαλεξαμε λοιπον ενα υπεροχο καστανοκοκκινο,που μου πηγαινε παρα ππολυ και κυριολεκτικα το ερωτευτικα.Η χαρα μου ομως κρατησε το πολυ 4 μερες :P Ηρθε σπιτι μας για διακοπες η μικρη μου ξαδερφη..και με κολλησε ψειρες.ΜΗ ΣΑΣ ΤΥΧΕΙ.Επαθα φρικη,αυτα τα μιρκοσκοπικα πλασματα δεν αντεχονται.Αγορασα κατευθιαν φαρμακο και οπως ειναι λογικο χρειαστηκαν 2-3 θεραπειες,και αφου το φαρμακο ηταν απο αιθερια ελαια,απο το πολυ τριψιμο για να το ξεβγαλω,σχεδον ολο το χρωμα ξεπλυθηκε.Πριν ακριβως 16 μερες τα ειχα βαψει,σημερα το χρωμα μου ειναι ενα καστανο,ελαφρος πιο σκουρο απο το φυσικο μου,με μια υποψια κοκκινου στον ηλιο.Θελω να τα ξαναβαψω συντομα αλλα φοβαμαι να μην κανω κακο στη τριχα.Ποτε πιστευετε οτι ειναι πιο ασφαλες να τα ξαναβαψω;Εχω υγιες μαλλι,δεν το ισιωνω κτλ κτλ,μονο τωρα αρχισα να το βαφω.Ακουσα με τη δευτερη/τριτη φορα που θα τα περασω το χρωμα δε θα ξεθωριαζει τοσο ευκολα.Επιπλεον θα ηθελα να μου προτεινεται καποια καλη μασκα,που να διατηρει και να ζωντανευει το χρωμα.Εχω μια της gliss τωρα,αλλα θα ηθελα βα ακουσω και αλλες γνωμες.
Εγώ λέω να αφήσεις να περάσει το καλοκαίρι και περίμενε μέχρι το φθινόπωρο (ιδανικά θα ήταν μέσα Οκτώβρη ή έστω μέσα Σεπτέμβρη) και βάψτα. Η βαφή από μόνη της ταλαιπορεί τα μαλλιά σκέψου πόσο μάλλον με τον ήλιο....
Α,και όσον αφορά τη μάσκα,οι Gliss από τη Schwarzkopf είναι ό,τι καλύτερο υπάρχει στο σούπερ μάρκετ και όχι της Pantene.Ειδικά η μαύρη,μόοονο αγάπη. Εγώ αυτής της άποψης είμαι και πρόσφατα το άκουσα να το λέει και η κομμώτριά μου σε μία κοπέλα.
Επίσης ωραία και ενίοτε τη βάζουν σε προσφορά δώρο μαζί με το σαμπουάν της είναι της Loreal (τα του κομμωτηρίου) μία γαλαζωπή κάπως με κερατίνη νομίζω ή κάτι τέτοιο μέσα. Και αυτή πολύ καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_022

Νεοφερμένος

Η katerina_022 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Δεν γινεται να τα αφησω τοοσο καιρο γιατι το χρωμα ηδη φαινεται "θαμπωμενο" και δεν παει ωραια.Θελω οσο το συντομοτερο γινεται...σε καμια-δυο βδομαδες καλα θα ειναι;Αμα τα ξαναβαψω,θα προσεχω πολυ το χρωμα,απλα ημουν ατυχη με την πρωτη αποπειρα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρε κορίτσια είμαι η μόνη που δεν μπορώ να φανταστώ τον ευατό μου χωρίς άλλο χρώμα μαλλί; Δηλαδή και να με φανταστώ σκέφτομαι ότι πρέπει να κοιττάω συνέχεια αν βγήκε η ρίζα και άλλα τέτοια και λέω δεν γαμιέται τέλειο είναι το χρώμα τους άστο έτσι. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ρε κορίτσια είμαι η μόνη που δεν μπορώ να φανταστώ τον ευατό μου χωρίς άλλο χρώμα μαλλί; Δηλαδή και να με φανταστώ σκέφτομαι ότι πρέπει να κοιττάω συνέχεια αν βγήκε η ρίζα και άλλα τέτοια και λέω δεν γαμιέται τέλειο είναι το χρώμα τους άστο έτσι. :hehe:

Έχει μια βάση αυτό που λες. Το βάψιμο απαιτεί μια συγκεκριμένη αφοσίωση από σένα, συν τα έξοδα κάθε τόσο..
εγώ ήθελα να κάνω ανταύγειες αλλά τα μαλλιά μου είναι τόσο αδύναμα που φοβάμαι να τα ταλαιπωρήσω κι άλλο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Οι ανταύγειες, ενώ θωρούνται πιο "ακίνδυνες" από τη βαφή, το δικό μου μαλλί (λεπτή και ξηρή τρίχα) δεν τις αντέχει.
3-4 φορές που έκανα όλες κι όλες τα τελευταία 10 χρόνια ήταν αρκετές, δεν ξανακάνω. Άλλωστε πιστεύω οτι η βαφή, αν και περιέχει χημικά, δεν βλάπτει τόσο την τρίχα όσο η ανταύγεια η οποία είναι στην ουσία ντεκαπάζ. Το οποίο έστω κι αν γίνεται περιορισμένα, είναι ένα από τα δυο καταστροφικότερα (το άλλο η περμανάντ).
Το καλύτερο είναι (εκτός κι αν υπάρχουν λευκά), να αφήνουμε το μαλλί στο φυσικό του χρώμα. Η φύση ξέρει καλύτερα τι ταιριάζει στα χρώματα του κάθε προσώπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Ρε κορίτσια είμαι η μόνη που δεν μπορώ να φανταστώ τον ευατό μου χωρίς άλλο χρώμα μαλλί; Δηλαδή και να με φανταστώ σκέφτομαι ότι πρέπει να κοιττάω συνέχεια αν βγήκε η ρίζα και άλλα τέτοια και λέω δεν γαμιέται τέλειο είναι το χρώμα τους άστο έτσι. :hehe:

και εγω μια απο τα ιδια :lol: Το μοναδικο πραγμα που ισως εκανα και να πω την αληθεια με τρωει να το κανω, ειναι ενα ombre 2-3 τονους πιο ανοιχτο απο το φυσικο μου χρωμα ή λιγο βυσσινι-μωβ ωστε να μη κανει μεγαλη αντιθεση. Με το ombre τουλαχιστον δεν θα ανησυχω για τις ριζες και αν δεν μου αρεσει διορθωνεται ευκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Έχει μια βάση αυτό που λες. Το βάψιμο απαιτεί μια συγκεκριμένη αφοσίωση από σένα, συν τα έξοδα κάθε τόσο..
εγώ ήθελα να κάνω ανταύγειες αλλά τα μαλλιά μου είναι τόσο αδύναμα που φοβάμαι να τα ταλαιπωρήσω κι άλλο :/:
Ναι αυτό είναι το θέμα δεν παίζει να ασχολούμαι τρις και λίγο πόσο βγήκε η ρίζα, να αλλάξουμε χρώμα και μπλα μπλα μπλα. :P Συν ότι γενικά ταλαιπορούντε πολύ τα μαλλιά και δεν θέλω να τα φορτώσω άλλο ήδη καίγοντε με την ισιωτική..
και εγω μια απο τα ιδια :lol: Το μοναδικο πραγμα που ισως εκανα και να πω την αληθεια με τρωει να το κανω, ειναι ενα ombre 2-3 τονους πιο ανοιχτο απο το φυσικο μου χρωμα ή λιγο βυσσινι-μωβ ωστε να μη κανει μεγαλη αντιθεση. Με το ombre τουλαχιστον δεν θα ανησυχω για τις ριζες και αν δεν μου αρεσει διορθωνεται ευκολα.
Ναι αυτό αν δεν σε αρέσει πολύ θα το κόψες το μαλλί λίγο και φεύγει δεν έγινε και τίποτα. Αλλά να το βάψεις όλο είναι μπελάς. Μια φίλη μου από καστανόξανθη τα έκανε κόκκινα και τώρα μαύρα. Αυτό το χρώμα πχ δεν ξέρω πως γίνεται να το γυρήσει στο φυσικό της πλέον. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpidaki1996

Νεοφερμένος

Η elpidaki1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας..!!!ειμαι καινουργια εδω και επιδη ειδα οτι ξερετε πολλα απο μαλλια ηθελα να κανω μια ερωτηση,λοιπον ειχα βαψει τα μαλλια μ μαυρα για πρωτη φορα...υστερα ηθελα να τα κανω κοκκινα αλλα εβαλα ντεκαπαζ και εγιναν χαλια...και τα ξαναβαψα μαυρα και τωρα εχω 1 χρονο να τα βαψω και εχουν βγει το μισο μ το φυσικο κ το αλλο μισο εχει ξερασει απο μεσα το κοκκινο...τελος παντων εγω τωρα θελω να τα κανω καστανα ....υπαρχει τροπος????ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Πόσες τρίχες θεωρείται φυσιολογικό να χάνεις καθημερινά; Εγώ ας πούμε σε κάθε βούρτσισμα μπορεί να βγάλω και 10-15. Κανονικά δεν θα έδινα καν σημασία για τόσες λίγες αλλά τα μαλλιά μου δεν τα λες ιδιαίτερα πλούσια ούτε την τρίχα ιδιαίτερα χοντρή. Λόγω του υποθυρεοειδισμού έχω γίνει παρανοϊκή σε κάτι τέτοια lmao. Να το κοιτάξω ή false alarm; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thestral

Νεοφερμένος

Η Thestral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Πόσες τρίχες θεωρείται φυσιολογικό να χάνεις καθημερινά; Εγώ ας πούμε σε κάθε βούρτσισμα μπορεί να βγάλω και 10-15. Κανονικά δεν θα έδινα καν σημασία για τόσες λίγες αλλά τα μαλλιά μου δεν τα λες ιδιαίτερα πλούσια ούτε την τρίχα ιδιαίτερα χοντρή. Λόγω του υποθυρεοειδισμού έχω γίνει παρανοϊκή σε κάτι τέτοια lmao. Να το κοιτάξω ή false alarm; :/:
Εγω που το ειχα ψαξει φυσιολογικο θεωρειται να χανεις 50 εως 125 το πολυ την ημερα.Το αγχος και η διατροφη βεβαια επηρεαζουν το ποσες τριχες χανεις. Παντως και εγω τοσες τριχες χανω οταν χτενιζομαι οπως εσυ και δεν εχω καραφλιασει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top