Προτάσεις για καλοκαιρινές διακοπές

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
https://www.preveza.info/img/intro_photo.jpg πρεβεζα γαματα και ενας αλλος προορισμος οπου ειναι το κουνουπελι κοντα στην μανολaδα ηελιας και για να φτασεις εκειδιασχιζεις το υπεροχο δασος της στροφυλλιας οριστε μια εικονα χιλες λεξεις απο την παραλια του κουνουπελιου https://www.paradoxon.gr/img/kounoupeli.1.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ειμαι μιση απο Τρικαλα και μιση απο Καστορια οπου και κατοικω:)
* Φετος θα παμε Συβοτα :wall: δεν μου εχει κατσει καλα ο προορισμος:/: εχει παει κανεις;

Εγώ πήγα. Δεν μου άρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ, ήθελα να σηκωθώ να φύγω την επόμενη μέρα αποκεί, σαν Σύβοτα δεν λένε τίποτα για πάνω από ένα σ/κ (με το ζόρι). Αν κινείσαι σε Πάργα/Πρέβεζα οκ, αλλά τότε γιατί να μένεις και στα Σύβοτα? :P
Συγγνώμη που σε γειώνω έτσι απότομα Μαρία, αλλά δεν πέρασα καθόλου καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Εγώ πήγα. Δεν μου άρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ, ήθελα να σηκωθώ να φύγω την επόμενη μέρα αποκεί, σαν Σύβοτα δεν λένε τίποτα για πάνω από ένα σ/κ (με το ζόρι). Αν κινείσαι σε Πάργα/Πρέβεζα οκ, αλλά τότε γιατί να μένεις και στα Σύβοτα? :P
Συγγνώμη που σε γειώνω έτσι απότομα Μαρία, αλλά δεν πέρασα καθόλου καλά...

Θα συμφωνήσω! :P Είχαμε πάει κι εμείς οικογενειακά όταν γυρνούσαμε από Λευκάδα...Πιστεύω οτι είναι μόνο για ένα μπάνιο..Απο'κει και πέρα μου φάνηκε πολύ νέκρα και ξενέρωτος ο τόπος! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Λεμε με την παρεα μου να παμε διακοπες σε κανενα νησακι αλλα επειδη ειμαστε λιιγο οτι να ναι δεν φροντισαμε να κλεισουμε κατι απο νωρις.Πιστευετε τετοια περιοδο αξιζει να ψαξουμε για καμια προσφορα ή θα ειναι παντου κλεισμενα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Πριν λιγες μερες γυρισα απο την παρο και σας την προτεινω ανεπιφυλακτα.
Η ναουσα ειναι ολα τα λεφταα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Οποιος/α θελει καλοκαιρινο προορισμο για να χαλαρωσει μακρια απο beach bars, clubs κ.α ιδανικο μερος ειναι η Αμμουλιανη στη Χαλκιδικη. Εγω πηγα ηδη 2 φορες και θα ξαναπαω σιγουρα. Κρυσταλλινα νερα και υπεροχες ταβερνες διπλα στη θαλασσα! Εχει και camping για οσους δεν θελουν να μεινουν σε καποιο ξενοδοχειο/ ενοικιαζομενο δωματιο.

Πληροφοριες: https://www.ammouliani.com.gr/kentriki-selida/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πηλιο για ατέλειωτα μπάνια :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Οποιος/α θελει καλοκαιρινο προορισμο για να χαλαρωσει μακρια απο beach bars, clubs κ.α ιδανικο μερος ειναι η Αμμουλιανη στη Χαλκιδικη. Εγω πηγα ηδη 2 φορες και θα ξαναπαω σιγουρα. Κρυσταλλινα νερα και υπεροχες ταβερνες διπλα στη θαλασσα! Εχει και camping για οσους δεν θελουν να μεινουν σε καποιο ξενοδοχειο/ ενοικιαζομενο δωματιο.

Πληροφοριες: https://www.ammouliani.com.gr/kentriki-selida/

Γενικά τα νησιά της βόρειας Ελλάδας είναι έτσι,γι'αυτό είναι οικογενειακοί προορισμοί (δεν βλέπεις πολλούς νέους) και γι'αυτό δεν διαφημίζονται κιόλας!Πιστεύω πως δεν είναι ο κατάλληλος προορισμός αν είσαι μόνος σου,αλλά για οικογένειες είναι ό,τι πρέπει. Πρόσφατα πήγα Αμμουλιανή για σ/κ και μόνο οικογένειες με μικρά παιδιά είχε (μάξιμουμ 5 χρονών),αφού μέχρι κι εγώ (14) βαρέθηκα!!!Και για Θάσο το ίδιο ισχύει,μόνο που αντί για Ρώσους και Σλοβάκους,έχει πιο πολλούς Κροάτες κ Σέρβους τουρίστες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Γιατί αν δεν τιμήσουμε το σπίτι μας θα πέσει να μας πλακώσει..



ΘΑΣΟΣ!!!!:inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Λεμε με την παρεα μου να παμε διακοπες σε κανενα νησακι αλλα επειδη ειμαστε λιιγο οτι να ναι δεν φροντισαμε να κλεισουμε κατι απο νωρις.Πιστευετε τετοια περιοδο αξιζει να ψαξουμε για καμια προσφορα ή θα ειναι παντου κλεισμενα;

νεα παιδια ειστε, αγοραστε μια φτηνη σκηνη και καμπινγκ. ουτε θα χρειαστει να κλεισετε τιποτα και θα γνωριζετε οποιαδηποτε στιγμη κοσμο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
νεα παιδια ειστε, αγοραστε μια φτηνη σκηνη και καμπινγκ. ουτε θα χρειαστει να κλεισετε τιποτα και θα γνωριζετε οποιαδηποτε στιγμη κοσμο;)

Η επιλογη σκηνης(ειδικα αν θα ειναι κοινοκτητη) δεν ειναι τοσο ευκολη. Εξαρταται απο τα ατομα και φυσικα τι χωρο θελει ο καθενας.
Παντως εχοντας κανει καμπινγκ αρκετες φορες ειναι για εμενα τοπ τροπος διαμονης. Χαβαλες, πολυ χαλαροι ρυθμοι, οικονομικα. Βεβαια ειδικα φουλ σεζον να ειστε λιγο πιο χαλαροι σε θεματα υγιεινης και ισως σε αναμονης τις ωρες 17:00-20:00 στα ντουζ(δεν ξυπνατε μονο εσεις μεσημερι ωστε να πατε παραλια στις 16:00:)).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Γενικά τα νησιά της βόρειας Ελλάδας είναι έτσι,γι'αυτό είναι οικογενειακοί προορισμοί (δεν βλέπεις πολλούς νέους) και γι'αυτό δεν διαφημίζονται κιόλας!Πιστεύω πως δεν είναι ο κατάλληλος προορισμός αν είσαι μόνος σου,αλλά για οικογένειες είναι ό,τι πρέπει. Πρόσφατα πήγα Αμμουλιανή για σ/κ και μόνο οικογένειες με μικρά παιδιά είχε (μάξιμουμ 5 χρονών),αφού μέχρι κι εγώ (14) βαρέθηκα!!!Και για Θάσο το ίδιο ισχύει,μόνο που αντί για Ρώσους και Σλοβάκους,έχει πιο πολλούς Κροάτες κ Σέρβους τουρίστες!!!


Υπαρχουν αρκετες οικογενειες αλλα παραθεριζουν και νεα ατομα. Οσες φορες πηγα ειδα αρκετους νεους να κανουν διακοπες. Εννοειται ομως οτι η Αμμουλιανη ΔΕΝ ειναι μερος για να ξεφαντωσεις αλλα για να ξεκουραστεις και να απολαυσεις τη φυση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VRey

Νεοφερμένος

Η VRey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Παιδιά από Χαλκιδική τι προτείνετε; Καλλιθέα ή Σιθωνία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Εγω προσωπικα θα παω στο κλασικο εξοχικο κολλητης με το σπιτακι διπλα απο την λιμνη και τις κουνιες :P Που χρημα για διακοπες σε νησi :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι-κη

Νεοφερμένος

Η φρι-κη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Παιδιά από Χαλκιδική τι προτείνετε; Καλλιθέα ή Σιθωνία;

καλλιθεα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Εχμ, η Καλλιθέα είναι ένα χωριό, ενώ η Σιθωνία ολόκληρο το 2ο πόδι της Χαλκιδικής! Πώς να τα συγκρίνουμε; :P Και φυσικά εξαρτάται από το τι διακοπές θέλεις να κάνεις! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anthimos

Νεοφερμένος

Ο anthimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εδώ θα βρείτε όλες τις παραλιες της Ελλάδας www.infomust.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παιδιά θέλω απόψεις!

Σκεφτόμαστε για διακοπές ή Σάμο ή Πάρο!
Έχετε πάει σε κανένα από τα 2; Αν ναι τι εντυπώσεις έχετε;;

Υγ: Αξίζει αν πάμε Πάρο να επισκεφτούμε και την Νάξο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Παρο, αχ Παρο! Σου χω πει, ε? Μια μερα... οταν μεγαλωσω :P θα ανοιξω ενα μπαρακι στην ομορφη Παρο! :D (Ετσι ελεγα νεοτερη.., ομως ποτε δεν ξερεις :P)
Να πατε και στην Ναξο, ναι. Εχω παει, ειναι πολυ ωραια και θελει αμαξι. Ειναι οικογενειακο μερος, δηλαδη δεν εχει την νυxτερινη ζωη της Παρου. Την οποια πρεπει να ζησεις!!! Αλλα ειναι απεναντι, ετσι το χα συνδυασει κι εγω. Παρο εχω παει πολλες φορες!
Σαμο, οχι δεν εχω παει οποτε δεν μπορω να σου πω και να συγκρινω. Λεω ομως Παρο γιατι μαρεσει πολυ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Deutsch,Σάμο είχαν πάει οικογενειακώς τα ξαδέρφια μου πριν κάποια χρόνια (4μελής οικογένεια).Ήταν να μείνουν 10 μέρες και στην 7η γύρισαν,γιατί σκυλοβαρέθηκαν.Βέβαια αυτά γούστα είναι,μπορεί να σου αρέσει εσένα. ;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top