Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,716 μέλη και 2,404,390 μηνύματα σε 74,741 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 540 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 253)
Τρελαίνομαι, μ' αρέσει περισσότερο κι από το παγωτό!
129
50,99%
Ωραίο είναι, αλλά το αντάλλαζα ευχαρίστως με μια βάφλα
67
26,48%
Δεν μ' αρέσει βασικά, αλλά το κάνω για να τον/την ικανοποιώ
22
8,70%
Προτιμώ να φάω χαλασμένη φέτα, παρά να το δοκιμάσω!
35
13,83%

Devil

Περιβόητο Μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,094 μηνύματα.

O Devil έγραψε: στις 12:33, 24-12-17:

Γενικά δεν υπάρχει το σιχαινομαι στο σεξ. Ο μονος μου φραγμος που δεν κάνω εξεζητημένα πραγματα τον τελευταιο καιρο που δεν έχω σταθερη σχέση και έχω πάει με αρκετές διαφορετικές είναι ο φοβος του hiv. To ελευθερο στοματικο αν και έχει μικρη επικινδυνοτητα δεν παύει να έχει εστω και αυτή την μικρή. Οποτε πάντα έχω βάλει προφυλακτικο και δεν έχω γλειψει βαθειά κάποια από τις παρτενέρ μου. Συνιστω σε ολους και ολες να κάνουν το ιδιο εκτος και αν δούν εξετάσεις, που και παλι τις 2-3 τελευταιες εβδομάδες δεν ξέρεις τι μπορει να έκανε.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Volkswagen Fan, Ελισσάβετ21, Στωικος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους