Μεγάλα Ρεζιλίκια

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
axaaxaxa!!!!
και ακουστηκε το "δε δουλευει το μαμημενο" ρε??
axaxaaaaaaaaaxaxaa!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
axaaxaxa!!!!
και ακουστηκε το "δε δουλευει το μαμημενο" ρε??
axaxaaaaaaaaaxaxaa!

δυστιχώς ΟΛΌΚΛΗΡΟ έφηγα νύχτα και με κοιτούσαν όλοι έπαθα πλάκα
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν τι έπαθα χτές δεν θα το πιστέψετε, έχω πρόβλημα με τα δάχτυλά μου χοντρένουν αφόρητα, έπεζα μποουλινγκ όσπου απο την ανεβασμένη θερμοκρασία σφηνώθηκε(δεν ξέρω πώς) το δάχτυλο το χοντρό στην τρύπα της μπάλας, έρχετε η παρέα και προσπάθησε να το βγάλει, μου ειπε να το βάλω πιο μέσα για να μπεί αέρας αντί αυτό κόλησε περισότερο με βλέπει ο καταστηματάρχης και με ρωτάει τι έγινε του ειπα πως κόλησε φωνάζει τον άλλο που ήταν στο μπάρ προσπαθεί τίποτα, με τα πολά μαζέυτικαν κάπου στα 5 άτομα προσπαθόντας να βρούνε λύση πώς μπορεί να βγεί, άρχισε να πονάει το δάχτυλο με βάζουν μέσα στο μπάρ για να βάλουν άβα με τα πολλά πάει να γυρίσει τη μπάλα για να μπεί αέρας και ρίχνω μια στριγλιά απο τον πόνο και μαζέυτικάν και άλοι να δουν τι έγινε, ρόοοοομα σας λέω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Μην ανυσηχεις tsus ολοι την παταμε ετσι και χοιροτερα.Εγω πχ πειρα σε εναν φιλο μου και το σηκωνει ο πατερας του και του κανω "Ελα μωρη κ*λ*π**στρ@, τελικα το εχαψε ο πατερας σου για το βραδυ;"

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: μιλαμε ξεραθηκα στο γελιο......χαχαχαχαχαχααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θυμήθηκα τώρα ένα δικό μου ρεζιλίκι!!!

Ήμουν στο Pelham για χριστουγεννιάτικες διακοπές (προάστιο της Νέας Υόρκης, μέχρι τα 18 μου πηγαίναμε κάθε χριστούγεννα) και είχα πάει με το θείο μου για ψώνια στο κοντινό σούπερ μάρκετ (λατρεύω τα σούπερ μάρκετ του εξωτερικού απίστευτα, οπότε δεν χάνω ευκαιρία να τα επισκεφθώ). Που λέτε σε κάποια φάση πάω εγώ στο ψυγείο και παίρνω ένα πακέτο Eggo's (κάτι μικρές βάφλες που τις βάζεις στο toaster) και πηγαίνω, τις ρίχνω στο καρότσι και του λέω στα ελληνικά "θείε Λεωνίδα, να πάρουμε και τα waffles, είναι τέλεια!", γυρίζω να δω τι θα μου πει και τι βλέπω; Έναν άσχετο αμερικάνο να με κοιτάει με ένα ύφος λες και ήμουν alien!! Είχα πάει σε λάθος καρότσι!!:rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Βασικα οτι παθαινω το παθαινω απο τις λιγες φορες που μεθαω(δεν μιλαω κανω κεφαλι, αλλα για κατασταση Huston εχω χασει επαφη)

Ενα βραδυ που μαζευτικαμε ολοι ως φοιτητες σε ενα σπιτι, ειπαν τα παιδια να πιουμε τσικουδια που ειχε φερει ενας φιλος( τσικουδια σε σφυνακι...). Εγω μετα το 5 σφυνακι δεν θυμαμαι τιποτα...Μονο σκηνες οτι δαγκωνω στην πλατεια της Κοζανης(δεν θυμαμαι ποτε πηγαμε..) ενα τοστ απο καποιου το χερι και μετα να ξυπναω με πονοκεφαλο για το πρωινο μαθημα.

Στο ΤΕΙ εμαθα τα χαλια μου:redface:

Καποια στιγμη που καθομουν στο παγκακι της πλατειας μιλουσα με εναν φιλο μου. Αυτος κομματια αποφασισε να φυγει χωρις να το πει, οχι πως και να το ελεγε θα τον καταλαβαινα... Γυρναω να του μιλησω, αφαντος. Τρωω φρικη! ν α αρχιζω να λεω "Μιχαλακη? Που κρυφτηκες?" και μετα να φωναζω " Απαγαγανε τον Μιχαλακη!!!" "Αστυνομια! Απαγαγανε τον Μιχαλακη!!!" :redface: Να προσπαθουν να με ηρεμισουν οι φιλοι μου και εγω να εχω βαλει τα κλαματα γιατι νομιζα οτι δεν θα τον ξαναδω...
Και να σημειωσω οτι στην πλατεια της Κοζανης αραζουν ολοι οι φοιτητες...

Αλλη φορα θα σας πω για την φορα που μεθυσα και βγηκα με το μποξερακι και την κιθαρα στον δρομο...Ασε που οι απο πανω φωναξαν την αστυνομια γιατι νομιζαν οτι καποιος πεθαινε ( με βαζαν να ξαπλωσω οι φιλοι μου και φωναζα "Μη!! Θα πεθανω! Θα πεθανω!! απο αναρροφυση!!):redface:

Α χαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχ! Να'σαι καλα, το τι γελιο εριξα!!!! Κορυφη, λεμε!!!:alljumpy::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Κλασσικη περιπτωση οπου αυτος_που_προσπαθει_να_συνεφερει_πιωμενο ειναι πιο σουρωμενος...

Τυφλα ο αλλος και δεν μπορουσαμε να τον κανουμε κουμαντο...Ειχε αναστατωσει μια ολοκληρη πλατεια.
Ειπαμε να του δωσουμε καφε.
Βρισκουμε καφε και τον πινει με μεγαλη δυσκολια.

Αλλα μαλλον δεν αντεξε και αρχισε να τα βγαζει.
Κι ακουγεται αλαφιασμενος ο "ξεσουρωτος":
"Μη βγαζεις τον καφε ρε. Βγαλε τα υπολοιπα αλλα
οχι τον καφε..."


Τη αλλη μερα που το λεγαμε στον "ξεσουρωτο" δεν θυμοταν τιποτα. Ηθελε να βοηθησει κιολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Λοιπόν τι έπαθα χτές δεν θα το πιστέψετε, έχω πρόβλημα με τα δάχτυλά μου χοντρένουν αφόρητα, έπεζα μποουλινγκ όσπου απο την ανεβασμένη θερμοκρασία σφηνώθηκε(δεν ξέρω πώς) το δάχτυλο το χοντρό στην τρύπα της μπάλας, έρχετε η παρέα και προσπάθησε να το βγάλει, μου ειπε να το βάλω πιο μέσα για να μπεί αέρας αντί αυτό κόλησε περισότερο με βλέπει ο καταστηματάρχης και με ρωτάει τι έγινε του ειπα πως κόλησε φωνάζει τον άλλο που ήταν στο μπάρ προσπαθεί τίποτα, με τα πολά μαζέυτικαν κάπου στα 5 άτομα προσπαθόντας να βρούνε λύση πώς μπορεί να βγεί, άρχισε να πονάει το δάχτυλο με βάζουν μέσα στο μπάρ για να βάλουν άβα με τα πολλά πάει να γυρίσει τη μπάλα για να μπεί αέρας και ρίχνω μια στριγλιά απο τον πόνο και μαζέυτικάν και άλοι να δουν τι έγινε, ρόοοοομα σας λέω:redface:



χαχαχαχχαχχαχχα!!!! Τί έγινε τελικά???? Πώς σου βγάλανε την μπάλα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
χαχαχαχχαχχαχχα!!!! Τί έγινε τελικά???? Πώς σου βγάλανε την μπάλα???


Μετά άπο πολλή πίεση μου την βγάλανε μέσα στο νεροχύτη, ο κρόνος το άκουσε παραστατικά το όλο ζήτημα όταν πήγαμε όλοι μαζί για μπόουλιγκ. ακόμα γελάμε...
:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
:lol: κι εγώ το'χω πάθει αυτό σε σούπερ.Γέμιζα το καλαθάκι ενός γέρου με μικρά γαλατακιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Α χαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχ! Να'σαι καλα, το τι γελιο εριξα!!!! Κορυφη, λεμε!!!:alljumpy::alljumpy:

Μετα απο 6 μηνες γελατε με το post μου??:hmm: Ευτυχως ειμαι φανταρος και εκοψα το ποτο:P Δεν θα ειχε πλακα να μαγειρεψω κανενα αρβυλο και να το παω στον διοικητη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μη μου πεις οτι πέρασες από το 557 της Σταυρούπολης;
Πεθαίνω να ακούσω τις εμπειρίες σου..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Μετα απο 6 μηνες γελατε με το post μου??:hmm: Ευτυχως ειμαι φανταρος και εκοψα το ποτο:P Δεν θα ειχε πλακα να μαγειρεψω κανενα αρβυλο και να το παω στον διοικητη:D

Ε, μα κι εσυ "απαγαγανε το Μιχαλακη" και να κλαις!!! Ολα τα λεφτα εισαι!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Πτυχιακές εξετάσεις, χειρουργική στόματος. Οι 4 κορασίδες του γκρούπ στολισμένες με κοστούμια:redface: περιμένουμε τον εξεταστή μας που χειρουργεί κι έχει καθυστερήσει. Μας στέλνει λοιπόν η γραμματέας του (προφανώς για να μας ξεφορτωθεί:D ) να τον περιμένουμε έξω από την αίθουσα συνεδρίων στο ολόφρεσκο οίκημα που περιλαμβάνει και τους θαλάμους των ασθενών.
Αγχωμένες όσο δεν παίρνει, ιδρώνουμε από το άγχος και καθώς δεν μπορούμε να ησυχάσουμε με τίποτα πηγαινοερχόμαστε όλη την ώρα. Ξαφνικά μια της παρέας κουράζεται και γέρνει στον τοίχο. Από όλο τον τοίχο ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω πως πέτυχε το κουδούνι για πυρκαγιά. Καταλαβαίνεται τι έγινε: Συναγερμός, σειρήνες, όλη η κλινική να τρέχει και φυσικά το καλύτερο? Κατεβαίνει αυτόματα ειδικό μεταλλικό χώρισμα(προφανώς για να μπορούν να απομακρυνθούν οι ασθένείς χωρίς να κινδυνεύσουν)και αποκλειόμαστε οι 4!!!Μπρος το τοίχωμα και πίσω μπαλκόνι! Κατόπιν ωρίμου σκέψεως δεν πηδήξαμε, αν και τώρα όταν σκέφτομαι τα μούτρα ολωνών όταν μας άνοιξαν μάλλον θα το ξανασκεφτόμουν (κι ας ήμασταν στον τέταρτο:D ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
:hehe: :hehe:

Mα καλά πως τα κατάφερε; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ένα που έπαθα πριν λιγα λεπτά:
Είμαι σε νετκαφε. Σε κάποια φάση ένιωσα κάτι να ανεβαίνει στο πόδι μου μέσα απο το παντελόνι (φοράω ένα πολύ φαρδύ τζιν). Ακούω ένα παιδάκι εδώ να λέει μεταξύ άλλων "μια αράχνη είδααα". Κατατρόμαξα εγώ και αρχίζω να χτυπιέμαι, να χτυπάω το πόδι μου να κατέβει, τα χα παίξει (έχω φοβία με τα έντομα). Σε κάποια φάση κατεβαίνει απο το πόδι μου και τη βλέπω σε όλο το μεγαλείο της...ήταν τεράστια!!! Πατάω μια τσιρίδα που γύρισε και με είδε όλο το μαγαζί. Μετά έτρεμα ολόκληρη για ΠΟΛΛΗ ώρα και είχα ταχυκαρδία! Τρόμαξε ο υπάλληλος! Αφήστε τα, ρόμπαααααα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ελα βρε σιγα...Δικαιολογημενη ησουν με την αρουγκατη αραχνη που σου σκαρφαλωνε στο ποδι...:redface:
Το τραγικο θα ηταν να ηταν το χερι του Πανου κι εσυ να το περναγες για αραχνη και να φωναζες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
E ΤΟΣΟ υπερβολική αντίδραση δεν ήταν δικαιολογημένη Μάριε μου... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
αχαχαχα, τώρα μου θύμισες μία τεράστια ακρίδα που είχα κάτσει πάνω στη φούστα μου κι εγώ χοροπηδούσα και κουνούσα τη φούστα για να φύγει φωνάζοντας πρρρρρρρρρρρρρρρ πρρρρρρρρρρρρρρρρρ :bounce:

Ευτυχώς έγινα μόνο στη μαμά μου ρεζίλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top