Πηγαίνετε στο γυμναστήριο;

Εσείς επισκέπτεστε ποτέ το Γυμναστήριο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 202)
  • Ναι (συστηματικά)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Ναι (κάπου κάπου)

    Ψήφοι: 47 23.3%
  • Όχι (ούτε περνάω απ' έξω)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 1 0.5%

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τελικα στην Ελλαδα τι εγινε βρε παιδια με εκεινα τα γυμναστηρια που πηραν τα λεφτα των μελων και την εκαναν με ελαφρα πηδηματακια...;Δεν θυμαμαι ονομα αλλα θυμαμαι οτι "Θελει τροπο οχι κοπο!"(?) ειχαν σαν σλογκαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Δηλωσαν πτωχευση. Αρα.. δεν εγινε τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πάντως στο Χαλάνδρι,ένα σούπερ με πισίνες και χλίδες (στο οποίο είχα πάει να γραφτώ λίγο πριν το σκηνικό αλλά ευτυχώς δεν γράφτηκα:P .) συνεχίζει με νέα διεύθυνση και μου είπαν πως τα παλιά μέλη συνεχίζουν με τις συνδρομές τους (δεν ξέρω βέβαια αν είναι ράδιο-αρβύλα:hmm: )!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δηλαδη οσοι ηταν γραμμενοι εκει και ειχαν κανα δυο χρονια συμβολαιο τα εχασαν τα λεφτα τους ε;
Πικρα....
Γι' αυτο εγω πληρωνω με τον μηνα ή το πολυ με το τριμηνο για να ειμαι οκ.
Ξερω 'γω τι μπορει να συμβει στο γυμναστηριο ή σε εμενα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Άρχισα χτες! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Άντε, ελπίζω σήμερα να πάω και να μπω πάλι σε πρόγραμμα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ούτε απ' όξω δεν έχω περάσει..:redface::P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δεν έχω πάει κι ούτε θα πάω ποτέ στο γυμναστήριο. 'Εχω ένα κανονικό σώμα σε κιλά και δεν θέλω να εκτονώνομαι μ'αυτό τον τρόπο. Κάνω βαράκια στο σπίτι και περπατάω τουλάχιστον 3 φορές την εβδομάδα για δυο ώρες με γρήγορο περπάτημα, ανάβαση σε βουνό συνήθως. Γιατί να πετάς τα λεφτά σου στα γυμναστήρια ? Φοβάμαι και τις γυναίκες που είναι μανιακές με το γυμναστήριο. Η τελευταία που γνώρισα (η γκεσταπίτισα) πάει συνέχεια και σκέφτομαι, είναι που είναι κοκκάλω, το γυμναστήριο τι το θέλει η παλαβή ?
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ε, δεν πάμε όλες για κιλά και κυτταρίτιδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Λόγω έλλειψης χρόνου και βαρεμάρας, δεν πάω. Πιστεύω όμως, πως, είτε υπάρχει θέμα βάρους είτε όχι το γυμναστήριο και γενικά η άσκηση είναι ευεργετική για όλους. Μικρή πήγαινα κλασικό μπαλέτο, μέχρι τα 14 περίπου και έχω διαπιστώσει ότι λόγω αυτού του γεγονότος έχω αποκτήσει τρομερή ευλυγισία. Σαφώς θα ήταν πολύ μεγαλύτερη αν συνέχιζα κάποιου είδους εξάσκηση αλλά βλέπετε είμαι και 27 χρονών γριούλα! τί να κάνω!;!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να συνεχίσεις, γριούλα μου!!!

Ο πρώην ήταν δέκα χρόνια μεγαλύτερός σου (ΔΕΚΑ) όταν πλακωνόμαστε στα τατάμι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
αχαχαχαχαχα! ναι, αλλά δε παίζει...η βαρεμάρα αυτό το διάστημα έχει εξαπλώσει πολύ επικίνδυνα τα πλωκάμια της!:whistle: :D :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, σε νιώθω... αλλά αν βρει κανείς ένα άθλημα, όπου όλα του ταιριάζουν...
Εγώ έτσι είχα κολλήσει με το κουνγκ φου.
Βρήκα ταίρι, κάναμε τέλεια παρέα με τα παιδιά...

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τωρα γιατι μου το θυμισες οτι πρεπει να παω? εεεεε? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει το curling! Παίζει κανείς;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει το curling! Παίζει κανείς;:D

Τι παιζεις curling;;;;:D
Ρε συ μου αρεσει πολυ αλλα δεν εχει τυχει να μου κατσει και να παιξω, ουτε Ελλαδα ουτε Ιταλια!
Αλλα ψιλοπορωνομαι οταν το πετυχαινω π.χ. στην ΤV!:clapup:
Πρεπει να ειναι πολυ μαματο σαν αθλημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Συγνώμη, εννοείτε αυτό που ξύνουν τον πάγο;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Όχι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μικρή έκανα στίβο, ενόργανη, μπαλέτο (όχι όλα μαζί, σταδιακά)
Μετά το 'ριξα στο Τζούντο και στο Τάι Τσι, για να φτάσω σήμερα να μην ανεβαίνω ούτε μια σκάλα.

Πως έγινα έτσι... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Συγνώμη, εννοείτε αυτό που ξύνουν τον πάγο;;;;;
Αν μειλάς για το γυμναστήριο νομίζω ότι ειναι εκείνο που τρώς σουβλάκια πηγαίνεις εκεί και μετά ξαναπάς να φάς γιατί πείνασες απο την κηνηση:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top