Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,816 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Όλα εκείνα που μας ενοχλούν στα cafe και στα διάφορα κέντρα διασκέδασης

SkyBlu

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη SkyBlu
H SkyBlu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.

H SkyBlu έγραψε στις 00:10, 20-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris S
Δεν ξέρω αν θεωρείται ''κέντρο διασκέδασης'' αλλά πηγαίνω σε συναυλίες και αυτό που με ενοχλεί(ειδικά σε πιο γνωστά ονόματα) είναι οι τύποι που είναι με το κινητό και τραβούν ΟΛΗ τη γαμημένη συναυλία λες και η ζωή τους εξαρτάται από αυτό. Αλλά ντάξει το αντιμετωπίζω,έχω πολύ μελωδική φωνή και συνεισφέρω πάντα στο να είναι το αποτέλεσμα το καλύτερο δυνατό.
Το χειρότερο είναι να μιλάνε. Ο/η άλλος/η να τραγουδάει ή να παίζει και αυτοί να μιλάνε. ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

harry akritas

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη harry akritas
Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 605 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε στις 09:38, 20-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από Helium
Εγώ ξέρω ότι το ίδιο καλά θα περασω, είτε είναι γραμμένο το τραπέζι, είτε δεν είναι. Αν εσύ δεν περνας καλά επειδή είναι γραμμένο το τραπέζι, τι να πω. Άλλα πράγματα μπορεί να με ενοχλησουν, όπως να είναι δυνατά η μουσική και να μην μπορώ να συζητησω. Αλλά να μην μπορώ να περασω όμορφα επειδή είναι γραμμένο το τραπέζι, πρώτη φορά το ακουω. Έχω μάθει να μην δινω σημασία σε ασημαντα πράγματα.
Προσωπικά δεν δίνω και μεγάλη σημασία, αν και αισθητικά δεν είναι καθόλου ωραίο. Αλλά να το παρουσιάζουμε ως κάτι φυσιολογικό δεν πρέπει, γιατί φίλε δεν σου ανήκει το τράπεζι, believe it or not. Δεν έχει ο κάθε άνθρωπος την όρεξη να βλέπει ό,τι παπαριά θες εσύ να γράψεις. Μην ανησυχείς, δεν χαλιέμαι για τέτοια πράγματα, το λέω με την έννοια ότι δεν είναι δείγμα σεβασμού και πολιτισμού.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη PolGR1509
Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 2,118 μηνύματα.

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε στις 13:32, 20-05-17:

Κάτι που με ενοχλεί ιδιαίτερα στα μαγαζιά είναι οι διακρίσεις.
Για παράδειγμα, υπάρχει ένα μαγαζί δήθεν μουράτο στην πόλη μου στο οποίο συχνάζουν όλες οι ηλικίες
από γυμνάσιο-λύκειο, φοιτητές μέχρι και 50αρηδες που λέει ο λόγος. Εεε και όταν κάποιος δε γεμίζει το μάτι
στο αφεντικό, πάει και ζητάει ταυτότητα-χωρίς κάποιος να έχει ζητήσει αλκοόλ ξέρω 'γω-ισχυριζόμενος ότι
πρέπει να είσαι 17+, ενώ ουσιαστικά ψάχνει αιτία να σε διώξει επειδή ξέρει ότι κατα 90% δεν θα έχεις ταυτότητα μαζί.
Συγκεκριμένα, μια μέρα, είχε πάει σε ένα παιδί (επειδή μικροέδειχνε), τον ρώτησε πόσο είναι είπε 17 που ίσχυε και του ζήτησε ταυτότητα.
Επειδή το παιδί προφανώς δεν είχε, του είπε: «Θα σε παρακαλέσω να μην ξαναέρθεις, επειδή προσπαθώ να χτίσω ένα ίματζ στο μαγαζί».
Εν τω μεταξύ ήταν εκεί πόσα 15χρονα, αλλά βλέπεις αυτοί ήταν ψιλοί/μοδάτοι/όμορφοι και τα κορίτσια φορούσαν μίνι και ήταν βαμμένες οπότε δεν υπήρχε πρόβλημα. Και γω τώρα γενικά όποτε είναι να πάω κουβαλάω μαζί μου μία ταυτότητα-όχι τίποτα άλλο-για να του την τρίψω στη μούρη σε περίπτωση που ρωτήσει και να μην έχει τι να πει. Επειδή αν είσαι 17 (μπούρδες δεν υπάρχει καν ηλικιακό όριο) μετά δεν μπορεί να σε διώξει γιατί αποτελεί μειωτική διάκριση και αν τον καταγγείλεις θα φάει πρόστιμο.
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 16:56, 20-05-17:

Κάντε λίγο φασαρία καμιά 10αριά φορές, να δεις αν μετά θα χρησιμοποιεί ταυτότητα σαν πρόσχημα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Stickerbush (Πεισματάρης Γορίλας)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stickerbush
Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 776 μηνύματα.

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε στις 17:30, 20-05-17:

αυτά τα μαγαζιά βέβαια, έχουν κόσμο γι αυτόν ακριβώς το λόγο, γιατί πηγαίνουν μουράτα αγόρια και bimbos, και μη πει κανείς για slut shaming, δε με ενοχλεί το πήδημα ή το προκλητικό ντύσιμο, αλλά είμαι ρατσιστής με άτομα που τα ενδιαφέοντά τους περιορίζονται στο άξεστο φλερτ και αναπαραγωγικό παιχνίδιασμα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 20:58, 20-05-17:

Όταν διασκεδάζω, κοιτάω να περάσω καλά. Δεν αφήνω τίποτα να μου τη χαλάσει.
Παράθεση

BRUCE (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη BRUCE
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Γυμναστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.

O BRUCE έγραψε στις 13:53, 26-05-17:

Με ενοχλεί αφάνταστα το τσιγάρο και ειδικά κατά τους χειμερινούς μήνες που όλα είναι κλειστά. Με νόμο ήδη από το 2009, που απαγορεύει το κάπνισμα σε κλειστούς χώρους, το θεωρώ αδιανόητο να πηγαίνω για καφέ/ποτό και να φεύγω με δύσπνοια και μυρωδιά τσιγάρου σε όλο μου το σώμα.
Με ενοχλεί επίσης που σε μερικά καφέ βάζουν τη μουσική στην διαπασών και δεν μπορείς να μιλήσεις με τον διπλανό σου, όταν υποτίθεται σε ένα καφέ βγαίνεις για να μιλήσεις με τον άλλον.
Και τέλος στα κέντρα διασκέδασης με ενοχλεί που δεν ζητάνε ταυτότητες και μπορεί και μπαίνουν μέσα ανήλικα!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 2,118 μηνύματα.

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε στις 14:14, 26-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Κάντε λίγο φασαρία καμιά 10αριά φορές, να δεις αν μετά θα χρησιμοποιεί ταυτότητα σαν πρόσχημα...
Εμ να σου πω αυτό του χρειάζεται του ηλίθιου που θέλει και image. Από τη στιγμή που όλοι πελάτες είναι και πληρώνουν, δεν θα 'πρεπε να φέρεται σαν κόπανος.
Αρχική Δημοσίευση από Stickerbush
αυτά τα μαγαζιά βέβαια, έχουν κόσμο γι αυτόν ακριβώς το λόγο, γιατί πηγαίνουν μουράτα αγόρια και bimbos, και μη πει κανείς για slut shaming, δε με ενοχλεί το πήδημα ή το προκλητικό ντύσιμο, αλλά είμαι ρατσιστής με άτομα που τα ενδιαφέοντά τους περιορίζονται στο άξεστο φλερτ και αναπαραγωγικό παιχνίδιασμα.
Καλά...έχουν και 2-3 κοπέλες εκεί κοτσαρωμένες σαν τα αγγούρια και ντυμένες στην τρίχα να κάνουν τα "public relations" του μαγαζιού
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 14:26, 26-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από PolGR1509
Εμ να σου πω αυτό του χρειάζεται του ηλίθιου που θέλει και image. Από τη στιγμή που όλοι πελάτες είναι και πληρώνουν, δεν θα 'πρεπε να φέρεται σαν κόπανος.
Μην το παίρνεις προσωπικά αλλά έτσι ακριβώς λειτουργούν οι bussiness. Το image του μαγαζιού μετράει αρκετά όσον αφορά το είδος των πελατών που θέλεις να προσελκύσεις. Αν εγώ ήθελα να φτιάξω club για λεφτάδες όπου ο κάθε πελάτης θα μου σκάει 1000$ τη βραδιά θα είχα υποχρεωτική είσοδο με κοστούμι και φυσικά δεν θα άφηνα πιτσιρίκια μέσα γιατί θα χαλούσαν προφανώς το image και θα έχανα πολύ περισσότερα χρήματα σε βάθος χρόνου από το 10$ του κάθε πιτσιρικά.

Αν δεν σου αρέσει το μαγαζί ή ο τρόπος συμπεριφοράς απλά δεν πας και τελειώνει το ζήτημα. Έχεις άπειρες επιλογές, αλλά δεν μπορείς να απαιτείς από τον άλλο να σου φέρεται όπως θες.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε στις 14:37, 26-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από hack3r
Μην το παίρνεις προσωπικά αλλά έτσι ακριβώς λειτουργούν οι bussiness. Το image του μαγαζιού μετράει αρκετά όσον αφορά το είδος των πελατών που θέλεις να προσελκύσεις. Αν εγώ ήθελα να φτιάξω club για λεφτάδες όπου ο κάθε πελάτης θα μου σκάει 1000$ τη βραδιά θα είχα υποχρεωτική είσοδο με κοστούμι και φυσικά δεν θα άφηνα πιτσιρίκια μέσα γιατί θα χαλούσαν προφανώς το image και θα έχανα πολύ περισσότερα χρήματα σε βάθος χρόνου από το 10$ του κάθε πιτσιρικά.

Αν δεν σου αρέσει το μαγαζί ή ο τρόπος συμπεριφοράς απλά δεν πας και τελειώνει το ζήτημα. Έχεις άπειρες επιλογές, αλλά δεν μπορείς να απαιτείς από τον άλλο να σου φέρεται όπως θες.
Δεν το παίρνω προσωπικά..γιατί άλλωστε δε συνέβη σε μένα αλλά σε γνωστό μου. Επίσης, οι επιλογές δεν είναι άπειρες επειδή βρίσκομαι στην επαρχία, επομένως θέλω δε θέλω θα τον φάω στα μούτρα κάποια στιγμή. Όσο για το άλλο, μπορώ άνετα σαν πελάτης να απαιτήσω να μου φερθεί με σεβασμό διότι δεν έκανα κάτι ούτε δημιούργησα κάποιο πρόβλημα. Άλλωστε, δεν έχει το δικαίωμα να διώξει εμένα ή οποιονδήποτε άλλο απλά επειδή «δεν του γεμίζω το μάτι» και να αφήνει το 15χρονο το ξέκωλο που θα δώσει επίσης 10€. Δεν το ξέραμε να βάλουμε πουκάμισο για έναν μεσημεριανό καφέ στις 12.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη xristaras9
Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,536 μηνύματα.

O xristaras9 έγραψε στις 17:52, 26-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Την φασαρία θα την κάνει εκεί που τον παίρνει μην σκάσει κάνας μπράβος-πόρτα και τον αφήσει στον τόπο
Παράθεση

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotis econ
Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 494 μηνύματα.

O panagiotis econ έγραψε στις 00:38, 27-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από xristaras12345
Την φασαρία θα την κάνει εκεί που τον παίρνει μην σκάσει κάνας μπράβος-πόρτα και τον αφήσει στον τόπο
Καλα κατουρα και λιγο ρε συ
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

O xristaras9 έγραψε στις 00:52, 27-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από panagiotis econ
Καλα κατουρα και λιγο ρε συ
Τα μαγαζιά σήμερα (οχι τα κωλομάγαζα) έχουν πόρτα σχεδόν πάντα (βλέπε παλιότερα Μεραρχίας Πειραιά) σχεδόν πάντα.Δεν έχει πολλά χρόνια που εξιχνιάστηκε η σπείρα με τα κυκλώματα προστασίας σε μαγαζιά και πιάσανε 200 άτομα.
Παράθεση

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 494 μηνύματα.

O panagiotis econ έγραψε στις 10:44, 27-05-17:

Τα μαγαζιά σήμερα (οχι τα κωλομάγαζα) έχουν πόρτα σχεδόν πάντα (βλέπε παλιότερα Μεραρχίας Πειραιά) σχεδόν πάντα.Δεν έχει πολλά χρόνια που εξιχνιάστηκε η σπείρα με τα κυκλώματα προστασίας σε μαγαζιά και πιάσανε 200 άτομα.
Υπαρχουν πολλα καφε με πορτιεριδες?
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Αγγελος Κοκ
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,180 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 11:23, 27-05-17:

Αναλογως την περιοχη που πας
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

O xristaras9 έγραψε στις 12:17, 27-05-17:

Ρε φίλε παρερμηνεύεις εύκολα πράγματα δεν μιλάμε για καφετέριες που δεν έχει νόημα να κάνεις φασαρία μιλάμε για βραδινά μαγαζιά π.χ το boutique Σύνταγμα έχει πορτιέρη ή το acanthus ή το σκυλάδικο το caramela εκεί αν κάνεις φασαρία μάλλον θα βρεθείς σε τίποτα κάδους
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xristaras9 : 27-05-17 στις 12:21.
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 12:46, 27-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από BRUCE
Με ενοχλεί αφάνταστα το τσιγάρο και ειδικά κατά τους χειμερινούς μήνες που όλα είναι κλειστά. Με νόμο ήδη από το 2009, που απαγορεύει το κάπνισμα σε κλειστούς χώρους, το θεωρώ αδιανόητο να πηγαίνω για καφέ/ποτό και να φεύγω με δύσπνοια και μυρωδιά τσιγάρου σε όλο μου το σώμα.
Χαχαχα καλό καλό! Αν το πεις σε καπνιστή και το καταλάβει γράψε με. Πάνε κάπου 2-3 ώρες και δεν μπορούν τόσο χωρίς τσιγάρο ή ας πούμε δεν θα μπορούν να βγουν 2 φορές έξω για να καπνίσουν. Δεν τους σεβόμαστε παιδί μου τι λες.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

O panagiotis econ έγραψε στις 12:53, 27-05-17:

Ρε φίλε παρερμηνεύεις εύκολα πράγματα δεν μιλάμε για καφετέριες που δεν έχει νόημα να κάνεις φασαρία μιλάμε για βραδινά μαγαζιά π.χ το boutique Σύνταγμα έχει πορτιέρη ή το acanthus ή το σκυλάδικο το caramela εκεί αν κάνεις φασαρία μάλλον θα βρεθείς σε τίποτα κάδους
Η @Ερινυς αναφεροταν στη φασαρια στην καφετερια οπου ζητουσαν ταυτοτητα κι εσυ ειπες για μπραβους. Και στην τελικη σιγα τα αιματα με τους μπραβους, θρασυδειλοι τυποι που πουλανε μουρη. Τις περισσοτερες φορες παιδια της γειτονιας που λογω υψους την ειδαν wanna be γαμαουα και δεν συμμαζευεται. Ηρεμηστε και μην ειστε τοσο χεστες, δεν δαγκωνουν
Παράθεση

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε στις 12:58, 27-05-17:

Όχι δεν έχει πόρτα...το μαγαζί είναι εξωτερικό έτσι με καλή αισθητική και απλά έχουν έναν χώρο εσωτερικό όπου είναι η κουζίνα ας πούμε..δεν ξέρω και πως λέγεται...ο πάγκος που κάνουν τους καφέδες τέλος πάντων! Έτσι, με το που πλησιάσεις στο χώρο σε υποδέχεται η πιαριτζού (PRιτζού=public relations girl) και σε ρωτάει πόσα άτομα είστε και σε βολεύει...αυτές σαν υπάλληλοι τους εξυπηρετούν όλους ανεξαιρέτως με ευγένεια και χωρίς διακρίσεις...το αφεντικό είναι που κάνει τη δουλειά.

Σχετικά με αυτό, ο ίδιος έχει και βραδινό club. Εκεί εντάξει, αρχικά έβαζαν ό,τι να 'ναι άτομα, μετά παίκτηκε ένα συμβάν με μία κοπέλα τρίτη γυμνασίου που μέθυσε και κυκλοφορούσε με τα βρακιά και έκαναν μήνυση στο μαγαζί και τώρα ζητάνε ταυτότητα 17+. Δεν ξέρω, ωστόσο, κατά πόσο αυστηροί είναι. Εμένα μια φορά μου είχαν ζητήσει την ταυτότητα τσικνοπέμπτη και την έδωσα και μου έκαναν πλάκα λέγοντας "Το 14 γεννήθηκες;", ενώ το '14 ήταν η χρονολογία έκδοσης...χαχαχα ξεκαρδιστήκαμε για άλλη μία φορά, ο τύπος γελούσε μόνος του με το πετυχημένο του αστείο
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PolGR1509 : 27-05-17 στις 13:06.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ιππολύτη
H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 719 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε στις 13:03, 27-05-17:

Όχι δεν έχει πόρτα...το μαγαζί είναι εξωτερικό έτσι με καλή αισθητική και απλά έχουν έναν χώρο εσωτερικό όπου είναι η κουζίνα ας πούμε..δεν ξέρω και πως λέγεται...ο πάγκος που κάνουν τους καφέδες τέλος πάντων! Έτσι, με το που πλησιάσεις στο χώρο σε υποδέχεται η πιαριτζού (PRιτζού=public relations girl) και σε ρωτάει πόσα άτομα είστε και σε βολεύει...αυτές σαν υπάλληλοι τους εξυπηρετούν όλους ανεξαιρέτως με ευγένεια και χωρίς διακρίσεις...το αφεντικό είναι που κάνει τη δουλειά.
όπα κάτσε. ΤΖΟΥ; από πού είσαι;
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

O xristaras9 έγραψε στις 13:43, 27-05-17:

Σχετικά με αυτό, ο ίδιος έχει και βραδινό club. Εκεί εντάξει, αρχικά έβαζαν ό,τι να 'ναι άτομα, μετά παίκτηκε ένα συμβάν με μία κοπέλα τρίτη γυμνασίου που μέθυσε και κυκλοφορούσε με τα βρακιά και έκαναν μήνυση στο μαγαζί και τώρα ζητάνε ταυτότητα 17+. Δεν ξέρω, ωστόσο, κατά πόσο αυστηροί είναι. Εμένα μια φορά μου είχαν ζητήσει την ταυτότητα τσικνοπέμπτη και την έδωσα και μου έκαναν πλάκα λέγοντας "Το 14 γεννήθηκες;", ενώ το '14 ήταν η χρονολογία έκδοσης...χαχαχα ξεκαρδιστήκαμε για άλλη μία φορά, ο τύπος γελούσε μόνος του με το πετυχημένο του αστείο
Ντάξει κι εγώ την έχω βγάλει το 2011 και τι να λέει αυτό
Παράθεση

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε στις 14:52, 27-05-17:

Ντάξει κι εγώ την έχω βγάλει το 2011 και τι να λέει αυτό
Δε λέει κάτι, απλά ήταν και αστειάτορας ο τυπάς τρομάρα του
Παράθεση

Stickerbush (Πεισματάρης Γορίλας)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stickerbush
Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 776 μηνύματα.

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε στις 16:52, 27-05-17:

video or it never happened
Παράθεση

Kougami

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Kougami
Ο Kougami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

O Kougami έγραψε στις 21:09, 05-10-17:

Με ενοχλει ο φασισμος του να μην μπορεις να αναπνευσεις καθαρο αερα λογο των τσιγαρων... Μονο στην Ελλαδα αυτα φυσικα.
Παράθεση

The Mountain

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη The Mountain
Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

O The Mountain έγραψε στις 22:13, 05-10-17:

Αρχική Δημοσίευση από Kougami
Με ενοχλει ο φασισμος του να μην μπορεις να αναπνευσεις καθαρο αερα λογο των τσιγαρων... Μονο στην Ελλαδα αυτα φυσικα.
Συμφωνώ φίλτατε. Αυτοί αυτοκτονούν και με το δίκιο τους, οι υπόλοιποι τι φταίμε?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους