Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Μας κάνουν καψωνάκια! Μάλλον εμείς οι πολίτες κερδίσαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Μιας και δεν έχετε πει ακόμα να ρωτήσω;;;Παίζει να μάθουμε πόσοι δολοφόνοι είναι ακόμα μέσα αν δεν τελείωσε το παιχνίδι ή είναι νωρίς ακόμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Οι αθώοι και φιλήσυχοι πολίτες δεν ξέρουν τί παιχνίδια παίζουν οι πονηροί του κόσμου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
μωρε φιλησυχος δειχνεις...οπως επισης και υποπτος....αλλα δολοφονος εισαι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Πάντως, το κακό μ' εμένα είναι ότι ενώ είμαι πολίτης, με τα πολλά μπόρεσα και σας έκανα να με νομίζετε δολοφόνο! Είμαι ένας άτυχος και παρεξηγημένος που λέει κι ο Στελλάρας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Πάντως, το κακό μ' εμένα είναι ότι ενώ είμαι πολίτης, με τα πολλά μπόρεσα και σας έκανα να με νομίζετε δολοφόνο! Είμαι ένας άτυχος και παρεξηγημένος που λέει κι ο Στελλάρας...

Κάτσε καλέ ακόμα δεν τελείωσε επίσημα το παιχνίδι:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Μα καλά, πού είναι αυτή η ΣΕ; Μπας και έχουν κάτι πιο ...ενδιαφέρον να κάνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλέ άντε καλέ! θέλω να κάνω μπάνιο το παιδί μου και σας περιμένω να δω τι θα γίνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Μαλλον κοιμηθηκε η ΣΕ..Αντε ρε παιδια!!!!
Καλά εσύ με τόσες κατηγορίες που έχεις δεχθεί δεν θέλεις να προστατέψεις τον εαυτό σου ή κάνεις τον κινέζο;;;Το μόνο που σε νοιάζει είναι η Lorelai;;;

Τι να προστατευσω τον εαυτο μου?Αφου απο την πρωτη σελιδα εχετε βγαλει το πορισμα σας οτι ειμαι η ιεροδουλη..Επι σελιδες λετε οτι εγω ειμαι η ιεροδουλη και η niyia η δολοφονος.Το γεγονος οτι στον προηγουμενο γυρο που η niyia βγηκε εγω της εδωσα τον δευτερο μολις ψηφο της δεν σχολιαστηκε.Ιεροδουλος να θελει να στειλει εξω απο το παιχνιδι την δολοφονο.. οτι να ναι..αλλα ξεχασα..εγω ειμαι η ιεροδουλη..
Οσο για τη lorelai ειπα οτι εγω προσωπικα δεν ειδα κατι υποπτο πανω της..Θα δουμε σε λιγο την αληθεια..Μπορει να κανω και λαθος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γιατι βλεπεις μηπως και κανεναν υποπτο..???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Τελικά είδατε που χρειαζόταν και τρίτο άτομο ΣΕ και τζάμπα την πέσατε στο Τέτρα πριν αρχίσει το παιχνίδι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Βρε fand πάρτο πάνω σου αν είσαι μέσα και πες μας αν ήταν ή όχι killer. Τεσπα ελπίζω όταν γυρίσω να μάθουμε επιτέλους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Γιατι βλεπεις μηπως και κανεναν υποπτο..???????

Εσυ γιατι λες να ψηφισα την κου-ε???Ειπα οτι πιστευω οτι εφαγε τον vendetta και οτι κανεις δεν θα θεωρησει οτι ενω ηταν δολοφονα οτι θα το εκανε και τελικα αυτο εγινε..

Εσυ εκτος απο να την λες στον καθενα που μιλαει και να υπερασπιζεσαι την κου-ε θα κανεις τιποτα αλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καλέ δεν μάθαμε ακόμα τι ήταν η Lorelai??

[μ'αρέσει που σκοτώθηκα με το που έφτασα στον καλό μου να ανοίξω νετ που μ'έτρωγε σ'όλη τη διαδρομή :mad:]

δεν ειναι μέσα τα κορίτσια? ο fand?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γειά σας..
Είναι η πρωτη φορά που μιλάω μπροστά σε τόσο κόσμο κι έχω άγχος.:redface::P



Υποθέτω ότι περιμένετε να μάθετε τί είναι η Lorelai..

Λοιπον η Lorelai ήταν πολίτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εσυ γιατι λες να ψηφισα την κου-ε???Ειπα οτι πιστευω οτι εφαγε τον vendetta και οτι κανεις δεν θα θεωρησει οτι ενω ηταν δολοφονα οτι θα το εκανε και τελικα αυτο εγινε..

Εσυ εκτος απο να την λες στον καθενα που μιλαει και να υπερασπιζεσαι την κου-ε θα κανεις τιποτα αλλο?

πλάκα έχεις :P
jrot για αύριο εκτός αν αλλάξω και ψηφίσω pitg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Jrot κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
exμμμ... αύριο είανι Σάββατο...

επίσης... cool σας βλέπω με τη lorelai... (γμτ:()....
εγώ πάλι βέπω τους φόβους μου να επιβεβαιώνονται... bill_slayer από μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχίζω πλέον και πιστεύω ότι η ΡΕ δεν έχει καλό ρόλο,όπως και η ΚΕ.Θυμίζω ότι η Resident ήταν η 2η που ψήφισε τη doo μετά την ψήφο της Κουε(η οποία ψήφισε πρώτη-πρώτη και ακολούθησαν οι πολλές ψήφοι,μετά ψήφισε pitg21 ενώ είπε χαρακτηριστικά ότι είναι σχεδόν σίγουρη πως ο φανταγκο δεν είναι δολοφόνος.)
Αλλάζω σε Κακή Επιρροή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Μπραβο σας..η σιγουρια σας οδηγησε ακομα ενα πολιτη στο θανατο..

Κου-ε απο εμενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top