Είστε blogger;

Είστε blogger;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
  • Ναι, μάλιστα έχω περισσότερα από ένα

    Ψήφοι: 7 16.7%
  • Ναι, αλλά έχω μόνο ένα blog

    Ψήφοι: 25 59.5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 10 23.8%

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Έρωτας είναι...
Ποιος άλλος έχει ιστολόγιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NicolasM

Νεοφερμένος

Ο NicolasM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Είχα φτιάξει ένα ιστολόγιο για έναν φίλο μου πριν χρόνια, αρχικά έγραφα κι εγώ αλλά μετά βαρέθηκα/δεν είχα χρόνο.
Επίσης σχετικό με τον κινηματογράφο
https://kritiki-gr.blogspot.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Πολύ ωραίο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.Quantum

Δραστήριο μέλος

Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
https://mweirdworld.blogspot.gr/

Το δικό μου είναι κάπως πιο προσωπικό οπότε μπορεί κάποιος να φρικάρει εύκολα.Δεν είμαι ψυχοπαθής,ορκίζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MusEditor

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Πάντα μου άρεσε η φάση του blog αλλά δυστυχώς δεν είχα ποτέ το χρόνο ή τη πεποίθηση πως ο άλλος θα μπει στον κόπο να κατανοήσει αυτά που θες να πεις...Στη καλύτερη θα τα τσεκάρει. Αλλά απ ότι βλέπω τελικά δεν ισχύει...Αλήθεια μια που το ανέφερα γράφει ή ενδιαφέρεται κανείς για κάποιο ομαδικό blog σχετικά με μουσική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
https://mweirdworld.blogspot.gr/

Το δικό μου είναι κάπως πιο προσωπικό οπότε μπορεί κάποιος να φρικάρει εύκολα.Δεν είμαι ψυχοπαθής,ορκίζομαι.
Πολύ ενδιαφέρον, μ' αρέσει πολύ ο τρόπος που γράφεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna-what if??

Νεοφερμένος

Η anna-what if?? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Dedectiveal πολύ ενδιαφέρον το μπλογκ στο οποίο συμμετέχεις!

Εγώ έχω φτιάξει τρία μπλογκ μέχρι τώρα, απ' τα οποία το πρώτο δεν θυμάμαι καν πως το λένε και στο δεύτερο έγραψα μόνο μια φορά.. Το τρίτο το ξεκίνησα πολύ πρόσφατα αλλά ελπίζω να το συντηρήσω! Είναι το https://outofourbox.blogspot.gr/ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Dedectiveal πολύ ενδιαφέρον το μπλογκ στο οποίο συμμετέχεις!

Εγώ έχω φτιάξει τρία μπλογκ μέχρι τώρα, απ' τα οποία το πρώτο δεν θυμάμαι καν πως το λένε και στο δεύτερο έγραψα μόνο μια φορά.. Το τρίτο το ξεκίνησα πολύ πρόσφατα αλλά ελπίζω να το συντηρήσω! Είναι το https://outofourbox.blogspot.gr/ .
Ωραίο, βλέπω μοιραζόμαστε κοινές ανησυχίες! Θα προσπαθήσω να σε διαβάζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeThere.

Νεοφερμένος

Η BeThere. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
έφτιαξα ένα νέο blog σχετικά με την μόδα/ομορφιά και είπα να το μοιραστώ μαζί σας μήπως ενδιαφέρετε καμία απο εσάς. Τσεκάρετε το αν θέλετε και όσες έχετε και εσείς ένα τέτοιο ιστολόγιο γράψτε το να σας ακολουθήσω :) eugenias-beautyblog.blogspot.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The little musician boy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!Εδώ είναι ένα άρθρο που έγραψα σχετικά για τη μόδα και πόση "δύναμη¨ της δίνουμε τελικά.Ελπίζω να σας αρέσει και θα ήθελα πάρα πολύ να ακούσω τις γνώμες σας
https://news-4-sure.blogspot.gr/2014/08/blog-post_11.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Δεν έχει κλείσει ένα μήνα και περιμένει να είσαι ο επόμενος αναγνώστης του!
Λίγο τρελό,καμια φορά προβληματίζεται κιόλας... :PΔεν είναι κάτι άλλο,από μια διέξοδος για εκτόνωση της γράφουσας.
Cocooning Cat
Περιμένω γνώμες!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Δεν μπορώ να με ονομάσω blogger. Βέβαια υπάρχει ένα blog στο οποίο όποτε μου έρθει λίγη έμπνευση αρχίζω και γράφω ό,τι σαχλαμαρίτσα μου έρχεται στο μυαλό. Λες και μιλάω σε κάποιον και του λέω τις σκέψεις μου, ε έτσι και με το blog μόνο που σπάνια θα πάρω κάποιο σχόλιο ή απάντηση σε τυχόν ερώτημα που θα χω θέσει. Είναι σαν να χεις ένα ημερολόγιο, από εκείνα που όλα τα κορίτσια θα είχαμε έστω και για λίγο. Γράφεις ό,τι κατεβάζει η κούτρα σου. Αυτό τον καιρό σκέφτομαι πως θέλω να γράφω συχνότερα αλλά από έμπνευση δεν πάμε καλά, ίσως προς το καλοκαίρι να μου ρθει όρεξη μιας που δεν θα χω και με τι να ασχοληθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Μ'αρέσει πάρα πολύ να γράφω!Μου έρχονται κάτι εμπνεύσεις ώρες ώρες αλλά πάντα τις κρατάω στο μυαλό μου.Δεν τις αποτυπώνω στο χαρτί.
Είχα κάνει κι ένα blog, έγραψα μια φορά και το παράτησα. :P
Τώρα θα κάνω καινούριο αλλά ρε γαμωτο, βλέπω κάτι πολύ ωραία φτιαγμένα blogs και το δικό μου ήταν μαύρο χάλι! Πως τα κάνουν τόσο ωραία κάποιοι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εμένα είναι λίγο διαφορετικό αλλά δεν πειράζει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Τώρα θα κάνω καινούριο αλλά ρε γαμωτο, βλέπω κάτι πολύ ωραία φτιαγμένα blogs και το δικό μου ήταν μαύρο χάλι! Πως τα κάνουν τόσο ωραία κάποιοι; :P

Ελα ντε. Ειδικά το θέμα που έχουν ενώ εσύ και ο οποιοσδήποτε δηλαδή που δεν ξέρει να φτιάχνει θα έχει ένα από τα έτοιμα πρότυπα. Είναι να το χεις. Ειδικά όταν βλέπεις τον τρόπο με τον οποίο γράφουν τρελένεσαι καθώς σκέφτεσαι πως σε σένα θα πάρει πολύ καιρό μέχρι να γράφεις παρόμοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Είπα να κάνω κι εγώ ένα blog!Έγραψα το πρώτο μου post!Αν θέλετε ρίξτε μια ματιά! :)
https://wildroses0.blogspot.gr/
Εντάξει, θέλει λίγο φτιαξιμο ακόμα αλλά σιγά σιγα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Είπα να κάνω κι εγώ ένα blog!Έγραψα το πρώτο μου post!Αν θέλετε ρίξτε μια ματιά! :)
https://wildroses0.blogspot.gr/
Εντάξει, θέλει λίγο φτιαξιμο ακόμα αλλά σιγά σιγα.. :P

Θα μου πεις τί πρόσεξα τώρα! Και πως κάνω σαν γεροντοκόρη, αλλά θα το πω...:redface:
Άλλαξε το χρώμα στα γράμματα δεξιά που έχεις την αρχειοθέτηση. Πάνω στο όμορφο φόντο σου, δεν κάνουν καλή αντίθεση, με αποτέλσμα να μην φαίνονται!
Κατά τ'άλλα keep blogging!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Είπα να κάνω κι εγώ ένα blog!Έγραψα το πρώτο μου post!Αν θέλετε ρίξτε μια ματιά! :)
https://wildroses0.blogspot.gr/
Εντάξει, θέλει λίγο φτιαξιμο ακόμα αλλά σιγά σιγα.. :P

Εσένα σε παρακολουθώ αρκετά:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faki_kovaiaki_

Νεοφερμένος

Η faki_kovaiaki_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα!Έχω αυτό το blog
mynewcasual.blogspot.com
θα ήθελα την γνώμη σας για το πώς σας φαίνεται και το αν σας αρέσει σαν περιεχόμενο και εμφάνιση!
Ευχαριστώ πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SuspiciousMinds

Νεοφερμένος

Η SuspiciousMinds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Χαίρεται :)
Έχω ξεκινήσει να γράφω τώρα τελευταία και αποφάσισα να φτιάξω ένα blog για να παραθέτω τις σκέψεις μου.
Αν θέλετε ρίξτε μια ματιά και πείτε μου πως σας φαίνεται:redface:
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]https://suspiciousmindsnowornever.blogspot.com/[/font]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top