Το δικό σου ταλέντο είναι...

Tróndur í Gøtu

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Να μαθαίνω γλώσσες και οι γνώσεις γεωγραφίας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οι γνώσεις γεωγραφίας

σπαανιο πραγμαα..

το ποσο αγεωγραφητοι ειναι σημερα πολλοι ειναι φαινομενο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tróndur í Gøtu

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
σπαανιο πραγμαα..

το ποσο αγεωγραφητοι ειναι σημερα πολλοι ειναι φαινομενο..

Το έχω συνειδητοποιήσει γι'αυτό το θεωρώ κάτι άξιο λόγου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικόλ93

Νεοφερμένος

Η Νικόλ93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
υποκριτική και ιδίως ό,τι έχει σχέση με role-playing ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

10η Εντολή

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Είμαι πάρα πολύ καλή στο Χορό...Με όλα τα είδη χορού τα πάω τέλεια...Έχω αποκτήσει το ρυθμό της μουσικής επειδή πήγαινα σε σχολή Παραδοσιακού Χορού και επειδή είμαι αρκετά καλή και στη μουσική...Τα μαθήματα Παραδοσιακού Χορού με βοήθησαν να πιάσω το ρυθμό και στα υπόλοιπα είδη χορού...και μπορώ να πω πως έγινα κρυφό ταλέντο.....και λέω κρυφό γιατί όλοι οι άλλοι συμμαθητές μου νομίζουν ότι χορεύω χάλια....!!!!:( Επίσης είμαι και πάρα πολύ καλή στο τραγούδι...Πιο πολύ από ότι στον χορό....κάποιοι γνωστοί μου με είχαν ακούσει πως τραγουδάω και έπαθαν πλάκα....Αλλά δεν είμαι άνθρωπος που θα ψωνιστεί με κάτι...ίσα ίσα που ντρέπομαι κιόλας...Δεν είμαι ψώνιο άλλα μια καθηγήτρια που καταλάθος με άκουσε να τραγουδάω και μου είπε ότι η ακούγομαι σαν σταρ του εξωτερικού....Και μου εξήγησε γιατί....Ακούγομαι σαν ξένη επειδή όταν τραγουδάω ξένα τραγούδια πιέζω το διάφραγμα...Με βοηθάει και το γεγονός ότι στα φροντιστήρια που πηγαίνω μου μαθαίνουν να έχω ξενική προφορά....Είμαι πάρα πολύ περήφανη που όλα αυτά είναι τα φυσικά μου χαρακτηριστικά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Let.It.Go:\

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
χμμ..
1. μπορώ να διαβάζω απίστευτα γρήγορα κι εύκολα το οτιδήποτε ακόμα κι αν είναι γραμμένο ανάποδα. έχω τελειώσει πολλά βιβλία μέσα σε μία μόνο νύχτα.
2.βρίσκω πολύ εύκολα δικαιολογίες και μπορώ να λέω ψέμματα τελείως φυσικά. (οι γονείς μου δεν χαίρονται ιδιαίτερα:P)
3.μπορώ να πείσω με αρκετη ευκολία κάποιον σχετικά με κάτι. για παράδειγμα έπεισα την τέρμα αναποφάσιστη αδερφή μου να αγοράσει ενα συγκεκριμένο κινητό το οποίο βέβαια στη συνέχεια αποδείχτηκε σκάρτο. δεν φταίω. την δουλειά μου έκανα :hehe:
4.αποστηθίζω σχετικά εύκολα πολλά πράγματα και αυτό με βοηθάει αρκετά με κάποια μαθήματα στο σχολείο.
5.μπορώ να υποκρίνομαι άνετα και να αλλάζω συμπεριφορά μέσα σε δευτερόλεπτα. δλδ να το παίζω ευγενική εκεί που με είχαν πιάσει τα διαόλια μου ή να είμαι μέσα στην τρελή χαρά την μια στιγμή και την άλλη να έχω τα μαύρα μου τα χάλια.
6.είμαι καλός ακροατής και μπορώ να μπω εύκολα στην θέση του άλλου και να τον συμβουλέψω κατάλληλα.
7. -μόλις το ξέχασα-
8.μπορώ να δω ένα θέμα απο πολλές πλευρές και να σκεφτώ πιθανότητες που κάποιοι άλλοι να μην είχαν καν διανοηθεί.
9.είμαι διορατική και συνήθως δεν πέφτω έξω. γενικά το προαίσθημα μου δεν ξεγελιέται εύκολα.

αυτάάάά. και τώρα μπορείτε δικαιολογημένα να μην με θεωρείτε συνηθισμένο άνθρωπο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Για να περάσει και μας το βράδυ μας. :P

1. Έχω (μάλλον) φωτογραφική μνήμη. Αν έχω διαβάσει κάτι ξανά και ξανά κλπ κλπ όταν θελήσω να το θυμηθώ (όχι δεν το θυμάμαι τόσο εύκολα) φέρνω το βιβλίο στο μυαλό μου και τι σελίδα πχ που το διάβασα και πηγαίνω στη σειρά που το διάβασα και το θυμάμαι. Στις εξετάσεις το κάνω συνεχώς. Του στυλ κλείνω τα μάτια για να πάω να διαβάσω τη σελίδα στην οποία βρίσκεται.
2. Όταν κάποιος θέλει ύπουλα να μου κρύψει κάτι και μου μιλά αόριστα τις πιο πολλές φορές αυτό που σκέφτομαι πρώτο είναι αυτό που θέλει να μου κρύψει. Ή αν σκεφτώ πολύ κάποιον τυχαίνει να ψηλιάζομαι τι κάνει. Δεν μπορώ να πω πιο πολλά για το δεύτερο.
3. Δυστυχώς είμαι και γω καλή στις δικαιολογίες αν και δεν ξέρω κάτα πόσο είναι καλό αυτό. Μπορώ να δικαιολογήσω ακόμη και το γιατί κουτσούλησε εσένα το περιστέρι κι όχι εμένα :P
4. Δεν μιλώ πολύ. Το λες και ταλέντο.
5. Για να μην καταλάβω κάποια χαρακτηριστικά κάποιου μάλλον πρέπει να φορά μπούρκα. Καταλαβαίνω πανεύκολα τον ανασφαλή, τον εγωιστή, τον άνθρωπο που ξέρει ναγαπά. Και δεν είναι η γλώσσα του σώματος. Μπορώ να κόψω τον άλλον και μόνο από φώτο του. Δυστυχώς απέφυγα πολύ κόσμο μόνο και μόνο γτ έστω 1-2 χαρακτηριστικά τους τα καταλάβαινα με την πρώτη ματιά (σχετικά).
6. Στη μαμαδίστικη περιποίηση.
7. Στη κυκλοθυμία.
8. Στην αμνησία. Θυμάμαι μόνο ότι θέλω ή Πρέπει να θυμάμαι. =|
9. Στη ψυχανάλυση.
10. Στο καθάρισμα.
11. Στο σκάλισμα.
12. Στο ψήσιμο. (δέχομαι και προτάσεις για άνοιγμα ψησταριάς)

Αυτά θυμάμαι. Σας πέθανα με σημαντικά ταλέντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stefan87

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stefan87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Λοιπον τα ταλεντα μου εμενα ειναι λιγο ιδιαιτερα:
1)Μπορω να κουνησω τα βλεφαρα μου,κυριως τα κατω
2)Μπορω να κουνησω τα αυτια μου
3)Βλεπω ενα ατομο και αμεσως καταλαβαινω τα βασικα του χαρακτηρα του και παντα πεφτω μεσα
4)Ειμαι τελειομανης σε σημειο που ειμαι συνεχως στρεσσαρισμενος
5)Ακουω πολυ καλα,μεγαλο ταλεντο και πολυ χρησιμο
6)Ειμαι πολυ εξυπνος(δεν το λεω εγω ,οι αλλοι μου το λενε)
7)Παιζω καλο μπασκετ και μποουλινγκ ,α ναι και σχετικα καλο ποδοσφαιρακι.
8)Τα παω καλα με τα ζωα και με τα μωρα,δεν ξερω γιατι,αλλα να η ανιψια μου μου ζηταει συνεχως να της πω τα γουρουνακια με το κακο τον λυκο.
Αυτα τα ταλεντα μου και οσα κοριτσια τα εκτιμησουν καλως!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
1. Μπορω να μαθαινω ευκολα ξενες γλωσσες
2. Ακομα κι αν περασει πολυς καιρος απο κατι το θυμαμαι με σχεδον ολες τις λεπτομεριες
δεν μου ερχονται αλλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Αααα έχω ταλέντο να κοροϊδεύω άτομα που λένε ψέματα σε άλλους για εμένα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Αααα έχω ταλέντο να κοροϊδεύω άτομα που λένε ψέματα σε άλλους για εμένα.:redface:

Πως το κανεις; διδαξε με...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Πως το κανεις; διδαξε με...:D
Ααααα αυτό είναι ταλέντο παιδί μου δύσκολο να στο μεταδώσω/διδάξω:redface:,αλλά πρέπει και αυτά τα άτομα που κοροϊδεύεις να είναι τρομερά ανόητα από την φύση τους (όπως και είναι στην περίπτωσή μου) για να τα καταφέρεις.Επίσης απλά τους λες ότι λένε στους άλλους με ζουμερές λεπτομέρειες για να γίνεις πειστική:whistle:
(Να είδες σου αποκάλυψα τα μυστικά μου :pfff:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Ααααα αυτό είναι ταλέντο παιδί μου δύσκολο να στο μεταδώσω/διδάξω:redface:,αλλά πρέπει και αυτά τα άτομα που κοροϊδεύεις να είναι τρομερά ανόητα από την φύση τους (όπως και είναι στην περίπτωσή μου) για να τα καταφέρεις.Επίσης απλά τους λες ότι λένε στους άλλους με ζουμερές λεπτομέρειες για να γίνεις πειστική:whistle:
(Να είδες σου αποκάλυψα τα μυστικά μου :pfff:)

:D Σ ευχαριστω για την αποκαλυψη... νομιζω ξερω τι εννοεις ...τα λες και με παθος κιολας για να γινεις ακομα πιο πειστικη :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
:D Σ ευχαριστω για την αποκαλυψη... νομιζω ξερω τι εννοεις ...τα λες και με παθος κιολας για να γινεις ακομα πιο πειστικη :whistle:

Ακριβώς αυτό.Είμαι καλή δασκάλα λοιπόν:redface::P
:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ααααα αυτό είναι ταλέντο παιδί μου δύσκολο να στο μεταδώσω/διδάξω:redface:,αλλά πρέπει και αυτά τα άτομα που κοροϊδεύεις να είναι τρομερά ανόητα από την φύση τους (όπως και είναι στην περίπτωσή μου) για να τα καταφέρεις.Επίσης απλά τους λες ότι λένε στους άλλους με ζουμερές λεπτομέρειες για να γίνεις πειστική:whistle:
(Να είδες σου αποκάλυψα τα μυστικά μου :pfff:)

Εγώ τέκνο μου δεν το κατάλαβα καλά το ταλέντο σου :P. Έχεις κι άλλα ταλέντα πάντως.... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Εγώ τέκνο μου δεν το κατάλαβα καλά το ταλέντο σου :P. Έχεις κι άλλα ταλέντα πάντως.... :whistle:
Κακώς δεν το κατάλαβες:Pείναι και τέλειο ταλέντο:P
Για πες μερικά απ'αυτά να τα μάθω και εγώ:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Κακώς δεν το κατάλαβες:Pείναι και τέλειο ταλέντο:P
Για πες μερικά απ'αυτά να τα μάθω και εγώ:confused:

Xαχαχαχα εσύ ξέρεις :hehe:.
Είσαι καλή πχ. στο να κάνεις τους άλλους να γελάνε :). Αυτό δεν το έχουν όλοι!
Και πάνω από όλα είσαι καλή φίλη! :D :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
το ταλέντο μου,είμαι φοβερός στο κρεβάτι (μπορώ να κοιμάμαι όλη μέρα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
...να σπάω τα νεύρα όλων, μοναδικό ταλέντο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Πιστεύω πως το ταλέντο μου είναι κυρίως στην συγγραφή και την αναπτυξη γενικώς, αν και αυτο παίζει να είναι και αποτελεσμα εξασκησης... Αα και η φωτογραφικη μου μνημη, και η μετριοφροσυνη μου :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top