Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν πολύ στις γυναίκες και τα ανάλογα χρυσά ή ασημένια, όχι δερμάτινα, δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε, που έχουν πάνω διάφορα. Φοράει μια ηλικιωμένη φίλη μου :P ωστόσο της πάνε πάρα πολύ. Καλά βέβαια αυτή φοράει και 500 δαχτυλίδια στο κάθε δάχτυλο. Πουλάνε κάπου στην Πλάκα, αλλά δυστυχώς δεν θυμάμαι το όνομα του μαγαζιού, στην Αδριανού. Τα δερμάτινα πάνε πολύ σε πιο ροκ στυλ, τα άλλα πιο κυριλέ, αλλά υποθέτω κάπως κουραστικά για το χέρι.

Kαι καλυπτουν τοση επιφανεια οση αυτη που εδειξα στην φωτογραφια?
Οπως ειδες, εγω τουλαχιστον δεν καταλαβα:P
(αν και εγω θελω δερματινο...πριν αρκετα χρονια που ειχα παρει, υπηρχαν σχεδον παντου, πλεον δε βρισκω, γι αυτο και ρωτησα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Kαι καλυπτουν τοση επιφανεια οση αυτη που εδειξα στην φωτογραφια?
Οπως ειδες, εγω τουλαχιστον δεν καταλαβα:P
(αν και εγω θελω δερματινο...πριν αρκετα χρονια που ειχα παρει, υπηρχαν σχεδον παντου, πλεον δε βρισκω, γι αυτο και ρωτησα)

Ναι, και ακόμα μεγαλύτερη επιφάνεια, μπορεί να φτάνουν και μέχρι το σημείο που θα έφταναν τα μακρυά γυναικεία γάντια. Είναι άκαμπτα, δεν ξέρω από τι υλικό,μάλλον ασήμι σε χρυσό χρώμα που έχουν πάνω κάτι μικρές πέτρες και στολίδια. Το βρίσκω πολύ όμορφο, δεν τα έχεις δει ποτέ ; Τα φορούσε και η Μαλβίνα Κάραλη.
Nα, το βρήκα, αυτά ακριβώς φοράει αυτή η φίλη μου, αλλά πιο μακρυά ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Απ' οσο μπορω να διακρινω, της Μαλβινας δεν ειναι ενιαιο τουλαχιστον στο αριστερο της χερι, αλλα δυο βραχιολια φορεμενα μαζι...
Αυτο που εσυ εννοεις ειναι ενιαιο και απο καποιο μεταλλο...σωστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Απ' οσο μπορω να διακρινω, της Μαλβινας δεν ειναι ενιαιο τουλαχιστον στο αριστερο της χερι, αλλα δυο βραχιολια φορεμενα μαζι...
Αυτο που εσυ εννοεις ειναι ενιαιο και απο καποιο μεταλλο...σωστα?

Να, αυτής της φίλης είναι ενιαία. Το μαγαζί που ψωνίζει είναι στην αρχή της Αδριανού στην Πλάκα, που έχει διάφορα πρωτότυπα κοσμήματα, αλλά όχι σε στυλ ροκ, γκόθικ και τέτοια, πιο κυριλέ, δεν θυμάμαι το όνομά του, περνούσαμε από εκεί παλιότερα. Απέναντι νομίζω είναι μια γκαλερί, κοντά στο Atrium. Από εκεί είχα πάρει κι εγώ κάτι δερμάτινο για τον καρπό, ένας μικρός Dark Kronos τότε δηλαδή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
ρίξε και μια ματιά στο fuga και στο buy or die αν βρεθείς εκεί

στη Θεμιστοκλέους είναι και τα δύο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αχ καποτε ειχα ενα τετοιο (σε υφασμα ομως) χρωμα χρυσου με 3 στρας στη μεση και ενα βραδυ καπου παρατηθηκε...
Απο τοτε δεν το ξαναειδα... γκαντεμια. Μου αρεσε παρα πολυ και το ιδιο δε το ξαναβρισκω πουθενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Στο Black and Rose στα Εξάρχεια.
Στη Σολωμού είναι λίγο πριν την πλατεία Εξαρχείων.
Έχει δίκιο η Ηρώ........
Γενικότερα αν περπατήσεις μέσα στους μικρούς δρόμους των Εξαρχείων, θα βρεις πολλά μικρομάγαζα που πουλάνε δερματινα και πιο ροκ style αξεσουαρ.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


μπότες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Η 4η ειναι πολυ πολυ αδύνατη...:worry: (και η πρωτη τωρα που παρατηρω καλυτερα)
Κριμα τα κοριτσια.
Εχει παραγινει το κακο με τις ανορεξικες.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αχχχ ωραίες οι μπότες πάνω από το γόνατο για τις ψηλές γυναίκες...διότι εγώ χωράω ολόκληρη σε μια απ' αυτές :redface::worry::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εμένα πάλι οι μπότες πάνω από το γόνατο δεν μου πολυαρέσουν. Προτιμώ αυτές που σταματάνε ακριβώς κάτω από το γόνατο.Θεωρώ πως είναι πιο aggressive.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μια ψηλη και αδυνατη κοπελα με μποτες πανω απο το γονατο, που τις φοραει και δεν τη φορανε, καθολου αγκρεσιβ δε μου κανει...μαλλον σεξυ τη θεωρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μια ψηλη και αδυνατη κοπελα με μποτες πανω απο το γονατο, που τις φοραει και δεν τη φορανε, καθολου αγκρεσιβ δε μου κανει...μαλλον σεξυ τη θεωρω.

Ακριβώς γι'αυτο!:P
Εμένα μου αρέσει το aggresive
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


αγαπω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πααααρα πολυ ωραιες αυτες οι γοβες!!

Σοκ.

Απο που?

Πααρα πολυ ωραιες!!!

-Ενδεχεται αυριο να παω μια βολτα απο μαγαζια να δω τι ανοιξιατικο παιζει, η αληθεια ειναι πως πριν κατι μερες που ψιλογυρισα στην αγορα, δεν βρηκα κατι που να μου τραβηξει πολυ την προσοχη και γιαυτο δεν ψωνισα. Ευελπιστω μετα το Πασχα που θα βγαλουν τα της νεας σεζον, να μεινω ευχαριστημενη-

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top