Κολώνιες και αρώματα

evi78

Νεοφερμένος

Η evi78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα κ απο μεναα!! :)
Επειδη ειδα οτι πολλες ενδιαφερεστε για το αρωμα "for her narciso rodriguez"
και επειδη σαν τιμη δυστυχως ειναι απλησιαστο,εχω βρει ενα μαγαζακι κατω στην ερμου -αιολου κοντα στην εκκλησια καπνικαρεα "χιλια αρωματα" λεγεται και ειναι πανω σε οροφο..
εχει ΠΟΛΥ καλες απομιμησεις κ ειδικα την συγκερκριμενη την εχω παρει κ εχει τρελανει κοσμο λεμε :P
για να καταλαβετε εχει αν θυμαμαι καλα 12 ευρω τα 50 ml :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
εγώ τρελένομαι για κρέμες σώματος!:inlove: από αρώματα μ αρεσει πολύ το midnight poison και to dark angel.... μ αρεσουν επίσης και τα αρώματα της BU!:inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Τελικά μετά από αγορά διάφορων αρωμάτων κατέληξα πως αυτή που μου ταιριάζει περισσότερο είναι η flower by kenzo!


Κάθε φορά που τη φοράω, όλοι με ρωτάνε τι κολώνια φοράω και μυρίζει τόσο γλυκά! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τελικά μετά από αγορά διάφορων αρωμάτων κατέληξα πως αυτή που μου ταιριάζει περισσότερο είναι η flower by kenzo!


Κάθε φορά που τη φοράω, όλοι με ρωτάνε τι κολώνια φοράω και μυρίζει τόσο γλυκά! ^^

Εχει πράγματι γλυκό άρωμα και την αναγνωρίζω όταν κάποια τη φορά. Πολύ μικρή τη φορούσα, ακόμα πήγαινα Λύκειο. Πλέον όμως μου πάνε τα πιο βαριά αρώματα και συνήθως όσα περιέχουν φρούτα και κυρίως σανδαλόξυλο και κεχριμπάρι που δίνουν ιδιαίτερη θηλυκή μυρωδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Τελικά μετά από αγορά διάφορων αρωμάτων κατέληξα πως αυτή που μου ταιριάζει περισσότερο είναι η flower by kenzo!


Κάθε φορά που τη φοράω, όλοι με ρωτάνε τι κολώνια φοράω και μυρίζει τόσο γλυκά! ^^

Όντως! Φανταστικό άρωμα και πολύ όμορφο μπουκαλάκι! Εγώ τα έχω φυλάξει τα Kenzoμπουκαλάκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Καλησπέρα . Προσωπικά πιστεύω πως απο τις καλύτερες κολονιες είναι αυτή π εχω ..(αν δεν πενέψουμε το σπίτι μας :smoke:) Blue Jeans~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristiana2000

Νεοφερμένος

Η xristiana2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εμένα προσωπικά μου αρέσει μάρα πολύ η ''pop star'' και η ''have fun''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Απαντώντας στο 1ο ποστ, δεν νομίζω ότι υπάρχει ένα συγκεκριμένο άρωμα που κολάζει. Και αυτό γιατί δεν ταιριάζουν όλα τα αρώματα σε όλους τους ανθρώπους. Κάθε τύπος αρώματος θέλει και τον ανάλογο τύπο δέρματος (λιπαρό, ξηρό κλπ) για να αναδειχθεί. Μπορεί το ίδιο άρωμα δηλαδή να μυρίζει ωραία σε έναν άνθρωπο αλλά σε κάποιον άλλο όχι.
Εγώ προσωπικά έχω δοκιμάσει πάρα πολλά μέχρι να βρω αυτό που ταιριάζει. Κάποιοι λένε ότι το καλύτερο άρωμα είναι αυτό που δεν μπορείς να το μυρίσεις/ξεχωρίσεις ο ίδιος (γιατί ταιριάζει με την φυσική οσμή του δέρματος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Womanity από Thierry Mugler
Chance από Chanel

.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ρε τι ρόλο βαράει αυτός; Ενημέρωσέ με.

αχμ γκουχ ον:
δεν έχω συγκεκριμένο/α γιατί τελευταία μου αρέσουν οι αλλαγές και για περίπου 1,5 χρόνο δεν φορούσα και καθόλου
Αν μου βάλεις από αρώματα έχω έναν μικρό πόθο στη βανίλια αλλά εύκολα σε πνίγει. Κάτι με βάση το ξύλο (αν τα λέω σωστά) επίσης μου αρέσει. Και κάτι με καρύδες και τέτχοια. Και με κεχριμπάρι υπάρχει; Ε και τέτοια.
Δεν συγκρατώ ονόματα. Θα μυρίσω, θα επιλέξω, θα απολαύσω και την επόμενη φορά θα αγοράσω κάτι νέο.
Τέλος δεν ξέρω αν είμαι τόσο της κολώνιας όσο των κρεμών σώματος. Για την ώρα ποροτιμώ έντονα το δεύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Καμμια πρόταση έχετε για ανδρική κολώνια, σχετικά βαριά κι ωραία;
Είναι μερικές που μου αρέσουν τρομερά, αλλά σκέφτομαι πως θα έχουν βγει κι άλλες πολύ καλές. Αν έχετε καμμιά κατά νου αύριο που θα πεταχτώ Χόντος να μυρίσω.... γιατί με τις πωλήτριες στις κολώνιες δε βγάζω άκρη. Η καθεμιά προτείνει τα δικά της και στο τέλος ζαβλακώνομαι και ή καταλήγω στα ίδια ή φεύγω :P
Μάλιστα πολλές απο αυτές αποδεικνύονται άσχετες εφόσον πριν πλεον μου το πασάρουν, τις ρωτάω αν έχει μέσα το άρωμα σανδαλόξυλο ή κεχριμπάρι -που μου ταιριάζουν- και δεν ξέρουν. Πλέον το χρησιμοποιώ -εφόσον δεν θα ξέρουν :P- και τους την κάνω, αλλά άμα πέσω σε καμμιά καλή, τυχερή θα είμαι!(προσωπικά, αγοράζω αρώματα ήδη δοκιμασμένα, που θα τα έχω κάπου μυρίσει ή φορέσει - αν πρόκειται για γυναικείο- καρατσεκαρισμένα κι όχι στα κουτουρού)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
γκουτσι γκιλτι ιντενς! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σημειώθηκε! Thanx Lovaki. :)
Καμμιά άλλη να ζαβλακωθώ αυριο μια και καλή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
- Burberry London
- Της AB (Antonio Banderas) είναι συνήθως βαριές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Miss-Dior-Cherie-Dior-sieviesu-50-ml-edp-1273304049.jpg

:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Nina Ricci.jpgNina!!
by Nina Ricci
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
λατρευω:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Καλε συμφορουμιτη, τελειο αρωμα! Σαφως και ηξερα το γυναικειο, αλλα το ανδρικο δεν το ειχα ξαναμυρισει! Προφανως κι εκει θα καταληξω! Ευχαριστω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.


Κάπως βαρύ αλλά είναι τέλειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
χθές αγόρασα ξανά την αγαπημένη μου κολώνια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top