Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οχι φιλος, αδερφος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Θα 'θελα να ξέρω αν είμαι ανώμαλη που σιχαίνομαι τα παπούτσια που αφήνουν τα 2 μπροστινά δάχτυλα του ποδιού εκτεθειμένα. Μπλιαχ.


Δεν βρίσκω σε φωτό τα μόνα παπούτσια με τακούνι που θα φορούσα ποτέ (έχω κι ένα ζευγάρι, σχεδόν παρθένο εδώ και 3 χρόνια) . Με χαμηλό τακούνι πλατφόρμα.

Αλλά τα πετάω-τα-2-δάχτυλα-μπλιεεε παπούτσια τα βλέπω και θέλω να πατήσω και-καλά-κατα-λαθος αυτές που τα φοράνε.

3 μπλιαχ




στη μόδα έχουν βγει κοτσάνες και κοτσάνες, αλλά αυτό μου φαίνεται αηδία.Αντίθετες γνώμες ζητούνται μπας και σταματήσω να θέλω να βουλώνω με σελοτέηπ όποιο τέτοιο παπούτσι βλέπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Σε βρισκω υπερβολικη, και βασικα παιζει να μαζεψες τα χειροτερα παπουτσια της δεκαετιας σε ενα μολις ποστ :p
Εμενα μου βγαζουν εναν αερα 50'ς-60'ς που μ'αρεσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Μάλλον γι αυτόν τον αέρα τα αντιπαθώ, έχει ολόιδια η γιαγιά μου και τη θυμάμαι να τα φοράει (όσι βέβαια σαν τα σούργιελα που παρέθεσα) όταν ήμουν μικρό και με έσερνε στις κούνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Προσωπικά μου αρέσουν πολυ τα peep toe, αλλα θα συμφωνήσω με το Πτώμα ότι τα συγκεκριμένα είναι αθλιότατα :)

Δε θα μπορούσες να παραθέσεις χείροτερα!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Προσωπικά μου αρέσουν πολυ τα peep toe, αλλα θα συμφωνήσω με το Πτώμα ότι τα συγκεκριμένα είναι αθλιότατα :)

Δε θα μπορούσες να παραθέσεις χείροτερα!
:P

Αχ ... θα διαφωνήσουμε πολύ σε αυτό .... τα peep toe δεν μου αρέσουν καθόλου. Ελάχιστα ζευγάρια έχω δει που να μπορούσα να τα φορέσω... :D
Μου αρέσει ή πέδιλο ή γόβα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
κοριτσια τα πιπ τοου ειναι πολυ κομψα και αν τα βαλεις μα το καταλληλο ρουχο βγαινει πολυ ωραιο αποτελεσμα:)
φυσικα δεν θα τα προτεινα για ηλικιες της ντραμ μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.







peet toe rules...!:worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Τι έγινε βικάκι ... μας τρίβεις τα Louboutin στα μούτρα;;; :P:P:P

το πάνω πάνω δεν μ' αρέσει. Τα υπόλοιπα είναι αδιαμφισβήτητα πολύ κομψά ... εγώ όμως δεν θα τα φορούσα ή θα δυσκολευόμουν πολύ και δεν θα αισθανόμουν άνετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τι έγινε βικάκι ... μας τρίβεις τα Louboutin στα μούτρα;;; :P:P:P

το πάνω πάνω δεν μ' αρέσει. Τα υπόλοιπα είναι αδιαμφισβήτητα πολύ κομψά ... εγώ όμως δεν θα τα φορούσα ή θα δυσκολευόμουν πολύ και δεν θα αισθανόμουν άνετα.

Το πρώτο έχει στυλ όμως.:P

Καλά αυτά που πόσταρε η Ντραμ δε βλέπονται.Μου θυμίζει κάτι παπούτσια που φοράνε κάτι γιαγιάδες.
Της love_angel είναι πολύ πιο κομψά, αλλά και πάλι αυτή η τρύπα μπροστά στο παπούτσι δε μπορώ να καταλάβω ποιος είναι ο λόγος ύπαρξης της, εκτός από το να φαίνεται ένα βαμμένο νύχι..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μα ειναι τοσο θυληκα τα peep toe! ειναι τα πιο γουτσου γουτσου παπουτσακια!

εχω μεγαλη τρελα μαυτα... εχω καμια δεκαρια ζευγαρια και χτες πηρα και καινουρια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Το πρώτο έχει στυλ όμως.:P

Καλά αυτά που πόσταρε η Ντραμ δε βλέπονται.Μου θυμίζει κάτι παπούτσια που φοράνε κάτι γιαγιάδες.
Της love_angel είναι πολύ πιο κομψά, αλλά και πάλι αυτή η τρύπα μπροστά στο παπούτσι δε μπορώ να καταλάβω ποιος είναι ο λόγος ύπαρξης της, εκτός από το να φαίνεται ένα βαμμένο νύχι..:hmm:

2 βαμμένα νύχια .... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Eμένα μου τη δίνουν περισσότερο αυτά που το άνοιγμα είναι πιο μικρό και απο το κλασσικό peep toe(όχι πως εκείνα μου αρέσουν)...
Να σαν αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πήρα σήμερα αυτά:
puma_suede.jpeg

Πολύ μου άρεσαν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
borat με ξενερωσες απολυτα......:D
θελεις να ανεβασω και εγω τις αρβυλες μου?:P
αστα κοριτσια μονα τους να δουμε τα απολαυστικα αξεσουαρ τους...:D

α, και με γεια τα παπουτσια...ωραια ειναι,,ειδικα για το καλοκαιρι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ααααα εντελως τυχαια βρηκα τις γοβουλες που αγορασα!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Αααα αυτά είναι ωραία ρε!!Θα τα βαζα και εγώ, βέβαια έχω ένα θέμα με το ύψος του τακουνιού..Αλλά δε βαριέσαι :P!!
Με γεια σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Λοιπόν, πήρα αυτά:
[Είναι λίγο παρδαλά για τα γούστα μου]

Kι αυτά:
[Ταιριάζουν με το ντύσιμό μου περισσότερο]


*Πείτε ό,τι θέλετε. Τα αγόρασα 20 ευρώ το ζευγάρι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τα δεύτερα τα έχει και η κόρη μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Λοιπόν, πήρα αυτά:
[Είναι λίγο παρδαλά για τα γούστα μου]

Kι αυτά:
[Ταιριάζουν με το ντύσιμό μου περισσότερο]


*Πείτε ό,τι θέλετε. Τα αγόρασα 20 ευρώ το ζευγάρι :D
Glou πειραιά;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top