Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Παπουτσάκια...:shifty::shifty::shifty:
Και μάλιστα CAMPER...εδώ οι απόψεις διίστανται!! Όσοι ξέρω ή τα λατρεύουν ή τα μισούν...




Κουκλίστικα είναι!
Και μάλιστα άνετα και ταυτόχρονα γουστόζικα, βρίσκεις κάτι και για κάθε μέρα και για πιο ξεχωριστές περιστάσεις!
Μπράβο! κι εμένα μου αρέσουν μικρές ιδιαίτερες λεπτομέρειες στο ντύσιμο, το κάνουν μοναδικό για την κάθε μία (και τον καθένα φυσικά) και δείχνει ότι το σκέφτηκε πριν βγει στο δρόμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Μερικά αγαπημένα ιδίως το 4ο το φλατ έρωτας μεγάλος.......:inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • _red-shoes.jpg
    _red-shoes.jpg
    9.9 KB · Εμφανίσεις: 401
  • 2ef3hqg.jpg
    2ef3hqg.jpg
    30.5 KB · Εμφανίσεις: 162
  • n39765804112_463.jpg
    n39765804112_463.jpg
    8.3 KB · Εμφανίσεις: 383
  • n755093374_969003_2786.jpg
    n755093374_969003_2786.jpg
    87.2 KB · Εμφανίσεις: 176
  • n755093374_969014_4303.jpg
    n755093374_969014_4303.jpg
    29.8 KB · Εμφανίσεις: 186
  • w121694623.jpg
    w121694623.jpg
    10.4 KB · Εμφανίσεις: 420
  • picture-3.png
    picture-3.png
    70.8 KB · Εμφανίσεις: 185

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
3, 5 και 6 είναι πολύ ωραία.

Και το 1 είναι πολύ ωραίο αν το φορέσει μια κοπελιά που έχω στο μυαλό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Και το 1 είναι πολύ ωραίο αν το φορέσει μια κοπελιά που έχω στο μυαλό μου.
Ε αν τα φορέσει η κοπέλα που έχεις στο ...μυαλό σου και οι γαλότσες υπέροχες θα σου φαίνονται!:P

Οι φούντες στο δεύτερο τα σπάνε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Παπουτσάκια...:shifty::shifty::shifty:
Και μάλιστα CAMPER...εδώ οι απόψεις διίστανται!! Όσοι ξέρω ή τα λατρεύουν ή τα μισούν...




Ομορφα και γουστοζικα, αλλα δεν ειναι το στυλ μου....:)
Ειδικα αυτο το ασπρομαυρο, τα σπαει κοινως...!:)

Μερικά αγαπημένα ιδίως το 4ο το φλατ έρωτας μεγάλος.......:inlove::inlove::inlove::inlove:

Αι λαικ δεμ ολ, εκτος απο το μποτινι...δε μου αρεσουν γενικα...προτιμω γοβες και μποτες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Έμμα τα Ραλφ Λώρεν που έβαλες είναι υπέροχα... :inlove:

Για τα παπούτσια της Μάρας- είναι γλύκα, μου αρέσουν, αλλά καθόλου το στυλ μου- αμα με δεις θα καταλάβεις :D

Για τα παπούτσια της Ξανπ- το 2, το 3 και το 6 μ' άρεσαν πααααρα πολύ!
το 4 κα-θο-λου... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Neraida:

:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
τελειες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
heel Corpse? :D
Ο,τι έχει αυτό το μαγαζί τα θέλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Heel, ναι! κι εγω ετοιμαζομαι για την πρωτη επιδρομη.

(περιμενω την κριση της νεραιδας :angel: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ τώρα θέλω ακόμα πιο πολύ να έρθω Αθηνα! Dammit! Heeeeeeeeel!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οι 2 πανω φουστες δεν ειναι καθολου στο στυλ μου και δε θα μου πηγαιναν βασικα...Σα σχεδιακια για το αναλογο σωμα (ψηλη δλδ) ομορφα ειναι...
Τα φορεματακια απο κατω μου αρεσουν τα μαλα...:) Φορεματακια ειναι, ραιτ?!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οφ κορς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αν κι είμαι μεγάλη φαν κι ακόμα γκρινιάζω που έκλεισαν Χαλάνδρι οφείλω να πω ότι επαναλαμβάνονται. Τα Heel εννοώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Συμφωνω.. ειχα παρει περυσι τη φουστα με τον αινσταιν-τσε κι απ'ο,τι ειδα φετος τη βγαλανε σε φορεμα. +Τα πιτσιποπακια στην πρωτη φουστα που εβαλα τους εχουν ξεμεινει απο την καλοκαιρινη φουρνια :p Παντα εχει κατι να τσιμπησεις ομως :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
το stock της τους στο οποιο αναφερόμουνα είναι εκτος ελλάδας (κάποιος με ρώτησε πριν κάνα τρίμηνο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
το stock της τους στο οποιο αναφερόμουνα είναι εκτος ελλάδας (κάποιος με ρώτησε πριν κάνα τρίμηνο :P)

να μας φέρεις τότες :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top