Προσεχείς συναυλίες!

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Oι Scars of Tears από την Καστοριά στη Θεσσαλονίκη στις 5/12. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Editors 4/12 πλησιάζει ο καιρός! :whistle: θα πάει κανείς; Εγώ το σκέφτομαι αν και στο τέλος με βλέπω να μην πηγαίνω. Και φαντάζομαι θα ναι ωραία.

5 Δεκεμβριου ερχονται Θεσσαλονικη! Θα παει κανενας? Εγω το ψηνω με μια φιλη μου αλλα δεν ξερω αν θα βρουμε εισητηρια,τελευταια στιγμη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Oι Draconian παίζουν στις 12/2(την μέρα που δίνω το τελευταίο μάθημα της εξεταστικής :D) στο Eightball στη Θεσσαλονίκη και δυο μέρες μετά στην Αθήνα.

Είδος: Gothic/Doom
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
5 Δεκεμβριου ερχονται Θεσσαλονικη! Θα παει κανενας? Εγω το ψηνω με μια φιλη μου αλλα δεν ξερω αν θα βρουμε εισητηρια,τελευταια στιγμη :P
Πήγε κανένας Editors να μας πεί πως ήταν; :redface:

Oι Draconian παίζουν στις 12/2(την μέρα που δίνω το τελευταίο μάθημα της εξεταστικής :D) στο Eightball στη Θεσσαλονίκη και δυο μέρες μετά στην Αθήνα.

Είδος: Gothic/Doom
Draconian. :O Aν βρώ χρήμα θα πάω οπωσδήποτε.

Έρχονται και οι Tyr,30 και 31/1. Θεσσαλονίκη και Αθήνα αντίστοιχα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Sivert Høyem, 23 Απρίλιου (Σάββατο) στο Piraeus 117 Academy (προφανώς Αθήνα).


Ενδέχεται να πάω, δε ξέρω, με κόβω να μην προλαβαίνω τη τελευταία φάση της προπώλησης όπως το πάω :P
Έχει πάει κανείς να μου πει εμπειρίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
ΙΑΜΧ 21 Μαρτιου,Piraeus 117 Academy.
Αποκλείεται να το χασω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
ΙΑΜΧ 21 Μαρτιου,Piraeus 117 Academy.
Αποκλείεται να το χασω.


Omg και αυτος θα έρθει; :eek:
Επίσης το καλοκαίρι θα μας κανουν την τιμή οι Muse, οι Sigur Ros και περιμένω να ανακοινωθούν ονόματα για το Plissken festival. Το σκέφτομαι σοβαρά να εγκατασταθω στην Αθήνα το καλοκαίρι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
αυριο ολα τα διαμαντια ξερουμε που θα μαστε
να σας ρωτησω ρε παιδες, σε κλειστο συναυλιακο χωρο μετα απο καμια ωρα, η ζεστη που θα εκπεμπουν τα σωματα μας θα αναλογει σε κοντομανικο...σωστα? (ασχετη spotted)https://www.e-steki.gr//www.pinterest.com/pin/create/extension/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
αυριο ολα τα διαμαντια ξερουμε που θα μαστε
να σας ρωτησω ρε παιδες, σε κλειστο συναυλιακο χωρο μετα απο καμια ωρα, η ζεστη που θα εκπεμπουν τα σωματα μας θα αναλογει σε κοντομανικο...σωστα? (ασχετη spotted)
Το λιγότερο σε κοντομάνικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.


Για να ετοιμαζόμαστε!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lkjhgfdsa

Δραστήριο μέλος

Ο lkjhgfdsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τραπεζικός υπάλληλος. Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Φέτος είναι και η τελευταία συναυλία των Scorpions στην Ελλάδα.
Μην τη χάσετε!
Βέβαια, και να τη χάσετε, cool, μπορείτε πάντα να πάτε σε κάποια από τις τελευταίες συναυλίες, που θα κάνουν στην Ελλάδα, τα επόμενα χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Scorpions θα πάω! δεν τους έχω δει ποτε Live
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lkjhgfdsa

Δραστήριο μέλος

Ο lkjhgfdsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τραπεζικός υπάλληλος. Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Scorpions θα πάω! δεν τους έχω δει ποτε Live
Μην τη χάσεις!
Θα είναι η τελευταία τους!

:P

On a serious sidenote (ή όπως θα έλεγε και κάποια: πάνω σε μία σοβαρή υποσημείωση), αν δεν τους έχεις δει ποτέ, οφείλεις να πας μια φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

presvis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Θα πάτε σε καμία συναυλία φέτος το καλοκαίρι; Έχετε να προτείνετε για την Αθήνα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Matala Beach Festival 2016 17,18 & 19 Ιουνίου
Εγώ λέω να πάω πάντως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
8/7/2016 Crystal Castles αλλη μια συναυλία που θα χάσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

presvis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top