Survivor

Survivor

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 55)
  • Μαχητές

    Ψήφοι: 25 45.5%
  • Διάσημοι

    Ψήφοι: 30 54.5%

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Παιδιά το ένα νέο είναι ότι θα πάει για 5 μέρες ο Ρουβάς εκεί για να ζήσει την περιπέτεια του survivor και θα φύγει. Είχε και φώτο με τον παραγωγό. Επίσης το πιο πιθανό είναι να έχει γυρίσει ο Μάριος. Ε δεν παίζει τώρα που έδιωξε το κεφάλι της κλίκας να σηκώθηκε να φύγει.

Όταν θα ενωθούν οι ομάδες πως θα δίνονται τα έπαθλα φαγητού; Εφόσον ο καθένας παίζει για τον εαυτό του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μένει δηλαδή άλλο 1 παιχνίδι ασυλίας; Πρέπει να κερδίσουν οπωσδήποτε οι μαχητές ώστε να φύγει κάποιος ακόμα από την κλίκα του διάσημων. Ίσως τώρα που έφυγε ο Χανταμπάκης να ψηφίσουν Λάουρα επιτέλους και να σταματήσουν τον πόλεμο στον Ντάνο τον οποίο χάνουν. Μετά την ένωση των ομάδων το παιχνίδι αλλάζει τελείως γιατί μετά παίζουν μόνο ατομικές ασυλίες και έχει καλύτερα αγωνίσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Σίγουρα θα έχει ενδιαφέρον να δούμε ποια θα είναι η ανακοίνωση!!!!!
Ελπίζω μόνο να μην είναι κι αλλη αποχώρηση!

Έχω ξεκινήσει να βαριέμαι με τα αγωνίσματα... δεν έχει ποικιλία η δομή τους... Στα ξένα survivor θεωρώ πως στα αγωνίσματα υπάρχει πιο έντονο το στοιχείο της έκπληξης και της αγωνίας!!!! ... Για το βαθμό δυσκολίας δεν μπαίνω στον κόπο να σχολιάσω!!
Μακάρι τώρα με την ένωση να εμπλουτιστούν τα περιεχόμενα των δοκιμασιών και να αποκτήσει πάλι σασπένς γιατί και οι καυγάδες τους ακόμη έγιναν προβλέψιμοι!!! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μένει δηλαδή άλλο 1 παιχνίδι ασυλίας; Πρέπει να κερδίσουν οπωσδήποτε οι μαχητές ώστε να φύγει κάποιος ακόμα από την κλίκα του διάσημων. Ίσως τώρα που έφυγε ο Χανταμπάκης να ψηφίσουν Λάουρα επιτέλους και να σταματήσουν τον πόλεμο στον Ντάνο τον οποίο χάνουν. Μετά την ένωση των ομάδων το παιχνίδι αλλάζει τελείως γιατί μετά παίζουν μόνο ατομικές ασυλίες και έχει καλύτερα αγωνίσματα.
Μετά την ένωση που θα παίζει ο καθένας για τον εαυτό του να δούμε τι θα κάνει η Λαουρίτα. Θέλω να έχει κανένα παιχνίδι έτσι με βουτιές να γελάσουμε. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Πόσο $#$#@$!#! αυτός ο Ντάνος.

Στο πέναλτυ αντί να διαλέξει κάποιον αδύνατον για να τον νικήσει διαλέξε τον Κωνσταντίνο και το βάφτισε fairplay. Συνεχώς θέλει να κάνει τον ήρωα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Padme

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 357 μηνύματα.
akiko θα πεις καλό λόγο για κάποιον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,105 μηνύματα.
  1. Πιστεύω ότι ο Bo μάλλον έχει βελτιωθεί πλέον :worry:
  2. Θέλω να φύγει Χούτος τώρα. Απλώς διότι δεν τον πηγαίνω και γιατί πλέον (εφόσον είμαστε πριν την ένωση και λίγη σημασία έχει το ομαδικό πια) η Λάουρα και να κάτσει, μικρό κακό θα κάνει στην ομάδα για καμιά βδομάδα. Θα είναι από τους πρώτους που θα αποχωρήσουν μέσα στην ένωση αν οι ατομικές ασυλίες πέφτουν σε νορμάλ άτομα και όχι στη βαλαβάνη ξερωγω :P
  3. Για την Παπαδοπούλου κρίμα θα έλεγα γιατί και ως χαρακτήρα σιγά-σιγά την πήγαινα και ήταν δυνατή αγωνιστικά.
  4. Χάρηκα για την επιστροφή του Μάριου. Ελπίζω να είναι σε καλή κατάσταση όταν πια το παιχνίδι γίνει ατομικό και να κερδίζει προσωπικές ασυλίες ώστε να αποκτήσει κάποιο τηλεοπτικό νόημα το παιχνίδι. Χωρίς και το Μάριο, θα καταλήγαμε να έχουμε τα ίδια με το Rising Star που περίμενες από το πρώτο live ότι θα βγει ο Ξανθόπουλος νικητής :/:
  5. Και μία σκέψη: Αν η ψηφοφορία είναι όντως live και μέσω κοινού, τότε είτε θα πρέπει μέχρι το επεισόδιο της αποχώρησης να μας δείξουν τουλάχιστον 6 ημέρες είτε να έκαναν διακοπές μες στο Πάσχα, καθώς αν τα υπολογίζω καλά το τελευταίο συμβούλιο του νησιού (που βγήκαν σήμερα οι υποψήφιοι) έλαβε χώρα Μεγάλη Τετάρτη το πολύ. (Εκτός αν παίχτηκε διάλειμμα μετά από αποχώρηση Παπαδόπουλου και δεν το ξέρουμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Γιατί νομίζετε η Λάουρα θα φύγει μετά την ένωση; Η λογική είναι να διώξουν τους δυνατούς παίκτες όσοι κερδίζουν ασυλία ώστε να έχουν πιο εύκολο έργο στη συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
akiko θα πεις καλό λόγο για κάποιον?

2 άτομα έκραξα και αποδείχθηκε ότι έχω δίκαιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πόσο $#$#@$!#! αυτός ο Ντάνος.

Στο πέναλτυ αντί να διαλέξει κάποιον αδύνατον για να τον νικήσει διαλέξε τον Κωνσταντίνο και το βάφτισε fairplay. Συνεχώς θέλει να κάνει τον ήρωα....
Το πρόβλημά σου που είναι ακριβώς;
  1. Πιστεύω ότι ο Bo μάλλον έχει βελτιωθεί πλέον :worry:
  2. Θέλω να φύγει Χούτος τώρα. Απλώς διότι δεν τον πηγαίνω και γιατί πλέον (εφόσον είμαστε πριν την ένωση και λίγη σημασία έχει το ομαδικό πια) η Λάουρα και να κάτσει, μικρό κακό θα κάνει στην ομάδα για καμιά βδομάδα. Θα είναι από τους πρώτους που θα αποχωρήσουν μέσα στην ένωση αν οι ατομικές ασυλίες πέφτουν σε νορμάλ άτομα και όχι στη βαλαβάνη ξερωγω :P
  3. Για την Παπαδοπούλου κρίμα θα έλεγα γιατί και ως χαρακτήρα σιγά-σιγά την πήγαινα και ήταν δυνατή αγωνιστικά.
  4. Χάρηκα για την επιστροφή του Μάριου. Ελπίζω να είναι σε καλή κατάσταση όταν πια το παιχνίδι γίνει ατομικό και να κερδίζει προσωπικές ασυλίες ώστε να αποκτήσει κάποιο τηλεοπτικό νόημα το παιχνίδι. Χωρίς και το Μάριο, θα καταλήγαμε να έχουμε τα ίδια με το Rising Star που περίμενες από το πρώτο live ότι θα βγει ο Ξανθόπουλος νικητής :/:
  5. Και μία σκέψη: Αν η ψηφοφορία είναι όντως live και μέσω κοινού, τότε είτε θα πρέπει μέχρι το επεισόδιο της αποχώρησης να μας δείξουν τουλάχιστον 6 ημέρες είτε να έκαναν διακοπές μες στο Πάσχα, καθώς αν τα υπολογίζω καλά το τελευταίο συμβούλιο του νησιού (που βγήκαν σήμερα οι υποψήφιοι) έλαβε χώρα Μεγάλη Τετάρτη το πολύ. (Εκτός αν παίχτηκε διάλειμμα μετά από αποχώρηση Παπαδόπουλου και δεν το ξέρουμε)
Για τον Μπο εγώ απόρησα πως και δεν έδωσε την Βαλαβάνη. :P Έφυγε το κεφάλι της κλίκας και τώρα θα πάει ο Χούτος να βρει το αφεντικούλι του. :D Η Ειρήνη δεν ήθελα να πιστέψω ότι θα φύγει γιατί ήταν η αγαπημένη μου παίκτρια και θα ήθελα πολύ να κερδίσει :( Κρίμα αλλά αν θεωρούσε ότι είναι καλύτερα για αυτήν να μη κάτσει άλλο σωστά έφυγε.
Για τον Μάριο ρε παιδιά δεν ξέρω. Είπε χθες πράγματα όπως ότι δεν είναι τελείως καλά ότι έπαιρνε βαριά φάρμακα και τέτοια. Ελπίζω να μη πάθει τίποτα και κάνει το χέρι του χειρότερα. Δεν τον συμπαθούσα στο παιχνίδι αλλά εντάξει είναι κρίμα να το κάνει χειρότερο.


Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι έχει μαύρη μαγεία αυτή η μπλούζα. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Το πρόβλημά σου που είναι ακριβώς;
Το πρόβλημα μου είναι ότι το παίζει αρχηγός και ανώτερος. Μπορεί να γράφει τηλεοπτικά αλλά είμια σίγουρος ούτε ένας από εσάς που τον υποστηρίζετε δεν αντέχει τέτοιες συμπεριφορές στην πραγματική ζωή.

Η δεύτερη παίκτρια που έκραξα είναι η Παπαδοπούλου. Οι προηγούμενες σελίδες είναι γεμάτες με επιχειρήματα ότι συμπεριφερόταν έτσι επειδή για να εκνευρίσει την κλίκα του Χανταπάκη, ότι πεινάει (λες και οι άλλοι δεν πεινάνε) και άλλα τέτοια. Εγώ ήμουν της άποψη ότι δεν αντέχει πια το παιχνίδι γκρινιάζει συνέχεια και χρειάζεται ψυχίατρο. Τελικά εγκατέλειψε επειδη δεν άντεχε ζητώντας συγνώμη σπό τους συμπαίκτες της και κυρίως από το Κοκκινάκη. Μπράβο της. Έσωσε την εικόνα της στα μάτια μου. Και πάλι είμαι σίγουρος ότι δεν αντέχατε τις γκρίνιες της στην πραγματική ζωή.

Ο πρώτος παίκτης που υπερασπίστηκα ήταν ο Πάνος πριν γίνει γνωστό το facebook group. Μπορεί αγωνιστικά να ήταν μέτριος κάνοντας τη διαφορά σε 2 αγωνίσματα αλλά είχε πολύ καλή στρατηγική. Είχα πει ότι ήταν ο μοναδικός που ήταν σωστά προτετοιμασμένος και είχε παρακολουθήσει ξένα survivor. Πριν λίγες μέρες επιβεβαιώθηκα καθώς ο ίδιος στο survivor panorama δήλωσε ότι έχει παρακολουθήσει τα survivor όλου του κόσμου.

Ο δεύτερος παίκτης που υπερασπίστηκα ήταν ο Χανταπάκης. Εγωιστής, χάλια χαρακτήρας αλλα με πολύ καλή στρατηγική και κατά τη γνώμη μου ο καλύτερος παίκτης αγωνιστικά. Έκανε μια ομάδα που υπό φυσιολογικές συνθήκες θα έφτανε στο τελικό.

Γενικά έχω ξενερώσει με τη δύναμη του κοινού στο survivor. Πρακτικά η παραγωγή με μοντάζ μπορεί να επηρεάσει και να κατευθύνει το κοινό που στην Ελλάδα δεν έχει καθόλου κριτική ικανότητα. Ελπίζω οι κανόνες στην ένωση να αλλάξουν αλλιώς το παιχνίδι δεν έχει νόημα ας δώσουν το βραβείο από τώρα στο Ντάνο. Όποιος έχει δει το αμερικάνικο survivor θα γνωρίζει ότι παίκτες σαν τον Ντάνο του στυλ πάω μπροστά, τους γ....ω όλους, συγνώμη παιδιά που δεν νικήσα για 1000στη συνεχόμενη φορά, δεν διαλέγω τον Τσανγκ για να αγωνιστώ στο foul αλλά το Κωνστανίνο που είναι ο μοναδικός που πλησιάζει την ανωτερότητα μου φεύγουν νωρίς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Padme

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Πάρε κινητό και ρίξε ψηφαλάκι, τι θα πει έχεις ξενερώσει με τη δύναμη του κοινού στο survivor? λες και γίνεται για κάποιον ανώτερο σκοπό.
Αν το κοινό γουστάρει να βλέπει την ανωτερότητα του Ντάνου και την "γκρίνια" της Ειρήνης με γεια τους με χαρά τους ριάλιτυ είναι όχι ολυμπιακοί αγώνες.
Και τέλος ο Βασάλος δεν πλησιάζει καν τον Ντάνο, για το μισθοφόρο το ξανά συζητάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Akiko.
Όταν έχεις πέναλντι μπορείς να διαλέξεις όποιον παίκτη θέλεις. Οι μαχητές διαλέγουν συνήθως Μπο και Κοκκινάκη. Γιατί; Γιατί είναι αργοί, δυσκίνητοι και πολύ πιο εύκολο να τους κερδίσουν. End of story.Τι πάει να πει το παίζει αρχηγός; Όποιον θέλει θα διαλέξει. Η Παπαδοπούλου είχε λόγους που γκρίνιαζε γιατί της φερόντουσαν ΠΟΛΎ ΆΣΧΗΜΑ. Και αντικειμενικά το σώμα της είχε μακράν το μεγαλύτερο πρόβλημα από όλους. Παρόλα αυτά στα αθλήματα πετούσε δεν την έφτανε κανείς (χωρίς να πτοείται που το μοναδικό άτομο που πήγαινε να την αγκαλιάσει και να της πει μπράβο ήταν ο Ντάνος).
Όσο για αυτούς που υπερασπίζεσαι γελάω άπειρα με το ζώο τον Πάνο ο οποίος το έπαιζε ψώφιος κοριός μονίμως για να κάθεται να ξύνεται και να παίζουν οι άλλοι. Ο Χανταπάκης αγωνιστικά ήταν από τους αγαπημένους μου και αν δεν συμπεριφερόταν τόσο ύπουλα θα ήθελα να φτάσει μακριά.
Δεν με αρέσουν οι παίκτες που παίζουν ύπουλα, κάνουν κλίκες και φυσικά πόλεμο σε όποιον δεν τους γλύφει. Τρανό παράδειγμα ο Χανταπάκης που μόλις ξεκουμπίστηκε η κλίκα έκανε φτερά. Και ευτυχώς. Προτιμώ να βλέπω τον Ντάνο φτερό στον άνεμο να παίζει καλά να κάνει δουλειές και να μη στήνεται σε κανέναν για να πάρει "εύνοια" όπως έκαναν ο Μπο και η Λάουρα με τον Στέλιο. Και αν θες να ψηφίσεις μπορείς να το κάνεις όπως εγώ και άλλος κόσμος. Πιο γκρινιάρης από τον Βασάλο είσαι, έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Tα σχολια για τη Λαουρα στο τουιτερ ειναι τουλαχιστον εμετικα. Δεν λεω, δεν ηξερε και αυτη που πηγαινε? Τι το θες το survivor αν δεν το'χεις με το νερο και τα υψη... Αλλα αυτα που διαβαζω, τοσο για τη φοβια της οσο και μερικα σχολια που κανουν για το σωμα της κτλ ειναι τουλαχιστον απαραδεκτα... τα αστεια εχουν και καποια ορια :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν ήμουν η Λάουρα θα είχα φύγει οικειοθελώς. Ο ορισμός του παρασιτικού παίκτη που έχει επιβιώσει μόνο και μόνο επειδή έγλειφε τον Χανταμπάκη και μπήκε νωρίς στην κλίκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Tα σχολια για τη Λαουρα στο τουιτερ ειναι τουλαχιστον εμετικα. Δεν λεω, δεν ηξερε και αυτη που πηγαινε? Τι το θες το survivor αν δεν το'χεις με το νερο και τα υψη... Αλλα αυτα που διαβαζω, τοσο για τη φοβια της οσο και μερικα σχολια που κανουν για το σωμα της κτλ ειναι τουλαχιστον απαραδεκτα... τα αστεια εχουν και καποια ορια :/:
Τι λένε για το σώμα της; Τέλειο είναι. :P Πέρα από αυτό είναι μακράν η χειρότερη παίκτρια και φοβάται κυριολεκτικά τα πάντα. Δηαδή στη δεύτερη ασυλία καλύτερα να ήταν αυτή υποψήφια αντί για τη Σόφη. Και δεν είναι μόνο στα αθλήματα που εξ αιτίας της παίρνουν συνέχεια πέναλτι στην παραλία μόνο κάθεται και κάνει κοτσίδες. Βλέπω τον Βασάλο στην ένωση αν μείνει αυτή να την κυνηγάει με το σφυρί. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Τι λένε για το σώμα της; Τέλειο είναι. :P Πέρα από αυτό είναι μακράν η χειρότερη παίκτρια και φοβάται κυριολεκτικά τα πάντα. Δηαδή στη δεύτερη ασυλία καλύτερα να ήταν αυτή υποψήφια αντί για τη Σόφη. Και δεν είναι μόνο στα αθλήματα που εξ αιτίας της παίρνουν συνέχεια πέναλτι στην παραλία μόνο κάθεται και κάνει κοτσίδες. Βλέπω τον Βασάλο στην ένωση αν μείνει αυτή να την κυνηγάει με το σφυρί. :hehe:

Δεν θέλω καν να πω τι λένε γιατι θα πρεπει να αφαιρέσω το ποστ μου ως σεξιστικό και υβριστικό αλλα ναι, ειναι πολυ άσχημο να γίνονται τοσο απαράδεκτα σχόλια. Κατα τ'αλλα συμφωνώ οτι θα επρεπε να ειχε φύγει οικειοθελώς, αφού δεν τη θέλει το παιχνίδι και βλέπει οτι δεν μπορει. Ας μην προτρέχουμε ομως, ας φύγει ο Χούτος για αρχή :D και μετα στην ένωση θα έρθει η σειρά της :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν θέλω καν να πω τι λένε γιατι θα πρεπει να αφαιρέσω το ποστ μου ως σεξιστικό και υβριστικό αλλα ναι, ειναι πολυ άσχημο να γίνονται τοσο απαράδεκτα σχόλια. Κατα τ'αλλα συμφωνώ οτι θα επρεπε να ειχε φύγει οικειοθελώς, αφού δεν τη θέλει το παιχνίδι και βλέπει οτι δεν μπορει. Ας μην προτρέχουμε ομως, ας φύγει ο Χούτος για αρχή :D και μετα στην ένωση θα έρθει η σειρά της :P
Δεν συμφωνώ με τα άσχημα σχόλια του στιλ "πως είσαι έτσι" όταν γίνονται κακόβουλα, όχι με χιούμορ και επανειλημμένα. Όμως είναι πιο παλτό πεθαίνεις. Μέχρι και η Ελισάβετ σημείωσε ανοδική πορεία. Το θέμα είναι ότι δεν πας σε ένα τέτοιο παιχνίδι ρε φίλε εφόσον φοβάσαι μέχρι και τον αέρα. :P Εγώ πάντως διάβασα ότι αυτή θα φύγει. Θα δούμε αύριο! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Αν ήμουν η Λάουρα θα είχα φύγει οικειοθελώς. Ο ορισμός του παρασιτικού παίκτη που έχει επιβιώσει μόνο και μόνο επειδή έγλειφε τον Χανταμπάκη και μπήκε νωρίς στην κλίκα.

Τα πράγματα στη show biz είναι δύσκολα. Δεν λες εύκολα όχι σε 8000 μήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Δεν συμφωνώ με τα άσχημα σχόλια του στιλ "πως είσαι έτσι" όταν γίνονται κακόβουλα, όχι με χιούμορ και επανειλημμένα. Όμως είναι πιο παλτό πεθαίνεις. Μέχρι και η Ελισάβετ σημείωσε ανοδική πορεία. Το θέμα είναι ότι δεν πας σε ένα τέτοιο παιχνίδι ρε φίλε εφόσον φοβάσαι μέχρι και τον αέρα. :P Εγώ πάντως διάβασα ότι αυτή θα φύγει. Θα δούμε αύριο! :clapup:


Α ωραια,αν και μισώ τα spoilers,μου ειπαν οτι θα φύγει ο Χούτος :hehe: Για να δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top