Κινητά: Συγκρίσεις, προτάσεις, γνώμες

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Μια από τα ίδια;)
Για ψιλο-φτηνό smartphone όμως (θελει η μανα μου) πως σας φαίνεται το turbo X G500; Εχει δοκιμάσει κανείς;
μη το πάρεις στην ιδια την σελίδα του πλαισίου το θάβουν στην αξιολόγηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Όχι πες μου, που ξανάκουσες εσύ κινητό να μην έχει by default αναφορά μηνυμάτων;
Μεγάλη απώλεια. Εξάλλου όταν το μήνυμα δεν έχει σταλεί, βγάζει σφάλμα.
Που αλλού συναντάς τόση δυσκολία να βάλεις ως ήχο κλήσης ένα τραγούδι που σου αρέσει;
Υπάρχουν σχετικές εφαρμογές για να κάνεις τη δουλειά σου.
Που αλλού θες ειδικό πρόγραμμα για να περάσεις οτιδήποτε μέσα;
Μέσω διαδικτύου περνάς οτιδήποτε, δίχως το itunes.
Που αλλού πρέπει να ψάχνεις 87625986598 ώρες για να βρεις το πιο απλό πράγμα;;!
Τι ακριβώς δεν βρίσκεις και ψάχνεις ώρες; Και είναι από τα πιο απλά κινητά σε αυτό τον τομέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μεγάλη απώλεια. Εξάλλου όταν το μήνυμα δεν έχει σταλεί, βγάζει σφάλμα.

Είναι μεγάλη απώλεια να μην έχεις αναφορά μηνύματος και να μην ξέρεις αν ο άλλος το έλαβε αν πχ ταξιδεύει και θες να δεις πότε θα προσγειωθεί το αεροπλάνο και θα ανοίξει το τηλέφωνο του. Να μην αναφέρω πως ΠΟΛΛΑΚΙΣ δεν έχουν πάει καθόλου μηνύματα και δεν έβγαλε σφάλμα. Και τέλος πάντων μιλάμε για κάτι που ΟΛΑ τα κινητά (ακόμα και οι πιο μπακατέλες) έχουν από το 1995, σιγά την πυρηνική φυσική! Και γουστάρω να βλέπω αν ο άλλος παρέλαβε το μήνυμα και με γράφει ή αν δεν έχει σήμα/ειναι κλειστό/ γουατέβα.

Υπάρχουν σχετικές εφαρμογές για να κάνεις τη δουλειά σου.

Το ότι υπάρχουν σχετικές εφαρμογές το γνωρίζω, αλλά αυτές απαιτούν χρόνο αναζήτησης και ενίοτε και αντίτιμο χρηματικό, την στιγμή που πχ σε όποιο galaxy, απλώς το συνδέεις με τον υπολογιστή και μεταφέρεις Ο,ΤΙ θες σε ΟΠΟΙΑ μορφή θες και ολόκληρο (όχι μόνο 30 δεύτερα κομματιού πχ για ringtone, έλεος).

Μέσω διαδικτύου περνάς οτιδήποτε, δίχως το itunes.

Αυτό δεν το ξέρω, έχω πραγματικά βαρεθεί να ψάχνω!

Τι ακριβώς δεν βρίσκεις και ψάχνεις ώρες; Και είναι από τα πιο απλά κινητά σε αυτό τον τομέα.

Ο,τι μπορείς να φανταστείς: από το πως να βγάλω αγαπημένη επαφή στην επιφάνεια εργασίας (δεν γίνεται), από το να έχω αναφορά μηνύματος, από το πως να δουλέψω το μπ@ρδέλο itunes, από το γιατί ξαφνικά το κινητό χτυπάει μόνο με δόνηση (ναι το διακοπτάκι στο πλάι κινήθηκε μόνο του καταλάθος), από το πως να φτιάξω ringtone and the list goes on..
Και σαν να μη μου έφτανε ΟΛΗ αυτή η ταλαιπωρία (υπόψη το πρώτο smartphone που αγόρασα ήταν το απλό galaxy πριν 4 ή 5 χρόνια, δεν είμαι άσχετη), ξαφνικά το κινητό αρχίζει να χτυπάει λες και το πάτησε νταλίκα και δεν ακούγεται τίποτα και ανακαλύπτω πως μάλλον είναι πρόβλημα γενικά των 4S, αλλά παρότι υπάρχουν πολλά σχετικά θέματα στα φόρουμ της apple, η ίδια η apple δεν έχει βγει να κάνει καμία ανακοίνωση για το θέμα.. Μιλάμε για σοβαρή εταιρία, όχι αστεία! :knife::wall:

Απορία: Android έχεις χρησιμοποιήσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Είναι μεγάλη απώλεια να μην έχεις αναφορά μηνύματος και να μην ξέρεις αν ο άλλος το έλαβε αν πχ ταξιδεύει και θες να δεις πότε θα προσγειωθεί το αεροπλάνο και θα ανοίξει το τηλέφωνο του. Να μην αναφέρω πως ΠΟΛΛΑΚΙΣ δεν έχουν πάει καθόλου μηνύματα και δεν έβγαλε σφάλμα. Και τέλος πάντων μιλάμε για κάτι που ΟΛΑ τα κινητά (ακόμα και οι πιο μπακατέλες) έχουν από το 1995, σιγά την πυρηνική φυσική! Και γουστάρω να βλέπω αν ο άλλος παρέλαβε το μήνυμα και με γράφει ή αν δεν έχει σήμα/ειναι κλειστό/ γουατέβα.
Προτιμήσεις. Προσωπικά δε με ενοχλεί.


Το ότι υπάρχουν σχετικές εφαρμογές το γνωρίζω, αλλά αυτές απαιτούν χρόνο αναζήτησης και ενίοτε και αντίτιμο χρηματικό, την στιγμή που πχ σε όποιο galaxy, απλώς το συνδέεις με τον υπολογιστή και μεταφέρεις Ο,ΤΙ θες σε ΟΠΟΙΑ μορφή θες και ολόκληρο (όχι μόνο 30 δεύτερα κομματιού πχ για ringtone, έλεος).
Υπάρχει κουμπάκι αναζήτησης. Επιπροσθέτως ανά τακτά διαστήματα γίνονται προσφορές, οπότε την κατεβάζεις δωρεάν. Κλείνοντας με λίγο ψάξιμο, κάνεις ό,τι θέλεις, όπως θέλεις.


Αυτό δεν το ξέρω, έχω πραγματικά βαρεθεί να ψάχνω!
Εικονίδιο itunes, επιλογή εφαρμογης, download. Τόσο απλό.


Ο,τι μπορείς να φανταστείς: από το πως να βγάλω αγαπημένη επαφή στην επιφάνεια εργασίας (δεν γίνεται), από το να έχω αναφορά μηνύματος, από το πως να δουλέψω το μπ@ρδέλο itunes, από το γιατί ξαφνικά το κινητό χτυπάει μόνο με δόνηση (ναι το διακοπτάκι στο πλάι κινήθηκε μόνο του καταλάθος), από το πως να φτιάξω ringtone and the list goes on..
Και σαν να μη μου έφτανε ΟΛΗ αυτή η ταλαιπωρία (υπόψη το πρώτο smartphone που αγόρασα ήταν το απλό galaxy πριν 4 ή 5 χρόνια, δεν είμαι άσχετη), ξαφνικά το κινητό αρχίζει να χτυπάει λες και το πάτησε νταλίκα και δεν ακούγεται τίποτα και ανακαλύπτω πως μάλλον είναι πρόβλημα γενικά των 4S, αλλά παρότι υπάρχουν πολλά σχετικά θέματα στα φόρουμ της apple, η ίδια η apple δεν έχει βγει να κάνει καμία ανακοίνωση για το θέμα.. Μιλάμε για σοβαρή εταιρία, όχι αστεία! :knife::wall:
Υπερβάλλεις ή ιδέα μου;

Απορία: Android έχεις χρησιμοποιήσει;
Ναι. Δεν εντυπωσιάστηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν υπερβάλλω. Ψάξε "sound low in iphone 4s" στο google και δες τι βγάζει!
Κι αλλωστε μόνος σου είπες πως πρέπει διαρκώς να ψιλοψάχνεις κάτι.. ε δεν θέλω να ασχολούμαι συνέχεια με το κινητό, έχω κι άλλα πράγματα να κάνω στην ζωή μου!
Το android το εχεις χρησιμοποιήσει συστηματικά ή απλώς βρέθηκες με κινητό φίλου για μια ώρα; Ρωτάω γιατί έχει σημασία, αν είχες ελάχιστη επαφή, ε δεν πιάνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Δεν συγκρίνεται η πλαστικούρα με το iphone.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δεν συγκρίνεται η πλαστικούρα με το iphone.

Ανάλογα για ποιό μοντέλο μιλάς.

πς: το τελευταίο άη φον παρά την εντυπωσιακή εμφάνιση φέρει υλικά που δεν είναι και τόσο ποιοτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Ανάλογα για ποιό μοντέλο μιλάς.

πς: το τελευταίο άη φον παρά την εντυπωσιακή εμφάνιση φέρει υλικά που δεν είναι και τόσο ποιοτικά.

Διαφωνώ το πλαίσιο του iphone 5 είναι από αλουμίνιο και γενικά η ποιότητα κατασκευής του άψογη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Ότι και να λέτε η apple αλλαξε το χώρο στα κινητά τηλέφωνα από τότε που έβγαλε το iphone όλοι οι άλλοι ακολουθούν....
επειδή έχω δοκιμάσει και τα 2 (android και iphone) θεωρώ το iphone καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Δεν συγκρίνεται η πλαστικούρα με το iphone.
Όντως δεν συγκρίνεται,η πλαστικούρα είναι έτη φωτός μπροστά σε τεχνολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Είχα πάρει πέρσι το wildfire s όταν κυκλοφόρησε με 300 ευρώ το κινητό με σε 3 μήνες σταμάτησε να υποστηριζεται με αναβαθμίσεις, επίσης έχει σοβαρά προβλήματα με την εσωτερική του μνήμη και φτιάχνεται μόνο με root.

Το iphone απλά λειτουργεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Είχα πάρει πέρσι το wildfire s όταν κυκλοφόρησε με 300 ευρώ το κινητό με σε 3 μήνες σταμάτησε να υποστηριζεται με αναβαθμίσεις, επίσης έχει σοβαρά προβλήματα με την εσωτερική του μνήμη και φτιάχνεται μόνο με root.

Το iphone απλά λειτουργεί
Δοκίμασε την σειρά galaxy και δεν θα απογοητευτείς.
Και γω αγόρα με το που βγήκε το vivaz(sony ericsson),όπου ήταν αποτυχία το λειτουργικό και γενικά το κινητό αλλα δεν απογοητεύτικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Δοκίμασε την σειρά galaxy και δεν θα απογοητευτείς.
Και γω αγόρα με το που βγήκε το vivaz(sony ericsson),όπου ήταν αποτυχία το λειτουργικό και γενικά το κινητό αλλα δεν απογοητεύτικα.

Γενικά εγώ κοιτάω τις εφαρμογές και εξαιτίας της σχολής μου δυστυχως για μένα το iphone είναι μονόδρομος για αυτό όταν χαλάσει το wildfire μου θα στραφώ πάλι στην apple
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
1.Δεν υπερβάλλω. Ψάξε "sound low in iphone 4s" στο google και δες τι βγάζει!

2. Κι αλλωστε μόνος σου είπες πως πρέπει διαρκώς να ψιλοψάχνεις κάτι.. ε δεν θέλω να ασχολούμαι συνέχεια με το κινητό, έχω κι άλλα πράγματα να κάνω στην ζωή μου!

3. Το android το εχεις χρησιμοποιήσει συστηματικά ή απλώς βρέθηκες με κινητό φίλου για μια ώρα; Ρωτάω γιατί έχει σημασία, αν είχες ελάχιστη επαφή, ε δεν πιάνεται!
1.Σε όλες τις συσκευές, ανεξαρτήτως κατασκευαστή, εμφανίζονται προβλήματα.
2. Προσωπικά δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα. Βασικά καθόλου. :P Αυτά που θέλω, τα κάνει μία χαρά.
3. Συστηματικά. Όμως δε με κέρδισε. :rolleyes:
Διαφωνώ το πλαίσιο του iphone 5 είναι από αλουμίνιο και γενικά η ποιότητα κατασκευής του άψογη.
Το αλουμίνιο χαράσσεται εύκολα. Γνωστό.

Γενικά δεν καταλαβαίνω την υστερία για συσκευές που δεν χαράσσονται κτλ. Αντικείμενα και δη φθαρτά είναι. Εδώ οι άνθρωποι γερνούν και πεθαίνουν, τα κινητά δε θα φθαρούν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
E όχι και κόλλησες με το κινητό της apple! Είναι τα χειρότερα και πιο δύσχρηστα smartphones που κυκλοφορούν στην αγορά (και στο ΄λέω ενώ έχω ένα 4S -στο service γιατί ξαφνικά σταμάτησε να ακούγεται όταν χτυπάει ή όταν βάζεις ανοιχτή ακρόαση). Σαν το λογισμικό android δεν υπάρχει τπτ και τα καλύτερα κινητά κατ' εμέ σε τέτοιες ..υψηλές κατηγορίες είναι μόνο και αποκλειστικά τα galaxy.

Όχι πες μου, που ξανάκουσες εσύ κινητό να μην έχει by default αναφορά μηνυμάτων;
Που αλλού συναντάς τόση δυσκολία να βάλεις ως ήχο κλήσης ένα τραγούδι που σου αρέσει;
Που αλλού θες ειδικό πρόγραμμα για να περάσεις οτιδήποτε μέσα;
Που αλλού πρέπει να ψάχνεις 87625986598 ώρες για να βρεις το πιο απλό πράγμα;;!

Πραγματικά αν δεν είναι εντός εγγύησης να φτιάχνεται τσάμπα, δεν ξέρω αν θα το πληρώσω, κι αν φτιάχνεται, σκέφτομαι να το σουτάρω, βγαίνει το galaxy S4 απ' όσο διάβασα σε λίγο.. έλεος με την apple και ό,τι φτιάχνει! Το μόνο που της αναγνωρίζω είναι την πρωτοπορία με την έννοια πως αν δεν υπήρχε, smartphones τώρα δεν θα υπήρχαν επίσης, αλλά κατά τα άλλα, τα προϊόντα της είναι απελπιστικά!


Τα εχω όλα λυμένα αυτά που αναφέρεις απο την αρχή οπότε no prob again, ισα ισα με δυσκόλεψε αρχικά, αλλά δεν το αποχωρίζομαι :P

Τα android δεν τα ξέρω οπότε δεν μπορώ να μπω σε συγκρίσεις! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
1.Σε όλες τις συσκευές, ανεξαρτήτως κατασκευαστή, εμφανίζονται προβλήματα.

Nαι, αλλά ο κατασκευαστής βγαίνει και παρέχει τεχνική υποστήριξη! Ενώ η apple τηρεί σιγή ιχθύος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Είναι γνωστό αυτό αλλά παρουσιαζόταν στις πρώτες παρτίδες (που δεν κυκλοφόρησαν Ελλάδα).
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=X7C4WeFrYE8#t=527s

Προβλάματα υπάρχουν όπως σε οποιαδήποτε συσκευή αλλά αυτό δεν με εμπορδίσει να χαρακτηρίσω την ποιότητα κατασκευή και υλικών του νέου iphone ως άψογη.


Όντως δεν συγκρίνεται,η πλαστικούρα είναι έτη φωτός μπροστά σε τεχνολογία.
Το iphone έχει τo hardware που του χρειάζεται. Η samsung εφόσον επέλεξε android αναγκαστικά πρέπει να παρέχει και δυνατότερο hardware.

Nαι, αλλά ο κατασκευαστής βγαίνει και παρέχει τεχνική υποστήριξη! Ενώ η apple τηρεί σιγή ιχθύος!
Yπεύθυνος για την τεχνική υποστήριξη του iphone είναι ο πάροχος (Cosmote,Vodafone,Wind). Αν είσαι εντός εγγύηση οφείλουν να στο φτιάξουν.

Στις υπόλοιπες συσκευές της apple υπάρχουν ανεξάρτητα εξουσιουδοτημένα service.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Στη 01:00 τα ξημερώματα παρουσιάζεται το Samsung Galaxy SIV.
Μπορείτε να το παρακολουθήσετε από δώ:

ΥΓ:Ελπίζω να μην είναι σαν αυτό:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
  • SONY XPERIA U WHITE
  • SONY XPERIA TIPO
  • SONY XPERIA J
  • ΝΟΚΙΑ 610
  • HTC DESIRE C
  • LG OPTIMUS L3 II - E430
  • SONY ERIC. XPERIA MINI (το νέο με το android 4 όχι το παλιο x10

Θέλω ενα που να κρατάει η μπαταρία, να έχει καλο λογισμικό (πχ android όχι 2 αλλά 4), και γενικότερα να μου πάει για αρκετό καιρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top